Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. január 24., szombat 18:12

Nagyon jók ezek az angol "nagy csapatok". :lol: :lol:
Ráadásul mindketten otthon szoptak ki. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 24., szombat 17:54

Beidézném ide a Mourinhos hírt.


Mourinho Ancelottit kritizálja...
"Néhány napja egy nagy csapat edzője azt mondta a kupasorozatból való kiesés után, hogy ez így számukra tökéletes, mert így jobb teljesítményt tudnak nyújtani a bajnokságban és a BL-ben. Ez egy szégyen. Én úgy tartom, hogy legyen nehéz, nagyon nehéz a kiírás és a játékosok feje felett lebegjen annak a lehetősége is, hogy mindent elveszíthetnek. A kiesés veszélye ott van mindig, én nem választhatom meg, hogy melyik sorozatot áldozom be egy másikért. Nem tehetem, nem tudnék így a játékosaim és a szurkolók szemébe nézni, nem mondhatom azt nekik, hogy ezt a sorozatot nem akarjuk most megnyerni."

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 24., szombat 17:53

Chelsea 2-0ról hazain 2-4 Bradford ellen :lol: City-Midds 2. góljára pont odakapcsoltam csak néztem mi a péló :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 24., szombat 17:52

chelsea, city viszlát :lol:
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 24., szombat 17:50

Tottenham......ez most komoly? :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 24., szombat 17:46

https://gfycat.com/MilkyAgonizingDamselfly

dat gol lol

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 24., szombat 14:54

ha mar DM.. eddig azt hittem, hogy ez csak egy mondás :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 24., szombat 14:50

Épp nézem a meccs ismetleset...hát azért jobb szemem sarkába elmorzsolok egy kósza könnycseppet Di mariaert.
Én is. Bár biztos lenne egy csomó szeleburdi meccse(de nem több mint Balenek) amikor beáll az ellenfél és mi nézünk mint borjú az új kaput, kipasszoljuk 18554x oldalra majd beívelés...na olyankor kellene DM középre mint egy falat kenyér. Sajnálom, hogy elment, de ez egyedül az ő sara. Egy ilyen leépült MU-ba menni miután a BL döntőben legjobb játékosnak választanak...érthetetlen.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 14:41

Kár hogy ilyen agyatlan...ő nincs akkora klasszis, hogy egyedül vigyen egy csapatot, sajnos ezt hitte, hiszi magáról. Pedig neki és a madridnak is jobb lett volna ha marad és nincsenek a pályán kívüli dolgai. Megkockáztatom az aranylabda top 3 meg lett volna még egy Madridi tavasszal. A ritmusváltások, agilitás, tempó, passzok, mezőnymunka és 16-os körüli centrifuga amit levág...idióta szegény. Haragszom rá
Sajnos :mrgreen: egyet kell értenem vele, de ezt már írtam talán korábban is. Ha nem Mendes lett volna az ügynöke, akkor fele ennyi baj nem lett volna vele és még mindig itt kergetné a labdát. Bale és/vagy James meg talán nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 24., szombat 14:38

Épp nézem a meccs ismetleset...hát azért jobb szemem sarkába elmorzsolok egy kósza könnycseppet Di mariaert. Egyszerűen szenved ebbe a csapatban. Amellett, hogy nem fekszik neki ez a foci, szar a rendszer, nem a posztján játszik, volt 35 perc alatt 3 olyan labdája amiből Madridban min. 1 gól. Most is egy teljesen jó beadasra Falcao meg Blind úgy alafutnak, hogy egymást ütik el, de fel sem ugranak.

Kár hogy ilyen agyatlan...ő nincs akkora klasszis, hogy egyedül vigyen egy csapatot, sajnos ezt hitte, hiszi magáról. Pedig neki és a madridnak is jobb lett volna ha marad és nincsenek a pályán kívüli dolgai. Megkockáztatom az aranylabda top 3 meg lett volna még egy Madridi tavasszal. A ritmusváltások, agilitás, tempó, passzok, mezőnymunka és 16-os körüli centrifuga amit levág...idióta szegény. Haragszom rá

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 24., szombat 13:48

Realista24 írta:Ez alapján nem ciki a 0-0?
A futball csúcsa :x

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 24., szombat 13:41

Realista24 írta:Ez alapján nem ciki a 0-0? Na, ezt valaki magyarázza be nekem...
Én csak azt mondtam, hogy nagyjából a Premier League 10. helyezettjétől az angol negyedosztályig minden csapat ugyanazt a sémát játssza, természetesen más színvonalon, de ezzel az atletikus, fizikális kick&rush játékkal egy meccs erejéig viszonylag könnyen eltüntethetők a különbségek.
Valószínűleg ezért van tele az FA kupa meglepetésekkel, gyakorlatilag a legnagyobb meglepetés az lenne, ha a nagyok hoznák egy sorozatban végig a meccseiket.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 24., szombat 13:18

Manchester United: De Gea – Valencia, Ph. Jones, Rojo, Blind (Shaw, 86.) – Januzaj, Carrick, Fellaini (Herrera, 67.) – Di María – Wilson ( Van Persie, 67.), Falcao.
Ez alapján nem ciki a 0-0? Na, ezt valaki magyarázza be nekem... :roll: Ráadásul ahogy olvastam, megvoltak a helyzeteik a hazaiaknak is.
Örülök a CU-nak egyébként, ha már egyszer ott élnek a barátaim :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 24., szombat 11:54

ez a 0-0 akkor is nagy blama, hiába készült rá a kiscsapat... 1-2 kivételtől eltekintve a legjobb kezdővel egy ilyen osztálykülönbségű meccsen mindig be kell darálni a kicsiket. vangaal is csak egy moyes tuningolt verzióban.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 24., szombat 11:08

1 meccs alapján nem látszott a 3 osztálynyi különbség, de ezek erre az egy meccsre készültek fel nagyon. egy szezont nem bírnának ki ilyen terhelés mellett. nem beszélve a technikai adottságokról amik hiáynoznak és ezért is láttuk az igazi angolfocit amit Jones olyan lazán felvett hogyha a CU-ban játszott volna akkor sem tűnt volna ki mert akkora favágó az az ember.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 24., szombat 11:00

Ezek az angol csapatok 1-4. osztályig képesek szinte ugyanazt lehozni, fizikailag erősek, van tartásuk, és az alap sémákat, a legegyszerűbb elemeket képesek végrehajtani, ha emellé párosul egy jó adag szerencse, könnyen megnehezíthetik bárki dolgát.
Persze nem akarom védeni a Unitedet, nyilván könnyelműen mentek ki, de az a három osztály különbség abszolút nem jött ki a pályán, a tegnapi alapján a Cambridge simán elmenne egy gyengébb első osztályú csapatnak.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 24., szombat 10:23

A kupa versenykiírásának 22. pontja rendelkezik a bevételek eloszlásáról. Minden mérkőzés bevételéből egyenlő mértékben részesül a két klub, egy meghatározott (legfeljebb 10 százalékos) rész pedig az FA alapjába folyik be, amely visszaosztja azt a döntő után. Ha ötödik ligás vagy még lejjebb rangsorolt klub eljut a 3. körbe vagy tovább, akkor tíz százalékkal többet kap a bevételből, mint a Premier League-ben vagy Football League-ben szereplő ellenfele.

A Cambridge Unitednek pénteken ez sikerült, a folyamatosan anyagi nehézségekkel küszködő klub 1.5-1.7 millió fontnyi bevételre tehet szert. Az 1912-ben alapított U’s éves bevétele általában 1.6 millió font. A cambridge-iek 250 ezer fontot gyűjtöttek be csak a pénteki mérkőzésből, a „visszavágón” pedig valószínű az Old Traffordon a csaknem telt ház és biztos a televíziós közvetítés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 24., szombat 0:12

Egy akkora nimbuszu klubnak mint a Manchester United igen égő ez az eredmény. Nekünk is az lenne.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 24., szombat 0:09

+1 hazai meccs + bevétel szerintem.

Nagyon sok "ilyen" eredmény születik véleményem szerint.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 23., péntek 23:54

Annyira azért nem felforgatott az a kezdő. 1-2 helyen tér el a legjobbjuktól kb. Plusz nulla motiváció? Azért kétlem. Meg ha még így is lenne, akkor is illene.

#futballcsúcsa :lol:
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég