Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 29., hétfő 20:17

fanático írta:
schranzer írta:Ez csak valami kacsa?

http://www.sportlobster.com/news/70511/ ... edira.html
Pezsgőt bontanék ha ez tényleg összejönne. :agree: Bár egy kicsit sajnálnám, ha nem a Bayernt gyengítenénk vele, de 18 milkáért egye fene. :coffee:
Most nézem, hogy az eredeti cikk végén ez a mondat figyel:
"Happy Día de los Santos Inocentes!" :lol: Ennyit erről... :roll: :'( :vivo:
http://www.insidespanishfootball.com/14 ... i-khedira/

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 20:03

Enrique írta:
morientes írta: Nem....leírom a csapat hiányosságait,a játékosokét,de frankón objektivan...hozzászólok egy bejegyzéshez itt,mikor azt írják hogy "hú de jól játszott a csapat",holott nyert 1-0ra szerencsésen,gyenge lapos játékkal.Finoman célzok rá,hogy nemmbiztoss hoggy azz úgy volt,mire a következő,ésszerű,logikus választ kapom:"Te miért gyűlölöd az arsenalt?" :roll:
Ne haragudj, de ezt megmosolyogtam, ezek a nagyon objektív vélemények körülbelül így néztek ki;
' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Arsenal'
És ezt láttam rövid időn belül vagy háromszor tőled, ezek után szerintem jogos volt a kérdés.
Ha nem rám gondoltál, akkor nem szóltam.
Nem rád gondoltam.
Nagy szüksége lenne a PL-nek egy jó arsenalra,vmi olyasmire,mint mikor Viera,Henry,Pires,vagy akár Bergkamp,sőt tovább megyek,Kanu,Finidi vagy Tony Adams játszott ott...
Csak hát...lenne pénz,de nincs koncepcio,az edzőnek meg elment a maradék esze is...
És akkor jönnek a senal szurkerek,hogy senki nem látja,mekkora lehetőség van a csapatban....hát így,ahogy kerlon meg ziro felvázolta,semmilyen...(utálják az arsenalt ők is :) )
A stílusomba esetleg bele lehet kötni,de hogy utálnám az arsenalt...hülyeség.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 29., hétfő 19:59

schranzer írta:Ez csak valami kacsa?

http://www.sportlobster.com/news/70511/ ... edira.html
Pezsgőt bontanék ha ez tényleg összejönne. :agree: Bár egy kicsit sajnálnám, ha nem a Bayernt gyengítenénk vele, de 18 milkáért egye fene. :coffee:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. december 29., hétfő 19:44

Ez csak valami kacsa?

http://www.sportlobster.com/news/70511/ ... edira.html
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 19:33

Ennyi változtatásból még egy Tottenham is bajnokesélyes lehetne. :mrgreen:

Amúgy nekem tipikusan mutatja Wenger egyik fő hibáját Podolski esete is..ülteti a padon folyamatosan, miközben egy Cazorla, Oxlade, Welbeck játszik helyette. Nem egy világklasszis a német, sőt, de kell a csapatba olyan ember, aki ha odakerül kegyetlenül bebacca, tud érkezni, gólveszélyes stb..túl sok a művészieskedő hangulatember a csapatban, akik ha teher alatt játszanak, megrogynak. A kivétel Alexis, ő hatalmas vétel volt, pláne annyiért. Most pl ha megvennének egy Higuaint ugyan ott lennének, egy Burnleyt lefociznak meg megszórnak, de amikor jön egy kulcsmeccs, a "zsenik" csak forgolódnak a félpályánál meg kihagyják a helyzeteiket aztán annyi. Edzőváltás, koncepcióváltás, sok zsé...de ez nem megy gyorsan egyrészt, másrészt nem merik meglépni. Harmadrészt meg igazából sosem volt kiemelkedő csapat az Arsenal (tudom volt veretlenül megynert bajnokság is..), szóval a mostani állapotuk közelebb van a valósághoz, mintha megcsinálnák a rebootot és létrejönne egy top2es angol csapat.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 19:23

Amúgy a főproblémáikat csak Wenger nem látja. VKP, csatár és ezt bármelyik normális Arsenal drukker megmondja. Pl. szerintem Wilshere 3 éve nem fejlődött semmit,de még mindig reménykednek vele kapcsolatban... Ha belelendülne meg lesérül. Arteta, Flamini már kuka... a Giroud, Welbeck, Sanogo 3 as meg egy erős középcsapat támadósorát tükrözi. A nyáron már Mertesackert is le lehetne váltani. Pár igazolással lehetne belőlük bajnok esélyes csapatot csinál, de Wengert is le kéne váltani, mert már ő is csak hátráltató tényező.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. december 29., hétfő 19:09

morientes írta: Nem....leírom a csapat hiányosságait,a játékosokét,de frankón objektivan...hozzászólok egy bejegyzéshez itt,mikor azt írják hogy "hú de jól játszott a csapat",holott nyert 1-0ra szerencsésen,gyenge lapos játékkal.Finoman célzok rá,hogy nemmbiztoss hoggy azz úgy volt,mire a következő,ésszerű,logikus választ kapom:"Te miért gyűlölöd az arsenalt?" :roll:
Ne haragudj, de ezt megmosolyogtam, ezek a nagyon objektív vélemények körülbelül így néztek ki;
' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Arsenal'
És ezt láttam rövid időn belül vagy háromszor tőled, ezek után szerintem jogos volt a kérdés.
Ha nem rám gondoltál, akkor nem szóltam.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 18:31

ziro4vr írta:Nekem nincs gondom az Asenallal, Bergkamp idején csíptem is őket. A normál szurkolókkal sincs gondom, nyilván elfogultak és próbálnak kapaszkodni dolgokba, ez így van rendjén. De amikor nem tudnak egyet röhögni a csaját csapatuk és edzőjük már rég tendenciává vált balfaszságán vagy egy szokásossá vált hülye mostmárténylegnyerünk interjún, illetve egyértelmű tényeket próbálnak kiferdíteni és az objektivitást mellőzni, az már sok. Lásd alexoxi.. akit most nem fair elővenni, mert épp pihenőre lett küldve (erről nem tudok semmit.. :mrgreen: ) de ő testesíti meg azt a kórképet, ami az egyik ha nem a legidegesítőbb fanokká teszi őket.
Nem....leírom a csapat hiányosságait,a játékosokét,de frankón objektivan...hozzászólok egy bejegyzéshez itt,mikor azt írják hogy "hú de jól játszott a csapat",holott nyert 1-0ra szerencsésen,gyenge lapos játékkal.Finoman célzok rá,hogy nemmbiztoss hoggy azz úgy volt,mire a következő,ésszerű,logikus választ kapom:"Te miért gyűlölöd az arsenalt?" :roll:
Ja,nem,nem alexoxiról beszélek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 17:07

Nekem nincs gondom az Asenallal, Bergkamp idején csíptem is őket. A normál szurkolókkal sincs gondom, nyilván elfogultak és próbálnak kapaszkodni dolgokba, ez így van rendjén. De amikor nem tudnak egyet röhögni a csaját csapatuk és edzőjük már rég tendenciává vált balfaszságán vagy egy szokásossá vált hülye mostmárténylegnyerünk interjún, illetve egyértelmű tényeket próbálnak kiferdíteni és az objektivitást mellőzni, az már sok. Lásd alexoxi.. akit most nem fair elővenni, mert épp pihenőre lett küldve (erről nem tudok semmit.. :mrgreen: ) de ő testesíti meg azt a kórképet, ami az egyik ha nem a legidegesítőbb fanokká teszi őket.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 17:01

Remy írta:
ziro4vr írta:Csak ezzel a poénkodással az a baj, hogy a sok csőlátású, véresszájú fan közben elhiszi, mindenféle öniróniától meg realitásérzéktől mentesen próbálnak mindig mindenbe valami isteni sugallatot és feltámadást vízionálni. Lásd alexoxi.
Most én nem is konkrétan az Útwengerre gondoltam, mert az tudjuk milyen. De már máshol is ilyen Arsenal fanokba ütközök. Hihetetlen. Ez a Welbeck is pont annyira jó, mint amennyire nem. Pedig mennyire istenítették. :lol: Amúgy az a legszebb, hogy az Arsenalosok kiröhögik a Spursösöket, hogy mennyire középszerűek, aztán az Arsenal se sokkal jobb. 1-2 nagyobb sztártól eltekintve B-kategóriás arcokkal van tele a keret.
de ez természetes... jobbak náluk, mindig el kenik a szájukat. kb., mint itthon a Pápa meg a Haladás... komoly célok nincsenek, de rivalizálnak és fikázzák a másikat, bár mi lassan megszűnünk :x
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 29., hétfő 16:54

ziro4vr írta:Csak ezzel a poénkodással az a baj, hogy a sok csőlátású, véresszájú fan közben elhiszi, mindenféle öniróniától meg realitásérzéktől mentesen próbálnak mindig mindenbe valami isteni sugallatot és feltámadást vízionálni. Lásd alexoxi.
Most én nem is konkrétan az Útwengerre gondoltam, mert az tudjuk milyen. De már máshol is ilyen Arsenal fanokba ütközök. Hihetetlen. Ez a Welbeck is pont annyira jó, mint amennyire nem. Pedig mennyire istenítették. :lol: Amúgy az a legszebb, hogy az Arsenalosok kiröhögik a Spursösöket, hogy mennyire középszerűek, aztán az Arsenal se sokkal jobb. 1-2 nagyobb sztártól eltekintve B-kategóriás arcokkal van tele a keret.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 29., hétfő 16:51

Egyébként fura, hogy valakinek még mindig nem esik le, hogy az Útwengeresek poénkodnak(hozzáteszem pont ők röhögnek a legjobban azokon akik felhúzzák magukat ezen)...Ha meg a facebook hozzászólokra gondoltok ott meg nem kell keresni az értelmet nem sok(szerintem sehol) szurkolói honlapon van értelmes facebook közösség!
Viszont valamit jól csinálnak, mert nem sok szurkolói honlapról beszélnek ennyit más fórumokon!(ez a téma is itt már legalább 5-ször szóba került :lol: )

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 16:43

Csak ezzel a poénkodással az a baj, hogy a sok csőlátású, véresszájú fan közben elhiszi, mindenféle öniróniától meg realitásérzéktől mentesen próbálnak mindig mindenbe valami isteni sugallatot és feltámadást vízionálni. Lásd alexoxi.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 16:09

Szerintem a szerkesztőikkel amúgy nincsen baj. Ők reálisan poénkodva átláthatják a gondokat is, de a sok hülye sügér... Na náluk a baj, mert ők csak azt hiszik el, hogy tényleg mekkora királyok, de nem érzik át az iróniát is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 29., hétfő 15:59

Én amúgy szerettem volna, mert amúgy bírom, de az utóbbi időben kezdtem rájönni arra, hogy ő már nem fog komolyabb sikereket elérni. Öreg, és nem tud változni. Persze a Papa Knows, Wenger Knows meg Mindenki Knows, csak éppen sosincs eredmény.

Amúgy iszonyú röhejes ez a Knows-ozás. :lol: Inkább maradnának kussban, mert a csapatuk épphogy odaér a BL helyekre, de nem, mert ők nagyképűek, stb. Néhány éve még nem tűnt fel, hogy az Arsenalosok ennyire nem tudják elfogadni a csapatukat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 29., hétfő 15:55

Vagy csak a fórumozók egy része szerette volna? 
Csak a fórum egy (kis) része.A barcanal volt vmi hír talán,mikor szegény Tito lebetegedett,de lehet h az is kacsa volt.Majd a barcas kollegák esetleg javítanak ha rosszul tudom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. december 29., hétfő 15:01

Kerlon írta:
Remy írta:Ez egyértelműen Wenger hibája. Valamit nagyon elbasz, mert ha már az egész stáb le van cserélve de semmi változás nincs, akkor csak őt lehet elővenni.
rossz edzés módszerek, garantálom
Pedig már mindenki együtt skandálja a rigmust: "Wenger knows" :lol: :mrgreen:

De örülök, hogy nem ő jött Mou után (ha jól emlékszem felreppent az ő neve is akkor. Vagy csak a fórumozók egy része szerette volna? nem tudom már. lényeg hogy az Arsenalt erősíti tökéletes döntéseivel. :) )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 13:56

Remy írta:Ez egyértelműen Wenger hibája. Valamit nagyon elbasz, mert ha már az egész stáb le van cserélve de semmi változás nincs, akkor csak őt lehet elővenni.
rossz edzés módszerek, garantálom
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 29., hétfő 13:48

Ez egyértelműen Wenger hibája. Valamit nagyon elbasz, mert ha már az egész stáb le van cserélve de semmi változás nincs, akkor csak őt lehet elővenni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 29., hétfő 13:47

Pedig nyáron egy új fitnesz tréner is jött:
Az elmúlt években az Arsenal többször is nehéz helyzetbe került a keretet sújtó súlyos sérülések miatt. Az előző szezonban előfordult olyan hét, amikor 13 játékosra nem számíthatott Arséne Wenger, köztük olyan kulcsjátékosokra, mint Aaron Ramsey-re, Mesut Özilre, vagy Theo Walcottra. Ezt követően a csapat részéről többen is kifejtették, hogy ki fogják vizsgálni a sorozatos sérüléshullámot - ez is előrevetítette Forsythe érkezését.

Forsythe-t az egyik legjobb és legelismertebb fitnesz edzőként tartják számon. A német válogatottba 2004-ben, Jürgen Klinsmann hívására került be, a tíz évvel ezelőtti athéni olimpián pedig az amerikai női futball nemzeti csapat munkatársa volt - amely keret aranyéremig jutott.

Joachim Löw kinevezése után Forsythe a játékosok napi kondícióját és erőnlétét felügyelte és ellenőrizte. A szakember a Manchester United és a Bayern München ajánlatait is elutasította, hogy az Arsenalhoz igazoljon.
Jelenleg "csak" Özil,Ramsey,Wilshere,Arteta,Sanogo,Gnabry sérült..ja és Diaby! :lol:
Mondjuk ahhoz képest, hogy nem rég még Giroud és Walcott is sérült volt, nem állnak annyira rosszul legalábbis az elmúlt évekhez képes!Januárban visszatér Ramsey,Özil,Arteta,Sanogo is, Özil formája kulcsfontosságú lesz!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég