Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 13:23

ziro4vr írta:Utána elhozhatjuk Pepe helyére, szerintem sok van benne.
Felesleges ha tényleg jön (?) az "új Ramos".
morientes írta:A rangadoktol fugg majd minden.Azokon az arsenal az utobbi idoben meg nem hozza azt amit kellene.Max 3. hely.Mondjuk ha gyorsan kiesnek a BL-bol akkor jobban a bajnokságra lehet majd koncentrálni
Már nyertek idén egyet a Chelsea ellen! :shifty: De értem amúgy. Emlékszek a tavalyi MU elleni meccseikre. Ha van igazság nyerik mindkettőt, erre... De lehetne ezt sorolni hosszan, mert tényleg könnyen megremegnek a lábaik egy-egy rangadón.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 13:14

igazolással, meg egy kis szerkezeti/koncepció váltással SZERINTEM simán bajnokesélyes csapat lehetnének. A padjuk is beton lenne. Mondjuk azért remélem valahogy így is behúzzák. :mrgreen:
A rangadoktol fugg majd minden.Azokon az arsenal az utobbi idoben meg nem hozza azt amit kellene.Max 3. hely.Mondjuk ha gyorsan kiesnek a BL-bol akkor jobban a bajnokságra lehet majd koncentrálni :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 12:53

Utána elhozhatjuk Pepe helyére, szerintem sok van benne.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 12:49

ziro4vr írta:Kompany és Terry jobb, mint Koscielny.

Otamendi ára most tényleg 40 misi és Mangala? Azért wtf. Én biztos nem küldtem volna el a franciát, miközben Demichelis meg vígan napozik még a keretben.
Mangala egy év kölcsön csak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 12:47

Kompany és Terry jobb, mint Koscielny.

Otamendi ára most tényleg 40 misi és Mangala? Azért wtf. Én biztos nem küldtem volna el a franciát, miközben Demichelis meg vígan napozik még a keretben.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 12:45

alexoxladjackoxi írta: Elvileg kapuban is csak javultunk Cech érkezésével.
Jól írod, elvileg. Eddig nagyon nem érzi. Nagyon oda volt az a lövés rakva, de nem is tudom, olyan furcsán dőlt rá. Nézd vissza. Extrával védhető lett volna és elvileg pont ezek miatt vették. Ennél már csak jobb lehet, meg remélem be is fog válni.
alexoxladjackoxi írta:Koscielny a liga egyik, ha nem a legjobb belső védője
Mondjuk ez inkább a PL elég kemény kritikája. Ettől nálam még nem top kapus. Ligán belül is top3 max. Az jó benne, hogy relatív elég gól erős, meg rendben vannak a szerelései is. De elég rendesen benne van a hiba a játékában.
alexoxladjackoxi írta:Bellerin pedig néhány éven belül akár a legjobb lehet posztján. Monreal és Merte nem a legjobb képességűek, de így együtt ők is képesek jó teljesítményre.
Ezzel meg egyet értek. Többször írtam már Bellerin-ről, hogy nagyon tetszik a játéka és pár éven belül az egyik legjobb hátvéd lesz. Csak ne vigye vissza a Barca... :shifty:
alexoxladjackoxi írta:Coqueilnnel kapcsolatban szerintem picit a régi időket akarja megidézni Wenger, miszerint van 1 ember, aki végzi a többiek helyett a piszkos munkát (anno pl. Gilberto Silva, Makelele)...
Ez alapból halott ötlet a mai fociban, pláne így, hogy egy Coquelin-nel akarja megoldani. Ezért írtam Vidal-t példának. Na Ő már minőség lenne.
alexoxladjackoxi írta:Cazorla mélyebben való játszatásáról pedig pont most nyilatkozott: "Cazorla nagyon fontos, amikor a labda jön a védőinktől, mert mindenki másnál jobban tudja a mélységi középpályáról megtalálni a társait elöl és könnyedén ki tud keveredni a szorításból is. Ezért is játszattam ma inkább középen. Egy ideje már nem az a játékos, aki a szélen jól tud váltani és megereszteni egy jó beívelést."
Ez jogos, csak ettől még nem fog jobban védekezni. Én azt a részét hoztam fel. Arra meg nem elég, főleg így, hogy Coquelin van mellette, előtte meg Özil.
alexoxladjackoxi írta:Nálunk egyébként a 4-3-3 sosem működött igazán jól, én is a 4-2-3-1-et preferálom. Özilt kár lenne a szélen pocsékolni. Annyiban módosítanék, hogy én a jobb szélen inkább Chamberlaint, esetleg Walcottot nyomatnám, mert Ramseyn bőven látszik, hogy az nem az ő posztja.
Sokkal stabilabbak lennének, erre a fejemet teszem. Még úgy is, ha marad középen a Coquilen-Cazorla duó kiegészülve Ramsey-vel/Wilshere-rel. Özil meg így is-úgy is mindig kihúzódik szélre. Ne a Real féle 4-3-3-ra gondolj, hanem amolyan 4-3-2-1-re. Cech: Bellerin, védő, Koscielny, Gibbs: Ramsey, btb, Wilshere: Özil, Sanchez: új csatár.

3 igazolással, meg egy kis szerkezeti/koncepció váltással SZERINTEM simán bajnokesélyes csapat lehetnének. A padjuk is beton lenne. Mondjuk azért remélem valahogy így is behúzzák. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 11:28

alexoxi...
Az lehet hogy a statisztika szerint kevès golt kaptok,de mindez nem számit ha a rangadokat bukjátok.Az nem vèdoket dicsèri,hogy kevès golt kap a csapat,hanem kis meg kozepes csapatok ellen inkább az arsenal birtokolja a labdát,az ellenfèl sokszor el sem jut a kapuig,de ha igen (lásd tegnap),akkor dol az egèsz.
Azt mondta a szpiker,hogy abban a golban nem volt benne Cech,pedig...sztm igen lassan reagált.Begovic tegnap ilyenekre simán leèrt.Èn Ospinat vèdettnèm,Cech már sztm nem a règi,amolyan Iker szindroma...aztán Merte,inkább kolonc a nèmet,mintsem hasznos,a kp-s vèdekezès meg nulla.Ott mindenki támad,nincs harcos.Ès itt nem arra gondolok hogy egy egysiku pitbull kell,aki megszerzi oszt passzol,hanem olyanra aki ha elveszti kapar hogy visszaszerezze.Mindenki alkotni akar,senki sem a zongorát cipelni.Igy meg lehet szèpen focizni,de bajnokságot nyerni nem.Kellene oda egy arc aki stabilabbá teszi a kp-t,meg egy normális khv.
Szerencsèd hogy tegnap nem buktak,mer megvadultam volna :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. augusztus 17., hétfő 11:05

M1Ö írta:
ziro4vr írta:de az a védelem..
Nem is igazán a védelem. Ott a 2 szélen megvannak, Koscielny sem rossz (bár Ő sem top), egyedül Merte lóg ki.
Inkább a k.pályán van gond. Ez a 4-2-3-1 nem elég védekezésben úgy, hogy egy tucat Coquelin, egy sorral hátébb húzott Cazorla, védekezni nem tudoó Özil egyszerre a pályán van, addig nem is lesz előrelépés.

Nekik például egy Vidal úgy kellett volna, mint egy falat kenyér. Mellé benyomni Ramsey-t meg Wilshere-t, előre meg Sanchezt, Özilt és Giroudt.
Nem tudom pontosan, de a 2015-ös naptári évben talán mi kaptuk a legkevesebb gólt a PL-ben. Ebben nem vagyok 100%-ban biztos, de én úgy emlékszem. Tavaly az Ospina - Bellerin Mertesacker Koscielny Monreal - Coquelin - hátsó sor nagyon összeállt. Úgy veszem észre divat lett a védelmünket szidni (most nem rád célzok, hanem úgy általánosságban). Elvileg kapuban is csak javultunk Cech érkezésével. Nem azt mondom, hogy hatalmas játékosok, de Cech-t senkinek nem kell bemutatni (most abból az 1 meccsből nem indulnék ki), Koscielny a liga egyik, ha nem a legjobb belső védője, Bellerin pedig néhány éven belül akár a legjobb lehet posztján. Monreal és Merte nem a legjobb képességűek, de így együtt ők is képesek jó teljesítményre. Coqueilnnel kapcsolatban szerintem picit a régi időket akarja megidézni Wenger, miszerint van 1 ember, aki végzi a többiek helyett a piszkos munkát (anno pl. Gilberto Silva, Makelele)... mellé pedig felpakolja a játszó futballistákat. Cazorla mélyebben való játszatásáról pedig pont most nyilatkozott: "Cazorla nagyon fontos, amikor a labda jön a védőinktől, mert mindenki másnál jobban tudja a mélységi középpályáról megtalálni a társait elöl és könnyedén ki tud keveredni a szorításból is. Ezért is játszattam ma inkább középen. Egy ideje már nem az a játékos, aki a szélen jól tud váltani és megereszteni egy jó beívelést." Nálunk egyébként a 4-3-3 sosem működött igazán jól, én is a 4-2-3-1-et preferálom. Özilt kár lenne a szélen pocsékolni. Annyiban módosítanék, hogy én a jobb szélen inkább Chamberlaint, esetleg Walcottot nyomatnám, mert Ramseyn bőven látszik, hogy az nem az ő posztja.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:53

Most Matthaus azt nyilatkozta, hogy Mourinho a jó ember Guardiola leváltására. :D Az mondjuk tuti, hogy a Bayernnek ő jobban feküdt volt Heynckess után. Mondjuk szerintem Abra ki is pakolja év végén. Tegnap is kis túlzással 3 ember volt veszélyes a Chelseaből a kapura: Hazard, Costa meg Fabregas. A szélső védők, Willian, Ramires és Matic előre játékban súlytalan.

Hazardot meg leszedte Yaya meg Fernandinho, Costát meg Mangalaék. Fabregas meg túl mélyen játszott. És már védekezni sem tudnak, Cahil lassú, Ivanovic is, Azpillicueta soha nem volt jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 9:44

"The 3-0 is completely fake" by :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 9:21

ziro4vr írta:Dunga meg be se hívta. :lol: Tavaly sokat fejlődött az tény, de idén kell szintet lépnie ha a legjobbak közé akar kerülni.
A PL-re èrtettem csak,persze mèg nem világelit.De lehet idovel.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 17., hétfő 9:13

Csóri Mangala... tegnap lehoz egy tökéletes meccset, ma meg elpasszolják kölcsönbe.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 9:02

Dunga meg be se hívta. :lol: Tavaly sokat fejlődött az tény, de idén kell szintet lépnie ha a legjobbak közé akar kerülni.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 8:27

palesz77 írta:
ziro4vr írta:Vagy most Coutinho az új divat fiatalod? :mrgreen:
Nagyon remélem, hogy nem, tőle még sokat várnék..:lol:
Nálam jelenleg Aguero mellett a PL legjobbja.Ès nem Hazard.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:29

ziro4vr írta:Az egy dolog, de miután valóra vált az a BBeno szerint kamuhír, hogy leigazolták Babát, most igazán reagálhatna. :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kiégtem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:20

Remy írta:
ziro4vr írta:Értem én, csak furcsállom. De mások vagyunk. Csak nehéz rajtad kiigazodni. :lol:
Mondjuk ez a FIFA hatása. Ott toltam mindig ilyen csapatokkal. Sose nagy és gazdag csapattal kezdtem. Úgy nem volt kihívás. Amúgy nem érdekelne :D
Angol negyed osztály a tuti. :D Én pl a Reallal csak egy évet szoktam lehúzni, mert utána már dögunalmas szarrá nyerni magad...
Realista24 írta:Mi volt ma? A nagy José torokra kapta? :coffee:
De még mennyire. Totálisan hatástalanok voltak a City ellen, akik még helyenként szépen is játszottak. Labda kihozataloknál komoly nyomozó munkálatok voltak a Chelseanél.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:18

baszki hagyjátok már kávézni benőt. :coffee:
amúgy mondtam én, hogy bajnok lesz a sziti :mrgreen:
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:16

Az egy dolog, de miután valóra vált az a BBeno szerint kamuhír, hogy leigazolták Babát, most igazán reagálhatna. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:13

Mi volt ma? A nagy José torokra kapta? :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 16., vasárnap 22:03

ziro4vr írta:Értem én, csak furcsállom. De mások vagyunk. Csak nehéz rajtad kiigazodni. :lol:
Mondjuk ez a FIFA hatása. Ott toltam mindig ilyen csapatokkal. Sose nagy és gazdag csapattal kezdtem. Úgy nem volt kihívás. Amúgy nem érdekelne :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég