Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 24., csütörtök 19:48

Szaúd Arábia sportminiszterenek a célja, hogy hozzájuk köthető legyen a Pool és a ManU is a Newcastle után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 24., csütörtök 13:27

Halfkey írta:
JUST IN: Apple are interested in buying #mufc in a stunning £5.8billion. [@CrossyDailyStar]
Ezt én nemtudom értelmezni, szerintem fake lehet. Az Apple egy részvénytársaság. Ha megvesz egy teljesen másik céget (nem versenytárs, nem piacbővítés, teljesen más biznisz), csak azt azért teszi/teheti, mert több pénzt tud belőle csinálni, mintha a saját maga folyamataiba fektetne. Nemtudom elképzelni hogy ez igaz lenne a Unitedra, tipikusan ezek a klubok nem csinálnak pénzt, és értéknövekedés sem igazán kézzelfogható - elég ránézni a United és Juventus részvényekre. Gyakorlatilag 2014-ben ha nem egy azóta csődbe ment valamibe fektettél, az mind jobb döntés volt mint az akkor piacra lépő Unitedbe. Egy átlagos piaci portfólió azóta megduplázódott, a United meg stagnál.
En sem igazan tudtam hova tenni ezt. Napok ota irjak az almasokat, eloszor nem is tartottam erdemesnek bemasolni ide, de gondoltam most mar miert ne?!

Azt is irjak, hogy aki a Poolt akarta megvenni, az most inkabb a ManUban gondolkodik.
Sok United szurkolo meg olajos penzert konyorog a twitteren es nem akarnak nyugati tulajt :lol:

Egy ajalnlattevovel kozosen dolgozik egyut Beckham, szeretne valamennyi tulajdonreszt, ugy mint LeBron a Poolnal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. november 24., csütörtök 12:08

JUST IN: Apple are interested in buying #mufc in a stunning £5.8billion. [@CrossyDailyStar]
Ezt én nemtudom értelmezni, szerintem fake lehet. Az Apple egy részvénytársaság. Ha megvesz egy teljesen másik céget (nem versenytárs, nem piacbővítés, teljesen más biznisz), csak azt azért teszi/teheti, mert több pénzt tud belőle csinálni, mintha a saját maga folyamataiba fektetne. Nemtudom elképzelni hogy ez igaz lenne a Unitedra, tipikusan ezek a klubok nem csinálnak pénzt, és értéknövekedés sem igazán kézzelfogható - elég ránézni a United és Juventus részvényekre. Gyakorlatilag 2014-ben ha nem egy azóta csődbe ment valamibe fektettél, az mind jobb döntés volt mint az akkor piacra lépő Unitedbe. Egy átlagos piaci portfólió azóta megduplázódott, a United meg stagnál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 24., csütörtök 12:01

JUST IN: Apple are interested in buying #mufc in a stunning £5.8billion. [@CrossyDailyStar]

Mellettuk egy dubai csoport erdeklodik leginkabb, ellenben sokan tulzonak talaljak a kert vetelarat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. november 23., szerda 13:59

Guardiola 2025ig marad a City edzője.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2022. november 23., szerda 10:25

Realista24 írta: Na, elado a ManU.
Ezt hivjak ugy hogy sakkmatt :lol:
MU drukkerek megköszönhetik CR-nek ha befejezték az interju utáni fröcsögést.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 23., szerda 6:19

Elvileg kedden rakjak ki az elado tablat.
Oriasi....ha ez megvalosul akkor itt a pelda, hogy CR > jelenlegi ManU.

Amin meg rohognek, hogy jon majd az uj tulaj, kirakja ETH-t es visszaveszi CR-t. :lol:

Ezt nem lattam meg itt:
https://www.manutd.com/en/news/detail/m ... ce=twitter
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 23., szerda 6:14

Sorrentino írta:
Realista24 írta: Na, elado a ManU.
Ezt hivjak ugy hogy sakkmatt :lol:
CR most már meg is veheti. :D
Aztán megköszönheti Ten Hagnak a munkáját. :lol:
Mi is gondolkodtunk ilyenen, annyira gyuloltuk anno a céget, hogy aki megnyeri a lottot, az megveszi a ceget es bezarja az irodat, mindenkit kibasz :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2022. november 22., kedd 23:47

Realista24 írta: Na, elado a ManU.
Ezt hivjak ugy hogy sakkmatt :lol:
Melyik arab sejk lesz a befutó? Bahrainnek még nincs foci csapata. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. november 22., kedd 21:36

Realista24 írta: Na, elado a ManU.
Ezt hivjak ugy hogy sakkmatt :lol:
CR most már meg is veheti. :D
Aztán megköszönheti Ten Hagnak a munkáját. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 22., kedd 20:51

Na, elado a ManU.
Ezt hivjak ugy hogy sakkmatt :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. november 22., kedd 15:09

Valogatottba nincs evi 500 millio igazolni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11141
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 22., kedd 15:06

Realista24 írta: Pep Guardiola has agreed a new deal with Manchester City until 2025, per @David_Ornstein
Az ev hire nalam :kalapos: :roll:
Ki akarna a friss 6szoros vb elere leulni, csak veszithet rajta :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 22., kedd 15:00

Pep Guardiola has agreed a new deal with Manchester City until 2025, per @David_Ornstein
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Bencze » 2022. november 20., vasárnap 14:56

alexoxladjackoxi írta:
ikelemen5 írta: :mrgreen: :lol:
A teljes terjedelemben meg azt mondta a Serie a beharangozóban, hogy a Napoli nem lesz az első 10ben idén a ligában.
:lol:
Nem jós gondolom.
Napolinal nem jos, de szerinte a Romanak kene bajnoknak lennie, ugyhogy Mourinho egy kokler a szemedben, mert nem ott allnak a bajnoksagban ahova a nagy szagerto beharangozta oket. Ertem

cronaldoforever
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2022. november 19., szombat 9:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cronaldoforever » 2022. november 20., vasárnap 13:17

Babinho írta:vagy épp Mourinho sírva röhög kb a szitun, akik a legmagasabb szintre jutottak el CR jelentős közreműködésével, Ten Hag meg játsza a keményet 6 bekapott gól után CRel.
Hát a a pali nem ehhez a szinthez szokott.
Ott amúgy csúnya lett az elválás. Volt olyan nyilatkozata is Mourinhonak a távozása után, hogy edzette Ronaldot, az igazit, a brazilt.
Esélyesebben röhög ő most Ronaldon.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. november 20., vasárnap 10:31

Azt meg elfelejtettem felhozni, hogy Mou honapokon at nyilatkozott, hogy konyorog egy kozepso vedoert. Nem teljesitettek, mig Hag egybol megkapta a ket Ajaxost 150 millioert, mellettuk meg Malaciat is. Igy is masodik helyre vitte be az Mut, Hag meg lehet top 4 ben sem fog vegezni sokkal erosebb kerettel.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. november 20., vasárnap 10:16

alexoxladjackoxi írta:
LiamGallagher írta:
2015 óta Mourinho több nemzetközi kupát nyert, mint amennyi az Arsenalnak van :lol:
Attól még szar csapatai vannak a Chelsea-s uccsó bajnoki címe óta. Alapvetően szerintem felfogásbeli különbségekről beszélgetünk. Persze, engem is érdekelnek a trófeák, nem vagyok álszent, de a 2020-as FA-kupa győzelmes szezonunkat simán elcseréltem volna egy olyanra, ahol nem nyerünk semmit, de befutunk 4.-nek úgy, hogy jól és látványosan játszik a csapat. Mourinhoval nem lehet építkezni, és TOP-TOP-szinten már eredményeket sem elérni. Igen, a MU-val 2. lett, meg jött pár trófea, olyan trófea, amiken egyébként 10 évvel ezelőtt kb. még ő maga is röhögött volna Porto és Inter BL-győzelmek után. Kb. azokat is De Gea nyerte meg neki amúgy, borzasztó volt az a csapat. Ez a Konferencia Liga meg... Mártha Bence, alias Benito (a legnagyobb olasz futball szaktekintély Magyarországon) mondta róla azt, hogy lehet vele takargatni a szart, ugyanis attól még ez a Roma az égegyadta világon nem fejlődött semmit az irányítása alatt. Nézzünk már picit a dolgok mögé, nem értem, hogy lehet ennyire szélsőségesen vizsgálni valamit. Amúgy ezzel igyekszem le is zárni a témát, mert totál más felfogással követjük a sportot, és ebből kifolyólag elbeszélünk egymás mellett. Ezt most nem csak neked írtam, hanem általánosságban. Táppénzen vagyok, azért álltam bele ebbe a vitába, mert ráérek, de úgy veszem észre, hogy Karácsonyra sem fogjuk befejezni. Szóval elengedem. Legalábbis megpróbálom. :mrgreen:

Hogyne fejlodott volna? Nezzuk meg, hogy kiket tud a csapathoz igazolni. Egy ket ev azert kell, mire atalakitja ezt a nagyon gyenge Romat. Nezd meg Kloppot, hogy mennyi ido kellett, mire osszeallt a csapata. 11 jatekosbol 10 et lecserelt, cserepad is megvaltozott. De tudod mit? Mou blt nyert a Portoval, Hag nem nyert az Ajaxszal, ha mar ennyire leirod a luzitant… arrol nem beszelve, hogy te, mint Arsenalos, neked kene a legjobban tudnod, hogy Arteta “eredmenyei” is mennyire gyengek voltak azzal a kerettel, amit kapott, most voltak lehetosegei igazolni es szep lassan ok is ujra Plre esely csapat lesz hosszutavon is.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. november 20., vasárnap 8:52

Az egész téma úgy jött fel, hogy említettem, hogy CR korábbi klubja vagy edzői, Ancelotti, ZZ vagy épp Mourinho sírva röhög kb a szitun, akik a legmagasabb szintre jutottak el CR jelentős közreműködésével, Ten Hag meg játsza a keményet 6 bekapott gól után CRel.
Hát a a pali nem ehhez a szinthez szokott.

Aztán erre írtad vagy írta valaki aki a másik véleményoldalt képviseli hogy na Mourinho aztán nagyon röhöghet Ten Hagon....
Akkor ki volt tiszteletlen?

Mert amúgy sajnos igen. Az MU és Ten Hag is, persze CR is nevetségessé tették magukat mind. Csak nem gondolom hogy az a CR hibás aki korábban mindent megnyert és az edzői áradoztak róla, a személységéről is, hanem inkább a 10 éve egyre nagyobb nevetség tárgyává váló MU...ten hag meg szimplán amatőr, akibe több van megint belelátva mint ami. Nekem ilyen Villas Boas féle bukta néz ki a palinak, nem tud ő annyit mint amit előad. Így nem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. november 19., szombat 23:07

___Samy___ írta: Mourinho felett mar reges regen eljart az ido, szerintem ezt nagyon sokan valljuk itt. Viszont meg mindig o az utolso edzo, aki valamit nyert ezzel az MU-val SAF ota, raadasul harom cimet is. Nem ertem miert kellene ezen rohogni.

Igazabol nem is ertem, hogy hogyan jottek ide mas eredmenyei vagy csapatai. MU-rol volt szo.
Attól, hogy az idő eljárt felette még mindig nagyobb teljesítmény azzal a fos uniteddel el-t nyerni vagy a Romaval barmilyen europai kupat mind 60 bajnoki címet a bayernel vagy a cityvel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég