Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 5., péntek 19:14

https://www.instagram.com/reel/CrGwG0Lo ... MyMTA2M2Y=

:lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 18:02

koszi az effortot. :mrgreen:

es erre hany szazalek az esely ?
bar igaz, a 0.1 szazalek is matematikai esely. :D

en fejben ugy szamoltam, hogy a golarany (az szamit) az a chelsea javara billenne szinte mindenki ellen (ha csak nem verik hulyere oket minden hatralevo meccsen) de akkor ezek szerint van kiskapu. :D

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. május 5., péntek 16:18

egy fokkal reálisabban szemlélve a dolgot, top csapatok ellen minden kiesés ellen menekülő nullázik:

ekkor soton 33, leeds 36, west ham 37, everton 38, chelsea 39

Chelsea Bournemouth Wolves West Ham Leicester Leeds Nottingham Everton Southampton
0 3 3 0 3 0 3 3 0
0 3 0 3 3 0 3 0 3
0 0 0 0 0 3 0 3 3
0 0 0 0 3 3 3 3 3
0 - - - - - - - -
39 39 37 34 30 30 30 29 24
39 45 40 37 39 36 39 38 33

szóval elég 1-2 bravúr és máris reális a chelsea kiesése
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. május 5., péntek 16:12

'shutterisland írta:
Nem fognak tudni kiesni, a Forrest vagy Everton nem fog hozni 4-ből 4 győzelmet, meg a többi csapat se mögöttük.

en meg merem kockaztatni, hogy bar ranezesre ugy tunik, hogy meg kieshetnek, de ha utanaszamol az ember, nincsen olyan forgatokonyv matematikailag, hogy 6 csapat is elozzon, mivel egymastol veszik el a pontokat.

a tabellan mogottuk allok egymas ellen :

whu-leicester
whu-leeds
wolves-everton
everton-bournemouth

egy matekzseni kiszamolhatja, hogy van e 1% arra, hogy matematikilag ugy alakuljon, hogy bucsuzhatnak. :D
a csillagok együttállása esetén még az utolsó előtti helyre is befuthat a chelsea, ehhez csak az kell, hogy:
- minden meccsen veszít
- a többi csapat minden meccsen nyer ami nem egymáselleni meccs
- az egymáselleni meccseken a megfelelő eredmények születnek
és akkor a 3 kieső a soton 33 ponttal, chelsea 39 és west ham 40 ponttal:

Chelsea Bournemouth Wolves West Ham Leicester Leeds Nottingham Everton Southampton
0 3 3 3 3 3 3 3 0
0 3 3 3 3 3 3 3 3
0 3 0 0 3 3 3 3 3
0 0 3 0 3 3 3 3 3
0 - - - - - - - -
39 39 37 34 30 30 30 29 24
39 48 46 40 42 42 42 41 33
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 13:17

Nem fognak tudni kiesni, a Forrest vagy Everton nem fog hozni 4-ből 4 győzelmet, meg a többi csapat se mögöttük.

en meg merem kockaztatni, hogy bar ranezesre ugy tunik, hogy meg kieshetnek, de ha utanaszamol az ember, nincsen olyan forgatokonyv matematikailag, hogy 6 csapat is elozzon, mivel egymastol veszik el a pontokat.

a tabellan mogottuk allok egymas ellen :

whu-leicester
whu-leeds
wolves-everton
everton-bournemouth

egy matekzseni kiszamolhatja, hogy van e 1% arra, hogy matematikilag ugy alakuljon, hogy bucsuzhatnak. :D

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 5., péntek 12:30

Remélem a PSG rajuk sozza Neymart
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 5., péntek 12:25

Pad'em írta:

ETH-t nem védem, nekem totál közömbös a faszi, csak nem értem miért vált ki ekkora gyűlöletet itt sokakból mint a prime barcás Pep, lehet jövőre besül, de sztem fejlődni fognak (ismétlem ha jó, rendszerébe illő játékosokat vesznek). Btw nem tudom a tulaj váltás hogy áll, lesz e egyáltalán pénzük igazolni.
Gondolom CR miatt (is).

Tulajvaltas lemegy nyarig szerintem, es legalabb 3 sztart akarnak.
Camat nagyon. Van egy zseni video, ahogy mondjak Camanak, hogy gyerek a ManUba, az a fej :lol:
Majd valaki linkelje, ha megtalalja. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 5., péntek 12:11

Whiteheart írta:
realmadrid95 írta:


Az o keretuk sokkal gyengebb szerintem, de nyilvan nagyobb leeges. Tulsztarolt tucatjatekosokbol bevasaroltak, egy normalis edzot sem tudtak leakasztani. Lamps utolso 20 meccsebol egyet nyert meg, talan ket dontetlen es 17 vereseg. En toluk legalabb 5 evig nem varom top 4 et.
Úgy nehéz is lesz ha most kiesnek másodosztályba... Mind a 4 top4es csapat ellen az utolsó 6 fordulóba? :roll:
Nem fognak tudni kiesni, a Forrest vagy Everton nem fog hozni 4-ből 4 győzelmet, meg a többi csapat se mögöttük. Ha a Chelsea bukja is minden meccsét akkor se esnek ki jó eséllyel, de ott lesznek vhol a 15-6.helyen. Ha még lenne 3-4 fordulója Lampardnak lehet megoldaná :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. május 5., péntek 11:47

realmadrid95 írta:
ANDS írta:
Akkor mi a véleményed a Chelsea-ről?

Az o keretuk sokkal gyengebb szerintem, de nyilvan nagyobb leeges. Tulsztarolt tucatjatekosokbol bevasaroltak, egy normalis edzot sem tudtak leakasztani. Lamps utolso 20 meccsebol egyet nyert meg, talan ket dontetlen es 17 vereseg. En toluk legalabb 5 evig nem varom top 4 et.
Úgy nehéz is lesz ha most kiesnek másodosztályba... Mind a 4 top4es csapat ellen az utolsó 6 fordulóba? :roll:
🇭🇺✝️🇭🇺

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 11:38

ANDS írta:
realmadrid95 írta: [

….Ha jol emlekszem az Munak a legnagyobb a kerete, talan 32 jatekosa van.


….de az, hogy epp, hogy top 4 es lesz ezzel a kerettel szamomra inkabb ciki, mintsem hatalmas eredmeny.
Akkor mi a véleményed a Chelsea-ről?

Az o keretuk sokkal gyengebb szerintem, de nyilvan nagyobb leeges. Tulsztarolt tucatjatekosokbol bevasaroltak, egy normalis edzot sem tudtak leakasztani. Lamps utolso 20 meccsebol egyet nyert meg, talan ket dontetlen es 17 vereseg. En toluk legalabb 5 evig nem varom top 4 et.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 10:01

Pad'em írta:
realmadrid95 írta:

Martinez, Varane, Casemiro,(aki a legjobb vkp a ligaban.) Eriksen, (aki az egyik legintelligensebb, legsokoldalubb kp a ligaban), Rashford(aki a vilagon legjobb formaban levo jatekosa volt a vb utan), Fernandez(aki futoszalagon szallitja a helyzeteket), Wan Bissaka(aki messze a legjobban vedekezo szelsovedo a ligaban.) kicsit erosebb, mint a Newcastle kerete. De, ha a Brighton hozza az elmaradt meccset, 5 pont lesz csak koztuk. Ismetlem, ha, plben meg barmi megtortenhet azert. Osszehasonlitani sem tudod veluk…
:ike:
Világos, vannak klasszisaik, bár hozzátartozik, hogy Varane hol sérült hol nem, Martinez sincs jópár hete, Casemirót eltiltották egy raklap meccsről + vb óta ő is kuka. Eriksen csoda, hogy még pályán van egyáltalán, de azért nem egy Modric, De Bruyne kaliber. Wan Bissaka szintje meg pont a Crystal Palace volt. Rashfordnak élete szezonja van az tény, meg Bruno mai mezőnyben egy elit középpályás. De ezek után a b vonaluk katasztrófa, alsóház szint Lindelöf, Dalot, Maguire, De Gea, Fred, McTomi stbstb. Ezeket ki kell kukázzák ha akarnak valamit, mert vékony volt a keretük a PL + europai kupa + FA kupa + karalábé kupára. Ez azért csak négy front.

ETH-t nem védem, nekem totál közömbös a faszi, csak nem értem miért vált ki ekkora gyűlöletet itt sokakból mint a prime barcás Pep, lehet jövőre besül, de sztem fejlődni fognak (ismétlem ha jó, rendszerébe illő játékosokat vesznek). Btw nem tudom a tulaj váltás hogy áll, lesz e egyáltalán pénzük igazolni.

De tobbsegeben akiket irsz, azok kiegeszitoemberek. Ha jol emlekszem az Munak a legnagyobb a kerete, talan 32 jatekosa van. Mig egy Arsenalnak 24 fos peldaul. Lehet, hogy Fred nagyon ugyetlen, de nagy meccseken egyebkent egesz jol szokott jatszani, Lindelof sem vilagklasszis, de a Brighthon, illetve Castle boldog lenne, ha ilyen jatekosokat tudna bedobni a padrol. Egyebkent te vedoket es vedekezojatekosokat emeltel ki, megis 33 meccsen csak 40 golt kaptak. (Arsenal pl 39 et, Brighton 40 et, Pool 42 ot.) Szoval nem ott keresendo a legnagyobb baj, hanem, hogy a tamadasok milyen szintelenek-szagtalanok. 49 rugott gol gyalazatos… hirbol sincs az az Ajax fele tamadofoci, amirol allandoan nyilatkozik. Ami a legnagyobb baj, hogy nem csak az eredmenyek gyengek, hanem a mutatott jatek katasztrofa.

En nem gyulolom ot, de az, hogy epp, hogy top 4 es lesz ezzel a kerettel szamomra inkabb ciki, mintsem hatalmas eredmeny. Ezert is irtam, hogy szerintem eselytelen a pl cimre vele az Mu.
Wan Bissaka idei szezonjanak nezz utana azert, hogy mennyire jot fut. Tamadasban hihetetlen gyenge, de vedekezesben Mendy elso evet masolja.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 5., péntek 9:44

realmadrid95 írta:
Pad'em írta: Nem a kerettel van a baj :lol: De Geával, Maguire, Fred meg a többi balfasszal, értem már nincs több hozzáfűzni valóm.
Martinez, Varane, Casemiro,(aki a legjobb vkp a ligaban.) Eriksen, (aki az egyik legintelligensebb, legsokoldalubb kp a ligaban), Rashford(aki a vilagon legjobb formaban levo jatekosa volt a vb utan), Fernandez(aki futoszalagon szallitja a helyzeteket), Wan Bissaka(aki messze a legjobban vedekezo szelsovedo a ligaban.) kicsit erosebb, mint a Newcastle kerete. De, ha a Brighton hozza az elmaradt meccset, 5 pont lesz csak koztuk. Ismetlem, ha, plben meg barmi megtortenhet azert. Osszehasonlitani sem tudod veluk…
:ike:
Világos, vannak klasszisaik, bár hozzátartozik, hogy Varane hol sérült hol nem, Martinez sincs jópár hete, Casemirót eltiltották egy raklap meccsről + vb óta ő is kuka. Eriksen csoda, hogy még pályán van egyáltalán, de azért nem egy Modric, De Bruyne kaliber. Wan Bissaka szintje meg pont a Crystal Palace volt. Rashfordnak élete szezonja van az tény, meg Bruno mai mezőnyben egy elit középpályás. De ezek után a b vonaluk katasztrófa, alsóház szint Lindelöf, Dalot, Maguire, De Gea, Fred, McTomi stbstb. Ezeket ki kell kukázzák ha akarnak valamit, mert vékony volt a keretük a PL + europai kupa + FA kupa + karalábé kupára. Ez azért csak négy front.

ETH-t nem védem, nekem totál közömbös a faszi, csak nem értem miért vált ki ekkora gyűlöletet itt sokakból mint a prime barcás Pep, lehet jövőre besül, de sztem fejlődni fognak (ismétlem ha jó, rendszerébe illő játékosokat vesznek). Btw nem tudom a tulaj váltás hogy áll, lesz e egyáltalán pénzük igazolni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 9:32

Man Utd's Premier League away record against the current top 9:

❌ 7 losses
↔️ 1 draw
✅ 0 wins

They've lost 28-8 on aggregate.

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 9:07

Pad'em írta: Nem a kerettel van a baj :lol: De Geával, Maguire, Fred meg a többi balfasszal, értem már nincs több hozzáfűzni valóm.
Martinez, Varane, Casemiro,(aki a legjobb vkp a ligaban.) Eriksen, (aki az egyik legintelligensebb, legsokoldalubb kp a ligaban), Rashford(aki a vilagon legjobb formaban levo jatekosa volt a vb utan), Fernandez(aki futoszalagon szallitja a helyzeteket), Wan Bissaka(aki messze a legjobban vedekezo szelsovedo a ligaban.) kicsit erosebb, mint a Newcastle kerete. De, ha a Brighton hozza az elmaradt meccset, 5 pont lesz csak koztuk. Ismetlem, ha, plben meg barmi megtortenhet azert. Osszehasonlitani sem tudod veluk…
:ike:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 5., péntek 9:02

Még parszazmillio aztan lesz is valami :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 5., péntek 8:59

Nem a kerettel van a baj :lol: De Geával, Maguire, Fred meg a többi balfasszal, értem már nincs több hozzáfűzni valóm.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 8:53

Pad'em írta:
realmadrid95 írta: Meg, hogy jovore bajnoki cimert menne Ethval az Mu… :shutup:
Még, hogy :shutup: Értelmezni nem sikerült úgy néz ki hiába írtam le kétszer is neked mire gondoltam, hogy AMENNYIBEN jókat igazolnának nyáron és eltakarítanák a szinten aluliakat, akkor egy idei Arsenal szintű bajnoki szereplést elképzelhetőnek tartok. Gondolom tavaly ilyenkor az ágyusokra is hasonlót mondtál volna, Arteta is egy kókler volt (én is ezt mondtam rá). Illetve nekünk sincs esélyünk akkor jövőre a bajnoki címre, az alapján amit idén tavasszal produkálunk?

Neked nem sikerul ertelmezni mar sokadjara, amit irok. Nem a kerettel van baj, hanem EtH szemelyevel. Semmi karaktere nincs, es nezhetetlen jatekkal rukkol elo hetrol hetre. Arteta reszre nem is reagalok, teljesen irrelevans ebben az ugyben.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 5., péntek 8:42

realmadrid95 írta: Meg, hogy jovore bajnoki cimert menne Ethval az Mu… :shutup:
Még, hogy :shutup: Értelmezni nem sikerült úgy néz ki hiába írtam le kétszer is neked mire gondoltam, hogy AMENNYIBEN jókat igazolnának nyáron és eltakarítanák a szinten aluliakat, akkor egy idei Arsenal szintű bajnoki szereplést elképzelhetőnek tartok. Gondolom tavaly ilyenkor az ágyusokra is hasonlót mondtál volna, Arteta is egy kókler volt (én is ezt mondtam rá). Illetve nekünk sincs esélyünk akkor jövőre a bajnoki címre, az alapján amit idén tavasszal produkálunk?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 6:23

Meg, hogy jovore bajnoki cimert menne Ethval az Mu… :shutup:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 0:02

4 pont az elonyuk (ez inkabb 3, mivel a golkulonbseg szamit azonos pontnal, abban a liverpool siman veri oket) de egy meccsel kevesebbet jatszottak es latszolag hasonloan konnyu a sorsolasuk.

muveszet lenne leadni, de szerintem akkor a kopasz repulne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég