Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 1., szombat 9:37

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:


Semmi gond nincs a személyiségével, a marketingje loszar, nem nyugati, hanem magyar.

Mai napig hazajar, a kis “szaros” egyesületbe, ahol évente többször meglátogatja a kicsiket, motivációt ad nekik, biztatja őket. Együtt ünnepli velük a kis regionális vacak bajnoki sikereket, meghívja őket Lipcsebe meccsre, stb. stb.

Ezekről egy árva szót nem lehet sehol olvasni, csak arról ahogy egy gyökér nagyképű flegma embernek próbálják beállítani.
Azert azt tegyuk hozza, hogy ezektol fuggetlenul siman lehet arrogans. Igazabol ez nyilt titok, hogy elkepesztoen az. A lipcse tulajdonosa kikelt magabol es a szezonban eloszor adott nyilatkozatot, amikor kiallitottak ot a Koln ellen.

“Ilyen kiállítás nem történhetett volna meg. Számomra ez az arrogancia jele. A könyöknek nincs ott helye. Indokolt volt a piros lap" – szögezte le a 2–2-re végződött meccs után az MTI által idézett dühöngő Oliver Mintzlaff.



Ez egy 19 es cikk, ahol igazabol a Salzburg szurkoloi kezdtek mar kiutalni a viselkedese miatt a csapatbol.

https://index.hu/sport/futball/2019/10/ ... tt_napoli/

Ha nezed neha a nyilatkozatait, a gesztusait egybol lejon, hogy tenyleg bekepzelt fasz, emelle tarsul az is, hogy neki nem kell sokat futnia, raer “totyogni” is, mert o a csapat sztarja. Emiatt volt sokaig csak kiegeszito a Lipcsében is. Aztan jott a regi edzoje, akinek nagy kedvence Szobo es hozott egy zseni fel evet.

Nyilvan nem o az egyetlen a foci vilagaban, aki ennyire el van szallva magatol es ettol lehet meg vilagklasszis, mert a lovotechnikaja tenyleg szinte paratlan, de igen, nagyon arrogans.

Beképzelt fasz :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 1., szombat 9:35

Nem a magyar foci sikere, arrogans, a gyenge budesliga utan ugyis megegeti magat :kalapos:

Zsenialis ez a mentalitas, csakazert is dogoljon meg a szomszed tehene is. :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 1., szombat 9:28

Remy írta:
jollybarsza írta: Ez pedig egy méretes butaság.
A Bundesligától az európai ligáktól talán csak a holland liga nyíltabb és könnyebb hely a támadásra. A PL egy más polc, égnek is meg a Bundesliga sztárok Haaland kivételével.
Elég megnézni, hogy a középpályások mennyire gólerősek a PL-ben. Szintekkel könnyebb dolguk van, mint más ligákban.

Szerintem a Bundas farmerliga, mindenki fejetlenul megy elore tamadni.(Nezhetobb is sajnos, mint a La liga.)

Mkhitaryan utolso szezonja a bvbben 31 meccsen 11 gol 15 golpassz, Plben kozel 5 ev alatt jott ossze neki.

Havertz is nagyon jo pelda ra, de ha szelsoket is nezzuk, akkor egyertelmu, hogy melyik bajnoksagban sokkal konnyebb golt loni. Sancho 92 meccsen 37 gol 41 golpassz, Muban 55 meccs 9 gol, 6 golpassz.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. július 1., szombat 9:22

Nagyképű :lol: de rég hallottam, még gimiben. Beképzelt :D
Mikor felnőnek a bácsik meg a nénik, és van munkájuk, akkor valamit mindig le kell szállítani, teljesíteni kell. Kézbesíteni kell a leveleket, elő kell adni minden este a színházban, biztonságban célba kell érni a busszal és utasokkal, meg kell kötni a legelőnyösebb szerződést.

Szoboszlainak edzésen és meccsen futnia kell, pontosan passzolni, védekezni és kurva sokat kurva gyorsan jól dönteni 90 perc alatt. Ez a munkája. Ha azért dönt szarul meccsen, mert arrogáns vagy önző - akkor szar volt a munkájában, nem végezte el jól a feladatát. Ha fejlesztik és megint rosszul dönt, ott már senkit nem izgat majd hogy miért volt, pad lesz, vissza Lipcse, ismet pad, Bochum.

Hosszútávon ha a személyisége akadály a munkája elvégzésében, márpedig a poolban az elvárás is merfoldekkel magasabb lesz, akkor szépen oda fog kerülni ahová kell. Reméljük feljebb és feljebb.

(Az már mellékes, hogy úgy csinálunk mintha ez vmi kurva nagy újdonság lenne, sportoló, azt nevelik beléjük hogy legjobb vagy, megbszd a világot fel lábon. Enélkül nehéz is.)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 1., szombat 9:06

jollybarsza írta:
csababarca írta:
Igaza volt, hogy aláír, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Szerintem még feküdhet is neki a PL. Igaza van hehenek, ostobenkó játékosok tömkelege, nagyobb területek, antitechnikás védők, pontrúgások eleve tradicionálisan bevett dolgok ott, amiben az egyik legjobb.
Ez pedig egy méretes butaság.
A Bundesligától az európai ligáktól talán csak a holland liga nyíltabb és könnyebb hely a támadásra. A PL egy más polc, égnek is meg a Bundesliga sztárok Haaland kivételével.
Elég megnézni, hogy a középpályások mennyire gólerősek a PL-ben. Szintekkel könnyebb dolguk van, mint más ligákban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 1., szombat 8:32

Realista24 írta:
csababarca írta: Nagy dolog ez, de nem a magyar focinak, hanem Szoboszlainak.
Nem is èrtem azokat, akik ezt a magyar foci nagy sikereként elkönyvelik, a gyereknek semmi köze a magyar közeghez (szerencsére).

Igaza volt, hogy aláír, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Szerintem még feküdhet is neki a PL. Igaza van hehenek, ostobenkó játékosok tömkelege, nagyobb területek, antitechnikás védők, pontrúgások eleve tradicionálisan bevett dolgok ott, amiben az egyik legjobb.

Szóval veszíteni nem nagyon tud ezzel. Messze jobb út, mint hogy elmenne mahacskalázni. (Mondjuk kb 20szor tehetségesebb eleve mint Zsuzsika)

Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.

Semmi gond nincs a személyiségével, a marketingje loszar, nem nyugati, hanem magyar.

Mai napig hazajar, a kis “szaros” egyesületbe, ahol évente többször meglátogatja a kicsiket, motivációt ad nekik, biztatja őket. Együtt ünnepli velük a kis regionális vacak bajnoki sikereket, meghívja őket Lipcsebe meccsre, stb. stb.

Ezekről egy árva szót nem lehet sehol olvasni, csak arról ahogy egy gyökér nagyképű flegma embernek próbálják beállítani.
Azert azt tegyuk hozza, hogy ezektol fuggetlenul siman lehet arrogans. Igazabol ez nyilt titok, hogy elkepesztoen az. A lipcse tulajdonosa kikelt magabol es a szezonban eloszor adott nyilatkozatot, amikor kiallitottak ot a Koln ellen.

“Ilyen kiállítás nem történhetett volna meg. Számomra ez az arrogancia jele. A könyöknek nincs ott helye. Indokolt volt a piros lap" – szögezte le a 2–2-re végződött meccs után az MTI által idézett dühöngő Oliver Mintzlaff.



Ez egy 19 es cikk, ahol igazabol a Salzburg szurkoloi kezdtek mar kiutalni a viselkedese miatt a csapatbol.

https://index.hu/sport/futball/2019/10/ ... tt_napoli/

Ha nezed neha a nyilatkozatait, a gesztusait egybol lejon, hogy tenyleg bekepzelt fasz, emelle tarsul az is, hogy neki nem kell sokat futnia, raer “totyogni” is, mert o a csapat sztarja. Emiatt volt sokaig csak kiegeszito a Lipcsében is. Aztan jott a regi edzoje, akinek nagy kedvence Szobo es hozott egy zseni fel evet.

Nyilvan nem o az egyetlen a foci vilagaban, aki ennyire el van szallva magatol es ettol lehet meg vilagklasszis, mert a lovotechnikaja tenyleg szinte paratlan, de igen, nagyon arrogans.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 1., szombat 7:50

Mi számít a magyar foci sikerének?

Nyilván nem Orbán és a stadionok sikere, de igenis a magyar foci, és mentalitás sikere is ez.

Itthon nevelkedett, itthon lett fanatikus focista az apja révén, itthonról vitte a soha ne add fel mentalitást, a bármit el lehet érni gondolatot, és a sok lemondást is.

Számos sztori van, és lehet szidni, meg irigykednek rá és várni a bukását, ahogy azt most ezrek fogjak tenni, de ilyet nem mostanában fogunk latni.

És ez független attól hogy 70 millióért vittek el vagy 7 millióért. A Liverpool egy magyar játékost igazolt, az első csapatba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5171
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 1., szombat 7:49

kodo írta:
Yazid írta: Igenis örülni kell ha ez összejön, de szoboszlai szempontjából már más a helyzet, nem tudom mennyi percet fog kapni és azt is inkább a ligakupa meccseken tudom elképzelni.

Én szurkolok neki mert tehetséges
70 millaert nem a ligakupaba igazolsz.
en lattam mar csapatot aki 64 millioert vett valakit a frankfurtbol es 115ert a chelseabol es a kupaban kaptak csak lehetoseget :kalapos: :kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

rikko
Hozzászólások: 893
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. július 1., szombat 6:54

Realista24 írta:
csababarca írta: Nagy dolog ez, de nem a magyar focinak, hanem Szoboszlainak.
Nem is èrtem azokat, akik ezt a magyar foci nagy sikereként elkönyvelik, a gyereknek semmi köze a magyar közeghez (szerencsére).

Igaza volt, hogy aláír, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Szerintem még feküdhet is neki a PL. Igaza van hehenek, ostobenkó játékosok tömkelege, nagyobb területek, antitechnikás védők, pontrúgások eleve tradicionálisan bevett dolgok ott, amiben az egyik legjobb.

Szóval veszíteni nem nagyon tud ezzel. Messze jobb út, mint hogy elmenne mahacskalázni. (Mondjuk kb 20szor tehetségesebb eleve mint Zsuzsika)

Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.

Semmi gond nincs a személyiségével, a marketingje loszar, nem nyugati, hanem magyar.

Mai napig hazajar, a kis “szaros” egyesületbe, ahol évente többször meglátogatja a kicsiket, motivációt ad nekik, biztatja őket. Együtt ünnepli velük a kis regionális vacak bajnoki sikereket, meghívja őket Lipcsebe meccsre, stb. stb.

Ezekről egy árva szót nem lehet sehol olvasni, csak arról ahogy egy gyökér nagyképű flegma embernek próbálják beállítani.
Sajnos ez az oldala nagyon kevés játékosnak van a felszínen.
Mane-rol is kb csak a tik-tok videóról tudta meg a nézők nagy része, hogy kb új várost épített ahelyett, hogy 15 Lamborghini álljon a garázsban.
De még sorolhatnám.

CR is kb mindent is megtesz civil oldalon is, ahogy Messi, Ibra és a többi nagy sztár is , de feléről senki semmit nem tud, mert a média nem erre van beállítva..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 1., szombat 5:37

csababarca írta: Nagy dolog ez, de nem a magyar focinak, hanem Szoboszlainak.
Nem is èrtem azokat, akik ezt a magyar foci nagy sikereként elkönyvelik, a gyereknek semmi köze a magyar közeghez (szerencsére).

Igaza volt, hogy aláír, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Szerintem még feküdhet is neki a PL. Igaza van hehenek, ostobenkó játékosok tömkelege, nagyobb területek, antitechnikás védők, pontrúgások eleve tradicionálisan bevett dolgok ott, amiben az egyik legjobb.

Szóval veszíteni nem nagyon tud ezzel. Messze jobb út, mint hogy elmenne mahacskalázni. (Mondjuk kb 20szor tehetségesebb eleve mint Zsuzsika)

Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.

Semmi gond nincs a személyiségével, a marketingje loszar, nem nyugati, hanem magyar.

Mai napig hazajar, a kis “szaros” egyesületbe, ahol évente többször meglátogatja a kicsiket, motivációt ad nekik, biztatja őket. Együtt ünnepli velük a kis regionális vacak bajnoki sikereket, meghívja őket Lipcsebe meccsre, stb. stb.

Ezekről egy árva szót nem lehet sehol olvasni, csak arról ahogy egy gyökér nagyképű flegma embernek próbálják beállítani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 1., szombat 1:37

illgner írta:
dzsi91 írta:

Ez a magyar focinak siker, nem a magyar foci sikere így érti mindenki sztem.
Szerintem ez játék a szavakkal. Rakitic Svájcban született, a Schalkéban lett belőle profi játékos, a Barcában teljesedett ki, soha semmi köze nem volt a horvát focihoz abban az értelemben, hogy nem érintkezett velük, de ki mondja róla, hogy ő nem a horvát foci sikere, hanem a svájcié, németé, spanyolé?
Hát ezaz. Szoboszlai egy magyar focista és a magyar focinak siker,hogy eljutott a liverpoolig de nem a magyar foci juttatta el oda. Teljesen mindegy, hogy szaudarábiában vagy a holdon csináltak belőle focistát magyarul beszél magyar válogatott magyar állampolgár így hagy örüljön már az egyszerű magyar paraszt ennek. Senki nem mondta, hogy a magyar utánpótlásképzésnek ksözönheti, hogy eddig eljutott.

Azt sem mondta itt senki, hogy világelit. Nyilvánvalóan nem az. Ha a Real igazolta volna le néznék is egy nagyot de a poolban azért megfordultak és még most is vannak nála rosszabb játékosok is(mondjuk nálunk is voltak azért nála gyengébb figurák).Minden lehetősége megvan fejlődni ha meg nem jön össze bumm megy vissza a lipcsébe vagy egy hasonló kaliberű csapatba. Az elmúlt 50 évünket figyelembe véve örülnünk kell,hogy ezt megéltük nem pedig megint jó magyarosan hozzáállni az egészhez.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 1., szombat 0:21

gyors megnezem az insta kovetoit, jelenleg "csak" 577 ezer, kivancsi vagyok erre a szamra par napon belul mennyit ugrik.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: haszi » 2023. június 30., péntek 23:49

Ez a "nem a magyar foci sikere" kb. olyan, mint amikor valaki örülni mert a nemzetek ligájában nyújtott teljesítménynek és le lett hurrogva, hogy "hisz az angolok/németek nem is vették komolyan". Senki se arra gondol ez a siker alatt arra, hogy a magyar sportpolitika sikere lenne, mert nem egy Puskás, Fradi stb akadémián nevelkedett játékosról van szó. Csupán megannyi magyar szurkoló (köztük én is) sikerként könyveli el ezt, hogy egy topliga régmúltú topcsapata ekkora erőket mozgósít a jelenleg legjobb játékosunk iránt.

Évtizedek óta nem volt ilyen lehetőség magyar játékos előtt. A világ legerősebb bajnokságában, a világ egyik legjobb edzője kezei alatt fejlődhet tovább a válogatottunk csapatkapitánya. Olyan összegért igazolják le, ami konkrétan az összértéke (a transfermarkt szerint) a teljes román válogatottnak :lol:

Egy pillanatra hadd legyünk büszkék fiúk! Én az vagyok. Hajrá Szobo! :sziv: :salute:

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 23:12

dzsi91 írta:
csababarca írta: Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.
Ez a magyar focinak siker, nem a magyar foci sikere így érti mindenki sztem.
Szerintem ez játék a szavakkal. Rakitic Svájcban született, a Schalkéban lett belőle profi játékos, a Barcában teljesedett ki, soha semmi köze nem volt a horvát focihoz abban az értelemben, hogy nem érintkezett velük, de ki mondja róla, hogy ő nem a horvát foci sikere, hanem a svájcié, németé, spanyolé?

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 30., péntek 22:52

csababarca írta: Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.
Ez a magyar focinak siker, nem a magyar foci sikere így érti mindenki sztem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

illgner
Hozzászólások: 2515
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. június 30., péntek 22:46

csababarca írta: Nagy dolog ez, de nem a magyar focinak, hanem Szoboszlainak.
Nem is èrtem azokat, akik ezt a magyar foci nagy sikereként elkönyvelik, a gyereknek semmi köze a magyar közeghez (szerencsére).
Mivel magyar ember, itt született, anyja-apja magyar, nem lehet más sikere ez, mint a magyar labdarúgásé. Most azt mégsem mondatjuk, hogy az osztráké vagy a németé, merthogy semmi köze egyik nemzethet sem. Ráadásul a magyar válogatott kapitánya. Ha ez nem a magyar futball sikere, akkor senkié.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. június 30., péntek 22:38

Nagy dolog ez, de nem a magyar focinak, hanem Szoboszlainak.
Nem is èrtem azokat, akik ezt a magyar foci nagy sikereként elkönyvelik, a gyereknek semmi köze a magyar közeghez (szerencsére).

Igaza volt, hogy aláír, ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni.
Szerintem még feküdhet is neki a PL. Igaza van hehenek, ostobenkó játékosok tömkelege, nagyobb területek, antitechnikás védők, pontrúgások eleve tradicionálisan bevett dolgok ott, amiben az egyik legjobb.

Szóval veszíteni nem nagyon tud ezzel. Messze jobb út, mint hogy elmenne mahacskalázni. (Mondjuk kb 20szor tehetségesebb eleve mint Zsuzsika)

Most az, hogy a személyiségéről mint gondolok, azt félreteszem, és drukkolok neki.
De azokkal akik a magyar foci sikereként aposztrofálják ezt, továbbra sem tudok mit kezdeni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2023. június 30., péntek 22:36

:/
Yazid írta: Igenis örülni kell ha ez összejön, de szoboszlai szempontjából már más a helyzet, nem tudom mennyi percet fog kapni és azt is inkább a ligakupa meccseken tudom elképzelni.

Én szurkolok neki mert tehetséges
Azért mert egy magyar játékosról beszélünk, még nem automatikusan a B csapatba vagy az ifibe megy.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 30., péntek 22:34

ligakupa meccsen?? :lol:
ne vicceljünk, ebben a Poolban kezdőnek kell lennie

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 30., péntek 22:33

Yazid írta: Igenis örülni kell ha ez összejön, de szoboszlai szempontjából már más a helyzet, nem tudom mennyi percet fog kapni és azt is inkább a ligakupa meccseken tudom elképzelni.

Én szurkolok neki mert tehetséges
Akkor nem vasarolnak ki 70ert. Arra a szerepre talalnanak olcsobb opciot is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég