Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 25., kedd 21:23

zsuninnyo írta: Azert a Real angolok elleni parharcaibol (az elmult masfel evben) volt egy jopar, ami nem nevezheto sima tovabbjutasnak. Szoval volt ott 1-2 meccs, amiben felmostak a padlot a Madriddal. Az mas kerdes, hogy utana megmutattak ki a fonok. Szoval a Real csak a parharcokat nyerte, a meccseket nagyon nem.
Az elmúlt két év 13 egyenes kieséses meccsén összesen két meccs volt, amikor igaz volt amit írsz. Tavaly a Chelsea elleni visszavágót benéztük, majdnem oda is lett a párharc a könnyed 1-3-as Stamford Bridge-i siker után. A másik meg az idei City elleni 4-0, arról nem is érdemes mondani semmit. A többin szoros meccsek, vagy fölényes Real továbbjutás. Szóval szerintem nem igazán állja meg a helyét ez a megállapítás, főleg az utolsó mondat. Rengeteg meccsen domináltunk, mind játékban, mind eredményben.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 25., kedd 21:20

Eközben: Southampton-Bournemouth felkészülési meccs, Kerkez Milos a kezdőben, 34. perc, kettővel mennek Kerkezék.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

realmadrid95
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 25., kedd 21:11

Realista24 írta: Meg egy gondolat.
Itt (es akit ismerek Realos) senki nem vitatta sohasem, hogy a City iden lemosott minket a palyarol, de hogy forditva a besztlig fanok mindig valami kifogas (meg xg) moge bujnak, az is biztos.

Es szerintem ezzel felraktad a pontot az ire. Kovi tema? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 21:06

Meg egy gondolat.
Itt (es akit ismerek Realos) senki nem vitatta sohasem, hogy a City iden lemosott minket a palyarol, de hogy forditva a besztlig fanok mindig valami kifogas (meg xg) moge bujnak, az is biztos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 20:52

Peti765 írta:
Realista24 írta: Szépen elmentünk az eredeti témától :lol:

#besztlig
Aztán majd jön egy lesajnált spanyol vagy olasz aztán kifujja az orrukat megint.

Bytheway a bajnokság lehet a legjobb ettől függetlenül.
De ettől meg ugyanaz az agyatlan futkoraszas megy többségében.
Hát azért most rendesen lemostak minket a pályáról(mármint a City),előtte két bl döntő a liverpoolllal első,ott sosem tudjuk meg mi lett volna ha nincs az a válldobás és az a remeklő kapus,második menet meg kb Courtuá befalazta a kaput,azért elég meleg volt.
Nekünk is voltak ilyen szériáink meg egy 32 éves csend ,nem kizárt ,hogy most böjt jön.
Szoval a City lemosott minket a palyarol es nincs mi lett volna ha, de a mi masik ket meccsunknel van "kifogas" az angolok mellett.

Volt harom meccs, amibol ketto donto, meg is nyertuk, kozben pl lemostuk a Poolt egy laza 5-2-vel, de azt mar meg sem kell emliteni, biztos ott is volt valami "ha" faktor.

Nagyjabol errol szolt a tema, hogy a spanyolok altalaban tulmennek az angolokon. Hype, csillardok es marketing ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. július 25., kedd 20:44

Realista24 írta: Szépen elmentünk az eredeti témától :lol:

#besztlig
Aztán majd jön egy lesajnált spanyol vagy olasz aztán kifujja az orrukat megint.

Bytheway a bajnokság lehet a legjobb ettől függetlenül.
De ettől meg ugyanaz az agyatlan futkoraszas megy többségében.
Hát azért most rendesen lemostak minket a pályáról(mármint a City),előtte két bl döntő a liverpoolllal első,ott sosem tudjuk meg mi lett volna ha nincs az a válldobás és az a remeklő kapus,második menet meg kb Courtuá befalazta a kaput,azért elég meleg volt.
Nekünk is voltak ilyen szériáink meg egy 32 éves csend ,nem kizárt ,hogy most böjt jön.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 20:39

'shutterisland írta: az alaptema a "favagok" voltak, hogy mennyire favago liga a PL es hogy all a tobbi ligaval osszevetve.
de eloszor pl meg kellene fogalmazni, kinek mit jelent a favago.

maguire ?
roy keane ?
de jong ?
pepe - ramos ?
alves ?
sebok vili ?
strestik ?

Imadom amikor igy adja valaki a hulyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 25., kedd 20:34

az alaptema a "favagok" voltak, hogy mennyire favago liga a PL es hogy all a tobbi ligaval osszevetve.
de eloszor pl meg kellene fogalmazni, kinek mit jelent a favago.

maguire ?
roy keane ?
de jong ?
pepe - ramos ?
alves ?
sebok vili ?
strestik ?


szerintem ebben a tekintetben, annak ellenere, hogy rendesen csorognek a fegyverek... azert lepett elore a PL.
egyreszt az angolok sem csak harapjak mar a labdat, masreszt rengeteg kulfoldi hozott egy kis fineszt is a fizikum es iparos melo melle.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 20:10

Szépen elmentünk az eredeti témától :lol:

#besztlig
Aztán majd jön egy lesajnált spanyol vagy olasz aztán kifujja az orrukat megint.

Bytheway a bajnokság lehet a legjobb ettől függetlenül.
De ettől meg ugyanaz az agyatlan futkoraszas megy többségében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: balakal » 2023. július 25., kedd 19:42

wZoLee7 írta: Én értem amit írtok, el is fogadom, hogy van saját véleményetek, csak nem értem miért itt akarjátok elmagyarázni miért a PL-ben vannak a nagyfarkú csapatok...mert, hogy nincsenek. Felhúztak egy marha jó marketinget arra, hogy az a legszorosabb bajnokság meg hasonlók, ott a kis csapatok is aerősek, aztán évekig a pl top csapatok szoptak ki spanyol középcsapatoktól. Lehet most jön 10 olyan év amikor fordítva lesz, simán benne van. Nem értem miért kell magyaráznia mindenkinek a saját igazát, aztán mikor meg valaki idegben van ír olyan marhaságokat, hogy az nem igaz :D
Itt is vannak jó csapatok meg ott is, de a 2 bajnokság mércéje a bl és el lesz még jó darabig. Nyilván van egy kettős érzés az emberben ha csak pusztán spanyol és angol cicaharcra bontjuk le, mert spanyoloktól ugye csak 2 csapat nyert bl-t, míg az angoloktól 6, többek között olyan top csapatok mint aston villa meg nottingham forest. Az, hogy ki hányszor nyerte meg vagy került döntőben nem is fontos, de gyanítom ha így néznénk olaszok sem lennének annyira lemaradva. EL-ben meg (erre rá kellett keresnem mert fejből fogalmam sincs) valamilyen oknál fogva szintén spanyol uralom, az angolok fej-fej mellett az olaszokkal.
Szóval nem az angol csapatok az erősek, hanem a marketing, amit mindenki benyel aki nem hajnaldó a függöny mögött is szétnézni. Az meg, hogy a bl-ben itt ott a Real Madrid kikap egy angol csapattól...fasza, kaptunk már ki ukrán csapattól is. Olvastam azt is valakitől, hogy tavaly a city elleni első meccset mi uraltuk. Lehet, hogy voltak pillanatok, de nekem összességében az maradt meg a párharcról, hogy nagy szenvedés volt az egész és minden létező gyengesége kijött a keretnek.
Látom az is előjött hogy micsoda pontrendszere van az uefanak. Szar. Egy vicc az egész. Ha már valaki ebbe kapaszkodik az nagyon ellehet keseredve, de van egy jó hírem, amikor majd 50 év múlva lapozzák a történelem könyveket (amik a fociról szólnak) egy árva szó nem esik majd arról, hogy az uefa szerint melyik klub volt a legerősebb.
Komoly érv :D Gondolom nem értelmezted, hogy készül a rangsor, pedig ferni még be is másolta a lényegi részt.

Eleve szerencsétlen alexoxladjackoxi már 3 oldallal ezelőtt beírta, hogy KÖZELMÚLTRÓL beszél, én is az elmúlt 5 évre vonatkozóan hoztam az UEFA koefficiens rangsort. Az tök irreleváns most, hogy a múlt században hány BL-t nyert a Barca meg Aston VIlla. Azt meg senki nem kérdőjelezi meg, hogy pl a CR-Messi korszakban a spanyol bajnokság volt fent (amit a kutyázott UEFA rangsor is maximálisan alátámaszt: https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2018.html).

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 25., kedd 19:01

Nekem az izgalmas premjerliga a kedvencem. Az elmult 6 évből 5öt nyert a city? Nem egyszer 10+pontot verve a mezőnyre.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 25., kedd 18:42

Faust írta: A felisten Lampardot elfelejtetted irni, meg Stevie Wondert is.

Pepen es Kloppon kivul nincs A listas edzo szvsz. Arteta majd elvalik.
Ottvan tenhag ő is kopasz mint a gvardiola így nagyedzo
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 25., kedd 18:41

A felisten Lampardot elfelejtetted irni, meg Stevie Wondert is.

Pepen es Kloppon kivul nincs A listas edzo szvsz. Emery-t ismerjuk, legnagyobb polcra keves. Arteta majd elvalik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2023. július 25., kedd 18:42-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 18:34

Kompany is komoly edzomultra tekint vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 25., kedd 18:30

Galacticos írta:
raul 4 ever írta: Ezt írta Gala: " A legjobb edzők a PL-ben vannak, és ez határozza meg egy liga stílusát, nem pedig a játékosok."
Hat jo igy mas igen de tenyleg a 20csapatuk edzoket vegignezve az egy eleg eros nevsor.
Iraola, arteta, emery, dezerbi, kompany, pochettino, klopp, pep, tenhag, moyes, postecoglou, lopetegui.
Persze ezek kozott vannak meg keveset vagy semmit bizonyitott ujhullamos nevek is de az edzokbe 20csapatra levetitve erosebb a pl mezony.
Most mitől jobb egy Moyes, akinek a 2 legnagyobb eredménye, hogy Giggs 4 meccs alatt többet tett le utána az asztalra, meg hogy 60 évesen megnyerte a konfettiligát, mint pl. Alguacil?

Meg Arteta. Majdnem nyert egy pl címet.. Nagyszerű.. :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 25., kedd 18:26

zsuninnyo írta:
untouchable írta:

Egy párharcban nem számít, hogy 179 percig hogyan áll a meccs és milyen a játék képe, ha a 180. percben továbbjutsz.
Hatalmas közhellyel élve: a fociban nincs “ha”.
Tok jo, hogy en arrol beszeltem, hogy nem minden MECCSET nyert meg, de megint sikerult vkinek teljesen kiforgatni, csak hogy bele lehessen kotni valamibe. Itt be is fejeztem.
Nem kell kettévenni. Párharc van, nem meccs.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. július 25., kedd 18:26

untouchable írta:
zsuninnyo írta:

Es en hol mondtam, hogy nem a parharcot nyerte meg a Real. Kepzeld ide az utolso mondatodat.



Bocs, akkor pontositok, a Madrid fosba szopatott minden angol csapatot minden meccsen, mint amikor kikapott a Chelseatol meg a Citytol.
Vagy amikor az utobbi ellen az utolso percekig a tovabbjutas elkepzelhetetlennek tunt.
Egy párharcban nem számít, hogy 179 percig hogyan áll a meccs és milyen a játék képe, ha a 180. percben továbbjutsz.
Hatalmas közhellyel élve: a fociban nincs “ha”.
Tok jo, hogy en arrol beszeltem, hogy nem minden MECCSET nyert meg, de megint sikerult vkinek teljesen kiforgatni, csak hogy bele lehessen kotni valamibe. Itt be is fejeztem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 25., kedd 18:25

Marky írta: Ezen a listan Klopp es Pep, aki valoban elit, a tobbi maximum a szigeten az. Egy Madridnal sosem jonne szoba De Zerbi, vagy Ten Hag, Postecoglut meg nem is ertem hogy kerul egy ilyen listara
csak most itt nem azt mondtam hogy dezerbi madrid szintu vsgy postecoglu az vagy az lesz. Hanem azt hogy jobb edzok vannak a pl ben.
ANDS írta: Nekem ezek közül csak Klopp és Pep képvisel kiemelkedő szintet.
De ezt kb. hozta Ancelotti is, Tuchel is, Nagelsmann is.

Arteta, Poch, Iraola edzőként mit nyertek?
Emery és Lopetegui El győzelemre jók.
Es tuchel meg nagelsman melyik spanyol csapatot iranyitja?
Pochettino meg egy szar tottenhammel bl dontozott, azert o se egy kokler.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. július 25., kedd 18:22

Elismerem, hogy a PL marketingben, a körítés minőségében és pénzügyileg messze a La Liga előtt jár, de nekem egy random Bournemouth-Aston Villa pont annyira nézhetetlen szar, mint egy Mallorca-Getafe.
Olyan cukin eljátszogatnak ők egymással a szigeten, aztán Európában meg leszámítva néhány szezont taknyosra szopatják a top klubjaikat, a nem is éppen történelmük csúcsán lévő Villarrealok meg Sevillák.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. július 25., kedd 18:21

Én értem amit írtok, el is fogadom, hogy van saját véleményetek, csak nem értem miért itt akarjátok elmagyarázni miért a PL-ben vannak a nagyfarkú csapatok...mert, hogy nincsenek. Felhúztak egy marha jó marketinget arra, hogy az a legszorosabb bajnokság meg hasonlók, ott a kis csapatok is aerősek, aztán évekig a pl top csapatok szoptak ki spanyol középcsapatoktól. Lehet most jön 10 olyan év amikor fordítva lesz, simán benne van. Nem értem miért kell magyaráznia mindenkinek a saját igazát, aztán mikor meg valaki idegben van ír olyan marhaságokat, hogy az nem igaz :D
Itt is vannak jó csapatok meg ott is, de a 2 bajnokság mércéje a bl és el lesz még jó darabig. Nyilván van egy kettős érzés az emberben ha csak pusztán spanyol és angol cicaharcra bontjuk le, mert spanyoloktól ugye csak 2 csapat nyert bl-t, míg az angoloktól 6, többek között olyan top csapatok mint aston villa meg nottingham forest. Az, hogy ki hányszor nyerte meg vagy került döntőben nem is fontos, de gyanítom ha így néznénk olaszok sem lennének annyira lemaradva. EL-ben meg (erre rá kellett keresnem mert fejből fogalmam sincs) valamilyen oknál fogva szintén spanyol uralom, az angolok fej-fej mellett az olaszokkal.
Szóval nem az angol csapatok az erősek, hanem a marketing, amit mindenki benyel aki nem hajnaldó a függöny mögött is szétnézni. Az meg, hogy a bl-ben itt ott a Real Madrid kikap egy angol csapattól...fasza, kaptunk már ki ukrán csapattól is. Olvastam azt is valakitől, hogy tavaly a city elleni első meccset mi uraltuk. Lehet, hogy voltak pillanatok, de nekem összességében az maradt meg a párharcról, hogy nagy szenvedés volt az egész és minden létező gyengesége kijött a keretnek.
Látom az is előjött hogy micsoda pontrendszere van az uefanak. Szar. Egy vicc az egész. Ha már valaki ebbe kapaszkodik az nagyon ellehet keseredve, de van egy jó hírem, amikor majd 50 év múlva lapozzák a történelem könyveket (amik a fociról szólnak) egy árva szó nem esik majd arról, hogy az uefa szerint melyik klub volt a legerősebb.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég