Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. január 30., hétfő 17:13

gutihaz14 írta: nálam megér 70 milliót egy cancelo aki pont olyan posztra jönne ami nekünk égbekiáltóan fontos. jhv és patikán hozza le a bhv posztot is. szerintem jelenleg top5-ben van a világon jhv-ként
Balhatvedkent es jobbhatvedkent is top3. Stabilan vedekezik, es iszonyatosan jol tamad. Technikas, gyors, osszjatekbam jo es mindket szelen bevetheto. A legjobb korban van. Mi er 70milliot ha nem ezek a parameterek. Es igazabol nincs komoly alternativaja.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 30., hétfő 16:53

nálam megér 70 milliót egy cancelo aki pont olyan posztra jönne ami nekünk égbekiáltóan fontos. jhv és patikán hozza le a bhv posztot is. szerintem jelenleg top5-ben van a világon jhv-ként
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. január 30., hétfő 15:05

mondjuk az az option to buy 70M euro szóval nem akkora nagy üzlet ez. ennyiért biztos nem hoznám. se a csúcs Juvéban se a válogatottban nem volt akkora ász, Pep rendszerébe volt jó ami itt nem lenne. 28 éves és 70M opcióval nem csoda hogy nem ugrottunk rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 15:04

Pep a bayernben is kitette pl kroost, ugy tűnik itt is kezdi.
Pep konyorgott a BM vezetosegenek, hogy ne engedjek el. De a lenyeg, hogy megint jol megmondtad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2003
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 30., hétfő 15:01

ekissm írta: Manchester City defender Joao Cancelo is set to join Bayern Munich on loan.

Cancelo’s loan deal is likely to include a buy option, with the German champions long-term admirers of the 28-year-old.

He has fallen out of the first team under Pep Guardiola, failing to start any of their last three games in all competitions.

Ha jol aron adjak nyaron, rarepulhetnenk nyaron.
Számomra teljesen érthetetlen, hogy ez a citynek miért jó? Cancelo ebben a sz*r vilagban az egyik legjobb marcelo-szerű védő jelenleg (értsd: támadásban nagyon jó, védekezése is korrekt). Pep a bayernben is kitette pl kroost, ugy tűnik itt is kezdi.


Chelsea ajánlott már 100 millio + bármelyik jatekos Enzoért. Ez is simán megérné nekik, pl ziyech, árban lennének. De ők persze kérik a 120at.

Az a Moises Caicedo se ér 70et, a 60 nagyon határeset volt már. De a Brighton is nagyon jól működik: kivettték az edzőt a szisztémából, meg pár játékost is, de mintha mi se történt volna, még jobbak is mint voltak. Ott is elég jó scountok vannak


Szép lassan az összes épkézláb szélső védőt elvitték már, Realnak tényleg már csak a castilla növendékek maradnak.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 30., hétfő 15:01

ekissm írta: Manchester City defender Joao Cancelo is set to join Bayern Munich on loan.

Cancelo’s loan deal is likely to include a buy option, with the German champions long-term admirers of the 28-year-old.

He has fallen out of the first team under Pep Guardiola, failing to start any of their last three games in all competitions.

Ha jol aron adjak nyaron, rarepulhetnenk nyaron.
basszameg mar most hozni kellett volna. nem fogja elengedni a bm
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 14:37

Benfica egyertelmu volt, ha valaki akarja Enzot, akkor van kivasarlasi ara, ki kell fizetni, es ha a jatekos is elfogadja az ajanlatot, akkor nem tudnak mit tenni ellene.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ekissm » 2023. január 30., hétfő 13:48

Manchester City defender Joao Cancelo is set to join Bayern Munich on loan.

Cancelo’s loan deal is likely to include a buy option, with the German champions long-term admirers of the 28-year-old.

He has fallen out of the first team under Pep Guardiola, failing to start any of their last three games in all competitions.

Ha jol aron adjak nyaron, rarepulhetnenk nyaron.

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 13:41

realfan írta:
realmadrid95 írta:


Newcastle meccsen mondta a kommentator, hogy ilyenkor barmennyit kolthet az uj tulaj. Eredetileg Isak sem fert volna mar bele az uj tulaj elott, mert meghaladta volna a kiadasokat es buntetest kapott volna a csapat, de ahogy erkezett az uj tulaj, igy akar 300-400 milliot is kolthetne. Emiatt sem ertettek, hogy miert bannak ilyen szerenyen a penzzel.

Egyebkent ugyan ez volt anno a Valencianal is, meg Internel is, hogy szorhatjak a penzt buntetes nelkul, de ott menet kozben elfogyott a penz.
ezt részben cáfolom, Newcastle-nél belefért Isak, és még több is, mivel az előző tulaj alatt minden évben pluszban volt a klub, összesen több száz millában
viszont azt én is hallottam valamelyik műsorban, hogy első évben új tulajnál nincs ffp, ott pont a Chelsea-val kapcsolatban
Az elmult harom evben -200 millio volt nekik az eladas/beveteli oldalon, meg emlitett meg valamit a kommentator, hogy valami fejlesztes vitt el meg rengeteg penzt nekik papiron, igy Isakkal volt mar gond. Azutan tudtak csak megallapodni vele, azert volt ekkora huzavona.

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. január 30., hétfő 13:17

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Ezt mar lattam itt tobbszor, de nem talaltam rola semmit. Van linked hozza?

Newcastle meccsen mondta a kommentator, hogy ilyenkor barmennyit kolthet az uj tulaj. Eredetileg Isak sem fert volna mar bele az uj tulaj elott, mert meghaladta volna a kiadasokat es buntetest kapott volna a csapat, de ahogy erkezett az uj tulaj, igy akar 300-400 milliot is kolthetne. Emiatt sem ertettek, hogy miert bannak ilyen szerenyen a penzzel.

Egyebkent ugyan ez volt anno a Valencianal is, meg Internel is, hogy szorhatjak a penzt buntetes nelkul, de ott menet kozben elfogyott a penz.
ezt részben cáfolom, Newcastle-nél belefért Isak, és még több is, mivel az előző tulaj alatt minden évben pluszban volt a klub, összesen több száz millában
viszont azt én is hallottam valamelyik műsorban, hogy első évben új tulajnál nincs ffp, ott pont a Chelsea-val kapcsolatban

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 12:59

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Akkor a Barcara miert vonatkozott az FFP?
Azert, mert csodkozeli allapotban vannak. Ha nem lennenek abban es az uj tulaj, mint a Chelseanel, minden tartozast kifizetne, akkor igazolhatnanak amennyit szeretnenek. Raadasul a spanyol szovetseg szivatja leginkabb a Barcat, nem teljesen az ffp, ha jol emlekszem.
Menetkozben jottem ra, hogy igazabol a Barcanal nem tulajdonos, hanem elnokvaltas volt csak. Osszemostam a kettot hirtelen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 12:57

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:


Newcastle meccsen mondta a kommentator, hogy ilyenkor barmennyit kolthet az uj tulaj. Eredetileg Isak sem fert volna mar bele az uj tulaj elott, mert meghaladta volna a kiadasokat es buntetest kapott volna a csapat, de ahogy erkezett az uj tulaj, igy akar 300-400 milliot is kolthetne. Emiatt sem ertettek, hogy miert bannak ilyen szerenyen a penzzel.

Egyebkent ugyan ez volt anno a Valencianal is, meg Internel is, hogy szorhatjak a penzt buntetes nelkul, de ott menet kozben elfogyott a penz.
Akkor a Barcara miert vonatkozott az FFP?
Azert, mert csodkozeli allapotban vannak. Ha nem lennenek abban es az uj tulaj, mint a Chelseanel, minden tartozast kifizetne, akkor igazolhatnanak amennyit szeretnenek. Raadasul a spanyol szovetseg szivatja leginkabb a Barcat, nem teljesen az ffp, ha jol emlekszem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 12:54

realmadrid95 írta:
Realista24 írta:

Ezt mar lattam itt tobbszor, de nem talaltam rola semmit. Van linked hozza?

Newcastle meccsen mondta a kommentator, hogy ilyenkor barmennyit kolthet az uj tulaj. Eredetileg Isak sem fert volna mar bele az uj tulaj elott, mert meghaladta volna a kiadasokat es buntetest kapott volna a csapat, de ahogy erkezett az uj tulaj, igy akar 300-400 milliot is kolthetne. Emiatt sem ertettek, hogy miert bannak ilyen szerenyen a penzzel.

Egyebkent ugyan ez volt anno a Valencianal is, meg Internel is, hogy szorhatjak a penzt buntetes nelkul, de ott menet kozben elfogyott a penz.
Akkor a Barcara miert vonatkozott az FFP?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. január 30., hétfő 12:53

Faust írta: De amikor Perez egy nyar alatt elkoltott a valsagban 300 milliot elit jatekosokra, szabalyos jihad ment ellene, hogy felboritja a piacot egy ilyen szornyu idoszakban.

Ezek egy JANUAR alatt eltapsolnak kozepszarokra 500 milliot egy gazdasagu valsagban, senki nem szol egy szot se. :lol:

Az a baj, hogy ha az FFPt valaki túllépi, akkor kap pénzbirságot és semmi mást.

Az araboknak ez egy napi zsebpénz.

Vissza kéne hozni a régebbi rendszert, ahol az átigazolási szezonból való kizárás lenne a büntetés. Sőt én még tovább mennék és pl BL ből is kizárnám ezeket a csapatokat 1-2 évig.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 12:53

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:



Uj elnoknel egy evig nem szamit az ffp.
Ezt mar lattam itt tobbszor, de nem talaltam rola semmit. Van linked hozza?

Newcastle meccsen mondta a kommentator, hogy ilyenkor barmennyit kolthet az uj tulaj. Eredetileg Isak sem fert volna mar bele az uj tulaj elott, mert meghaladta volna a kiadasokat es buntetest kapott volna a csapat, de ahogy erkezett az uj tulaj, igy akar 300-400 milliot is kolthetne. Emiatt sem ertettek, hogy miert bannak ilyen szerenyen a penzzel.

Egyebkent ugyan ez volt anno a Valencianal is, meg Internel is, hogy szorhatjak a penzt buntetes nelkul, de ott menet kozben elfogyott a penz.

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 12:50

Egyebkent nagyon jot tenne, ha spanyolba is atjonne egy ket dusgazdag arab. Szinvonalasabb lenne a bajnoksag, nagyobb kozvetitesi penzt kapna mindenki. Azert, ha igy folytatodik, hosszutavon ez nagyon durvan el fog menni egy olyan iranyba, amivel meg a Real sem tudja tartani a lepest. Nyilvan nem Enzo 120 milliojara es Mudryk 100 milliojara gondolok, hanem majd, ha egy Bellinghamet vennenk 5 ev mulva peldaul, o nem 100 lesz mar, hanem 200-250. Amig az angolok majd nevetve kifizetnek, mi meg majd a maradekbol szemezgetunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62847
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 30., hétfő 12:50

realmadrid95 írta:
dzsi91 írta:

Ezek miafaszt csinalnak meg holvan ilyenkor az ffp :lol:


Uj elnoknel egy evig nem szamit az ffp.
Ezt mar lattam itt tobbszor, de nem talaltam rola semmit. Van linked hozza?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 30., hétfő 12:47

De amikor Perez egy nyar alatt elkoltott a valsagban 300 milliot elit jatekosokra, szabalyos jihad ment ellene, hogy felboritja a piacot egy ilyen szornyu idoszakban.

Ezek egy JANUAR alatt eltapsolnak kozepszarokra 500 milliot egy gazdasagu valsagban, senki nem szol egy szot se. :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 30., hétfő 12:44

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Chelsea will reportedly offer Benfica ANY player plus €100 million for Enzo Fernandez.
Ezek miafaszt csinalnak meg holvan ilyenkor az ffp :lol:


Uj elnoknel egy evig nem szamit az ffp.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. január 30., hétfő 9:42

Remélem rájuk rohad 1-2 játékos közülük mint itt Hazard
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég