Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 27., szombat 20:54

ericco írta:Mourinho érdemei:
Visszaadta az edző hatalmát a klubon belül.
A csapat jobban osszerázódott, mikor szinte mindenkivel összerúgta a port.

Höööö.....C ronaldo érdeme meg,hogy párszor elfutott a szélen,meg lőtt pár 11es gólt.

:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:


J Morinhot nem kell éltetni,én senkitől sem várom el,én sem tettem,de szerettem őt, mert ténylegesen tett a klubomért,ellenben a sok léhűtő,világtalan senkiházihoz képest akik lófaxt sem tettek,és alkalmatlanok voltak egy ilyen komoly,de válságban lévő top klubot oda emelni ahová 10 éve szeretett volna......

Viszont aki leszólja,aki azt állítja nincsenek érdemei,vagy hogy hiba volt idehozni,azt had ne vegyem komolyan,ezek komolytalan elborult elméjű emberek..... Ezeket az embereket nem is értem,mintha nem egy klubért szorítanánk,mintha nem egy filmet néznénk......én nem megyek már egy jó ideje bele semmilyen vitába,korábban közel 10 éven át belementem,értelmetlenül......nem fogok,mindössze leírom a véleményemet,aki elolvassa az tegye,aki nem annak jó éjszakát. :D
Nem is ragozom,mert hidegrázást kapok ha azt olvasom,hogy lófax érdemei voltak, :ozil: :ozil: aha......persze.
Nem véletlen gyűlölték olyan sokan,a stilusa mellett,ami tenyérbe mászó,hanem mert elég sokszor igaza volt,és olyan pontokra mutatott rá,ami sokaknak "kínai" volt....és sokaknak rosszul esett....és mert a sokak által annyira "üdvözült" sikertelen Realt újra esélyesnek építette fel,tényleges esélyesnek.....mert annak,ha tetszik,ha nem egyeseknek....nyilván lehet rá mutogatni,nem nyert BL-t,mert nem.....de attól még felépített egy rendszert,egy egységet,egy CSAPATOT,akinek végre volt stílusa,ereje,veszélyes volt,esélyes,erős és hatékony....természetesen nem volt tökéletes,mint a korszakos barca,nem volt....és ez az összehasonlítás mindig is inkorrekt volt,mert a barca 12245533222222 millióx előnyben volt,de azt most leszögezhetem,hogy egyenlő feltételek között egy pep guardiola a kávéját nem keverhetné meg........


Hibái voltak,főleg az "arca " miatt, kivagyi stílusa,őszinte odamondásai,a mai hazug világban nem lehetnek szerethető,elfogadható elemek. Azt gondolom,hogy a bicskája Ikerbe tört bele,a csapat és közte elveszett egy bizonyos kötelék,Iker túl nagy falat volt,de JM iszonyatosan tökös legény ,mert ezt SENKI más nem merte volna megtenni,és sajnos a kapitány a klub ellen cselekedett,és ezt JM jó torolta meg,KELLETT......és meg KELLETT mutatni,hogy a SIKER alaptétele a klub megfelelő felépítése,ahol az edző,az EDZŐ...a vezető,a játékos meg egy FOCISTA,nem több......és kevesebb mint a klub.
JM nélkül,ma.....9 BL serleggel állnánk,ott lennénk,ahol ő előtte,jönnék,mennének az edzők......mindnek beletörne a bicskája,és a klub továbbra sem lenne a legszűkebb 3 klub tagja.

Ezt gondolom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. december 27., szombat 20:20

Mourinho érdemei:
Visszaadta az edző hatalmát a klubon belül.
A csapat jobban osszerázódott, mikor szinte mindenkivel összerúgta a port.
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 27., szombat 19:54

RMCF:Értelek,te kritikát is megfogalmazol Mouval kapcsolatban
Mindenkivel szemben,ha úgy érzem/gondolom kritizálnom kell,ezt Ramossal szemben is megtettem nem1ccer,pedig kedvenc,vagy anno LNdeL Ronaldoval,le is támadtak miatta a ronaldosok....soha sem számított hogy kedvelem -e vagy sem,ha jó volt,akkor hajlongtam,ha szar,akkor megszóltam.......ez így korrekt szerintem.

Az elkölthető pénz mennyisége meg sokadrangú egy Bl győzelem során,szimplán pénzből még soha senki sem nyert és nem is fog. Egyik fő alapja,egy erős csapategység aminek az alapjait bizonyos "robbantásokkal" kellett akkor elkezdeni felépíteni,ez volt a legnehezebb nálunk....ez az ami 10 éven senkinek sem sikerült,mert "elnyomta az öltöző vagy a vezetőség".
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. december 27., szombat 19:51

Kerlon írta:
De jó legyen, José Mourinho a mi Istenünk! Nyert nekünk 3 elődöntőt az Apoel, Galata, meg faszom tudja milyen noname csapatok ellen. :lol: :mrgreen: :mrgreen: Én tényleg kiszálltam a buliból, mert megint én fogok warnt kapni a másik értetlensége miatt. Esetleg privátban még "tárgyalhatunk", de leírtam mindent.

Kiírta ezt ? És mi nem értjük amit mondani akarsz ... Leírod ,hogy semmit nem tett a csapatért, ezt bárki megcsinálta volna. Nyilván e-mellett nem tudok szó nélkül elmenni. Az erre irányuló hozzászólásokra meg nem válaszolsz. ÉRvelünk a te álláspontod ellen ,erre leírod ugyanaz majd megint , aztán meg írsz egy ilyet...
h3x0r írta:
wxyz írta:Ha Mourinho ellen az a kifogás, hogy költve volt a pénz, akkor következetesnek kell lenni. Ancelotti sem tett akkor semmit
Csak nyert egy BL-t :lol: :mrgreen:
Olvassátok már el az egészet ... Nem Ancelotti ellen irányult, csak kerlon logikája alapján tett következtetést :)
Kerlon írta:Jó, én elfogadom a ti álláspontotok, de nem fogom osztani. A 3 olaj mágnás csapat meg pont ott szokott elbukni, mint Mourinho: az első komoly csapat ellen. A City mg külön balek brigád.

A 8-0t meg senki nem mondta, baromságot nem kell belelátni a dologba, de pl a Barca 3 évig uralkodott és nem kell belelátni, hogy mindig meg is nyerték. A Bayern megint folyamatosan döntőzött... Előtte az angolok is rendre ott voltak és szinte mindegyik el is jutott a döntőbe. Egyedül Mourinho Interje lógott ki, akiknek csak egy jó évük volt, de a többiek mindig huzamosabb ideig döntő-elődöntő-döntőt játszottak. 2-3 évig domináltak. Mourinhonál a reális döntő esély SZERINTEM csak a Bayern elleni 11-es párbajnál volt, de ott meg tökön szúrtuk saját magunkat hazai pályán.
Ragadj ki egy mondatot az egészből. Túlzás volt, nyilván nem szó szerint értendő. Igen a Barca 3 évig uralkodott, és akkor csak ő tartozott az elitbe ? A barcából állt az egész ? Bayern folyamatosan döntőzött 2x ... A Chelsea nem lógott ki ?
Ja és az elődöntő-döntő-elődöntő az egy elit klubnak nem felel meg.


Nem az volt a feladata, hogy rendet tegyen ,hanem hogy Bl-t nyerjen ezzel senki sem vitatkozik. Ez nem sikerült neki. De ha nem tesz rendet , ki tudja hol tartanánk most ... Nem hiszem, hogy a 10.-nél. És mikor olyat olvasok, hogy ezt bárki megcsinálta volna, semmit nem tett a klubért, ennyi pénzből ezt bárki megcsinálja ... Ez előző Perez korszak végén mégse sikerült. Calderon alatt is volt azért pénz, Pellegrininek se sikerült.
Mourinho egy minőséget képvisel, amire szüksége volt a klubnak. Megbukott, de kellett.

Szerk.: tucsokivel meg teljesen egyet értek , egyszerűen nem válaszolsz semmilyen érvre , így fölösleges is írni igazából.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 19:03

Elolvasod, de nem arra reflektálsz amit írok, csak tovább mondod a magadét, mint valami robot. Nemrég ha visszakeresed a beidézett hozzászólásomat, és megnézed az eredetijét, arra szívesen várok egy választ (nem kell privátban, szerintem mindenkit érdekelne egy másik álláspont, ami hasonló tényeken alapul). Tessék visszaolvasni az egészet, mi honnan indult, ki mit kevert bele - lehetőleg objektíven. Ne vedd személyesre, nem akarlak megbántani. Részemről a vita lezárva.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 18:58

tucsoki írta: Kivettél belőle egy sort, biztos ami biztos alapon... :lol:

@Kerlon: "Ancelotti nem pénzből gazdálkodhatott, hanem egy jó alapból, amit nagyon jól használt ki."

Akkor meg hazudott az öreg, mert azt mondta, hogy csak olyan játékosok érkeztek a regnálása óta, akiket szeretett volna...
Egy szem Bale, aki tényleg drága volt, de egy rakat ember távozásával járt és tudjuk, hogy Perez papa 100%os farokméregetése lehetett Neymar helyett, amire Ancelotti rábólintott. Ja és biztos, hogy nem fogja azt nyilatkozni a Real Madrid élén, mint amit tett Bielsa a Marseillenél... Naivság ezt hinni.

De jó legyen, José Mourinho a mi Istenünk! Nyert nekünk 3 elődöntőt az Apoel, Galata, meg faszom tudja milyen noname csapatok ellen. :lol: :mrgreen: :mrgreen: Én tényleg kiszálltam a buliból, mert megint én fogok warnt kapni a másik értetlensége miatt. Esetleg privátban még "tárgyalhatunk", de leírtam mindent.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 18:53

morientes írta: Hát most...megelőztél :)
wxyz arra reagált, hogy Mou 100 milliót költött, ez nem lehet kifogás. Csak h3xor azt a sort kitörölte az idézésből. Nem szép dolog a ferdítés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 27., szombat 18:51

h3x0r írta:
wxyz írta:Ha Mourinho ellen az a kifogás, hogy költve volt a pénz, akkor következetesnek kell lenni. Ancelotti sem tett akkor semmit
Csak nyert egy BL-t :lol: :mrgreen:
Hát most...megelőztél :)

RMCF:Értelek,te kritikát is megfogalmazol Mouval kapcsolatban,nem rólad van szó.Az meg hogy ki mennyire ismeri el jobban,vagy mennyire kevésbé,az olyan 60-40 a madridisták közt,úgy egészében...Mou javára :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 18:48

h3x0r írta:
wxyz írta:Ha Mourinho ellen az a kifogás, hogy költve volt a pénz, akkor következetesnek kell lenni. Ancelotti sem tett akkor semmit
Csak nyert egy BL-t :lol: :mrgreen:
Kivettél belőle egy sort, biztos ami biztos alapon... :lol:

@Kerlon: "Ancelotti nem pénzből gazdálkodhatott, hanem egy jó alapból, amit nagyon jól használt ki."

Akkor meg hazudott az öreg, mert azt mondta, hogy csak olyan játékosok érkeztek a regnálása óta, akiket szeretett volna...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 18:47

PFFFFFFFFFFFFFFF.

Sajnálom, hogy páran nem tudjátok értelmezni azt, amit leír a másik.

Ancelotti nem pénzből gazdálkodhatott, hanem egy jó alapból, amit nagyon jól használt ki.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 27., szombat 18:45

wxyz írta:Ha Mourinho ellen az a kifogás, hogy költve volt a pénz, akkor következetesnek kell lenni. Ancelotti sem tett akkor semmit
Csak nyert egy BL-t :lol: :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 18:39

zalkrisz írta:
wxyz írta:Jó Mourinho nem tett semmi nagy dolgot, de akkor Ancelottiról sem kell pozitívát írni

100 milliónál nagyobb összeg elköltése után nem nagy dolog blt nyerni. Ő sem tett semmit akkor, se idén, se tavaly
Hát ahogy érzed, az biztos, hogy a BL döntő estéje nekem életem legszebb napja volt. Ancelottinál rend van, fegyelem, ha valakinek nem tetszik valami, akkor megbeszélik. Teljesen más a légkör. Szerintem ezt érzi mindenki.
Ez már egy megint teljesen más téma. Az utolsó év úgy alakult ahogy (és előtte?), valószínűleg sose fog kiderülni a teljes, 100%-os igazság hogy mi miért történt, viszont ettől függetlenül igen, ő is elrontotta.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 27., szombat 18:35

zalkrisz írta:
wxyz írta:Jó Mourinho nem tett semmi nagy dolgot, de akkor Ancelottiról sem kell pozitívát írni

100 milliónál nagyobb összeg elköltése után nem nagy dolog blt nyerni. Ő sem tett semmit akkor, se idén, se tavaly
Hát ahogy érzed, az biztos, hogy a BL döntő estéje nekem életem legszebb napja volt. Ancelottinál rend van, fegyelem, ha valakinek nem tetszik valami, akkor megbeszélik. Teljesen más a légkör. Szerintem ezt érzi mindenki.
Nem véletlenül írtam azt amit
Ha Mourinho ellen az a kifogás, hogy költve volt a pénz, akkor következetesnek kell lenni. Ancelotti sem tett akkor semmit

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 27., szombat 18:32

Néhányan magasabbra taksálják a munkásságát a csapatnál,mint anennyit az ért...ezt akartam csak prezentálni.
Lehet,viszont szerény véleményem szerint,nem néhányan,hanem többen,meg kevesebbre taksálják mint amire valójában kellene.
Ha nem jött volna..........ide mindenki azt gondol amit akar,én azt,hogy akkor nincsen bl se meg sikercsapat se.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. december 27., szombat 18:26

wxyz írta:Jó Mourinho nem tett semmi nagy dolgot, de akkor Ancelottiról sem kell pozitívát írni

100 milliónál nagyobb összeg elköltése után nem nagy dolog blt nyerni. Ő sem tett semmit akkor, se idén, se tavaly
Hát ahogy érzed, az biztos, hogy a BL döntő estéje nekem életem legszebb napja volt. Ancelottinál rend van, fegyelem, ha valakinek nem tetszik valami, akkor megbeszélik. Teljesen más a légkör. Szerintem ezt érzi mindenki.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 18:22

morientes írta:
Morientes, ez az egész arról szól, hogy van aki szerint semmit sem csinált, van aki pedig úgy gondolja, hogy ez nem így van. Azért úgy emlegetjük ahogy, mert valóban rendet csinált, és a munkássága nélkül most valószínűleg nem járnánk ott ahol most. Megnyerte a tizediket? Nem nyerte. Ha így jobb...
Nem rólad szól,de néhányan már maguk is elhiszik,hogy azért jött ide elsősorban,hogy rendet tegyen.Holott pontosan hogy nem.Ezt a félreértést próbálnám tisztába tenni.
Néhányan magasabbra taksálják a munkásságát a csapatnál,mint anennyit az ért...ezt akartam csak prezentálni.(Nyilván most majd megpróbálja vki rámhúzni,hogy akkor emberünk nem ért szartse,de koránt sem ezt mondtam.)
Értelek, de én ebben a vitában még csak az ellenkezőjét olvastam, ezért nem is tartom jogosnak amit írsz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 27., szombat 18:16

Morientes, ez az egész arról szól, hogy van aki szerint semmit sem csinált, van aki pedig úgy gondolja, hogy ez nem így van. Azért úgy emlegetjük ahogy, mert valóban rendet csinált, és a munkássága nélkül most valószínűleg nem járnánk ott ahol most. Megnyerte a tizediket? Nem nyerte. Ha így jobb...
Nem rólad szól,de néhányan már maguk is elhiszik,hogy azért jött ide elsősorban,hogy rendet tegyen.Holott pontosan hogy nem.Ezt a félreértést próbálnám tisztába tenni.
Néhányan magasabbra taksálják a munkásságát a csapatnál,mint anennyit az ért...ezt akartam csak prezentálni.(Nyilván most majd megpróbálja vki rámhúzni,hogy akkor emberünk nem ért szartse,de koránt sem ezt mondtam.)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 27., szombat 18:14

Jó Mourinho nem tett semmi nagy dolgot, de akkor Ancelottiról sem kell pozitívát írni

100 milliónál nagyobb összeg elköltése után nem nagy dolog blt nyerni. Ő sem tett semmit akkor, se idén, se tavaly
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2014. december 27., szombat 18:18-kor.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 18:10

morientes írta:Ami kisé idegesít már,hogy lassan ez az egész Mou éra sokak szerint arról szól,hogy jött hogy rendet tegyen a realnal....és megtette.
Holott nem.Arról szólt,hogy jön,aztán megnyeri a tizediket.Összejött?Nem.
Morientes, ez az egész arról szól, hogy van aki szerint semmit sem csinált, van aki pedig úgy gondolja, hogy ez nem így van. Azért úgy emlegetjük ahogy, mert valóban rendet csinált, és a munkássága nélkül most valószínűleg nem járnánk ott ahol most. Megnyerte a tizediket? Nem nyerte. Ha így jobb...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 27., szombat 18:06

A vita abból ered, hogy szerinted akkor elit valaki, ha mindenkit 8-0ra ver és szét alázza Európát. Na ilyen nagyon ritkán van.
Nem ezt mondta.Hanem azt hogy szabad kezet kapott,nem számított a pénz,megkapta akit akart,és kimondva-kimondatlanul azért lett igazolva,hogy meg legyen a BL...és ez 3 év alatt nem jött össze.Kb ennyi volt az az ironikus mondat.
Ami kisé idegesít már,hogy lassan ez az egész Mou éra sokak szerint arról szól,hogy jött hogy rendet tegyen a realnal....és megtette.
Holott nem.Arról szólt,hogy jön,aztán megnyeri a tizediket.Összejött?Nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 34 regisztrált és 0 vendég