Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 5., péntek 8:42

realmadrid95 írta: Meg, hogy jovore bajnoki cimert menne Ethval az Mu… :shutup:
Még, hogy :shutup: Értelmezni nem sikerült úgy néz ki hiába írtam le kétszer is neked mire gondoltam, hogy AMENNYIBEN jókat igazolnának nyáron és eltakarítanák a szinten aluliakat, akkor egy idei Arsenal szintű bajnoki szereplést elképzelhetőnek tartok. Gondolom tavaly ilyenkor az ágyusokra is hasonlót mondtál volna, Arteta is egy kókler volt (én is ezt mondtam rá). Illetve nekünk sincs esélyünk akkor jövőre a bajnoki címre, az alapján amit idén tavasszal produkálunk?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 5., péntek 6:23

Meg, hogy jovore bajnoki cimert menne Ethval az Mu… :shutup:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 5., péntek 0:02

4 pont az elonyuk (ez inkabb 3, mivel a golkulonbseg szamit azonos pontnal, abban a liverpool siman veri oket) de egy meccsel kevesebbet jatszottak es latszolag hasonloan konnyu a sorsolasuk.

muveszet lenne leadni, de szerintem akkor a kopasz repulne.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 4., csütörtök 23:58

Azért beszarok ha a Manchester leadja a végére a 4. helyet a Liverpoolnak. :| :lol: Komolyan szurkolok nekik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 4., csütörtök 23:46

brighton. :salute:

jol allnak a vesztett pontok tekinteteben, ha megnyomjak a veget, meglesz nekik europa.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 3., szerda 19:27

Babinho írta: Hazardot küldjük ki a napra és rasztázzuk be, küldjük "Camát" :lol:

Ezekkel nem tudom hogy lehet makd lépést tartani, én egyébként ezzel kapcsolatban nem látok túl derűs jövőt, egy 5 év múlva, ha valamk addig nem változik...
Ugy, hogy mindig kiesnek a legjobb 8 kozott, legyen szo BL-rol, EL-rol. :mrgreen: Aki meg csak a penzre megy, mint a kiskocsog, jo helyen lesz ezeknel.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 3., szerda 19:24

Hazardot küldjük ki a napra és rasztázzuk be, küldjük "Camát" :lol:

Ezekkel nem tudom hogy lehet makd lépést tartani, én egyébként ezzel kapcsolatban nem látok túl derűs jövőt, egy 5 év múlva, ha valamk addig nem változik...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 3., szerda 17:54

The Qatari's Sheikh Jassim Group want to go for Kingsley Coman, Camavinga and Kylian Mbappé if their takeover of Manchester United is successful.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: géza » 2023. május 3., szerda 14:52

Maguire boven PL szinvonalu vedo, de csak egy rendszerben, a low blockban jo. Ezert jatszik a valogatottban, raadasul ott mindig a jobbak kozott van. Amint van egy kis terulet mogotte, teljesen kutyauto, de egy vedekezo felfogasu csapatban eleg jo ember. Savicra emlekeztet picit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 3., szerda 13:51

realmadrid95 írta: 📊| A Chelseanél töltött 11 szezonja alatt Petr Cech kapuját összesen 1241 lövés találta el, ezek közül 1000-ret tudott hárítani, és csupán 241 gólt kapott.

➡ Átlagban 22 kapott gól szezononként
➡ A kapujára tartó lövések 80,5%-át hárította
➡ 166 kapott gól nélküli mérkőzés

A Premier League Hírességek Csarnokának egyik legújabb tagja!

Hihetetlen jo kapus volt az oreg.
Rio Ferdinand is bekerült.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 3., szerda 13:29

📊| A Chelseanél töltött 11 szezonja alatt Petr Cech kapuját összesen 1241 lövés találta el, ezek közül 1000-ret tudott hárítani, és csupán 241 gólt kapott.

➡ Átlagban 22 kapott gól szezononként
➡ A kapujára tartó lövések 80,5%-át hárította
➡ 166 kapott gól nélküli mérkőzés

A Premier League Hírességek Csarnokának egyik legújabb tagja!

Hihetetlen jo kapus volt az oreg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. május 3., szerda 12:01

kierkegaard írta: Szerintem a lófasznak is van vége. Csak gondoljatok bele, hogy mi történik. Elővettek egy embert és a foci kultúra beállt amögé, hogy bullyngolja és tartalmat gyártanak folyamatosan.

Nem törődve azzal, hogy egy érző emberről tesszük mindezt. A videó nagy része amúgy ipari hulladék, mert semmi komolyabb hiba nincs benne.
Nem lennék maguire. Nem a képessége miatt, hanem a társadalom gondolkodása és empátiája miatt.
Az a baj, hogy nem lehet egyszerre felvenni az aldozati krediteket meg az evi 11 millios fizetest is.

Vagy azt mondja, hogy lemondok a maradek fizetesemrol, ha elengedtek egy angol kozep csapatba, ahol fele annyi penzert meg mindig lehetek egy jo jatekos. (ertem ez alatt, hogy angol also-kozepcsapat szint)

Vagy a jo fizuert cserebe elturi, hogy folyamatosan kapja a szart a nyakaba.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. május 3., szerda 11:55

stabil meggyőződésem, ha nem angol és fehér lenne, már rég valami sikátorban fetrengene a papirzacskós üveggel lehetőség híján.
mondjuk ez a lo tulso oldala.

oke, a top-top szintre nem jo a pali, ez a napnal is vilagosabb.

mondjuk a valogatottban szerintem jobb, de ennek ellenere en is ezen a velemenyen vagyok.

de alsobb polcokra, mint a champo, orosz-belga-skot-torok ligakba, vagy ha a penzt nezzuk, usa, arab vilag, miert ne ferne be siman ?

az is boven messze van a sikatorban fetrengestol.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 3., szerda 11:42

Tul sok Krasznahorkait olvasok mostansag, de azert van meg mit tanulni. :lol:

R24: pontosan. Bar ugyse arra koltenek, azt tudjuk. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 3., szerda 11:42

Faust írta: Hat nem tudom, nekem ezen a szinten az empatia ott megall, hogy egyutterzek ( :mrgreen: ) azokkal, akik kepessegeik alapjan sokkal tobbre vihetnek, de nincs a tarsolyukban az ennek kiaknazasahoz szukseges lehetosegek, legyen az tanulasi lehetoseg, anyagi vonzat, elohely, urambocsa szarmazasi kvota, barmi, es emiatt egy eletet leelnek ugy, hogy sokkal tobbre lennenek kepesek, az merhetetlenul igazsagtalan, amikor az ellentetes polus, a tehetsegtelen, az altala uzott szakmaban alapveto kepessegekkel nem rendelkezo balfaszoknak pedig minden megadatik. Ez sosem fog empatiat szulni, csak irigyseget, rosszindulatot, gunyt. Erezzen a tokom vele egyutt, egy tulsztarolt nyomorek a faszi, ilyenek is csak Angliaban tudjak ennyire vinni.
Es a fizetesebol csodakat lehetne tenni nemelyik orszagban :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 3., szerda 11:41

Faust írta: Hat nem tudom, nekem ezen a szinten az empatia ott megall, hogy egyutterzek ( ) azokkal, akik kepessegeik alapjan sokkal tobbre vihetnek, de nincs a tarsolyukban az ennek kiaknazasahoz szukseges lehetosegek, legyen az tanulasi lehetoseg, anyagi vonzat, elohely, urambocsa szarmazasi kvota, barmi, es emiatt egy eletet leelnek ugy, hogy sokkal tobbre lennenek kepesek, az merhetetlenul igazsagtalan, amikor az ellentetes polus, a tehetsegtelen, az altala uzott szakmaban alapveto kepessegekkel nem rendelkezo balfaszoknak pedig minden megadatik.
Ez jó hosszú mondat lett. :mrgreen: :kalapos:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. május 3., szerda 11:39

Hat nem tudom, nekem ezen a szinten az empatia ott megall, hogy egyutterzek ( :mrgreen: ) azokkal, akik kepessegeik alapjan sokkal tobbre vihetnek, de nincs a tarsolyukban az ennek kiaknazasahoz szukseges lehetosegek, legyen az tanulasi lehetoseg, anyagi vonzat, elohely, urambocsa szarmazasi kvota, barmi, es emiatt egy eletet leelnek ugy, hogy sokkal tobbre lennenek kepesek, az merhetetlenul igazsagtalan, amikor az ellentetes polus, a tehetsegtelen, az altala uzott szakmaban alapveto kepessegekkel nem rendelkezo balfaszoknak pedig minden megadatik. Ez sosem fog empatiat szulni, csak irigyseget, rosszindulatot, gunyt. Erezzen a tokom vele egyutt, egy tulsztarolt nyomorek a faszi, ilyenek is csak Angliaban tudjak ennyire vinni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Faust 2023. május 3., szerda 11:41-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 3., szerda 11:25

hehetheoriginal írta: en azon röhögök vele kapcsolatban, hogy egy világ látja mennyire életképtelen, es profi futballra alkalmatlan képességű es tudású ember, es ennek ellenére játszatják, lehetőséget kap ujra es ujra es ujra.
Ez az ami számomra felfoghatatlan. Mindenki látja, mindenki. Kivéve a MU-nál meg a vakegér Déli kapu. Félelmetes h a válogatottnál is alapember. Egyébként lassan több kárt okoz, mintha szerződést bontanának vele és kifizetnék az embert.
hehetheoriginal írta: muban is végre kikerült, egyből stabil lett a védelem valami csoda folytán, erre most hogy játszott pár percet, kiestek miatta europaból, es folyamat kapják a faszt miatta torokra.
Ez meg amúgy nagyon durva. konkrétan miatta estek ki.
kierkegaard írta:Nem törődve azzal, hogy egy érző emberről tesszük mindezt. A videó nagy része amúgy ipari hulladék, mert semmi komolyabb hiba nincs benne.
Nem lennék maguire. Nem a képessége miatt, hanem a társadalom gondolkodása és empátiája miatt.
semmi komolyabb hiba nincs benne? :lol: lerúgja-lefejeli a saját csapattársait, majd lerántja (wtf :lol: ), meg saját csapattársa kezezésénél integet a bírónak hogy kéz :lol: full fogyi az ember. a felszabadításairól, megindulásairól, cseleiről nem is írok már. :lol: tipik walking disaster, fociban legalábbis. sztem még egy Evertonban se lenne szint. Kb a Championship ahova való a csávóka.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 3., szerda 11:25

kierkegaard írta: Szerintem a lófasznak is van vége. Csak gondoljatok bele, hogy mi történik. Elővettek egy embert és a foci kultúra beállt amögé, hogy bullyngolja és tartalmat gyártanak folyamatosan.

Nem törődve azzal, hogy egy érző emberről tesszük mindezt. A videó nagy része amúgy ipari hulladék, mert semmi komolyabb hiba nincs benne.
Nem lennék maguire. Nem a képessége miatt, hanem a társadalom gondolkodása és empátiája miatt.
Akkor olvasd el a tipik kobuta angol bekepzelt nyilatkozatait es megerted, hogy miert erdemli meg.

Azert a MUnal is zsenik, hogy meg raagatjak a CSK szalagot is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 3., szerda 11:19

en azon röhögök vele kapcsolatban, hogy egy világ látja mennyire életképtelen, es profi futballra alkalmatlan képességű es tudású ember, es ennek ellenére játszatják, lehetőséget kap ujra es ujra es ujra.
muban is végre kikerült, egyből stabil lett a védelem valami csoda folytán, erre most hogy játszott pár percet, kiestek miatta europaból, es folyamat kapják a faszt miatta torokra.

stabil meggyőződésem, ha nem angol és fehér lenne, már rég valami sikátorban fetrengene a papirzacskós üveggel lehetőség híján.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég