Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 14., vasárnap 17:00

Remy írta:
Kerlon írta:Őszintén remélem, hogy ez a Sterling gyerek soha nem lesz Madridban. Utolsó 35 percet láttam, de semmit se csinált, de még az akarást se lehetett rajta látni, mint mondjuk Coutinhon vagy Balotellin, akik próbálkoztak. Elöl várta a labdákat, hogy kiugrassák, aztán meg elcselezte... Borzalmas. Amúgy jó volt a Pool szerintem, de ma semmi nem jött nekik össze. Kicsit Balotelli effekt volt, pedig nem állt messze attól, hogy nagy király legyen. De Gea meg... Kegyetlen.
Baleotelli és az akarás, ez kissé poénossá tette a hozzászólásod. :lol: Sterling meg kb egyedül van az egész csapatban. Amíg ott volt mellette Sturridge, a Poolnak is jobban ment, sőt Ő is eredményesebb volt. Volt társa, tudtak veszélyesek lenni a kapu előtt. Most meg kivel játsszon? Balotelli? több csapatban tolta, mint ahány gólja van a Poolban.
Te láttad őket idén? Sterling lófaszt nem ér mostanában. Balotelli meg ment, hajtott, lehet nem ment neki, de nem elöl ácsorgott, mint az angol. Meg legalább helyzetbe tudott kerülni... Más kérdés, hogy De Gea go modeba kapcsolt. Sterling meg nem is igen akarta megtalálni a társakat, mert a kevés labdáját is elcselezte kb. :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. december 14., vasárnap 16:56

Remy írta:Sterling meg kb egyedül van az egész csapatban. Amíg ott volt mellette Sterling, a Poolnak is jobban ment, sőt Ő is eredményesebb volt.
:hmmm: :mrgreen:

De Gea egyébként tényleg brutál, remélem, nem viszitek el...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 14., vasárnap 16:56

Kerlon írta:Őszintén remélem, hogy ez a Sterling gyerek soha nem lesz Madridban. Utolsó 35 percet láttam, de semmit se csinált, de még az akarást se lehetett rajta látni, mint mondjuk Coutinhon vagy Balotellin, akik próbálkoztak. Elöl várta a labdákat, hogy kiugrassák, aztán meg elcselezte... Borzalmas. Amúgy jó volt a Pool szerintem, de ma semmi nem jött nekik össze. Kicsit Balotelli effekt volt, pedig nem állt messze attól, hogy nagy király legyen. De Gea meg... Kegyetlen.
Baleotelli és az akarás, ez kissé poénossá tette a hozzászólásod. :lol: Sterling meg kb egyedül van az egész csapatban. Amíg ott volt mellette Sturridge, a Poolnak is jobban ment, sőt Ő is eredményesebb volt. Volt társa, tudtak veszélyesek lenni a kapu előtt. Most meg kivel játsszon? Balotelli? több csapatban tolta, mint ahány gólja van a Poolban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 14., vasárnap 16:55

Diego Lopezzel és Keylorral is megtehettük volna. A megtehetjük és a megtesszük nem ugyan az. Semmi sem utal arra hogy Casillas-t hamar le akarjuk váltani, valószínűleg amíg Ő nem dönt úgy, hogy elég volt, addig nincs jelentős veszélyben a pozíciója.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 14., vasárnap 16:53

Őszintén remélem, hogy ez a Sterling gyerek soha nem lesz Madridban. Utolsó 35 percet láttam, de semmit se csinált, de még az akarást se lehetett rajta látni, mint mondjuk Coutinhon vagy Balotellin, akik próbálkoztak. Elöl várta a labdákat, hogy kiugrassák, aztán meg elcselezte... Borzalmas. Amúgy jó volt a Pool szerintem, de ma semmi nem jött nekik össze. Kicsit Balotelli effekt volt, pedig nem állt messze attól, hogy nagy király legyen. De Gea meg... Kegyetlen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 14., vasárnap 16:50

tucsoki írta:
numberone1 írta:Ha vegleg le akarjuk tudni ezt a kapus mizeriat, akkor De Geat meg kell fuzni, h ne hosszabitson.
És eladunk két kapust?
ahogy pl Mourinho is beáldozta Cecht a jövőt figyelembe véve, úgy mi is simán megtehetjük

pláne hogy már nem is csak a jövőről van szó, simán jobb mindkettőnél De Gea
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 14., vasárnap 16:46

Az a helyzet, hogy két évvel ezelőtt amikor Suarez volt a húzóember és rugdosta a gólokat akkor sem voltak jobbak mint most

Persze most jó indoklási lehetőség lehet Sterlingnek a kihagyott helyzetei
Suarez jobbá tette őket, akkor a csapat még gyengébb lett volna, ha nincs ott. Sterling ezt nem tudja még megtenni. De nem igazán értem, hogy mit akarsz ebből az egészből kihozni. :hmmm:
Semmi köze ennek a mai meccshez, csak ezt most éppen látta mindenki. (mármint aki itt fórumozott :) ).
És eladunk két kapust?
Mondjuk én simán beáldoznám mindkettőt. Persze nem kell, ha valamelyiknek jó a másodhegedűs szerep, akkor miért ne maradhatna. (pl Navasnak)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 14., vasárnap 16:30

numberone1 írta:Ha vegleg le akarjuk tudni ezt a kapus mizeriat, akkor De Geat meg kell fuzni, h ne hosszabitson.
És eladunk két kapust?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 14., vasárnap 16:26

Az a helyzet, hogy két évvel ezelőtt amikor Suarez volt a húzóember és rugdosta a gólokat akkor sem voltak jobbak mint most

Persze most jó indoklási lehetőség lehet Sterlingnek a kihagyott helyzetei

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 14., vasárnap 16:23

Ha vegleg le akarjuk tudni ezt a kapus mizeriat, akkor De Geat meg kell fuzni, h ne hosszabitson.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 14., vasárnap 16:21

Láttam most egy jó pár Pool meccset,de nekem ez a Sterling gyerek nem egy extra,remélem nem köt ki nálunk.
V
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 14., vasárnap 16:19

az a baj a liverpoollal és az mu-val is, hogy képesek irreálisan magas áron igazolgatni a béna angol és brit játékosokat
Az angolok alapból mindenkiért sokan fizetnek, sok ott a pénz.
A liverpool meg az MU hagyományosan sok angol válogatott játékost ad, fontos a szurkolóknak, ezért ha látnak egy kicsit értelmesebbnek tűnő angol játékost, nem sajnálják a pénzt. Szerintem ez érthető, és értékelendő is.


De Gea meg elképesztő! :taps: A liverpool helyzetek alapján nyerhetné a meccset, erre 3-0...
Hanem az, hogy nem árul el semmit, hogy ő a legjobb
lehetne ott a helyette más jobb focista, akkor sem lenne jobb ez a csapat
Hogyne mondana el, ne vicceljünk már. És még nem is CR-t vagy Messit kell mondani, vagy akár csak Suarezt, de sok focista van még, akivel bőven előrébb tartana a Liverpool. Rengeteg helyzetet hagy ki, ennyit nem szabad. Persze írtam, még nagyon fiatal, sokat kell még fejlődnie, a liverpool hibája, hogy egy kölyökre van utalva.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 14., vasárnap 16:16

hogy Balotelli a csatár
Az még játszik valahol?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 14., vasárnap 16:14

CS0ki
Nem az a lényeg, hogy mennyire húzóember ő. Nem erre akartam célozni

Hanem az, hogy nem árul el semmit, hogy ő a legjobb
lehetne ott a helyette más jobb focista, akkor sem lenne jobb ez a csapat
Az árul el mindent a csapatról, hogy Balotelli a csatár és a kpt Allen, Henderson és a kiegett Gerrard alkotja

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3845
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. december 14., vasárnap 16:12

Azért azt se fejeltsétek el, hogy Sterling mindössze 19 éves. Ki tudja milyen szinten lesz majd 2-3 év múlva?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 14., vasárnap 16:06

Attól mert kettejük alá dolgozott még húzóember volt
Ha ő nincs nem lett volna hosszú győzelmi sorozatük

Miért árulna az el bármit, hogy ő lenne a húzóember?
Az árul el mindent, hogy rajta kívül nincs egy értékelhető teljesítmény
Ha lenne egy normális társa és értékelhető kpsok nem itt tartanának
Akkor nekünk más a fogalmunk a húzóemberről, ennyi. Neked még belefér ő, nekem nem. pl nálam Benzema nem húzóember a madridban,m pedig sokkal eredményesebben játszik, mint Sterling. De a francia arra jó, hogy Cr alá játszon tökéletesen, aki az igazi húzóember, aki önmagában is megáll. CR mellé akárkit betehetsz, ő lőni fogja a gólokat. Stearling nem képes győzelemre vezetni a csapatát egyedül, vagy gyengébb emberekkel. Suarezék Sterling nélkül is alkottak volna.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 14., vasárnap 16:01

Marky írta:az a baj a liverpoollal és az mu-val is, hogy képesek irreálisan magas áron igazolgatni a béna angol és brit játékosokat. shaw, lallana remek példa erre. egy evertonban vagy egy southamptonban nyilván húzóembernek számítanának, de egy bl szintű csapatba kevesek és még nem is említettem, mennyivel jobban járnának egy hasonló árú légiós spanyollal vagy némettel.
meg lehet nézni, hogy a chelsea és a city is mennyire kiemelkednek a mezőnyből és mennyi túlértékelt brit játszik náluk.
Azert ez sem ennyire egyertelmu. Pool igazolta a Leverkusen egyik legjobbjat(Can), aztan mire mennek vele, vagy Moreno aki nem rossz kepessegu balhatved(szerintem egesz jo), megis rengeteget hibazik. A Chelseanel is voltak spanyol jatekosok akik nem valtak be, vagy most is van nekik Schurle(Marin is itt volt) ha mar a nemeteket es a spanyolokat hoztad fel(Soldado :lol: ). David Silva vagy Fabregas azert eleg magasan jegyzett jatekos, mint az atlag spanyol, nem veletlen, h ok bevaltak. Sokan emlitik Khedirat, h fekudne neki az PL, hat ebben sem vagyok biztos. Egy Stuttgart szintu jatekos, nem biztos, h jo lenne egy angol elcsapatban. Az teny, h az angol jatekosokat ertehetetlenul dragan lehet vasarolni. :roll:



Meccs eldolt, az egyik oldalon balfaszkodnak, a masikon meg konyortelenul kihasznaljak a lehetosegeiket.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2014. december 14., vasárnap 16:00

hát azért ennyi nem volt a két csapat között. :D

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2014. december 14., vasárnap 15:57

numberone1 írta:Balotelli 24 eves es mar szerepelt a Milanban, Interben, Cityben es a Liverpoolban...+ olasz valogatott. Ezt csinald utanna... :D
Ha így folytatja több csapatban fog szerepelni, mint ahány gólt rúg.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 14., vasárnap 15:56

CS0ki írta:
Ez így van

lehet amúgy, hogy félreérthető voltam, mert ezt CS0kinak szántam
Igen, így van, akkor mi a kérdés? Tavaly Suarez és Sturridge voltak a kulcsemberek, az igazi húzóemberek, meg Gerrard. Sterling nem húzóember volt, csak egy jó játékos, aki szépen kiegészítette az igazi nagy arcokat. Persze ez is megsüvegelendő teljesítmény volt egy ilyen fiatal játékostól. De pont a mai meccsen és szezonban is látszik, hogy messze van ő attól, hogy tényleg felhúzza a liverpoolt a top 4 közelébe
Attól mert kettejük alá dolgozott még húzóember volt
Ha ő nincs nem lett volna hosszú győzelmi sorozatük

Miért árulna az el bármit, hogy ő lenne a húzóember?
Az árul el mindent, hogy rajta kívül nincs egy értékelhető teljesítmény
Ha lenne egy normális társa és értékelhető kpsok nem itt tartanának


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég