Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. szeptember 16., szerda 13:50

rashidm írta:Jaj istenem... mindig más a hibás... :roll:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... be-2438211

Én bírtam őt, amíg itt volt, de azt a leszarom sítlust az utolsó idényben, meg a Bayern elleni visszaállást sosem fogom megbocsátani neki...
Az elmúlt évtized legnagyobb edzői teljesítménye nálam az övé, méghozzá az, mikor az Interrel kiejtette a Barcelonat, annyira precízen megtervezett taktikát nem láttam még. Ugyanakkor a Bayernt én sem bocsátom meg neki.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. szeptember 16., szerda 8:02

Jaj istenem... mindig más a hibás... :roll:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... be-2438211

Én bírtam őt, amíg itt volt, de azt a leszarom sítlust az utolsó idényben, meg a Bayern elleni visszaállást sosem fogom megbocsátani neki...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 15., kedd 17:56

R.M.C.F írta:Sentry.
Direkt vissza néztem amit írtam....hátha tényleg én vagyok a fac....de hát nem úgy tűnik.

Milyen nótát? Mi unalmas? Mint egy nyolcadikas meg ilyeneket vágtok a fejemhez.....olvassuk már el azt a 3 mondatot amit írtam a chelsearől......ha kell idézem is. Hát mekkora túlzás amit itt nyaffogtok......

Na....rajta. Nosza. Nézzük hol vannak benne problémás dolgok......túlzott bevédés? Hooool??
:lol:

Vicc ez itt.
Mi leírtuk, hogy a Chelsea a séma alapján arra a sorsra lesz kárhoztatva ami történt, Mou 3. évében már két alkalommal is. Ezen nincs mivel vitázni, látszik rajtuk, hogy eddig tartott a varázs. Erre jössz azzal, hogy bezzeg mindenki csak arra vár, hogy Mou megbukjon és ő mindig plusz 1, el kéne fogadni, hogy ő is ember és benne van a belefásultság és a hiba is. De hidd el senki nem mantrázza otthon, hogy "Bukj meg José, veszítsd el a szezont, rúgjanak ki." egyszerűen csak ez a tendencia a munkásságában azt mondom elsőre, benne van a pakliban, másodszor már kicsit elgondolkodtató, na de harmadszor, ott már más áll a háttérben.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 15., kedd 11:35

Sentry.
Direkt vissza néztem amit írtam....hátha tényleg én vagyok a fac....de hát nem úgy tűnik.

Milyen nótát? Mi unalmas? Mint egy nyolcadikas meg ilyeneket vágtok a fejemhez.....olvassuk már el azt a 3 mondatot amit írtam a chelsearől......ha kell idézem is. Hát mekkora túlzás amit itt nyaffogtok......

Na....rajta. Nosza. Nézzük hol vannak benne problémás dolgok......túlzott bevédés? Hooool??
:lol:

Vicc ez itt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Vosztok
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 15:41
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema, Ibrahimovic, Cantona, Griezmann
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea
Tartózkodási hely: Stirling, Skócia

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Vosztok » 2015. szeptember 15., kedd 10:11

Én drukkolok a Chelseanek, nagyon kellene már az újabb győzelem.
https://youtu.be/nmOE4AtDRDk
https://youtu.be/35_YJNHFkWA

Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - James/Bale, Modric, Kroos, Isco - Benzema, Griezmann

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8080
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. szeptember 15., kedd 8:10

Jó a bajnoki cím nem úszik el 5 forduló után, de tényleg nagy bajban van a Special1, mert nem csak az kell ám, hogy a City elbénázza, ott van még az Arsenal és a United is. És a héten máris Chelsea - Arsenal, ha ott nem tudnak nyerni a kékek, akkor kb. tényleg eláshatják magukat.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 15., kedd 8:03

a PLben még féltávnál sem lehet megmondani mi lesz a vége. tavaly is az ősszel elment a chelsea aztán féltávnál pontegyenlőséggel álltak a cityvel. a chelsea meg hozott egy bomba tavaszt annyi elég is volt. idén is a tavasz fog számítani
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. szeptember 15., kedd 1:09

Én eléggé Mourinho Pártinak tartom magam, csípem a tagot, nálam hosszú ideig a világ legjobb edzője volt, mind szakmailag és lélektanilag. De szerintem a Madridi kiruccanás rendesen kikészítette a tagot, szerintem kb a bayern elleni bl elődöntő tizenegyespárbajától napjainkig folyamatos mélyrepülés a karriere, fatális szakmai hibák, rengeteg vergődés pocsék igazolások és még lehetne sorolni. Az ego nem változott, de régen azért ritkábban szólt oda ami nagyot ütött, mostanában meg minden héten megcsinálja a maga kis fesztiválját, de már egyre nevetségesebb az egész.Kicsit mintha hitelét vesztette volna.

Persze a tavalyi bajnoki cím szép dolog, fog is még pár trófeát nyerni, de ahhoz,hogy megint csúcsra érjen nemzetközi szinten neki kéne váltani és úgy néz ki nem fog.De összességében szerintem a Chelsea rosszabb helyzetben van mint Mourinho,José akármit csinál talál magának top klubot(akár egy PSG de ha nagyon elharapóznak a dolgok még a Unitedet, vagy a City-t is el tudom képzelni) a Chelsea viszont mit csinál a Mourinho éra után? Guardiola? Az ő filozófiája ugyanúgy nem fog működni ott sem mint a németeknél,Ancelotti már volt ott, Simeone talán de ő meg kb egy lebutított Mourinho...

Nemtudom mi van az öltözőjükben de szerintem hasonló lehet mint nálunk volt 12-13ban.Bajnoki cím már elúszott, bl-ben még lehet vitézkedni, de ha a játékosok elvesztik a szpesöl van életérzést szerintem akkor vége, amíg istenként kezelik őt egy csapatnál mint ahogy nálunk is volt minden klappolt, de ahogy elkezd múlni a varázs káosz a vége.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 15., kedd 0:12

R.M.C.F írta:Nem. Mert pont ez a baj. Hogy sokan a pofájára mennek rá....vagyis elfogultak.
Nem én védem túlságosan hanem páran túlságosan leszólják.
Hát ez kész. :lol:

Nagy a szája, egója? Igen. Mindig is az volt!
Szarul megy most a Chelseanek? Igen, nagyon!
Ki a hibás érte? Az edző. Mindig az edző! Ezt még ő maga is lenyilatkozta, mikor Madridban volt.

Olvastál nyilatkozatot tőle? Bemásoltam ide párat. Az a lényeg. Mindenki hibás, van hogy azt mondja ő maga is, de majd jön az olyanokkal hogy minden ellenük volt a meccsen, meg hogy csalóka a kép stb. A kép mondjuk lehet csalóka.

De itt senki nem őt fikázta meg bántotta, hanem leírtuk, és okfejtettük, hogy mi lehet a hiba és valószínűleg iszonyat kicsi az esélye, hogy innen bajnok legyen. De te ezt lesz_rva mind, nyomod mint süket a csengőt, hogy jaj mindenki Mou bukását várja meg mindekit ő bántja. Közben meg k_rvára nem erről van szó. És ez leírhatatlanul fárasztó, hogy nem lehet veled vitatkozni, mert nem arra reagálsz amit írtak, hanem nyomod a nótád. Persze kivétel mikor értelmesen reagálsz. Nem tudom mi van veled, de légy a régi, és arra reagálj már, amit írtunk. Légyszi. Kérlek!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. szeptember 14., hétfő 23:55

Azért nagyon, NAGYON az elején vagyunk, kár ilyeneken vitatkozni. Lehet a Chelsea elkap egy hosszú győzelmi szériát, a kulcsjátékosok meg előbb-utóbb úgyis formába lendülnek... City-nél sem fog sokáig tartani ez a forma szerintem, majd féltávnál lehet szerintem levonni a dolgokat.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 14., hétfő 23:54

R.M.C.F írta:Nem. Mert pont ez a baj. Hogy sokan a pofájára mennek rá....vagyis elfogultak.
Nem én védem túlságosan hanem páran túlságosan leszólják.
Hát pedig most te véded úgy, mintha fizetne érte... 11 pont hátránya van néhány forduló után. A csapata nem szerencsétlen, hanem egyszerűen szar. Se védekezésben, se támadásban nem jók. Innen nem fog visszajönni.... mert nem fogja megnyerni az összes hátralevő meccset. BL-ben villanthat, bár ott is megmutatta tavaly, hogy képes még mindig hülyeséget csinálni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 23:50

Nem. Mert pont ez a baj. Hogy sokan a pofájára mennek rá....vagyis elfogultak.
Nem én védem túlságosan hanem páran túlságosan leszólják.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 14., hétfő 23:28

R.M.C.F írta:
MesQueUnClub írta: A számok nem hazudnak a tendencia ugyan az eddig 2ből 2szer ez történt és már most látszik, hogy a történelem elkezdi ismételni önmagát, JMnek már csak a kultusza és az egója nagy, régen nincs már azon a szinten mint 5-6 éve. Márpedig a számok eddig alátámasztják a képletet.
Az a jó benne hogy a real és a barca részéről is úgy várják jm bukását mint anno az szovjetek kivonulását idehaza.....lehet igy lesz. Honna tudhatjuk? Nálunk is kezdtek pocsékul többen,aztán lett sok javulás. Nem láttam a meccseit,lehet igaz hogy tróger ott most minden,de ismerve a specet,nem hagyja annyiban.
Jó. Te nem láttad a meccseit és bízol abban, hogy jm megoldja. Mi láttuk a meccseit és úgy mondjuk hogy valószínűleg - persze nem lehetetlen - nem jön össze. Most akkor mi vagyunk azok akik a bukását várják, vagy te aki túlságosan is véded Mourinho-t? Inkább érzem az utóbbit. Te vagy a nagy nyolcadikos híró aki megvédi a nagypofájú bukott nyolcadikost akit jogosan fenyegetnek az ötödikesek, mert parasztul viselkedett, és ha így folytatja akkor kirúgják év végén rossz magatartás (és szorgalom) miatt. :mrgreen: Remélem érted a hasonlatot. :)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 23:19

JM egy dolog amihez ért, hogy egy szétzihált csapatot összeszedni. De az már annyira nem jellemző, hogy be is tudja akár egy BL győzelemmel fejezni a munkáját, ahhoz több kell. Attól nem csúszok el, hogy azzal az Interrel BL-t nyert. Portóval szép volt 2004-ben de azóta pont ennyi. Láthatjuk az elmúlt x év munkásságát, összeszedte a csapatot rendet tett a berkeken belül, de bekkelő taktikával a BL-ben nem lehet nyerni. (Legalábbis nem ez a tendencia)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 14., hétfő 23:13

,de ismerve a specet,nem hagyja annyiban.
De nem ám,mindenki hibás lesz,a biro,az ellenfèl,az ellenfèl edzoje,a szovetsèg mert tul sok meccs lesz rovid idon belul,aztán azok akik majd idovel meg merik kèrdojelezni a dontèseit,legyen az játèkos vagy stábtag,a dokicsaj,a londoni idojárás.... :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:53

MesQueUnClub írta:
R.M.C.F írta:Semmi gond nincsen azzal ha kikap a chelsea,nekik nem sokan drukkolnak,én sem... :D :D de szerintem jm van annyira jó hogy összeszedi őket év végére.
A számok nem hazudnak a tendencia ugyan az eddig 2ből 2szer ez történt és már most látszik, hogy a történelem elkezdi ismételni önmagát, JMnek már csak a kultusza és az egója nagy, régen nincs már azon a szinten mint 5-6 éve. Márpedig a számok eddig alátámasztják a képletet.
Az a jó benne hogy a real és a barca részéről is úgy várják jm bukását mint anno az szovjetek kivonulását idehaza.....lehet igy lesz. Honna tudhatjuk? Nálunk is kezdtek pocsékul többen,aztán lett sok javulás. Nem láttam a meccseit,lehet igaz hogy tróger ott most minden,de ismerve a specet,nem hagyja annyiban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. szeptember 14., hétfő 22:49

R.M.C.F írta:Semmi gond nincsen azzal ha kikap a chelsea,nekik nem sokan drukkolnak,én sem... :D :D de szerintem jm van annyira jó hogy összeszedi őket év végére.
A számok nem hazudnak a tendencia ugyan az eddig 2ből 2szer ez történt és már most látszik, hogy a történelem elkezdi ismételni önmagát, JMnek már csak a kultusza és az egója nagy, régen nincs már azon a szinten mint 5-6 éve. Márpedig a számok eddig alátámasztják a képletet.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 14., hétfő 22:43

Nagyon nagy gond van a Chelseanél most rmcf... én láttam három meccset, de iszonyatosan sz_r volta Chelsea
Semmi gond nincsen azzal ha kikap a chelsea,nekik nem sokan drukkolnak,én sem... :D :D de szerintem jm van annyira jó hogy összeszedi őket év végére.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. szeptember 14., hétfő 22:38

kis fogások voltak B-)
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. szeptember 14., hétfő 22:34

R.M.C.F írta:
Dupla D írta: Jelenleg szerintem JM személye -1 ember és -12 pont a végén. Mourinho első Chelsea-s korszaka és a Realnál töltött időszaka is így végződött. Két jó év, a harmadikban meg összeveszik még a portással is. Ezt a szezont még végighagyja neki az orosz, utána megint meneszteni fogja.

Értem,de én pont fordítva látom,jm nem lesz menesztve év végén,a portással nem veszik össze,és esélyük lesz a végső győzelemre.
Nagyon nagy gond van a Chelseanél most rmcf... én láttam három meccset, de iszonyatosan sz_r volta Chelsea. Minden elemében a focinak. Nem véletlen kapott ki háromszor a Chelsea, mindhárom megérdemelt volt. Ezért is nem vágom miért olyan nyugodt Mourinho. Jah, de. A kegyetlen nagy egoja miatt. De ezt most nem húzza be. Itt nagyon nagy gondok vannak a Chelseanél és nem lepne meg ha pont miatt lenne. Lehet megoldja és összerázza a csapatot és egy második vagy harmadik hely összejön. Lehet a játékosok nem bíznak benne, nem tudom. De úgy futkoznak a pályán mint 11 kedvtelen vakegér, akiknek kb ez az első profi meccse. Mind a három meccsen mikor kikaptak, sokkal, de sokkal jobban akarta a kisebbik csapat a győzelmet, és meg is tettek mindent, és nem az volt hogy egykapuzott a Chelsea csak nem jött össze a gól míg a másiknak meg minden. Konkrétan volt hogy lefocizták a Chelseat! Te láttad amúgy játszani idén őket? Engem nagyon meglepett. Az elején azt hittem szezon eleji forma, de szerintem - ahogy írtam már - itt komolyabb gond van. Nem a formával van baj. Motiválatlanság, és olyan mintha nem értenék mit akar Mourinho... vagy csak belesz_rnak mit mond a portugál. Nem tudom, nem vagyok ott az öltözőben, meg edzéseken.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég