Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

ferike
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2015. június 26., péntek 12:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. július 11., szombat 15:35

Ezerszer jobb mint az orrba szájba sztarolt balotelli 2.gondolom a nevét nem kell írjam.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 11., szombat 15:33

gólvonal írta:
wxyz írta:Schneiderlin? Egy fokkal jobb, mint egy Biglia

Igaz, hogy fog már rajta a kor, de 2 évre jó lehet 18millióért. Az a helyzet, hogy nem nagyon van jobb kps a piacon
Scsneiderlin az egyik legjobb játékos a posztján. A tökéletes középpályás, csak nem épp a legmagasabb szinten. Az elkövetkezendő 5-10 év kp-sait az ő formájára fogják tervezni, de ők a már sokkal képzettebbek lesznek. Én akár még Madridban is elnézegetném, csereként.
ott a lényeg az utolsó szavadban, csereként
arra való egy olyan csapatban ami trófeákat akar nyerni

Bayern kpjához
Gaudinot kellene elkezdeniük sokat játszatni. Nagy tehetség a gyerek
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2015. július 11., szombat 15:37-kor.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. július 11., szombat 15:29

Dragonhall írta:Már csak az a kérdés, hogy a Bayernben kik lesznek a középpályára?
Mert Lahm és Alaba védők, nem épp középplyára való játékosok.
Marad egy kiöregedő Xabi ALonso és Thiago Alcantara.
Alaba és Thiago fix, hozzájuk keresnek embert. Szerintem De Bruyne lesz majd a befutó, bár di Maríaról cikkeznek...
Kerlon írta:Alaba eredetileg vkp amúgy nem? Csak nem volt balhátvédjük és valaki belenevelte a vérébe.
Az átnevelésről nem tudok, szerintem mindkettőt játszotta régen is, de egyébként igen. Vkp is a posztja.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 11., szombat 15:27

nmate írta:Mondjál nekem az Arsenalból egy ilyen tapasztalattal rendelkező játékost, aki kezdőben is elfér.
Ilyen tapasztalat alatt mit értesz? Leginkább a taknyosorrúakra céloztam az előbb. Valahogy így néz ki a legerősebb kezdőnk jelenleg: Cech - Debuchy/Bellerin Merte Koscielny Gibbs - Coquelin Cazorla - Ramsey Özil Alexis - Giroud. Ezek közül Bellerinen kÍvül egy se "taknyosorrú". Tény, hogy Gibbs, Coquelin, Ramsey enm a legidősebb fajtából való, dehát nem is nyugdíjas klub ez. Giroud, Alexis, Özil a legjobb korban vannak, a két kh is 30 körüli, Debuchy, Cazorla is... Cech-ről akkor még nem is beszéltem. Nagyon nem takonypóc csapat már ez az Arsenal. Én azt mondom ideálisan vegyítjük a fiatal és tapasztalt játékosokat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 11., szombat 15:26

Alaba eredetileg vkp amúgy nem? Csak nem volt balhátvédjük és valaki belenevelte a vérébe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. július 11., szombat 15:25

wxyz írta:Schneiderlin? Egy fokkal jobb, mint egy Biglia

Igaz, hogy fog már rajta a kor, de 2 évre jó lehet 18millióért. Az a helyzet, hogy nem nagyon van jobb kps a piacon
Scsneiderlin az egyik legjobb játékos a posztján. A tökéletes középpályás, csak nem épp a legmagasabb szinten. Az elkövetkezendő 5-10 év kp-sait az ő formájára fogják tervezni, de ők a már sokkal képzettebbek lesznek. Én akár még Madridban is elnézegetném, csereként.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 11., szombat 15:19

Schneiderlin? Egy fokkal jobb, mint egy Biglia

Igaz, hogy fog már rajta a kor, de 2 évre jó lehet 18millióért. Az a helyzet, hogy nem nagyon van jobb kps a piacon

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 11., szombat 15:19

Mondjál nekem az Arsenalból egy ilyen tapasztalattal rendelkező játékost, aki kezdőben is elfér.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 11., szombat 15:16

nmate írta:Kell a rutin, a tapasztalat. Arsenalból pl ez hiányzik elég rég óta. Nem lehet csak taknyosorrúakra építkezni.
Ez azért már nálunk sem így megy. Divat lett ezt a közhelyet durrogtatni.
Kerlon írta:
alexoxladjackoxi írta:Nem értem, hogy egy ujjá épülő csapatban milyen szerepet szánnak egy 32 (?) éves kiégő félben lévő középpályásnak. Ezt az igazolást annyira nem tudom hova tenni. :hmmm:
most lesz 31, vőven jó lehet méh két évig, addigra meg lesz mozdítható fiatal vagy beérik Blind és Herrera
Schneiderlin most is mozdítható lett volna. Bár amennyi pénz ott van, kis túlzással akárki. Ezért nem is értem miért őt vették. Meg én úgy hallom az MU-soktól, hogy Herrera alapember lesz jövőre, mert a tavasz igen igen jól sikerült neki. Szóval elvileg akkor ketten lesznek a pályán Schweinivel. Fella is eléggé beépült, nem tudom hogy fognak felállni, de még Van Gaal se valószínű. :lol:

Dragonhall
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2015. április 26., vasárnap 14:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Szpari, Cavs
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dragonhall » 2015. július 11., szombat 15:13

Már csak az a kérdés, hogy a Bayernben kik lesznek a középpályára?
Mert Lahm és Alaba védők, nem épp középplyára való játékosok.
Marad egy kiöregedő Xabi ALonso és Thiago Alcantara.

Schweini meg még bőven jó lesz pár évig a MU-ba.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 11., szombat 15:11

Kell a rutin, a tapasztalat. Arsenalból pl ez hiányzik elég rég óta. Nem lehet csak taknyosorrúakra építkezni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 11., szombat 15:09

alexoxladjackoxi írta:Nem értem, hogy egy ujjá épülő csapatban milyen szerepet szánnak egy 32 (?) éves kiégő félben lévő középpályásnak. Ezt az igazolást annyira nem tudom hova tenni. :hmmm:
most lesz 31, vőven jó lehet méh két évig, addigra meg lesz mozdítható fiatal vagy beérik Blind és Herrera
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 11., szombat 15:07

Nem értem, hogy egy ujjá épülő csapatban milyen szerepet szánnak egy 32 (?) éves kiégő félben lévő középpályásnak. Ezt az igazolást annyira nem tudom hova tenni. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 11., szombat 15:03

(Forgatják a pénzüket!!)Természetesen Manchesterben. :D :D Rummenigge jelentette be a dolgot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. július 11., szombat 15:01

Kerlon írta:SCHWEINI 18 millióért a Bayernben. Ofisöl
Megvették saját maguktól? :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 11., szombat 15:00

SCHWEINI 18 millióért a Bayernben. Ofisöl
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 11., szombat 14:52

BBeno írta:van ginkel kölcsönben a stokenál

esküszöm egy nézhető csapatot tettek össze a stokenál és vége a hentes, favágó érának. az viszont hogy a valszeg távozó obi mikel helyett sem kell van ginkel az egész érdekes.

nathan kölcsönben a vitessénél

jó lesz neki a holland első osztály a fejlődéshez. ahogy régen is. a brazilokat ott kell hozzászoktatni az európai focihoz.

ogbonnat pedig bilic elvitte a wham-hez. 11 millióért.
Kutyából nem lesz szalonna... Inkább azt mondanám, hogy tudják vegyíteni az undorító hentes focijukat a valódi focival. Egyébként a CFC azért adhatta Ginkelt a Stoke-nak, mert ők meg állítólag Begovicot vinnék Cech helyére.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 11., szombat 11:17

van ginkel kölcsönben a stokenál

esküszöm egy nézhető csapatot tettek össze a stokenál és vége a hentes, favágó érának. az viszont hogy a valszeg távozó obi mikel helyett sem kell van ginkel az egész érdekes.

nathan kölcsönben a vitessénél

jó lesz neki a holland első osztály a fejlődéshez. ahogy régen is. a brazilokat ott kell hozzászoktatni az európai focihoz.

ogbonnat pedig bilic elvitte a wham-hez. 11 millióért.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 11., szombat 9:30

Teee, most jut eszembe, a Manchesternek ott van a világ legjobb kapusa, Valdes, há mit akarnak ezek, engedjék már el szegény DeGeát, úgysincs semmi esélye :lol: :lol: :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 10., péntek 17:41

Cabaye-t leigazolta a Crystal Palace. Ezzel még kisebb az esélyünk Verratti-ra... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég