Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 25., vasárnap 1:24

Egy harmadosztályú klubbnál, vagy David Moyesszal el lehetne játszani hogy a tudta nélkül igazolnak játékosokat, de Bielsa erre nem vevő. A felmondásban igazad lenne, ha a világon csak fekete és fehér létezne, azaz a két véglet - szerencsére nem így van.
Én nem ismerem, de ha nem játszatja annak nyilván a durcázáson kívül is van oka. Nem olvastam még arról hogy felháborodtak volna a Marseille szurkolók, miszerint egy korszakos tehetség csak a padon ül...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 25., vasárnap 1:12

Az miben segíti a munkádat, ha van egy fiatal tehetséges srác a padon, aki benchwarmer szerepkört tölt be? Ha meg annyira karakteres lenne, ilyen vezetőségi húzás után lelépne.
Amúgy ja, szerintem elég tehetséges, jó fizikum, jó ütemérzék. Francia élvonalba bőven beférne.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 25., vasárnap 1:10

Mert mit tud? Volt egy jó féléve a Botafogoban? Alig 20 éves kölyök.

Ha egy őstehetség akkor azt valószínűleg a labdaszedők is kiszúrnák, másrészről pedig Bielsa próbálja tartani magát, karakteres edző.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 25., vasárnap 1:07

Ez nem változtat mondanivalómon, miszerint ki kell onnan venni a gyereket még a télen. Meg attól még hülye Bielsa, hogy nem nyomatja - szerintem.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 25., vasárnap 1:05

nmate írta:Marseilleben kopogtatnék, 5 milláért leigazolták Dóriát, azóta csak a padon ülteti az idióta Bielsa... még fiatal, de számomra akkor is érthetetlen, fél éve nem játszik a gyerek pedig Pepe 2.0, Anglia feküdne neki.
Bielsa azt nyilatkozta hogy egy játékos sem érkezett azok közül akiket kért, Doria-t pedig a tudta nélkül igazolta az elnökség.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 25., vasárnap 0:52

Marseilleben kopogtatnék, 5 milláért leigazolták Dóriát, azóta csak a padon ülteti az idióta Bielsa... még fiatal, de számomra akkor is érthetetlen, fél éve nem játszik a gyerek pedig Pepe 2.0, Anglia feküdne neki.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. január 25., vasárnap 0:44

Ha tényleg érdekel a véleményem, akkor leírom. Először is nem Gabriel Paulistával van bajom. Az FA-kupa győzelem után azt vártam, hogy idén bajnoki címért fog harcolni az Arsenal és ha Wenger nem makacskodik és vesz Alexis mellé még egy KH-t és egy igazi vkp-t akkor az Arsenal nem lenne ilyen távol megint a bajnoki címtől. Végre adott volt az ágyúsok számára, hogy egy bő kerettel vágjanak neki az idénynek, pláne úgy, hogy Campbell visszament, maradt Podolski és jött Sanchez meg Welbeck. Erre képes volt wenger vkp nélkül meg 2 db középhátvéddel (meg egy hosszútávon sérült Debuchyvel) neki vágni a szezonnak. Az a gyenge védelem rendesen meg is itta a dolgok levét miután Monrealnak kellett sokszor középen játszania és a fiatal Chambersnek (akinek a tehetségét nem vitatom). Ha teszem azt a nyáron végre lett volna hajtva erre a két posztra a megfelelő igazolás akkor az Arsenal most a Chelseavel és Cityvel harcolna a bajnoki címért nem pedig megint a TOP4ért.

Úgy érzem Gabriel Paulista leigazolása már csak veszett fejszenyele. (Azt pedig már tényleg csak zárójelben írom meg, hogy elküldi a 3 csatárát, amikor úgy is mindig van 1 sérülés hullám a csapatnál.) Összegzésül szerintem Arsene Wenger önfejűsége és makacssága miatt itta meg sokszor az Arsenal a levét a sérüléshullámoknak. Tavaly például képest volt 1 szem Girouddal lehozni egy teljes szezont.
Azt azért hozzá kell tenni, hogy a nyáron kb 90 milliót költött el Wenger, ez ott nagyon a max!Ő azért nem tud 150-180 milliót elkölteni egy nyáron!Ő úgy gondolkodott, hogy a két vkp/kk posztra ott van Wilshere,Ramsey,Flamini,Arteta,Chambers,Diaby(?) ez neki elég volt, ebbe bele lehet kötni, én is már régóta szeretnék egy jó vkp(btb)-t(egyébként Wenger többször is szándékozott venni egyet) de azért nem is 0 db megfelelő játékossal vágott neki!A középhátvéd kérdésben egyetértek oda inkább kellett volna valaki, de szerintem ott már nem lett volna annyi pénz igazolni!Nem véletlen, hogy Hummels is folyamatosan szóba kerül!Még két minőségi játékosra(főleg a jelenlegi piaci árakat nézve)biztosan nem lett volna pénz, az meg, hogy töltelék embert miért nem hozott már Wenger döntése, nem hiszem, hogy akkor a bajnoki címért mennének!Viszont most legalább a télen próbálja rendbe hozni a dolgokat Coquelin visszajött a kölcsönből, jön Paulista, illetve hozott egy 17 éves lengyel tehetséget! :mrgreen:
A csatárkérdésről már lentebb írtam, szerintem 1 posztra 4 ember elég lesz még ha nem is mind vérbeli csatár!Viszont akkor szerinted sem rossz igazolás Gabriel Paulista igazából erre voltam kíváncsi! :)

A mostani nyári átigazolási szezon nagyon fontos lesz ha legalább annyi pénzt kap Wenger mint tavaly, most már csak tényleg 1-2 komolyabb játékos kellene(kh,btb, esetleg egy csatár ha Sanogora nem számít hosszútávon sem, és talán egy kapus bár Ospina még beválhat) és akkor tényleg lehetnek komolyabb tervek, hogy Wengerrel vagy nélküle az más kérdés!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 25., vasárnap 0:09

MorataMartin írta: Erre képes volt wenger vkp nélkül meg 2 db középhátvéddel (meg egy hosszútávon sérült Debuchyvel) neki vágni a szezonnak.
Bár valóban rájuk szorulna, de valószínűnek tartom, hogy nem is tudtak normális, bevethető középhátvédet igazolni (Alexisre elment a kassza nagy része), vkp.t (van egyáltalán még ilyen?) pedig meg nem is akartak. Ramsey, Arteta, Wilshere hármast korrekt módon lehetne rotálni, felesleges még valakit nekik.

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 24., szombat 23:49

BBarni írta:
Campbell a Villarrealban sem fog többet játszani. Wenger meg szépen leépíti a kispadotokat. Majd lesz sírásrívás, amikor Sanchez meg Giroud egyszerre sérül le. Gabriel Paulista helyett meg lehetett volna venni egy "normális" védőt is. :)
Valószínűleg akkor nem adták volna kölcsön, annál meg amit az Arsenalban játszott biztos, hogy többet fog!Szerintem elöl nem lesz gond a cserékkel hátul viszont bőven kellett az ember mennyiségre is!Miért hányszor láttad játszani?Tényleg érdekel, mert én egyszer sem de állítólag egész jó kis védő! :) Ha viszont nem akkor ki lenne olyan "normális" védő aki télen elhozható és játszhat is a BL-ben?
Ha tényleg érdekel a véleményem, akkor leírom. Először is nem Gabriel Paulistával van bajom. Az FA-kupa győzelem után azt vártam, hogy idén bajnoki címért fog harcolni az Arsenal és ha Wenger nem makacskodik és vesz Alexis mellé még egy KH-t és egy igazi vkp-t akkor az Arsenal nem lenne ilyen távol megint a bajnoki címtől. Végre adott volt az ágyúsok számára, hogy egy bő kerettel vágjanak neki az idénynek, pláne úgy, hogy Campbell visszament, maradt Podolski és jött Sanchez meg Welbeck. Erre képes volt wenger vkp nélkül meg 2 db középhátvéddel (meg egy hosszútávon sérült Debuchyvel) neki vágni a szezonnak. Az a gyenge védelem rendesen meg is itta a dolgok levét miután Monrealnak kellett sokszor középen játszania és a fiatal Chambersnek (akinek a tehetségét nem vitatom). Ha teszem azt a nyáron végre lett volna hajtva erre a két posztra a megfelelő igazolás akkor az Arsenal most a Chelseavel és Cityvel harcolna a bajnoki címért nem pedig megint a TOP4ért.

Úgy érzem Gabriel Paulista leigazolása már csak veszett fejszenyele. (Azt pedig már tényleg csak zárójelben írom meg, hogy elküldi a 3 csatárát, amikor úgy is mindig van 1 sérülés hullám a csapatnál.) Összegzésül szerintem Arsene Wenger önfejűsége és makacssága miatt itta meg sokszor az Arsenal a levét a sérüléshullámoknak. Tavaly például képest volt 1 szem Girouddal lehozni egy teljes szezont.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. január 24., szombat 23:39

Maximum egy komoly sérülés hullám esetén lehetnek gondok(amire mondjuk ha az Arsenalról beszélünk komoly esélyek vannak) előre ott van:Giroud,Welbeck,Walcott,Sánchez,Akpom is a szélekre meg Oxi,Walcott,Sánchez,Cazolra,Rosicky,Gnabry vagy végső esetben Özil is...

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. január 24., szombat 23:33

Nem tudom. Sem Sanogo, sem Poldi, sem Campbell nem lesz már... Wengeri húzás ismét... :roll:
"And my heart will leave you never."

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. január 24., szombat 23:28

Campbell a Villarrealban sem fog többet játszani. Wenger meg szépen leépíti a kispadotokat. Majd lesz sírásrívás, amikor Sanchez meg Giroud egyszerre sérül le. Gabriel Paulista helyett meg lehetett volna venni egy "normális" védőt is. :)
Valószínűleg akkor nem adták volna kölcsön, annál meg amit az Arsenalban játszott biztos, hogy többet fog!Szerintem elöl nem lesz gond a cserékkel hátul viszont bőven kellett az ember mennyiségre is!Miért hányszor láttad játszani?Tényleg érdekel, mert én egyszer sem de állítólag egész jó kis védő! :) Ha viszont nem akkor ki lenne olyan "normális" védő aki télen elhozható és játszhat is a BL-ben?

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 24., szombat 22:28

nmate írta:Beidézném ide a Mourinhos hírt.


Mourinho Ancelottit kritizálja...
"Néhány napja egy nagy csapat edzője azt mondta a kupasorozatból való kiesés után, hogy ez így számukra tökéletes, mert így jobb teljesítményt tudnak nyújtani a bajnokságban és a BL-ben. Ez egy szégyen. Én úgy tartom, hogy legyen nehéz, nagyon nehéz a kiírás és a játékosok feje felett lebegjen annak a lehetősége is, hogy mindent elveszíthetnek. A kiesés veszélye ott van mindig, én nem választhatom meg, hogy melyik sorozatot áldozom be egy másikért. Nem tehetem, nem tudnék így a játékosaim és a szurkolók szemébe nézni, nem mondhatom azt nekik, hogy ezt a sorozatot nem akarjuk most megnyerni."

Mindig visszanyalnak neki az ilyen nyilatkozatok. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 22:27

MorataMartin írta:Campbell a Villarrealban sem fog többet játszani. Wenger meg szépen leépíti a kispadotokat. Majd lesz sírásrívás, amikor Sanchez meg Giroud egyszerre sérül le. Gabriel Paulista helyett meg lehetett volna venni egy "normális" védőt is. :)
Campbell még egy tucat sérült mellett sem fért be a kezdőbe, a támadók pedig megvannak nélküle létszámban, ergo logikus lépés volt a kölcsönadása. Gondolom a Villarreal és a ő sem bólintott volna rá ha nem játszik majd. Paulista meg jó kis védő, kellően agresszív, valószínűleg hamar fel fogja venni a PL ritmusát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2015. január 24., szombat 22:30-kor.

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 24., szombat 22:21

BBarni írta:Közben hivatalos a Villarreal megegyezett az Arsenallal Gabriel Palulista átigazolását illetően! :agree: Campbell pedig fél évre kölcsönbe megy a spanyolokhoz!Kellett végre egy kh, hogy ne Monreal játsszon kényszerből kh-t... :roll:


Spurs :mrgreen:

Bogdán :agree:
Campbell a Villarrealban sem fog többet játszani. Wenger meg szépen leépíti a kispadotokat. Majd lesz sírásrívás, amikor Sanchez meg Giroud egyszerre sérül le. Gabriel Paulista helyett meg lehetett volna venni egy "normális" védőt is. :)

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 24., szombat 22:19

Drake írta:Amúgy nem ez volt Mou 1. hazai veresége a Chelsea edzőjeként? :lol:
Azt hiszem a WHU már elkapta.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. január 24., szombat 21:52

Közben hivatalos a Villarreal megegyezett az Arsenallal Gabriel Palulista átigazolását illetően! :agree: Campbell pedig fél évre kölcsönbe megy a spanyolokhoz!Kellett végre egy kh, hogy ne Monreal játsszon kényszerből kh-t... :roll:


Spurs :mrgreen:

Bogdán :agree:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. január 24., szombat 19:38

Amúgy nem ez volt Mou 1. hazai veresége a Chelsea edzőjeként? :lol:

Hnap adunk a Brightonnak,aztán címvédés. :D

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. január 24., szombat 19:35

Kiesett a Chelsea, kiesett a City, kiesett a Spurs és a Southampton is, újrajátszik a MU a Cambridge ellen, ebből címvédés lesz! :shifty: :mrgreen:

Özil és Walcott is kezdeni fog holnap!Diaby pályafutásának meg lehet annyi! :-(

Plusz az Arsenal tárgyal a Villareallal Gabriel Paulista leigazolását illetően, középső hátvéd de nem láttam még játszani!(a munkavállalásit nem biztos viszont, hogy megkapja)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 24., szombat 18:24

Na, a végén csak kiderül, hogy tegnap az MU bravúros eredményt ért el! :lol:

Egyébként sokkal jobb az angol lebonyolítás, simán átvehetnék a spanyolok is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég