Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 3., szombat 23:31

sentry írta: Nincs zseni memóriám, de rémlik valakinek, hogy bajnokcsapat ilyen gyengén kezdjen a következő idényben?
Ez se mindennapi az is tuti.
Juvésok és Vidisek is mesélhetnének. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 3., szombat 23:25

Kemény ezt az interjút nézni. Így jobban látszik amit írta: totál szét van esve itt minden. Elemeire.

Ezt nem fogja tudni rendbe hozni egyhamar. Ha egyáltalán rendbe tudja. Legkésőbb év végén biztos távozik, de lehet már holnap. Vagy mire tudnak szerválni egy értelmes edzőt helyette.

Abra papa nem ezért tolt ennyi száz millió eurót a csapatba, hogy középcsapat legyenek, mert jelenleg ez az a szint.

Alapvetően hidegen hagyna, ha nem lett volna a Real edzője, vagy ha nem egy Chelsea szintű kerettel vagy pénzes csapattal történne. Csak "ismerem" Mourinhot és a habitusát, ezért alapvetően érdekel mi lesz ennek a kimenetele, mert azért elég érdekes egy jelenség ami most zajlik Londoban a Chelseavel mint csapattal és az edzőjével.

Nincs zseni memóriám, de rémlik valakinek, hogy bajnokcsapat ilyen gyengén kezdjen a következő idényben?
Ez se mindennapi az is tuti. Szóval sok dolog van ami érdekessé teszi ezt az egész jelenséget. Kíváncsi vagyok mi lesz a kimenetele.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. október 3., szombat 23:09

Önmaga paródiája az ember. Ez az interjú meg egészen szánalmas. Érdemes megnézni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 23:05

dannen írta:
elvileg van egy második is,ahol maticot szidja többet között, hogy nem tud passzolni, lassú, és nincs ott fejben. pont maticot, mikor ivanovic meg fabregas 0/24 játszik. na mindegy.
Tavaly pont Maticot emelte ki, hogy mekkora melót végez és ilyen emberekre van szüksége. Teljesen kicsúsztak a dolgok a kezéből, ez a mindenki csak én nem mentalitás egyre mélyebbre fogja vinni.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. október 3., szombat 22:57

Mintha RMCF írta volna.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 3., szombat 22:52

Realista24 írta:Mourinho is talking about a penalty.

"I don't run away."

"If the club want to sacks me they sack.. The best manager they have. They sack.:
Itt a magyar fordítás

Én Goal.com-ét olvastam ott nincs benne ez:

„Tudják, hogy meglehetősen fejlett az önbecsülésem, nagy az egóm. Úgy tekintek magamra, mint a legjobbra, aki a legrosszabb periódusát éli, aki éppen a karrierje legrosszabb eredményeitől szenved. Profi edzőként nehezen élem ezt meg, és duplán fáj, hogy mindez a Chelsea-nél történik velem. Vannak játékosaim, akik nagyon-nagyon rosszul játszanak, de ne várják, hogy megnevezzem őket, mert nem ez a dolgom. De túl sok egyéni hiba sújt bennünket, ez tény, és ahogyan a szomorúság újabb szomorúságot szül, a rossz eredmények újabb rossz eredményeket hoznak.”

De ez megint meredekre sikerült:

„Harmadszor, és ez az előbb mondottaknál is fontosabb: a klubtörténet egyik kritikus pillanatához érkeztünk. És tudják, miért? Mert ha kirúgnak, akkor a klub történelmének valaha volt legjobb menedzserét rúgják ki. Az üzenet unalomig ismert: ha rosszak az eredmények, akkor a menedzser a bűnös.”

Még ha igaz is hogy ő a legjobb, ilyent nem mond egy normális ember, csak egy öntelt f_sz.
Piké sz_rásig van ekézve a nyilatkozatai miatt, de Mourinho is nagyon keményeket tol.

Nekem a mai nyilatkozatból ezek a kedvenceim:
Tudják, hogy meglehetősen fejlett az önbecsülésem, nagy az egóm. :lol:

"Referees are afraid to give decisions for Chelsea. Why? Because there is always a question mark and we are always punished." :lol:

Mindenki rossz, mindenki hibás, benyögi, hogy ő a hibás, majd utána szétolt újra mindenkit. :lol:
Olyan mint egy sértődött hisztis gyerek. A nyilatkozatokból is látszik, hogy kegyetlen nagy bajok vannak a háttérben, amit nem tud kezelni.

Amit itt sokan vagy iróniából vagy komolyan mondták, hogy Mou nélkül középcsapat lenne a Real (hát persze :lol: ) az végén teljesen igaz lesz a Chelseare, pont miatta. :lol: :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 21:02

Továbbra is azt gondolom, hogy volt egy szimpla gyenge kezdés, majd egy nagy balhé, Mourinho pedig folyamatosan rosszul reagál ezekre. Nem a játékosokat kéne csesztetni, nem a bírókkal kéne foglalkozni, hanem magára vállalni a dolgokat, és mindenek előtt rendbe hozni az öltözői hangulatot. Addig itt nem lesz változás. Van egy zsoldos csapata, azok csak akkor működnek, ha a tekintélyelvűség is megfelelően működik. Lásd Atma.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 3., szombat 20:55

Mourinho is talking about a penalty.

"I don't run away."

"If the club want to sacks me they sack.. The best manager they have. They sack.:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 3., szombat 20:45

IkerCasillas írta:
sentry írta:Vagy már a második ligában harcolnánk a kiesés ellen...
Ironia pedig egy olyan orszag, ahol az ironok laknak.
Nézd, múltkor RMCF hasonlót mondott vagy pont ezt. Sőt a CR-es topik után én már itt semmin nem lepődök meg....

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 3., szombat 20:43

Éves teljesítmény
Igy van,de a mai nap volt a hab a tortán.

A másik...az rendben van,hogy mit tett,(meg mit nem tett),a realèrt,de itt ez most nem errol szol.Hanem arrol hogy a chelsea bun gyenge,amihez azèrt neki is van koze,bár a "megnyertem" meg az "elbasztuk-tátok" efektus nála is játszik.
Ès akinek nem kicsi az arca,(ezt èn amugy dijazom benne),azt általában megtalálják,nem kell ezen felháborodni.Se neki,se a kovetoinek.Kicsit bennrekedt saját világában azt hiszem,ès èrtetlenul nèzeget korbe hogy mi az isten van,mert hogy az unico del magica nem mukodik...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. október 3., szombat 20:41

sentry írta:Vagy már a második ligában harcolnánk a kiesés ellen...
Ironia pedig egy olyan orszag, ahol az ironok laknak.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. október 3., szombat 20:37

Mou itt tartózkodása alatt megmutatta összes erényét és hátrányát is amúgy.
Azt azért mondjuk én sem tudom, hogy ilyen ütemesen ki tudta volna még kihúzni a csapatot a szarból, mint ahogy Ő tette.
Talán Capello, de szvsz Ő még hamarabb megbukott volna
ZIDANE

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 3., szombat 20:35

Zsombor írta:Nem értem ezt a sok utálatot, köpködést Mourinho irányába. Ha ő nem lenne, a BL-selejtezős helyekért mennénk.
Vagy már a második ligában harcolnánk a kiesés ellen...

Mindkettő túlzás! Én speciel nem köpködtem, de szerintem nem is sokan. Sőt a többség el is ismerte az itten első két évét, a harmadik hagyjuk.... ott már előjöttek a problémák.

Szerinted az véletlen hogy mindig 3. éve a legrosszabb és minden csapatnál csak mindenkit kritizál?
Én nem csíptem sosem, de elismertem az itteni vagy bárhol máshol a munkáját. De a stílust meg a focit amit képvisel sosem.

És naná hogy foglalkozni fog vele mindenki, meg pörögni az eredményen. A nagy pofája miatt sok kárörvendője lesz mindig, és azt sem szabad elfelejteni, hogy egy ilyen kerettel, egy ilyen pénzes klubbal - legyen bárki az edzője - ilyen pocsék eredmények után foglalkozni fognak, kinevetik, poén tárgya lesz. Mou ide vagy oda. Ő csak a cseresznye a habos tortán...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 3., szombat 20:31

lestat írta:Azt énsem értem..oké hogy vannak dolgai de mi elotte egy barca ellen beszari csapatkent kuzdeni nemtudó gárda voltunk...lehet neki is sorolni a hibait de az minden edzonek van...Ferguson,Klopp,Ancelotti...Mindenkinek vannak hiabai...de azert nem kéne elfelejteni amit adott a csapatnak foleg az elso 2 évében...Bajnoksag..Kupa a Barca ellen...ezekrol elotte csak almodtunk kb...igenis kellett valaki aki kiall a jatekosok mellett es a jatekvezetes ellen..erdekes azota nem is fujnak annyit a barcanak...elotte undorito volt...de mind1..nem vagyok specialone fan csak értèkelem azt a szép 2 évet amit adott a csapatnak...a 3 ev meg talan sosem tudjuk.meg igazabol miert lett Off.
Ezt senki nem vitatja. Nem értem miért kell mindig felhozni. Mondjuk szerintem Carlo is elérte volna ezt, vagy legalábbis tuti nem folytatta volna azt a sorozatot, amit átéltünk a Gravesenes időkben. Perez visszajött, volt pénz, jöttek a nagyobbnál nagyobb nevek. Úgymond könnyebb dolga volt Mounak, mint elődeinek. Szóval azért olyan rettentő nagy csodát nem tett, ettől függetlenül persze örültem, hogy itt volt... 2 évig... 3. éve kuka.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 3., szombat 20:28

Azt énsem értem..oké hogy vannak dolgai de mi elotte egy barca ellen beszari csapatkent kuzdeni nemtudó gárda voltunk...lehet neki is sorolni a hibait de az minden edzonek van...Ferguson,Klopp,Ancelotti...Mindenkinek vannak hiabai...de azert nem kéne elfelejteni amit adott a csapatnak foleg az elso 2 évében...Bajnoksag..Kupa a Barca ellen...ezekrol elotte csak almodtunk kb...igenis kellett valaki aki kiall a jatekosok mellett es a jatekvezetes ellen..erdekes azota nem is fujnak annyit a barcanak...elotte undorito volt...de mind1..nem vagyok specialone fan csak értèkelem azt a szép 2 évet amit adott a csapatnak...a 3 ev meg talan sosem tudjuk.meg igazabol miert lett Off.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 3., szombat 20:27

IkerCasillas írta:
R.M.C.F írta:Nem is kell néznem az eredményeket....ha pörög a pl topic akkor a chelsea játszik... :lol: :lol:
Hatalmas osszeeskuves, a media, az internet... Mindenki Mourinho ellen van.
...még a csapata is. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 20:27

Realista24 írta: Éves teljesítmény. El kéne már ismernie mindenkinek. Amióta Benő előnyben részesíti a Cityt, azóta tart Mou vesszőfutása.
Most sem látta ezt a meccset szerintem, a City győzelme után kilőtte a tévét.

Szerintem most még marad José.
Nem illik.

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. október 3., szombat 20:26

R.M.C.F írta:Nem is kell néznem az eredményeket....ha pörög a pl topic akkor a chelsea játszik... :lol: :lol:
Hatalmas osszeeskuves, a media, az internet... Mindenki Mourinho ellen van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 3., szombat 20:25

morientes írta:
chelsea játszik..
Hogy mit csinál? :lol: Na ez után aztán tènyleg nem kell sèrtodni,mert ez a mai teljesitmèny ugy ahogy van egy rakás szar.
Éves teljesítmény. El kéne már ismernie mindenkinek. Amióta Benő előnyben részesíti a Cityt, azóta tart Mou vesszőfutása.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. október 3., szombat 20:22

chelsea játszik..
Hogy mit csinál? :lol: Na ez után aztán tènyleg nem kell sèrtodni,mert ez a mai teljesitmèny ugy ahogy van egy rakás szar.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég