Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:58

realmadrid95 írta:
untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.


Abban egyet tudok erteni, hogy lusta jatekos, sokszor lotyog, viszont a lovotechnikaja vilagszinvonal. Ebben egeszen biztos top 3 ban van perpillanat. Szerintem siman vilagklasszisa nohet angliaban, foleg, hogy nagy meccseken elkepeszto format mutat, viszont az altala rengeteget emlegetett alazat azert hianyzik meg belole, de Klopp kezei alatt szerintem szintet lep ebben. En amondo vagyok, hogy a Liverpoolnal jobb helyre nem is kerulhetett volna, 25 kanadai pontig meg sem fog allni.
Így van a pontrúgásai világszínvonalúak és clutch playernek tűnik eddig. Teljesen egyetértek és ezt többször is kiemeltem, sajnos sokan személyes sértésnek veszik és más (személyeskedő) irányba viszik ezt a vitának nem nevezhető valamit. Ugye Realista, miro és Süti?
Hala Madrid y nada más 🤍

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 30., péntek 20:56

Remeljuk a Liverpoollal bejut az EL dontobe, akkor mar megkozeliti a prime Gera szintjet
:mrgreen:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:55

RealMadridFanatic írta: Mondjuk a jatekanak minosegerol szo sem esett, de nyilvan te otthon a kis kenyelmes foteledben sokkal jobban felmered, mint a vilag egyik legnagyobb klubjanak szakmai stabja.

Egyebkent szerintem a mai piacon is nagy dolog, hogy egy magyar jatekosert ilyen osszeget letesz valaki, evek ota halljuk, hogy a magyar jatekosok hendikeppel indulnak.
Dehát pont ti (lehet nem pont te) szoktátok otthon a kényelmes fotelből felmérni pl Carlo munkásságát.
Hogy is van ez?
Hala Madrid y nada más 🤍

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 30., péntek 20:54

untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.


Abban egyet tudok erteni, hogy lusta jatekos, sokszor lotyog, viszont a lovotechnikaja vilagszinvonal. Ebben egeszen biztos top 3 ban van perpillanat. Szerintem siman vilagklasszisa nohet angliaban, foleg, hogy nagy meccseken elkepeszto format mutat, viszont az altala rengeteget emlegetett alazat azert hianyzik meg belole, de Klopp kezei alatt szerintem szintet lep ebben. En amondo vagyok, hogy a Liverpoolnal jobb helyre nem is kerulhetett volna, 25 kanadai pontig meg sem fog allni.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:54

Süti írta:
untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.
70 MILLIÓ EUROT FIZETTEK ÉRTE TE 🤡 semmit nem jelent. :lol: ennyire fáj? Ifiben kaptál tőle három kötvényt egy meccsen, vagy min remegsz ennyire? Sok Blackburn meg Leicester bl győzelem meg döntők voltak mostanában.
És ennek a vaknak a szavazata annyit ér mint az enyém, hát rosszul vagyok. :lol:
Habzik a szád Habossütemény.
Én nem remegek semmin, ti vagytok felháborodva azon, hogy kimondom a véleményem, hogy flegma, lassú és alibi játékosnak tartom. Ezenkívül pár oldallal ezelőtt az erényeit is felsoroltam, mert azok is vannak.
SEMMIT nem jelent 70 millió, maximum magyar szinten.
Mindig globális szinten értékelem a játékosokat.
A politikai személyeskedés hogyan jön ide?
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 30., péntek 20:53

chronic írta:

Személyes tapasztalatairól beszél a Miro mester,mivel ha jól tudom(?) Salzburgi lakos, és játszott egy pár évet ott Dominik.
1 orara vagyok Salzburgtol,de a tobbi igaz. :mrgreen:

Mielott valaki atveszi tole,soha nem irtam,hogy Salzburgba elit futball van. Aki azt akar itt latni,az csalodni fog.
Jo akademia,erett,gyors tamadofoci,fiatal kolykok,nagy potenciallal,talentummal.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 30., péntek 20:48

Mondjuk a jatekanak minosegerol szo sem esett, de nyilvan te otthon a kis kenyelmes foteledben sokkal jobban felmered, mint a vilag egyik legnagyobb klubjanak szakmai stabja.

Egyebkent szerintem a mai piacon is nagy dolog, hogy egy magyar jatekosert ilyen osszeget letesz valaki, evek ota halljuk, hogy a magyar jatekosok hendikeppel indulnak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. június 30., péntek 20:48

untouchable írta: Miroslav menjél haza aztán bontsál egy Red Bull-t két Salzburg-Fradi között.
Nagyot mész érinthetetlen. :D

Személyes tapasztalatairól beszél a Miro mester,mivel ha jól tudom(?) Salzburgi lakos, és játszott egy pár évet ott Dominik.

Anglia második legsikeresebb klubját letucatozni mondjuk meredek, ez már nem a Brendan Rodgers éra, Klopp összefogja őket újra kapni, ebben biztos vagyok.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 30., péntek 20:47

untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.
70 MILLIÓ EUROT FIZETTEK ÉRTE TE 🤡 semmit nem jelent. :lol: ennyire fáj? Ifiben kaptál tőle három kötvényt egy meccsen, vagy min remegsz ennyire? Sok Blackburn meg Leicester bl győzelem meg döntők voltak mostanában.
És ennek a vaknak a szavazata annyit ér mint az enyém, hát rosszul vagyok. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:45

Realista24 írta:
untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.
Az a baj hogy vak vagy, így minek írjunk? Úgysem látod.
Statisztikákat és videókat kértem meg egy rövidebb elemzést Dominikről, hogy tudjam miért kell elájulni tőle, de csak személyeskedést kaptam eddig, nyilván cserébe adok én is egy kicsit.
Figyelj én csak Real Madriddal vagyok hajlandó elfogultnak lenni, de igyekszem kritikusan figyelni a madridi dolgokat is.
Hala Madrid y nada más 🤍

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 30., péntek 20:45

Persze van hova fejlődnie Szoboszlainak de szerintem sokan fel se fogják, hogy mekkora dolog ez. A világ egyik legjobb csapatába megy és mivel a Liverpool-ról van szó, így nem valami világtalan instaposztok alapján igazoló sportigazgató nézte ki magának, hanem a világ egyik legjobb edzője.

Minden elismerésem és hajrá neki! :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 30., péntek 20:44

Azért én híresen lenézek mindent és mindenkit ami nem Real Madrid de hogy a pool középszerű :lol:

Senki nem tartja itt szoboszlait az új akárkinek. Örülni kell, hogy a válogatott kapitánya egy ekkora klubban fejlődhet és kész.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:43

miro. írta:
Realista24 írta:

Sose tuntem el szagerto úr.
Nincs kedved kidobni?
Miroslav menjél haza aztán bontsál egy Red Bull-t két Salzburg-Fradi között.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27400
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 30., péntek 20:42

10-10+os elso szezont varok tole. Uj DeBruyne.

PL fekszik a kozeppalyasoknak, szabikat o fogja loni.

Egy kicsit a Klopp fele gyors focitol tartok, mert ahhoz lassu.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 30., péntek 20:41

untouchable írta: Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.
Az a baj hogy vak vagy, így minek írjunk? Úgysem látod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:41

Realista24 írta:
untouchable írta:

Szoboszlaiba szerelmes kebabos Úr visszatért. 😁
Sose tuntem el szagerto úr.
Realista a nagy bennfentes. 😂
Hala Madrid y nada más 🤍

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. június 30., péntek 20:40

Elmondom mi a bajom Szoboszlaival: hatalmas alibi, amit legtöbbször (nem mindig) a válogatottban mutat és ez miatt még komoly problémáink lesznek.
Kb Tchouameni szintű lötyögést látok nála 10-ből 8-szor.

Az a baj, hogy semmi érdemi vitára nem vagytok alkalmasak, mert szemellenző van rajtatok, vele kapcsolatban.

Az ész érvekre nem tudtok reagálni… Az, hogy szerződteti egy másik középszerű (bár nagymúltú klub) SEMMIT nem jelent, nálunk is játszott Faubert, Heinze stb.
Ez a Liverpool az elmúlt 30 évben Blackburn-i és Leicester-i szinteken mozog, ráadásul rengeteg magyar fordult meg ott, akik közül mindenki megbukott.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 30., péntek 20:39

popcorn On :mrgreen:

Hajrá Dominik :kalapos:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 30., péntek 20:39

Realista24 írta:

Sose tuntem el szagerto úr.
Nincs kedved kidobni?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 30., péntek 20:34

untouchable írta:
Realista24 írta:
Szakértő visszatért :lol:
Szoboszlaiba szerelmes kebabos Úr visszatért. 😁
Sose tuntem el szagerto úr.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég