Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 29., csütörtök 9:37

Caraway írta: Case stat: 70 meccs, 12 gol, 8 golpassz. Komoly. :)

Barcsak 5 evvel fiatalabb lenne.
Akkor nem lenne a tietek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 29., csütörtök 9:26

Case stat: 70 meccs, 12 gol, 8 golpassz. Komoly. :)

Barcsak 5 evvel fiatalabb lenne.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 28., szerda 21:43

Es ha ZZ nem jon be, Perez mar nem elnok szerintem, es nem tartanank itt. Nagyon sok tenyezos ez a dolog.

Szoval en abszolut megertem, hogy igy varjak a United fanok, hogy BARMI tortenjen, en 3 ev Calderon utan mar utottem az asztalt hogy mit latok, mi tortenik ezzel a klubbal, ezek meg ebben szopodnak tizennemtomhany eve. Brrr.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 28., szerda 21:14

h3x0r írta: En akkor ereztem ezt, amikor Ancelotti tavozott. A teljesen megmagyarazhatatlan dolog, mindig eszembe jut az a meme, amikor biciklizes kozben a csavo a kullo koze dugja a fa darabot. Majd Benitez erkezese..
És milyen jól sült el az is :mrgreen:
Ha nincs Rafa, nincs ZZ se akkor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 28., szerda 20:59

Faust írta: Ohhhohoo, pedig akkoriban rengetegen konkretan messiaskent vartuk Perezt, pedig az emlekek akkoriban igencsak felemasak voltak vele kapcsolatban. En anno azt hittem, amikor Pellegrinit kivagta, hogy kezdjuk megint elolrol az egeszet, de durvan rank cafolt az oreg.
En akkor ereztem ezt, amikor Ancelotti tavozott. A teljesen megmagyarazhatatlan dolog, mindig eszembe jut az a meme, amikor biciklizes kozben a csavo a kullo koze dugja a fa darabot. Majd Benitez erkezese..

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 28., szerda 20:57

h3x0r írta: En azt gondoltam, amikor 2 eve odavittek Rangnickot sportigazgatonak, a United elindul egy uton, amibol mar most latnank eredmenyeket es epp arrol beszelgetnenk, hogy mi az az utolso nehany poszt, amit nyaron be kene foltozni. Ezzel szemben jott a Wish-es Pep, elso nap kb kizsarolta a vezetosegbol, hogy Rangnickot rugjak ki, majd o tudja kiket kell hozni.
Ez amugy kb tenyleg igy tortent. Abban a felevben edzokent kurva szar volt Rangnick, de megegyeztek, hogy utana segit a vezetesnek helyretenni a csapatot. Aztan jott EtH, majd ugy dontott, hogy o nem szeretne Rangnick segitseget, mert beleszolna, hogy kiket igazolhat le. Hat utolag fogalmazhatunk ugy, hogy besult egy par igazolassal a holland.

M1Ö: nem kell fanaticsot olvasni. :mrgreen: En sem teszem, sok ott az idiota. Ugyanugy vagyok vele, mint csababarca az eurobarca forummal. Folosleges ra idot pazarolni, csak a madridomra kell jonni es kesz, itt jo a kozosseg es ertelmesek (nagyreszt :mrgreen: ) az emberek.

Holnap majd irok egy bejegyzest akkor a lehetseges uj vezetokrol es szerepekrol.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8413
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. február 28., szerda 20:51

h3x0r írta: En azt gondoltam, amikor 2 eve odavittek Rangnickot sportigazgatonak, a United elindul egy uton, amibol mar most latnank eredmenyeket es epp arrol beszelgetnenk, hogy mi az az utolso nehany poszt, amit nyaron be kene foltozni. Ezzel szemben jott a Wish-es Pep, elso nap kb kizsarolta a vezetosegbol, hogy Rangnickot rugjak ki, majd o tudja kiket kell hozni.
ETH elég sok mindent szétbarmolt.
Pedig már rég jó úton is lehetnének, hatalmas hiba volt kinevezni oda és utána meg hagyni kb bármit megcsinálni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. február 28., szerda 20:47

Ohhhohoo, pedig akkoriban rengetegen konkretan messiaskent vartuk Perezt, pedig az emlekek akkoriban igencsak felemasak voltak vele kapcsolatban. En anno azt hittem, amikor Pellegrinit kivagta, hogy kezdjuk megint elolrol az egeszet, de durvan rank cafolt az oreg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9175
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2024. február 28., szerda 20:39

En azt gondoltam, amikor 2 eve odavittek Rangnickot sportigazgatonak, a United elindul egy uton, amibol mar most latnank eredmenyeket es epp arrol beszelgetnenk, hogy mi az az utolso nehany poszt, amit nyaron be kene foltozni. Ezzel szemben jott a Wish-es Pep, elso nap kb kizsarolta a vezetosegbol, hogy Rangnickot rugjak ki, majd o tudja kiket kell hozni.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. február 28., szerda 20:38

BlancoMark írta: Szoval nyilvan orulnek, hogy valmifele valtozas lep eletbe.
Hát de nem is azt írtam, hogy ne örüljenek. Én is örültem mikor Calderonék eltűntek Mijatovicékkal. De nem azt mondtam akkor, hogy huuu, mostmár irány a csillagos ég, hanem ahogy írtad te is, reménykedtem a jobb csapatban. De a fanatics fórumon már lassan Jézus 2. eljövetele ként vannak elkönyvelve. Mintha csak ennyin m8lúlnának a dolgok.
Caraway írta: Ha amugy erdekel titeket irhatok majd a lehetseges uj emberekrol es hogy mik lesznek illetve voltak eddig a szerepeik, csak kicsit hosszabb lesz akkor megint az a komment.


Ha kérhetem, írj. Én tényleg nem gúnyolódva kérdeztem, hogy kik ezek az emberek, akik még ott se vannak, vagy még munkába se álltak, de meg van mentve a klub.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 28., szerda 20:05

Amugy rohoghettek, de ez tenyleg igy van. Jelenleg sokkal nagyobb hypeot kapnak a vezetosegi kinevezesek, mint a jatekosok. Mivel Ferguson tavozasa ota egy kaosz az egesz. Ha amugy erdekel titeket irhatok majd a lehetseges uj emberekrol es hogy mik lesznek illetve voltak eddig a szerepeik, csak kicsit hosszabb lesz akkor megint az a komment. :lol:

Viszont amugy szerintem nagyon erdekes, hogy egy klubon belul manapsag mik tortennek es hogyan epul fel, nem csak annyi hogy megveszunk par jatekost es jatsszanak a palyan, mert akkor egy sullyedo hajo lesz belole amire a szeretett csapatom gyonyoru pelda.

Ugyebar nem mindenkinek lehet egy Pereze aki mindenre tudja a valaszt… :x :mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. február 28., szerda 19:09

M1Ö írta:
Realista24 írta: Mi az hogy semmit nem jelent? Pont utalsz a különbségre az akkori és mostani között.
Akkor rosszul fogalmaztam. Nem igaz, hogy nem jelent semmit egy vezetőség, de nem garancia a sikerre. Lásd az előbbi példákat. Aztán a MU fanoknál el van könyvelve a siker az új vezetőséggel. Ezért kérdeztem, hogy mennyire profi az új stáb?
Az elozo 10-12 evnyi szenvedes utan rosszabb ugysem lehet. Szoval nyilvan orulnek, hogy valmifele valtozas lep eletbe.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. február 28., szerda 19:09

Mennyire a sárban van az a klub ahol nem edző meg játékos igazolások hozzák lázba a szurkolókat hanem irodai személyzet. Amúgy ez az Ashworth is valami 18 hónap után dobbantott a Newcastleből ahol kb semmit nem csinált mert ehhez a pozícióhoz idő kell. Nem tudom miért lenne ekkora messiás azon kívül, hogy végre lesz egy ember ebben a pozícióban is.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. február 28., szerda 18:43

Realista24 írta: Mi az hogy semmit nem jelent? Pont utalsz a különbségre az akkori és mostani között.
Akkor rosszul fogalmaztam. Nem igaz, hogy nem jelent semmit egy vezetőség, de nem garancia a sikerre. Lásd az előbbi példákat. Aztán a MU fanoknál el van könyvelve a siker az új vezetőséggel. Ezért kérdeztem, hogy mennyire profi az új stáb?
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 28., szerda 18:28

M1Ö írta:
Caraway írta: teljes strukturavaltas van a csapatnal, es nyartol uj a CEO Omar Berrada szemelyeben aki a Citytol jon, illetve Dan Ashworth is erkezik uj DOF-nak a Newcastlebol, szoval remelhetoleg okosan fogjak az ugyeket intezni.
Róluk amúgy lehet tudni valamit? Hogy tényleg ennyire profik-e? Mert a fanaticson, mint a messiást várják őket. Aztán szerintem pont mi, Real fanok beszélhetünk arról, hogy egy vezetőség semmit nem jelent. Ugye Mijatovicék... De biztos tudna mesélni a Barca fan is. Manapság meg a Bayern fanok.
Mi az hogy semmit nem jelent? Pont utalsz a különbségre az akkori és mostani között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. február 28., szerda 18:18

Caraway írta: teljes strukturavaltas van a csapatnal, es nyartol uj a CEO Omar Berrada szemelyeben aki a Citytol jon, illetve Dan Ashworth is erkezik uj DOF-nak a Newcastlebol, szoval remelhetoleg okosan fogjak az ugyeket intezni.
Róluk amúgy lehet tudni valamit? Hogy tényleg ennyire profik-e? Mert a fanaticson, mint a messiást várják őket. Aztán szerintem pont mi, Real fanok beszélhetünk arról, hogy egy vezetőség semmit nem jelent. Ugye Mijatovicék... De biztos tudna mesélni a Barca fan is. Manapság meg a Bayern fanok.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 28., szerda 15:56

minden attol fugg, mi lesz herold megvarjrel :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. február 28., szerda 15:55

Annyiból jó helyzetben van Ratcliffe, hogy mindenki utálja a Glazereket tehát ha csak minimálisan is elindul egy jó úton már mögötte állnak. Lesznek érdekes kérdések pl Greenwood esete. Egyenlőre inkább azt mondanám, hogy szépen alakul a tervük és jövőre ott lesz megint. Ez nagyon nagy öngól lenne. Igen ügyes és hazai meg fiatal de nem ér annyit mint amit magával hozna. Amennyiben tényleg az lesz, hogy elküldték 1 évre külföldre, kivették a tömeg szeme elől és majd 1 év után visszajön akkor fixen minden stadionban megkapja a magáét amire majd a sajtó is felül. Egyszerűen hiába ér mondjuk 60-80 milliót nem éri meg azt amit generálni fog. Tökéletes alkalom lenne, hogy új tulaj kiteszi a kétes elemet és egyfajta morális szintet állít mint klub. Eleve már van egy kérdéses ügy Antonyval szemben de ott még nincs ítélet szóval egyenlőre még csak egy vád. De Greenwood 1 google keresésre van nem a vádtól hanem a bizonyítéktól. Az más kérdés, hogy a csaj visszavonta a vádat és gyerekük van de hány ilyen eset létezik, hogy az erőszakos emberrel van gyerek és nem hagyja ott. Emellé jön a jövőbeni rizikó is mert erre még rásütik, hogy fiatal, egyszer, együtt vannak blablabla rizsa, DE ha véletlenül megint elkattan akkor az már halmozottam szar helyzet. Nem éri meg.

Új tulaj, új impulzus, takarítás, a toxic közeg felszámolása. Szeretik verni a mellüket, hogy class of 92 meg fiatalok, akadémia. Itt a lehetőség beleállni. Mainoo, Garnacho, Hojlund, Mount ha végre felépülne, Sanchot visszaépíteni esetleges Olise kiegészülve pár rutinosabb emberrel és szerintem a legtöbb United szurkoló maga alá hugyozna a gyönyörtől. Nekik is egy olyan vonal kéne amit az Arsenal csinált. A legelső cél, hogy visszahozzák a szurkolókat a csapat mögé. Az Arsenal is egy toxic pöcegödör volt de kitették a káros elemeket és letették a voksot a fiatalítás mellett ami nem hoz instant sikereket de ma megint minden Arsenal szurkoló imádja a csapatát akkor is ha kikapnak. Ebből az apátiából kell először kirángatni a csapatot de ez nem fog menni ilyen Rashford, Bruno, Anthony féle arcokkal. Szerethető karakterek kellenek mint Mainoo, Hojlund, Garnacho akik éhesek, kaparnak emellé tudnak is és a szurkolók szeretik őket.

Nagyon kíváncsi vagyok mit csinál majd Ratcliffe

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2024. február 28., szerda 15:34

Nem tudom Pep mit mondott Rashfordrol, de elfogadhatatlan amit csinal. Tavaly nyomott egy 30 golos szezont, kapott egy zsiros uj szerzodest a legmagasabb fizuval, erre iden nem volt meg egy ertekelheto meccse fel ev alatt. Plusz jonnek melle a maganeletbeli problemak is, mint hogy ket napon at bulizott skociaban vagy hol, aztan meg beteget jelentett edzesre.

RaulFc, persze, a fel csapatot el lehetne amugy kuldeni, szornyen van sajnos balanszolva ez a keret. Viszont abban igazad van, hogy Mainoo zsenialisan robbant be iden. A Mainoo-Garnacho-Hojlund fiatal harmasfogat kore kell epiteni az uj csapatot. Gyors eredmeny ugy se lesz, a nullarol kell ujraepiteni mindent. Ratcliffe is elmondta a nyilatkozataban, hogy senki ne varjon azonnali sikereket, minimum 2 de inkabb 3 ev kell, mire latszodni fog az a projekt, amit most elkezdtek.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2024. február 28., szerda 13:51

Amúgy közelebbről megnézve borzalmas ez a keret. Akiket minden szemrebbenés nélkül kipaterolnék az Onana,Maguire,Wan Bissaka,Eriksennek szerencsére lejár a szerződése,Amrabat szerencsére nem vették meg csak kölcsön,Bruno statpadder luxusember nem igazi kp, jó labdákat tud adni de ennyi,Rashford,Anthony,Martialtól is végre megszabadulnak.

El is felejtettem, hogy Mainoo is ott van. Abban a gyerekben van kraft. Simán kezdőnek kell lennie. Akár Case helyén akár mellette.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég