Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. július 30., csütörtök 12:16

Remy írta:
Na, de lényeg... megvan az új csodagyerek az Arsenalnál. 1 meccset tolt, de már imádják. 1 hete még azt se tudták ki ő. :mrgreen: (mondjuk nem fogta vissza magát, az tény)
Tisztára Henrys mozgása van a gyereknek.Ha csak fele olyan jó lesz mint Titi,akkor lehet helye az 1. csapatnál.
ziro4vr írta: Mondod te.... :lol: :mrgreen:
Ne lécci. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 30., csütörtök 12:03

Remy írta: Na, de lényeg... megvan az új csodagyerek az Arsenalnál. 1 meccset tolt, de már imádják. 1 hete még azt se tudták ki ő. :mrgreen: (mondjuk nem fogta vissza magát, az tény)
Mondod te.... :lol: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 30., csütörtök 11:58

Toti írta:diaby aláírt a marseillehez.
ha van igazolás.. :Đ
Elvileg lejátszott meccs után kapja a fizetését. Úgy még meg is éri. :mrgreen:

Na, de lényeg... megvan az új csodagyerek az Arsenalnál. 1 meccset tolt, de már imádják. 1 hete még azt se tudták ki ő. :mrgreen: (mondjuk nem fogta vissza magát, az tény)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. július 30., csütörtök 11:31

diaby aláírt a marseillehez.
ha van igazolás.. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 28., kedd 10:38

Tudtommal úgy lesz ahogy írod. Arányosan elosztva úgy, hogy a Barca és mi szarabbul jövünk ki. Már ha szarabbul jövünk ki, mert az majd a végén derül ki a kifizetésnél.


Angoloknál meg bőven elég lesz az, ha a noname-k több fizetést tudnak majd ajánlani... Amúgy nem hiszem, hogy nagy eltorzulás lesz feléjük. Így is rengeteg kis csapat fizet sokat az angoloknál, viszont a legtöbbször Anglián kívül verik el, szóval másnak is lesz közvetetten az angol pénzekből.
A United, City, Arsenal 3-as meg szerintem rendre képes lesz 60 milliókért igazolni. A Chelseanél látok valami változást, mert ők mostanában csak akkor fizettek sokat, amikor el is tudtak valakit adni. Szerintem az ő bevételeik annyira nem lehetnek magasak és nagyon odafigyelnek az FFP-re. Ezért is lehet az, hogy rengeteg fiatal igazoltak az elmúlt években.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 28., kedd 10:16

Realista24 írta:De RMCF - szerintem - csak arra utalt, hogy hiába a nagy szerződés az angoloknak, a Realnál és a Barcánál nem kapnak többet , csak a kicsit vannak jobban eleresztve, mint a spanyol kicsik.
Tehát pénzügyileg a tv-s szerződések miatt egy Chelsea vagy MU nem fog jobban állni, mint a két nagy spanyol.
Áhááám. Akkor lehet félreértettem az öreget. :mrgreen: De nem támadni akartam én sem.

Azt lehet tudni, hogy a spanyol "újratárgyalt" TV-s jogdíjak hogyan oszlanak el. Vagy abból nem lett semmi, hogy a kicsik többet kapjanak és ne mi és Barca kapja a felét ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 28., kedd 10:13

De RMCF - szerintem - csak arra utalt, hogy hiába a nagy szerződés az angoloknak, a Realnál és a Barcánál nem kapnak többet , csak a kicsit vannak jobban eleresztve, mint a spanyol kicsik.
Tehát pénzügyileg a tv-s szerződések miatt egy Chelsea vagy MU nem fog jobban állni, mint a két nagy spanyol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. július 28., kedd 10:10

R.M.C.F írta:Ha van tv szerződés ha nincs(ami évre lebontva sem lehet több 100 milla/év) mert a tv szerződésekben a barca és a real volt az aki agyonvert mindenkit és a real és a barca is kb 1.000.000 eu / 6 év volt ha jól emlékszem),akkor sem áll össze.
A nettó nyereségük a miénk alatt volt.....nekünk 50 milla euróban. Ezt max el lehet trükközni részlettel.....mással nem. de azzal is vigyázni kell....mert halmozódik.
Nem szívesen vitázok veled, mert nem lehet.

Szóval ez nem is neked szól, mielőtt magadra vennéd, hanem inkább egy cikk, ami TV-s bevételeket taglalja röviden. Mindenesetre érdekes, és érdemes elolvasni (nagyon rövid, táblázatok a lényeg), mert kihatással lesz az egész foci világára.

A közeljövőben az angol árak el fognak szabadulni, mind a fizetések mind a transzferdíjak. Sok zsoldos fog emiatt kikötni angol topcsapatba.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. július 28., kedd 9:28

R.M.C.F írta:öööö, nem vagyok képben,de ez a most éppen futó(digi2) MU-TH meccs kb mikor volt ?
Sztm a mult szezonban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 22:47

Szerintem csak azért nem jött még DDG, mert még mindig nem tudják kezelni a faxot. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 27., hétfő 22:38

Ha van tv szerződés ha nincs(ami évre lebontva sem lehet több 100 milla/év) mert a tv szerződésekben a barca és a real volt az aki agyonvert mindenkit és a real és a barca is kb 1.000.000 eu / 6 év volt ha jól emlékszem),akkor sem áll össze.
A nettó nyereségük a miénk alatt volt.....nekünk 50 milla euróban. Ezt max el lehet trükközni részlettel.....mással nem. de azzal is vigyázni kell....mert halmozódik.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 22:38

Ja ez ennyire biztos, hogy Valdés lép?
LvG kirakta a keretből.

Real Madrid will get back to negotiations for De Gea with Manchester United as soon as the team flies back to Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 27., hétfő 22:37

Kerlon írta:Ő továbbra is Valdes pótlása.
Ja ez ennyire biztos, hogy Valdés lép?
Mert így most 5 kapus van a keretükben, ha lelép Valdés aztán hozzánk De Gea, akkor is marad 3 kapusuk, az untig elég. Szerintem ez nem a véletlen műve, viszont véleményem szerint csak augusztus vége felé fog jönni, HA jön.
R.M.C.F írta:Szerintem ez már nem kérdés,csak az,hogy mikor és mennyiért? Ezért hadakozik annyira a MU......
Az lemaradt, hogy idén. :D Azt is oda akartam írni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 22:36

Azt is. :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 27., hétfő 22:33

szóval én még a 120 milliós Ronaldo ajánlatot is elhiszem.
Azt nem a PSG adta? :Đ A MU 140et adott volna Bale-ért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 22:20

R.M.C.F írta:
Sierra írta:Na ez már jelent valamit, hogy leigazolták Romerot, kétlem, hogy cserekapusnak igazolták. Lehet mégiscsak csatlakozik hozzánk De Gea? :ike: :ike:
Szerintem ez már nem kérdés,csak az,hogy mikor és mennyiért? Ezért hadakozik annyira a MU......

Azt meg nem értem,hogy van aki azt állítja a MUnak ennyi,meg annyi pénze van....és? Nem vonatkozik rájuk az az FFP? Alattunk voltak tavaly eredményre,nekünk kb 50 milla pluszunk volt,nekik még kevesebb......nem vehetnek ész nélkül akárkit.
Adidas szponzoráció életbe lép, ami nem kis pénzt hoz nekik, illetve minden angol költ, mert megkötötték a megdealt a TV-s közvetítésekkel is. Arról nem is beszélve, hogy Di Mariaért sem 20 millió eurót fognak kapni, szóval én még a 120 milliós Ronaldo ajánlatot is elhiszem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 27., hétfő 22:18

Sierra írta:Na ez már jelent valamit, hogy leigazolták Romerot, kétlem, hogy cserekapusnak igazolták. Lehet mégiscsak csatlakozik hozzánk De Gea? :ike: :ike:
Szerintem ez már nem kérdés,csak az,hogy mikor és mennyiért? Ezért hadakozik annyira a MU......

Azt meg nem értem,hogy van aki azt állítja a MUnak ennyi,meg annyi pénze van....és? Nem vonatkozik rájuk az az FFP? Alattunk voltak tavaly eredményre,nekünk kb 50 milla pluszunk volt,nekik még kevesebb......nem vehetnek ész nélkül akárkit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 27., hétfő 22:16

Sierra írta:Na ez már jelent valamit, hogy leigazolták Romerot, kétlem, hogy cserekapusnak igazolták. Lehet mégiscsak csatlakozik hozzánk De Gea? :ike: :ike:
Ő továbbra is Valdes pótlása.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 27., hétfő 22:12

Na ez már jelent valamit, hogy leigazolták Romerot, kétlem, hogy cserekapusnak igazolták. Lehet mégiscsak csatlakozik hozzánk De Gea? :ike: :ike:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. július 27., hétfő 21:48

öööö, nem vagyok képben,de ez a most éppen futó(digi2) MU-TH meccs kb mikor volt ?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég