Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 10 perccel ezelőtt

Sir Jim Ratcliffe asztalhoz ült Tuchellel, hogy lenne-e kedve a ManU-nal folytatni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 12 perccel ezelőtt

gutihaz14 írta: Emmanuel Adebayor on Arsenal: "I was the strongest player on the team, despite the fact that I weighed 73kg. Chelsea had Essien and Ballack in midfield.

We had Rosický. If you said as much as "how are you" to him, he would then be injured for 2 and a half months." 🤣
Amúgy ez pont rossz ellenpélda, mert Essien is rohadt sokat volt sérülékeny, és nem két heteket hagyott ki. Jó csatár volt, és sokat hagyott a karrierjében. A 2007-08-as szezonban 24 góllal 2. lett CR mögött a góllövőlistán. Ha nem lett volna ilyen link, akkor akár PL legenda is lehetett volna, azért ígyis összekapart majdnem 100 bajnoki gólt Angliában. Viszont elég tróger alak, Citys góljával, mikor kiment az arsenalosok elé ünnepelni végleg leírta magát, és azóta is csak a rosszindulat árad belőle, lásd ez a nyilatkozat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 9:42

kecsu10 írta:
Realista24 írta: Mekkora duma lelkész úr :lol: :lol:
Persze vicces, de attól még nagyon igaz. Ahogy néztem most hétvégén az új Bernabeut, hálát is adtam, hogy ilyen elnökünk van mint az öreg. S ez a stadion nem Etihad, Emirates, Allianz vagy Spotify, hanem megmaradt annak, ami. Van tartásunk, értékrendünk, és mélyen gyökerező identitásunk. S az ilyen fa az égig nő!
Teljes mertekben egyetertek veled, de nagyon jot rohogtem a fogalmazasodon. :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kecsu10 » Ma, 9:38

Realista24 írta: Mekkora duma lelkész úr :lol: :lol:
Persze vicces, de attól még nagyon igaz. Ahogy néztem most hétvégén az új Bernabeut, hálát is adtam, hogy ilyen elnökünk van mint az öreg. S ez a stadion nem Etihad, Emirates, Allianz vagy Spotify, hanem megmaradt annak, ami. Van tartásunk, értékrendünk, és mélyen gyökerező identitásunk. S az ilyen fa az égig nő!

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » Ma, 7:52

https://www.facebook.com/reel/392278983 ... e&s=TIeQ9V


Azok utan, hogy kiesett a Real ellen egy idegorlo 11 es parbajban a City, volt par video, hogy mennyire frusztraltan, idegesen viselkedtek az oltozoben. Azok utan, hogy ket nappal mar Chelsea ellen jatszaniuk kellett es azok utan, hogy agyba fobe rugdosta Caicedo egesz meccsen ilyen jol kezelte Kdb ezt a szitut is. Nekem messze a legszimpatikusabb jatekos a Cityben.
Neha igaz vannak kiakadasai Pep fele, mondjuk azokat megertem…

Nalam Modric-Kroos utan a legjobb CM az elmult 20 evben.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: halamadrid » Tegnap, 13:55

Realista24 írta: Mekkora duma lelkész úr :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 13:42

Mekkora duma lelkész úr :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 446
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kecsu10 » Tegnap, 13:35

Realista24 írta: Ten Hag: “It’s huge achievement. A decade ago, a big Manchester United team only achieved the final three times”.

“We do it twice in two years”.

Ennyi gyerekek :lol:
Ezt komolyan így, ebben a formában ki merte mondani? Vicc :D Pedig mennyivel jobb lett volna most is ellenük játszani, nem ilyen arab milliárdon felhízlalt csapat ellen, akik 20 éve még azon gondolkodtak, hogy rá kell-e ülni a lóra, vagy meg kell enni...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » Tegnap, 13:35

Nyáron mehetne egy Xavi-ETH swap, csak hogy továbbra is jól szorakozzunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tibi18 » Tegnap, 13:29

Realista24 írta: Ten Hag: “It’s huge achievement. A decade ago, a big Manchester United team only achieved the final three times”.

“We do it twice in two years”.

Ennyi gyerekek :lol:
Nem bírom a City-t.. sőt. De remélem kitömik őket. Ez a csávó egy vicc a padon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » Tegnap, 13:24

Ten Hag: “It’s huge achievement. A decade ago, a big Manchester United team only achieved the final three times”.

“We do it twice in two years”.

Ennyi gyerekek :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » Tegnap, 13:23

https://twitter.com/CPFCWiII/status/178 ... WUNSQ&s=19
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Tegnap, 9:01

_Bushido_ írta: Talán egy új edzővel, 343ban, több támadó szereppel, úgy hogy nem neki kell visszazárnia, szabadot is rúghat, akkor azzal a szerepkörrel többre mennének.
Gondolom látták őt Lipcsében és a válogatottban, hogy ott mire képes. Erre full más szerepkört kap. Emlékeim szerint Rossi is próbálta már őt 1 sorral hátrébb, rohadtul nem jött ki jól, és félidőben vissza is csinálta.
Az a baj, hogy szerintem 343-ban neki nincs helye. Néztem pár meccset idén, de pechemre csak olyant fogtam ki amin nagyon gyenge volt. Lassú, körülményes, pontatlan. MOndjuk szemmel látható, hogy távol van a kaputól, de úgy nagyon a bizalom sincs meg az irányába. Tök jó helyről kaptak szabadrúgást amit Trent rúgott bele a sorfalba. Semmi erősségét nem használják ki és inkább visszavont kkp-ként erőltetik. Az egész csapat gyenge legtöbbször mintha csak felküldenék Őket különösebb elképzelés nélkül. Salah is leeresztett mostanra, a többi támadóban meg nincs meg a plusz ami kellene.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » Tegnap, 8:59

_Bushido_ írta:
gutihaz14 írta: Emmanuel Adebayor on Arsenal: "I was the strongest player on the team, despite the fact that I weighed 73kg. Chelsea had Essien and Ballack in midfield.

We had Rosický. If you said as much as "how are you" to him, he would then be injured for 2 and a half months." 🤣
nagyon sajnálom, hogy anno nem maradhatott a padra.
Tökéletes kiegészítő ember lett volna, asszem a Tottenham elleni BL meccsen bebizonyosodott, hogy hasznos tud lenni. de sajnos 0 marketing érték, úgyhogy esélytelen volt. :(
(alacsonyabb fizuért, padra is maradt volna, társak kedvelték, minden adott lett volna)

Obi Mikelnek van egy podcastje, abba sokszor hív meg egykori PL edzőket és játékosokat, jókat storyzgatnak. Régi szép idők.... :'(
Énis bírtam nagyon, Chicharito volt a másik ilyen wtf kölcsön arc, akit nagyon megkedveltem. :D

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » Tegnap, 8:39

gutihaz14 írta: Emmanuel Adebayor on Arsenal: "I was the strongest player on the team, despite the fact that I weighed 73kg. Chelsea had Essien and Ballack in midfield.

We had Rosický. If you said as much as "how are you" to him, he would then be injured for 2 and a half months." 🤣
nagyon sajnálom, hogy anno nem maradhatott a padra.
Tökéletes kiegészítő ember lett volna, asszem a Tottenham elleni BL meccsen bebizonyosodott, hogy hasznos tud lenni. de sajnos 0 marketing érték, úgyhogy esélytelen volt. :(
(alacsonyabb fizuért, padra is maradt volna, társak kedvelték, minden adott lett volna)

Obi Mikelnek van egy podcastje, abba sokszor hív meg egykori PL edzőket és játékosokat, jókat storyzgatnak. Régi szép idők.... :'(

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » Tegnap, 0:10

Emmanuel Adebayor on Arsenal: "I was the strongest player on the team, despite the fact that I weighed 73kg. Chelsea had Essien and Ballack in midfield.

We had Rosický. If you said as much as "how are you" to him, he would then be injured for 2 and a half months." 🤣
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2024. április 21., vasárnap 20:34

Nem jatszik jol, de a pozicioja es a tarsak sem segitenek a helyzeten. Borzalmasak a tamadok, a kozeppalyan meg ket ember helyett kell rakkolnia, mert nincsenek normalis csapatszintu mozgasok.

Szerintem jovore egy uj edzovel es egy komolyabb verfrissitessel az o jateka is javulni fog. Remelem, hogy kozelebb kerul a kapuhoz es nem a vedelem elott kell robotolnia.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. április 21., vasárnap 20:33

Talán egy új edzővel, 343ban, több támadó szereppel, úgy hogy nem neki kell visszazárnia, szabadot is rúghat, akkor azzal a szerepkörrel többre mennének.
Gondolom látták őt Lipcsében és a válogatottban, hogy ott mire képes. Erre full más szerepkört kap. Emlékeim szerint Rossi is próbálta már őt 1 sorral hátrébb, rohadtul nem jött ki jól, és félidőben vissza is csinálta.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2024. április 21., vasárnap 20:29

Lassú nagyon jelenleg, fejben is, testben is. Persze a közeg sem a legideálisabb, ez most egy mocskos, rakkolós szezon a pooltól, de tény, hogy több kell majd.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. április 21., vasárnap 19:49

MorataMartin írta: Csak kíváncsisagból, aki nézi a Liverpool meccseit. Szoboszlai az utóbbi hetekben tényleg gyengén játszik és nem elégedettek vele, vagy csak ilyen "jó magyar szokás" szerint húzzák le mindehol a srácot? Illetve milyen ez a szezonja, bevált Liverpoolban? Én nem szoktam Liverpool meccseket nézni, még Szobo miatt sem, csak a válogatottban láttam. Őszinte leszek a Real Madridon kívül más meccsek nem nagyon érdekelnek (+magyar válogatott)
Jelenleg (hetek óta) gyenge. Jól kezdett, aztán megragadt, aztán fejlődés helyett visszafejlodes van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég