Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 12:51

alexoxladjackoxi írta:
'shutterisland írta: kicsoda ? en ?

en a dribblizo brazilokrol es a PL osszefuggeserol beszeltem a videon lathato srac okan.

persze, hogy voltak alacsony sulypontu, kreativ, kombinativ jatekosok a pl-ben, mint mondjuk silva, de tipik brazil iskolat nem igen latsz feltunni, ha igen, nagyon idoszakosan.
oscarra nem igazan emlekszem az igazat megvallva csak arra, hogy hehe szetsavazta. :mrgreen:

magyarazhato azzal, hogy a kultura, nyelv, es egyeb ilyen korulmenyek miatt az igazan brazilos jatekstilusu, magasabb polcos brazilok mas ligakat valasztanak.

jo lenne latni egy virtuoz brazilt, aki zsigerbol forgatja a tufa angolokat, de biztosan nem ez a legoptimalisabb kozeg.
Jah bocsi, én hehére gondoltam, amikor jött ezzel az elcsépelt favágós szöveggel. Amúgy alapból kikoptak a "virtuózok". Kb. maradt Neymar és Vinicius, de Neymar igazából semmivel nem tett le többet az asztalra, amióta elment Párizsba, mint Firmino vagy akár Jesus. Baszhatja a virtuózitását, ha egy link tróger, aki ráadásul fél szezonokat sérült. A PL-es tufázás meg favágózás meg azért nem helytálló, mert full nemzetközi az egész liga. Csak egy példát hozok fel, Arsenalban tavaly az alapvédelmet, egy angol, egy francia, egy brazil és egy ukrán alkotta.
Nem azt irta, hogy az angolok a favagok, hanem, hogy aki a PL-ben jatszik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 12:48

'shutterisland írta: kicsoda ? en ?

en a dribblizo brazilokrol es a PL osszefuggeserol beszeltem a videon lathato srac okan.

persze, hogy voltak alacsony sulypontu, kreativ, kombinativ jatekosok a pl-ben, mint mondjuk silva, de tipik brazil iskolat nem igen latsz feltunni, ha igen, nagyon idoszakosan.
oscarra nem igazan emlekszem az igazat megvallva csak arra, hogy hehe szetsavazta. :mrgreen:

magyarazhato azzal, hogy a kultura, nyelv, es egyeb ilyen korulmenyek miatt az igazan brazilos jatekstilusu, magasabb polcos brazilok mas ligakat valasztanak.

jo lenne latni egy virtuoz brazilt, aki zsigerbol forgatja a tufa angolokat, de biztosan nem ez a legoptimalisabb kozeg.
Jah bocsi, én hehére gondoltam, amikor jött ezzel az elcsépelt favágós szöveggel. Amúgy alapból kikoptak a "virtuózok". Kb. maradt Neymar és Vinicius, de Neymar igazából semmivel nem tett le többet az asztalra, amióta elment Párizsba, mint Firmino vagy akár Jesus. Baszhatja a virtuózitását, ha egy link tróger, aki ráadásul fél szezonokat sérült. A PL-es tufázás meg favágózás meg azért nem helytálló, mert full nemzetközi az egész liga. Csak egy példát hozok fel, Arsenalban tavaly az alapvédelmet, egy angol, egy francia, egy brazil és egy ukrán alkotta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 12:36

Azt írják idén a ManU biztos nem tud Kane után menni, mert nem férnek bele az FFPbe az adott feltételek között.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 25., kedd 12:34

kicsoda ? en ?

en a dribblizo brazilokrol es a PL osszefuggeserol beszeltem a videon lathato srac okan.

persze, hogy voltak alacsony sulypontu, kreativ, kombinativ jatekosok a pl-ben, mint mondjuk silva, de tipik brazil iskolat nem igen latsz feltunni, ha igen, nagyon idoszakosan.
oscarra nem igazan emlekszem az igazat megvallva csak arra, hogy hehe szetsavazta. :mrgreen:

magyarazhato azzal, hogy a kultura, nyelv, es egyeb ilyen korulmenyek miatt az igazan brazilos jatekstilusu, magasabb polcos brazilok mas ligakat valasztanak.

jo lenne latni egy virtuoz brazilt, aki zsigerbol forgatja a tufa angolokat, de biztosan nem ez a legoptimalisabb kozeg.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2073
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. július 25., kedd 10:58

kierkegaard írta:
'shutterisland írta:
ha labdat veszit ketszer vagy valamelyik felkeni a reklamtablara, kovetkezo meccsen mar betesznek helyette egy ketbites sprintert.[/color]
David Silvat se rakta fel senki a reklamtablara miután butította az egész pl mezőnyt. Aztán ott volt anno Oscar akiről szintén azt mondták, hogy a gebe testével ketté törik majd a nagy plben. Aztán az első szezonja szerintem egész korrekt volt és nem igazán nyomták el.
Szerintem csak szimplán nem vett új naptárt 30 éve, és azt hiszi a 90-es években vagyunk. :mrgreen:

kierkegaard
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. július 25., kedd 9:36

'shutterisland írta:
ha labdat veszit ketszer vagy valamelyik felkeni a reklamtablara, kovetkezo meccsen mar betesznek helyette egy ketbites sprintert.[/color]
David Silvat se rakta fel senki a reklamtablara miután butította az egész pl mezőnyt. Aztán ott volt anno Oscar akiről szintén azt mondták, hogy a gebe testével ketté törik majd a nagy plben. Aztán az első szezonja szerintem egész korrekt volt és nem igazán nyomták el.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 25., kedd 8:04

'shutterisland írta: egyebkent ki volt az utolso, ugy igazan odaszabo es butito, tamado pozicioju brazil a PL-ben ?

akik eszembe jutnak elso blikkre a kozelmultbol, mint firmino, jesus, martinelli, moura, anthony, raphina, richarlison..hat egyikre sem tudnam ezt rasutni.

a pool-os coutinho talan, de neki is inkabb csak idoszakosan sikerult ez, korabbrol talan meg robinhorol es willianrol vannak emlekfoszlanyaim, hogy technikailag vagy kreativitasban legalabb odacsaptak az angoloknak, meg ha nem is annyira konzisztensen.

de osszessegeben kimondhato szerintem, hogy az ilyen jogas, kombinativ, ugyeske braziloknak, mint a videon a srac, nem biztos hogy a PL a legoptimalisabb.
ha labdat veszit ketszer vagy valamelyik felkeni a reklamtablara, kovetkezo meccsen mar betesznek helyette egy ketbites sprintert.
rendes brazil nem megy a pl-be az ostoba favágók közé, mert beszopatja őket 2-3-szor, aztán jön a rúni vagy megájr féle kasza meg a karrierende

amúgyis szar az idő, meg rossz oldalon van a kormány, meg túl sok a muszlim.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 7:55

Levynek megmondta a tulaj, hogy ha nem hosszabbit Kane, akkor kotelezo eladnia.

Sofyan Amrabat pedig a ManU jatekosa lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 24., hétfő 23:52

egyebkent ki volt az utolso, ugy igazan odaszabo es butito, tamado pozicioju brazil a PL-ben ?

akik eszembe jutnak elso blikkre a kozelmultbol, mint firmino, jesus, martinelli, moura, anthony, raphina, richarlison..hat egyikre sem tudnam ezt rasutni.

a pool-os coutinho talan, de neki is inkabb csak idoszakosan sikerult ez, korabbrol talan meg robinhorol es willianrol vannak emlekfoszlanyaim, hogy technikailag vagy kreativitasban legalabb odacsaptak az angoloknak, meg ha nem is annyira konzisztensen.

de osszessegeben kimondhato szerintem, hogy az ilyen jogas, kombinativ, ugyeske braziloknak, mint a videon a srac, nem biztos hogy a PL a legoptimalisabb.
ha labdat veszit ketszer vagy valamelyik felkeni a reklamtablara, kovetkezo meccsen mar betesznek helyette egy ketbites sprintert.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 24., hétfő 22:12

realmadrid95 írta:
hehetheoriginal írta: azer a két brazil gyerek elég biztató a cselsziben, elég ütős csapat lehet 1-2 éven belül.

Andrey Santos? O az egyik legnagyobb brazil tehetseg. Utanpotlas vbn o volt a csk is, de a kepessegeihez kepest nagyon rossz poszton jatszik szerintem. Allandoan 6 osnak rakjak be, pedig vedekezni, utkozni nem tud, a gyorsasaga alapjan elorebb kellene szerintem huzodnia, mert egy ket embert meg tud verni konnyeden. Persze csak szvsz ez, de elpazarolja a tehetseget ott.
az.
amit megszerettem a 90-es évek brazil fociban - azon túl hogy a valaha volt legjobb generáció a legjobb focival -, hogy előre és vissza játszik, nem pedig betanult sablon alibi xavi oldalpassz módra, én ezt a focit szeretem, ez a látványos, előre felpassz akár kp-ra, akár a csatárnak, aki rálép megtartja, vagy egyből teszi vissza a beinduló(k)nak, és indul a bugi, gyors egyérintők, balra jobbra letenni vagy lefordulni, ez akár 2 csatáros játékkal (ronaldo-romario pl), ez a gyerek ezt zsigerből tudja, brazilok játszanak csak igy kb, mindenki más az uefa tankönyvből meg a mezeygyuribácsitól szerencsétlenkednek
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 24., hétfő 22:02

hehetheoriginal írta: azer a két brazil gyerek elég biztató a cselsziben, elég ütős csapat lehet 1-2 éven belül.

Andrey Santos? O az egyik legnagyobb brazil tehetseg. Utanpotlas vbn o volt a csk is, de a kepessegeihez kepest nagyon rossz poszton jatszik szerintem. Allandoan 6 osnak rakjak be, pedig vedekezni, utkozni nem tud, a gyorsasaga alapjan elorebb kellene szerintem huzodnia, mert egy ket embert meg tud verni konnyeden. Persze csak szvsz ez, de elpazarolja a tehetseget ott.

swormer
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2023. július 7., péntek 17:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: swormer » 2023. július 24., hétfő 21:46

Ez inkább egy random általános jelenet. A Milan elleni meccs összefoglalójában is volt ilyesmi.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. július 24., hétfő 21:40

hehetheoriginal írta: azer a két brazil gyerek elég biztató a cselsziben, elég ütős csapat lehet 1-2 éven belül.
Mudryk golja nicolas jacksonnal kenyszeritobe is eleg szepre sikerult, gondolom azt is lattad.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 24., hétfő 21:34

azer a két brazil gyerek elég biztató a cselsziben, elég ütős csapat lehet 1-2 éven belül.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 24., hétfő 20:52

Yazid írta:
hehetheoriginal írta: 1:28-tól futball van.
Ez mi volt? Hehe én nagyon csipázlak, de ilyen foca előfordul minden csapatnál szökőévente 1x legalabb :lol:
Epp ez a problema.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. július 24., hétfő 20:49

hehetheoriginal írta: 1:28-tól futball van.
Ez mi volt? Hehe én nagyon csipázlak, de ilyen foca előfordul minden csapatnál szökőévente 1x legalabb :lol:

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. július 24., hétfő 20:45

'shutterisland írta: erdekes a srac, jo a mozgasa es meg csak 18.
nem tudom lesz e szerepe a chelsea-ban.
Amióta a felnőttek között játszik, azóta ránéztem párszor, nagyon tehetséges, de gól/pontok ellen be van oltva és fura, hogy 15 millió körül el tudta vinni a Chelsea.
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 24., hétfő 20:30

erdekes a srac, jo a mozgasa es meg csak 18.
nem tudom lesz e szerepe a chelsea-ban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 24., hétfő 20:26

1:28-tól futball van.
thereisonly1ronaldo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 24., hétfő 17:30

meanwhile pool 4:4-et játszott, szoboszláj nélkül, nem jó, hogy apró sérülés miatt már rögtön az elején lépéshátrányba kerül a vetélytársak mögött.....
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég