Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 19., kedd 8:45

mI A nAGy sZáM VoLT mÁR iLyEN.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 19., kedd 8:34

Akik szeretik a statisztikakat:

📅| Egy éve ezen a napon lett Roberto De Zerbi a Brighton vezetőedzője.

Az olasz tréner ezen időszak alatt 44 tétmérkőzésen irányította a sirályosokat, 23 győzelem és 9 döntetlen mellett 12 vereség a mérlege. De Zerbi a klubot története során először kijuttatta a nemzetközi porondra.

◉ Legtöbb Premier League gól (15) 20 év alatti játékostól
◉ Átlagban 62%-os labdabirtoklási arány, domináns játékkal.
◉ 15 meccsen 8 győzelem a "Big Six" csapatai ellen
◉ 18 meccsen is legalább 3 gólt szerzett a Brighton

🏆 Premier League mérlege:

◉ Harmadik legtöbb szerzett gól (76)
◉ Legtöbb kapura lövés (624)
◉ Legtöbb kaput eltaláló lövés (244)
◉ Harmadik legtöbb labdaérintés a támadóharmadban (1244)
◉ Második legmagasabb xg (74,7)
◉ Második legmagasabb átlagos labdabirtoklás (62%)

Az idei szezonban a Brighton eddig 15 alkalommal vette be az ellenfelek hálóját bajnoki mérkőzésen. Ezen találatokat megelőzően összesen 137 sikeres passzt hajtotta végre a játékosok, ami a legmagasabb szám a ligában. Akárcsak a gólonkénti 9,1-es passzátlag.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11148
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 19., kedd 8:21

gutihaz14 írta: [SimonBrundish on X] Szoboszlai clocked at 36.76 kph against wolves, becoming the second fastest player in Premier League after Kyle Walker
az pont egy 76-os pace az uj fifaban, ahogy nézem a madrid video alapjan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 19., kedd 8:17

[SimonBrundish on X] Szoboszlai clocked at 36.76 kph against wolves, becoming the second fastest player in Premier League after Kyle Walker
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 18., hétfő 20:36

poolnak szerintem is be kellene tolni a szekeret a 4 koze.

a city kimelekedik egy lepessel a mezonybol, mogottuk szoros a mezony, de az arsenal az egyetlen, akit a pool ele varok.
a masik 2 helyert kb 4-5 csapat siman versenyben lehet de a mu, spurs eseteben a konzisztencia szinten hianyzik, a whu-nal, brightonnal es newcastlenel azert a mar emlitett kettos terheles egy ujdonsag lesz es az o keretuk sem bovebb, mint a poolnak.

en 4. helyre tippelnem oket.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 18., hétfő 19:36

Realista24 írta: Silva hosszabbított, jövő nyártól 50m fontért pedig vihető.
Irany a barca.

Masik topikban irtak a Barcahoz Leaot, 150 millioert sem engedtek el, azert ez az 50 millio sokkal baratibb nekik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 18., hétfő 18:57

Silva hosszabbított, jövő nyártól 50m fontért pedig vihető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. szeptember 18., hétfő 17:21

https://www.instagram.com/reel/CxRNCb9t ... BiNWFlZA==

csak, hogy megértsük a MU szurkolókat
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 18., hétfő 16:54

markmadrid írta:
realmadrid95 írta:



Ha kapnek tegyuk fel az unibettol egy free tippset 30 ezerert, megtennem siman. Nekem ez a megerzesem, hogy a rangadok nem fognak nekik jonni vkp nelkul. Mai fociban az egyik legfontosabb eleme a csapatnak.
WHU… botranyosan gyenge egy csapat jatekban. Eleg komolyan tulteljesitenek iden. Hiaba jo a keret Moyes nem a Paqueta,Kudus fele arcokat szereti hanem a Soucek Ward-Prowse az esete. WHU nem lesz a Pool elott ez 100%.

Brighton is szerepel az Europa ligaban es eleg kemeny a csoportjuk is. Ok tenyleg brutalisan jok jatekban, de azert a Poolt hosszutavon megelozni nem konnyu. Nekik szinten eurpaliga van ugye csak ahol kb egy ideig mehet a B sor.

Plusz azert ez a Pool egyaltalan nem nez ki rosszul. Endo bar nem top jatekos de ha beilleszkedik hasznos lehet a 6-os poziban. Thiago is fefog epulni aki azert szepen fazont tud szabni a csapatainak. Kar h ennyire serulekeny. Emellett azert erkezett egy gravenbech aki bar szinten inkabb 8-as de egy eros magas technikas jatekos. A vedelem pedig szinten nem rossz. Eddig meg 1 meccsen tudott a Konate,Dijk paros egyutt jatszani. Efert volna egy bal labas vedo. Elol pedig azert van ero. Salah, diaz, azert minosegi szelsok.

Ez a Pool szerintem inkabb a 3. Helyre lesz jo. City Arsenal Pool a tippem. A negyedik helyre pedig jo paran fognak palyazni. De egyeore jatekban a Spurs tunik a legcombosabbnak plusz nekik sincs plusz terheles.
Ward Prowse hatalmas igazolas, az o pontrugasai aranyat ernek. Azert a Whu egyaltalan nem botranyosan gyenge jatekban, Chelsea ellen is emberhatranyban dominaltak le oket tobbek kozott. Lehet szezon masodik felere majd ki fog durrani, mert barki igy elfogyhat a vegen a Plben, de a botranyosan gyengetol messze allnak. Hiaba nezed a Poolnal a neveket, szinte mindenki tul van a zenitjen. Dijk minden meccsen betlizik mar, Konate sosem volt egy stabil vedo hosszabb tavon. Diaz fejben sosem lesz top jatekos, neha annyira gyenge agyban, ha kizokkentik egy jo labdaerintese sincs. Gravenbech jo jatekos, de o sem szuro, Fabinho hianyat nem tudtak befoltozni es ilyen kozeppalyasokkal lehet megnyerni a kupakat.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2023. szeptember 18., hétfő 16:39

Marky írta:
markmadrid írta: Plusz azert ez a Pool egyaltalan nem nez ki rosszul. Endo bar nem top jatekos de ha beilleszkedik hasznos lehet a 6-os poziban. Thiago is fefog epulni aki azert szepen fazont tud szabni a csapatainak. Kar h ennyire serulekeny. Emellett azert erkezett egy gravenbech aki bar szinten inkabb 8-as de egy eros magas technikas jatekos. A vedelem pedig szinten nem rossz. Eddig meg 1 meccsen tudott a Konate,Dijk paros egyutt jatszani. Efert volna egy bal labas vedo. Elol pedig azert van ero. Salah, diaz, azert minosegi szelsok.

Ez a Pool szerintem inkabb a 3. Helyre lesz jo. City Arsenal Pool a tippem. A negyedik helyre pedig jo paran fognak palyazni. De egyeore jatekban a Spurs tunik a legcombosabbnak plusz nekik sincs plusz terheles.
En pont ellenkezoleg latom. Tele vannak 8-as, 10-es beallitottsagu jatekosokkal, Endo borzasztoan keves erre a szintre mas meg nincs. Most is komoly gondjaik vannak az ellenfel labdakihozatalainak megszureseben, nem veletlen, hogy folyamatosan bravuros forditasokkal tudjak hozni a meccseket. Ez hosszutavon nem fog mukodni, ami sok pontba fog fajni.
Szoboval ugy tunik gyemantot fogtak, de MacAllister egyelore ertekelhetetlen es tavozott tobb alapember es a legjobbjaik is oregedtek.

Szerintem ez lesz az utolso eve Kloppnak.
Erdekes ez mert 5 meccsbol 4 et nyertek eddig. Pont a WHU lesz a kovetkezo ellenfeluk az Anfielden. Meglepodnek ha nem gyalulnak be oket.

A keret valoban lyukas. Hatos poszt ami a legszembetunobb de egy CB is kellene. Viszont Endo meg kb semmit nem jatszott, es eleg jo statokat hozott a Stuttgartban. Valszeg valoban nem o lesz a hosszutavu megoldas, de rendszerjatekost siman csiszolhatnak belole. Sem Fabinho sem Henderson nem volt soha kvalitasokban top jatekos. A rendszer adta meg nekik ezt es talan csak Fabinho eseteben.

Gravenbech egy oriasi tehetseg csak szintek o is 8-as. MaAllistert pedig meg korai temetni. Egylelore gyengen kezdett, de nem rossz jatekos.

De ami szerintem a leglenyegesebb, h a Chelsea borzasztoan melyen van egyelore. Temerdek jatekos erkezett es egy kezdonyi ember serult is. Ido lesz amire ok osszeallnak. A MU szinten melyen van. Folymaatosan botranyok es hetente veszitik el a
Jobb szelsoket. Greenwood,Sancho, Antony.
Newcastle szerintem iden nem fog ilyen kiugro szezont hozni. Plusz bejon nekik a BL mint plusz terheles. Illetve a keret sem olyan acelos.

Tehat nincs nagyon aki veszelyeztetne a Pool BL helyet iden. Arsenal es a City valszeg elorebb jar. Foleg a City tunik iden is brutalisnak.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. szeptember 18., hétfő 16:03

markmadrid írta: Plusz azert ez a Pool egyaltalan nem nez ki rosszul. Endo bar nem top jatekos de ha beilleszkedik hasznos lehet a 6-os poziban. Thiago is fefog epulni aki azert szepen fazont tud szabni a csapatainak. Kar h ennyire serulekeny. Emellett azert erkezett egy gravenbech aki bar szinten inkabb 8-as de egy eros magas technikas jatekos. A vedelem pedig szinten nem rossz. Eddig meg 1 meccsen tudott a Konate,Dijk paros egyutt jatszani. Efert volna egy bal labas vedo. Elol pedig azert van ero. Salah, diaz, azert minosegi szelsok.

Ez a Pool szerintem inkabb a 3. Helyre lesz jo. City Arsenal Pool a tippem. A negyedik helyre pedig jo paran fognak palyazni. De egyeore jatekban a Spurs tunik a legcombosabbnak plusz nekik sincs plusz terheles.
En pont ellenkezoleg latom. Tele vannak 8-as, 10-es beallitottsagu jatekosokkal, Endo borzasztoan keves erre a szintre mas meg nincs. Most is komoly gondjaik vannak az ellenfel labdakihozatalainak megszureseben, nem veletlen, hogy folyamatosan bravuros forditasokkal tudjak hozni a meccseket. Ez hosszutavon nem fog mukodni, ami sok pontba fog fajni.
Szoboval ugy tunik gyemantot fogtak, de MacAllister egyelore ertekelhetetlen es tavozott tobb alapember es a legjobbjaik is oregedtek.

Szerintem ez lesz az utolso eve Kloppnak.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2023. szeptember 18., hétfő 15:30

realmadrid95 írta:
illgner írta:

És mennyi pénzt mernél feltenni rá, hogy a WHU, akár a Brighton megelőzi a Poolt? Mert én egy fillért nem tennék egyikre sem.


Ha kapnek tegyuk fel az unibettol egy free tippset 30 ezerert, megtennem siman. Nekem ez a megerzesem, hogy a rangadok nem fognak nekik jonni vkp nelkul. Mai fociban az egyik legfontosabb eleme a csapatnak.
WHU… botranyosan gyenge egy csapat jatekban. Eleg komolyan tulteljesitenek iden. Hiaba jo a keret Moyes nem a Paqueta,Kudus fele arcokat szereti hanem a Soucek Ward-Prowse az esete. WHU nem lesz a Pool elott ez 100%.

Brighton is szerepel az Europa ligaban es eleg kemeny a csoportjuk is. Ok tenyleg brutalisan jok jatekban, de azert a Poolt hosszutavon megelozni nem konnyu. Nekik szinten eurpaliga van ugye csak ahol kb egy ideig mehet a B sor.

Plusz azert ez a Pool egyaltalan nem nez ki rosszul. Endo bar nem top jatekos de ha beilleszkedik hasznos lehet a 6-os poziban. Thiago is fefog epulni aki azert szepen fazont tud szabni a csapatainak. Kar h ennyire serulekeny. Emellett azert erkezett egy gravenbech aki bar szinten inkabb 8-as de egy eros magas technikas jatekos. A vedelem pedig szinten nem rossz. Eddig meg 1 meccsen tudott a Konate,Dijk paros egyutt jatszani. Efert volna egy bal labas vedo. Elol pedig azert van ero. Salah, diaz, azert minosegi szelsok.

Ez a Pool szerintem inkabb a 3. Helyre lesz jo. City Arsenal Pool a tippem. A negyedik helyre pedig jo paran fognak palyazni. De egyeore jatekban a Spurs tunik a legcombosabbnak plusz nekik sincs plusz terheles.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2023. szeptember 18., hétfő 15:27

realmadrid95 írta:
illgner írta:

És mennyi pénzt mernél feltenni rá, hogy a WHU, akár a Brighton megelőzi a Poolt? Mert én egy fillért nem tennék egyikre sem.


Ha kapnek tegyuk fel az unibettol egy free tippset 30 ezerert, megtennem siman. Nekem ez a megerzesem, hogy a rangadok nem fognak nekik jonni vkp nelkul. Mai fociban az egyik legfontosabb eleme a csapatnak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára markmadrid 2023. szeptember 18., hétfő 15:30-kor.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 17., vasárnap 23:10

illgner írta:
realmadrid95 írta:



Megmondom oszinten engem a fogadoirodak sosem erdekeltek. Mindne evben a Cityre adta a legkevesebb oddsot a blben is, ott is kb 1.8 at es megis elhoztuk 4.5 os oddsszal tobbszor is.

A BL-es hasonlat egy bajnokság kapcsán elég gyenge érv, ott rengeteg meccs van, a BL-ben egy rossz meccs a negyed- vagy elődöntőben, és vége a dalnak.

Whu rengeteget erosodott,..... Brightonnak meg nem lesz bl terheles, nekem a Pool jateka kesz ongyilkos foci vkp nelkul, szezon kozben ez hatalmas bajba sodorja majd oket, hacsak nem vesznek egyet januarban. A vedelem is kezd mar osszeroskadni, teljesen atjarohaz.
És mennyi pénzt mernél feltenni rá, hogy a WHU, akár a Brighton megelőzi a Poolt? Mert én egy fillért nem tennék egyikre sem.


Ha kapnek tegyuk fel az unibettol egy free tippset 30 ezerert, megtennem siman. Nekem ez a megerzesem, hogy a rangadok nem fognak nekik jonni vkp nelkul. Mai fociban az egyik legfontosabb eleme a csapatnak.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. szeptember 17., vasárnap 21:36

30 millios csatartol ennyit lehet elvarni. Amilyeik nem botlik meg a labdaban az legalabb 60 millio
:mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 17., vasárnap 21:18

realmadrid95 írta:
illgner írta:


Meglepne, ha akár a WHU, akár a Brighton megelőznék a Poolt, a Spurs odaérhet a top 4-be. De így látják a fogadóirodák is, City fölényesen vezet 1,4-es odds-szal, 2. a Pool 8, 3. az Arsenal 9-szeres pénzért, a többiek messze lemaradva tőlük.


Megmondom oszinten engem a fogadoirodak sosem erdekeltek. Mindne evben a Cityre adta a legkevesebb oddsot a blben is, ott is kb 1.8 at es megis elhoztuk 4.5 os oddsszal tobbszor is.

A BL-es hasonlat egy bajnokság kapcsán elég gyenge érv, ott rengeteg meccs van, a BL-ben egy rossz meccs a negyed- vagy elődöntőben, és vége a dalnak.

Whu rengeteget erosodott,..... Brightonnak meg nem lesz bl terheles, nekem a Pool jateka kesz ongyilkos foci vkp nelkul, szezon kozben ez hatalmas bajba sodorja majd oket, hacsak nem vesznek egyet januarban. A vedelem is kezd mar osszeroskadni, teljesen atjarohaz.
És mennyi pénzt mernél feltenni rá, hogy a WHU, akár a Brighton megelőzi a Poolt? Mert én egy fillért nem tennék egyikre sem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. szeptember 17., vasárnap 18:21

1 milliárd elköltött font után :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 17., vasárnap 18:13

'shutterisland írta: nezem a chelsea kezdot es a serultjeik listajat (10+ ember), hat csak az utobbibol kishijan ossze lehetne rakni egy erosebb kezdot, mint a mostani.
tobbek kozt fofana, badiashile, caicedo, james, lavia, nkunku...
kozepszerbol csinalsz kozepszar+t :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:54

'shutterisland írta: nezem a chelsea kezdot es a serultjeik listajat (10+ ember), hat csak az utobbibol kishijan ossze lehetne rakni egy erosebb kezdot, mint a mostani.
tobbek kozt fofana, badiashile, caicedo, james, lavia, nkunku...
Hát nekem ez a chelsea keret olyan se íze, se szaga. Hol vannak ezek egy 2005ös kerethez. Pl

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8401
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 17., vasárnap 15:27

nezem a chelsea kezdot es a serultjeik listajat (10+ ember), hat csak az utobbibol kishijan ossze lehetne rakni egy erosebb kezdot, mint a mostani.
tobbek kozt fofana, badiashile, caicedo, james, lavia, nkunku...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég