Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 25., kedd 14:14

alexoxladjackoxi írta: Ja tények? City földbedöngölt titeket. Ha ti így, akkor én is így.
:lol: :lol:
Mondjuk neked fura erzes lehet hogy itt bl cimekrol beszelnek a tobbiek, majd kerdezd meg valami ujhullamos city drukkert mert ok is bennfentesebbek a temaban nalad.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 14:09

Rendben, akkor az számít, hogy mi volt 8-10 évvel ezelőtt, mert akkor ti nyertetek. :agree: Az már más tészta, hogy az akkori csapatoknak semmi köze nincs már a mostaniakhoz jóformán. Direkt nem 1 szezont hoztam fel, de úgy látom valakinek még az olvasás is nehezére esik, vagy legalábbis az értelmezés biztosan. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az elmúlt pár évről beszéltem, direkt nem csak az ideiről, mert az tényleg festhet fals képet, de annál már csak az nagyobb ökörség, hogy 10 évvel ezelőtti szezonokkal jöttök.


Ja tények? City földbedöngölt titeket. :coffee: Ha ti így, akkor én is így. :kalapos:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 25., kedd 14:06

szerintem irrelevans, hogy melyik liga elcsapatai a jobbak/eredmenyesebbek europai kupaporondokon, abbol a szempontbol, hogy hol megy inkabb a favagas, ez nem vagy-vagy kerdes.

annyi meccset en nem nezek, hogy en ezt eldontsem, de bennem is elenken el, amikor spanyol kis- es kozepcsapatok pankrator modba kapcsolnak vagy a del-amerikai kulonitmenyek parasztkodnak, szoval neken szorosabbnak tunik ez a harc, mint ahogy a fejunkben el a kep a mult alapjan.

a masik pedig az, hogy azert miota az angol kis-es kozepcsapatok is ilyen szinten tudnak koltekezni, es foleg epkezlab kulfoldiekkel a keretet telenyomni, azert ott sem csak a szabdelorefussutana foci megy.
asszem 2 eve a burnley veret szivtak ezert az ivelgetos erofociert, pedig 10-en eve a liga fele ilyen volt.

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 25., kedd 13:58

Szóval kiválasztod az egyetlen egy olyan intervallumot, ami alapján az angolok de jók, szóval csak a mostani szezon számít :mrgreen:

Az nem számít, hogy tavaly körbe lett verve egész angolföld, a Chelsea, a City meg a Pool is, meg hogy idén is le lett simázva a Pool aztán meg a Chelsea is, majd a City elleni első meccsen is egyértelműen jobban játszott a Real és közelebb volt a 2 gólos előny, mint ez a fránya 1-1...

A lényeg, hogy az elmúlt másfél év meccseiből, ami összesen 11 meccs volt, egyszer a City elkalapált minket... :mrgreen: Felülkerekednek na :mrgreen: :lol:

A United legalább megverte a Barcát, igaz hogy aztán kiestek a Sevilla ellen 3-0 zakó után.... :lol:

Szar mikor tényekkel provokálnak ugye? :kalapos: :shutup:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 13:51

alexoxladjackoxi írta:
De ezért is engedem el, mert itt pl. Foden is egy suta angolként van kezelve. Kane-t is hányan xarozzák, bár azt hiszem talán pont R24 volt az, aki életében először látta játszani most a VB-n, vagy előtte az EB-n már nem is tudom, és írta, hogy ja amúgy nem is olyan rossz játékos.
Nyilvan most lattam eloszor jatszani Kane-t, amikor Real - Tottenham meccsen is voltam. :roll:

Az elmúlt években, a KÖZELMÚLTBAN az angolok kerekedtek a spanyolok fölé inkább, de oké. Ez a trend, nem az hogy 10 éve mi volt.
Hogy mi? Mi a közelmult? Majus?


Neztem en eleg angol meccset, hogy tudjam, sir a labda, annyira rugdaljak esz nelkul.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 13:48

'shutterisland írta: azert reg nem a shawcross fele vonal jellemzo, meg az angolok mostani generaciojanak is van labdaerzeke nehany kivetellel.

viszont a fizikum, sok deszantos, a rohangalas es a jatekvezetoi felfogas (sokszor ami PL-ben meg mehet tovabb, az mashol mar lap is lehet) miatt nem veletlen alakult ki egy kep az emberekben, nagyon sok ido mire ez a jogosan kialakult sztereotipia atalakul.
De ezért is engedem el, mert itt pl. Foden is egy suta angolként van kezelve. Kane-t is hányan xarozzák, bár azt hiszem talán pont R24 volt az, aki életében először látta játszani most a VB-n, vagy előtte az EB-n már nem is tudom, és írta, hogy ja amúgy nem is olyan rossz játékos. Ezt mondom, sztereotípiák helyett inkább le kell ülni egy meccs elé, megnézni, és elfogadni, hogy a Ronaldinhok, meg R9-ek nemes egyszerűséggel elfogytak.

Az elmúlt években, a KÖZELMÚLTBAN az angolok kerekedtek a spanyolok fölé inkább, de oké. Ez a trend, nem az hogy 10 éve mi volt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 13:46

Eredetileg arrol volt szo, es leirtam a tenyeket, hogy a spanyol altalaban az angolok föle kerekedtek az elmult evekben, erre jottel az idei City gyozelemmel. :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 25., kedd 13:43

Én annyit tudok csak, hogy az elmúlt 10 évben 6-szor spanyol csapat nyerte a BL-t.
EL-t meg az elmúlt 10 évben 7-szer nyerte spanyol csapat.

Ha hozzávesszük ehhez azt, hogy mennyivel több pénz van az angoloknál nagyon vicces az összkép.... :lol:

A saját középszerűségükben megmagyarázzák maguknak, de nagy csapataik vannak, de nagy csapat a United, Arsenal, Spurs stb stb közben meg sehol semmi.
Sima középcsapatok ezek nagy névvel és mindig van 1, max 2 jó csapat Angliában és akik mögöttük vannak a semmire vannak felszopva, azt mikor jön a spanyol 12. meg kalap kabát :lol:

Elmúlt években volt a City meg a Pool meg a Chelsea, de ők kb csak a BLben alkottak és ennyi, a maradék meg fel van szopva a semmire, mert de nagy meg erős csapatok, azt a nevükön kívül sehol semmi. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. július 25., kedd 13:46-kor.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 13:42

'shutterisland írta: azert reg nem a shawcross fele vonal jellemzo, meg az angolok mostani generaciojanak is van labdaerzeke nehany kivetellel.

viszont a fizikum, sok deszantos, a rohangalas es a jatekvezetoi felfogas (sokszor ami PL-ben meg mehet tovabb, az mashol mar lap is lehet) miatt nem veletlen alakult ki egy kep az emberekben, nagyon sok ido mire ez a jogosan kialakult sztereotipia atalakul.
Igen, mert a modern foci alapból az intenzitásra és fizikumra alapszik. Nem véletlenül esett vissza a Barca sem nemzetközi szinten.
Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta: Már amikor taknyosra szopatták, én úgy emlékszem, hogy most éppen a City nyerte a BL-t. Tavaly nyerte spanyol, előtte megint egy angol. Előtte német. Hopp előtte megint egy angol. Nem állt meg az idő 2015-ben. Hiába írok játékosokat, itt már leírta a kollega is fentebb, hogy Jesus, Firmino, Martinelli féle játékosok szóba sem jöhetnek. De ha már itt tartunk, én is megvárom a fene nagy virtuóz brazil játékosokat a többi ligából. Mind a 10 nevet. Az véletlenül se zavarjon meg senkit, hogy az egész fociban kikopóban vannak ezek a klasszikus egyéniségek. Úgy beszéltek, mintha a brazil válogatottban Ronaldinho, Adriano, Rivaldo, Ronaldo, Romario, Kaká féle alakok rohangálnának. Írta shutter, hogy nem rémlik neki a közelmúltból senki a PL-ből. Miért rémlene, mikor volt hogy Fred meg Jo volt a brazil válogatott két csatára... És továbbra is tartom, hogy nem igazán agyatlan rohangálás van a PL-ben, van egy-két régivágású edző, mint Moyes vagy Hodgson, amúgy a többség újhullámos, modern edző, rengeteg külföldi, abból is a krém.

Hehe, igen 20 éve ők voltak a legjobb edzők, vagy a legjobbak közül kettő.
Annyira kiszamithato vagy, hogy hihetetlen. Arsenaloskent a City BL gyozelmevel takarozni :lol:
Hala az egnek, hogy 1,3milliard euro utan vegre sikerult tuljutniuk a kioregedett Realon. Bravo :salute:

Itt ki is szalltam. Tipik angol focinal csak a tipik angol drukker a rosszabb.
Ja bocsi, azt hittem a ligák és a játékosok stílusáról beszélgetünk, nem az Arsenalról meg a Real Madridról. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 25., kedd 13:39

azert reg nem a shawcross fele vonal jellemzo, meg az angolok mostani generaciojanak is van labdaerzeke nehany kivetellel.

viszont a fizikum, sok deszantos, a rohangalas es a jatekvezetoi felfogas (sokszor ami PL-ben meg mehet tovabb, az mashol mar lap is lehet) miatt nem veletlen alakult ki egy kep az emberekben, nagyon sok ido mire ez a jogosan kialakult sztereotipia atalakul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 13:36

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

Egy, az hogy all a jatek, vagy daralnak agyatlanul, nem tükrözi a jatekosok minoseget, sokkal inkabb a fizikalis kulonbsegeket.
A masik, hogy a spanyol csapatok meg taknyosra szopattak Europa szerte az angol csapatokat...ha mar az edzoket is felhoztad.

Szoval, tovabbra is varom a jatekosokat.
Már amikor taknyosra szopatták, én úgy emlékszem, hogy most éppen a City nyerte a BL-t. Tavaly nyerte spanyol, előtte megint egy angol. Előtte német. Hopp előtte megint egy angol. Nem állt meg az idő 2015-ben. Hiába írok játékosokat, itt már leírta a kollega is fentebb, hogy Jesus, Firmino, Martinelli féle játékosok szóba sem jöhetnek. De ha már itt tartunk, én is megvárom a fene nagy virtuóz brazil játékosokat a többi ligából. Mind a 10 nevet. Az véletlenül se zavarjon meg senkit, hogy az egész fociban kikopóban vannak ezek a klasszikus egyéniségek. Úgy beszéltek, mintha a brazil válogatottban Ronaldinho, Adriano, Rivaldo, Ronaldo, Romario, Kaká féle alakok rohangálnának. Írta shutter, hogy nem rémlik neki a közelmúltból senki a PL-ből. Miért rémlene, mikor volt hogy Fred meg Jo volt a brazil válogatott két csatára... És továbbra is tartom, hogy nem igazán agyatlan rohangálás van a PL-ben, van egy-két régivágású edző, mint Moyes vagy Hodgson, amúgy a többség újhullámos, modern edző, rengeteg külföldi, abból is a krém.

Hehe, igen 20 éve ők voltak a legjobb edzők, vagy a legjobbak közül kettő.
Annyira kiszamithato vagy, hogy hihetetlen. Arsenaloskent a City BL gyozelmevel takarozni :lol:
Hala az egnek, hogy 1,3milliard euro utan vegre sikerult tuljutniuk a kioregedett Realon. Bravo :salute:

Itt ki is szalltam. Tipik angol focinal csak a tipik angol drukker a rosszabb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 13:28

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem tudom ki számít tipik angol focistának, nálam az még a 90-es éveket jelentette, amikor tényleg alig voltak külföldiek a PL-ben, aztán hirtelen csak meg tudott élni egy Bergkamp, Cantona vagy Zola... Classic angol foci a rúgd előre is fuss, meg a favágás. Ne ehhez annyit fűznék hozzá, hogy messze-messze a La Liga lett a legpokrócabb bajnokság az elmúlt években, amit alátámaszt az is, hogy a spanyoloknál áll a játék a legtöbbet. A közép - és kiscsapatok stílusa a La Ligában a bunkerezés, rugdalózás meg a szinészkedés. Aki meg más vonalat képvisel mondjuk edző, azt szépen kiemelik onnan, lásd Iraola. Játékosokat felesleges írni, mert itt a többség szerint mindenki középszer. A legjobb edzők a PL-ben vannak, és ez határozza meg egy liga stílusát, nem pedig a játékosok.
Egy, az hogy all a jatek, vagy daralnak agyatlanul, nem tükrözi a jatekosok minoseget, sokkal inkabb a fizikalis kulonbsegeket.
A masik, hogy a spanyol csapatok meg taknyosra szopattak Europa szerte az angol csapatokat...ha mar az edzoket is felhoztad.

Szoval, tovabbra is varom a jatekosokat.
Már amikor taknyosra szopatták, én úgy emlékszem, hogy most éppen a City nyerte a BL-t. Tavaly nyerte spanyol, előtte megint egy angol. Előtte német. Hopp előtte megint egy angol. Nem állt meg az idő 2015-ben. Hiába írok játékosokat, itt már leírta a kollega is fentebb, hogy Jesus, Firmino, Martinelli féle játékosok szóba sem jöhetnek. De ha már itt tartunk, én is megvárom a fene nagy virtuóz brazil játékosokat a többi ligából. Mind a 10 nevet. Az véletlenül se zavarjon meg senkit, hogy az egész fociban kikopóban vannak ezek a klasszikus egyéniségek. Úgy beszéltek, mintha a brazil válogatottban Ronaldinho, Adriano, Rivaldo, Ronaldo, Romario, Kaká féle alakok rohangálnának. Írta shutter, hogy nem rémlik neki a közelmúltból senki a PL-ből. Miért rémlene, mikor volt hogy Fred meg Jo volt a brazil válogatott két csatára... És továbbra is tartom, hogy nem igazán agyatlan rohangálás van a PL-ben, van egy-két régivágású edző, mint Moyes vagy Hodgson, amúgy a többség újhullámos, modern edző, rengeteg külföldi, abból is a krém.

Hehe, igen 20 éve ők voltak a legjobb edzők, vagy a legjobbak közül kettő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 13:16

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

Alapjaba veve szerintem nem kapufa.
Erö, lendület es esznelkuli focit tolnak az angolok. Van egy-ket jatekos, aki technikailag a tobbi felett van, de aztan ezzel nem tud mit kezdeni, mert a közeg nem teszi lehetove.

De johet 10-20 jatekos, aki nem a tipik angol focit tolja.
Nem tudom ki számít tipik angol focistának, nálam az még a 90-es éveket jelentette, amikor tényleg alig voltak külföldiek a PL-ben, aztán hirtelen csak meg tudott élni egy Bergkamp, Cantona vagy Zola... Classic angol foci a rúgd előre is fuss, meg a favágás. Ne ehhez annyit fűznék hozzá, hogy messze-messze a La Liga lett a legpokrócabb bajnokság az elmúlt években, amit alátámaszt az is, hogy a spanyoloknál áll a játék a legtöbbet. A közép - és kiscsapatok stílusa a La Ligában a bunkerezés, rugdalózás meg a szinészkedés. Aki meg más vonalat képvisel mondjuk edző, azt szépen kiemelik onnan, lásd Iraola. Játékosokat felesleges írni, mert itt a többség szerint mindenki középszer. A legjobb edzők a PL-ben vannak, és ez határozza meg egy liga stílusát, nem pedig a játékosok.
Egy, az hogy all a jatek, vagy daralnak agyatlanul, nem tükrözi a jatekosok minoseget, sokkal inkabb a fizikalis kulonbsegeket.
A masik, hogy a spanyol csapatok meg taknyosra szopattak Europa szerte az angol csapatokat...ha mar az edzoket is felhoztad.

Szoval, tovabbra is varom a jatekosokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11331
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 25., kedd 13:13

Játékosokat felesleges írni, mert itt a többség szerint mindenki középszer.
köszönöm.
igen, mi nem a PL szinthez vagyunk szokva, ez tény :mrgreen:
A legjobb edzők a PL-ben vannak
az. mint murinnyó meg wenger pl :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 13:11

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Ez így még nagyobb kapufa.
Alapjaba veve szerintem nem kapufa.
Erö, lendület es esznelkuli focit tolnak az angolok. Van egy-ket jatekos, aki technikailag a tobbi felett van, de aztan ezzel nem tud mit kezdeni, mert a közeg nem teszi lehetove.

De johet 10-20 jatekos, aki nem a tipik angol focit tolja.
Nem tudom ki számít tipik angol focistának, nálam az még a 90-es éveket jelentette, amikor tényleg alig voltak külföldiek a PL-ben, aztán hirtelen csak meg tudott élni egy Bergkamp, Cantona vagy Zola... Classic angol foci a rúgd előre is fuss, meg a favágás. Ne ehhez annyit fűznék hozzá, hogy messze-messze a La Liga lett a legpokrócabb bajnokság az elmúlt években, amit alátámaszt az is, hogy a spanyoloknál áll a játék a legtöbbet. A közép - és kiscsapatok stílusa a La Ligában a bunkerezés, rugdalózás meg a szinészkedés. Aki meg más vonalat képvisel mondjuk edző, azt szépen kiemelik onnan, lásd Iraola. Játékosokat felesleges írni, mert itt a többség szerint mindenki középszer. A legjobb edzők a PL-ben vannak, és ez határozza meg egy liga stílusát, nem pedig a játékosok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 13:01

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

Nem azt irta, hogy az angolok a favagok, hanem, hogy aki a PL-ben jatszik.
Ez így még nagyobb kapufa.
Alapjaba veve szerintem nem kapufa.
Erö, lendület es esznelkuli focit tolnak az angolok. Van egy-ket jatekos, aki technikailag a tobbi felett van, de aztan ezzel nem tud mit kezdeni, mert a közeg nem teszi lehetove.

De johet 10-20 jatekos, aki nem a tipik angol focit tolja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 25., kedd 12:56

egyebkent erdekes, hogy az elmult mondjuk 20 ev legjobb brazil tamadoi/tkp-i (ney, vini, dinho, rivaldo, kaka, ronaldo, romario, stb vonal) nagy resze de lehet mind elkerulte ezt a kozeget.

talan nem is a kliseve valt favagozas miatt, van eleg paraszt az olaszoknak vagy spanyoloknal is (sokszor fokent epp a del-amcsi, vidal fele figurak jeleskednek ebben) hanem inkabb a kultura, idojaras, nyelv, meg karacsonykor es ujevkor is bajnoki, stb miatt.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 12:52

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Jah bocsi, én hehére gondoltam, amikor jött ezzel az elcsépelt favágós szöveggel. Amúgy alapból kikoptak a "virtuózok". Kb. maradt Neymar és Vinicius, de Neymar igazából semmivel nem tett le többet az asztalra, amióta elment Párizsba, mint Firmino vagy akár Jesus. Baszhatja a virtuózitását, ha egy link tróger, aki ráadásul fél szezonokat sérült. A PL-es tufázás meg favágózás meg azért nem helytálló, mert full nemzetközi az egész liga. Csak egy példát hozok fel, Arsenalban tavaly az alapvédelmet, egy angol, egy francia, egy brazil és egy ukrán alkotta.
Nem azt irta, hogy az angolok a favagok, hanem, hogy aki a PL-ben jatszik.
Ez így még nagyobb kapufa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 12:51

alexoxladjackoxi írta:
'shutterisland írta: kicsoda ? en ?

en a dribblizo brazilokrol es a PL osszefuggeserol beszeltem a videon lathato srac okan.

persze, hogy voltak alacsony sulypontu, kreativ, kombinativ jatekosok a pl-ben, mint mondjuk silva, de tipik brazil iskolat nem igen latsz feltunni, ha igen, nagyon idoszakosan.
oscarra nem igazan emlekszem az igazat megvallva csak arra, hogy hehe szetsavazta. :mrgreen:

magyarazhato azzal, hogy a kultura, nyelv, es egyeb ilyen korulmenyek miatt az igazan brazilos jatekstilusu, magasabb polcos brazilok mas ligakat valasztanak.

jo lenne latni egy virtuoz brazilt, aki zsigerbol forgatja a tufa angolokat, de biztosan nem ez a legoptimalisabb kozeg.
Jah bocsi, én hehére gondoltam, amikor jött ezzel az elcsépelt favágós szöveggel. Amúgy alapból kikoptak a "virtuózok". Kb. maradt Neymar és Vinicius, de Neymar igazából semmivel nem tett le többet az asztalra, amióta elment Párizsba, mint Firmino vagy akár Jesus. Baszhatja a virtuózitását, ha egy link tróger, aki ráadásul fél szezonokat sérült. A PL-es tufázás meg favágózás meg azért nem helytálló, mert full nemzetközi az egész liga. Csak egy példát hozok fel, Arsenalban tavaly az alapvédelmet, egy angol, egy francia, egy brazil és egy ukrán alkotta.
Nem azt irta, hogy az angolok a favagok, hanem, hogy aki a PL-ben jatszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 12:48

'shutterisland írta: kicsoda ? en ?

en a dribblizo brazilokrol es a PL osszefuggeserol beszeltem a videon lathato srac okan.

persze, hogy voltak alacsony sulypontu, kreativ, kombinativ jatekosok a pl-ben, mint mondjuk silva, de tipik brazil iskolat nem igen latsz feltunni, ha igen, nagyon idoszakosan.
oscarra nem igazan emlekszem az igazat megvallva csak arra, hogy hehe szetsavazta. :mrgreen:

magyarazhato azzal, hogy a kultura, nyelv, es egyeb ilyen korulmenyek miatt az igazan brazilos jatekstilusu, magasabb polcos brazilok mas ligakat valasztanak.

jo lenne latni egy virtuoz brazilt, aki zsigerbol forgatja a tufa angolokat, de biztosan nem ez a legoptimalisabb kozeg.
Jah bocsi, én hehére gondoltam, amikor jött ezzel az elcsépelt favágós szöveggel. Amúgy alapból kikoptak a "virtuózok". Kb. maradt Neymar és Vinicius, de Neymar igazából semmivel nem tett le többet az asztalra, amióta elment Párizsba, mint Firmino vagy akár Jesus. Baszhatja a virtuózitását, ha egy link tróger, aki ráadásul fél szezonokat sérült. A PL-es tufázás meg favágózás meg azért nem helytálló, mert full nemzetközi az egész liga. Csak egy példát hozok fel, Arsenalban tavaly az alapvédelmet, egy angol, egy francia, egy brazil és egy ukrán alkotta.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég