Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 12., kedd 14:25

Realista24 írta: Amugy most a City ellen direkt figyeltem, nem volt rossz, sot inkabb jo.
De nyilvan sehol nincs a karrierje egy Ramoshoz vagy Varane-hoz, hogy csak kettojuket emlitsem, hiszen, amire koztudatba jott a neve VDV-nek, addigra Varane kimaxolta ezt a sportot nagyjabol.
City ellen vilagklasszis volt valoban, nagyon jo vedo, szerintem top 3 jelenleg. Tavaly nagyon gyenge volt, azelott szinten vilagklasszis szinten tolta. Sajnos nem csak a vilagklasszis csatarok tuntek el, de vedokbol is alig maradt, igy konnyebb kitunnie. Ahhoz ketseg sem ferhet, amit irtal is, hogy Ramoshoz, Varanehoz, de szerintem Pepehez kepest is gyengebb vedo. Regmultrol inkabb ne is beszeljunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 14:10

KAG írta:
Realista24 írta: Amugy most a City ellen direkt figyeltem, nem volt rossz, sot inkabb jo.
De nyilvan sehol nincs a karrierje egy Ramoshoz vagy Varane-hoz, hogy csak kettojuket emlitsem, hiszen, amire koztudatba jott a neve VDV-nek, addigra Varane kimaxolta ezt a sportot nagyjabol.
Ennek ellenére o volt a legközelebb az aranylabdahoz.
Pedig szerintem sem all time top védő.
Cannavaro nyert is. Szoval nem olyan ordogtol valo, hogy masodik lett. Korabban RC is befutott a masodik helyre, Maldini ketszer lett harmadik.

2019ben valakinek muszaj volt bekerulnie a Poolbol, es neki volt a legjobb a PR-ja. Ertheto es vedheto is.

Ahogy az is, hogy kanyarban sincs a legnagyobbakhoz kepest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 12., kedd 14:08

Ugyanúgy túl van szopva, mint Piqué anno.
Annyi a különbség, hogy a holland legalább tényleg felső polc és nem a semmire szopkodják, de nagyon túlzásokba esnek vele.

Nyert eddig 1 BL-t meg egy bajnoki címet és all time Top KHnak emlegetik :lol:

Azt már 32 a tag.

De Bruyne ugyanez, 32 éves, tényleg elképesztő, de picit le vannak már maradva a dolgokkal, hogy igazán hatalmas karriert fussanak be, de valószínűleg nálunk picit magasabban van az a bizonyos léc, ez a probléma inkább.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2024. március 12., kedd 13:58

Realista24 írta: Amugy most a City ellen direkt figyeltem, nem volt rossz, sot inkabb jo.
De nyilvan sehol nincs a karrierje egy Ramoshoz vagy Varane-hoz, hogy csak kettojuket emlitsem, hiszen, amire koztudatba jott a neve VDV-nek, addigra Varane kimaxolta ezt a sportot nagyjabol.
Ennek ellenére o volt a legközelebb az aranylabdahoz.
Pedig szerintem sem all time top védő.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 12., kedd 12:58

Amugy most a City ellen direkt figyeltem, nem volt rossz, sot inkabb jo.
De nyilvan sehol nincs a karrierje egy Ramoshoz vagy Varane-hoz, hogy csak kettojuket emlitsem, hiszen, amire koztudatba jott a neve VDV-nek, addigra Varane kimaxolta ezt a sportot nagyjabol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2024. március 12., kedd 12:44

hehetheoriginal írta: Gol.com-on vezercikk hogy ujra van dikk a vilag legjobb vedoje :lol:
Biztos a szelsebes tamadasepitessel es a rendkivuli fordulekonysagaval gyozte meg oket
Persze, hogy jön a vezércikk. 1 vs 1ben leszerelte Haalandot aki szabadon vihette rá a labdát.
Haaland meg nagy cselgép. Rengeteg olyan gólja van ahol elfektet akár 3 védőt is aztán beveri a kapus mellett.
Érted.

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 12., kedd 8:17

Elképesztő mennyire túl van copva a tag.

Nagyon jó védő, de amit művelnek vele kész vicc.

Ramos negyed ennyi hypeot kapott volna, mint ez a van Dijk kb mindenki top3 KHnak emlegetné valaha... :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 12., kedd 7:02

Gol.com-on vezercikk hogy ujra van dikk a vilag legjobb vedoje :lol:
Biztos a szelsebes tamadasepitessel es a rendkivuli fordulekonysagaval gyozte meg oket
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 8:20

ikelemen5 írta: A szöglethez: Megye 3-ban 5 percig üvöltene Mac Allisterrel az edző, hát baszki, végig kívülről fogta az Akét,életemben nem láttam még ilyet ezen a szinten. :lol:
Kizárta, meg babám fasza.. óriási védekezési hiba.
Nezd meg a roviden a kettesben focizo csavot :lol: vegignezi, ahogy elmegy mellette a labda :lol: Nunez is belulrol "fogja" Stonest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2024. március 11., hétfő 8:11

A szöglethez: Megye 3-ban 5 percig üvöltene Mac Allisterrel az edző, hát baszki, végig kívülről fogta az Akét,életemben nem láttam még ilyet ezen a szinten. :lol:
Kizárta, meg babám fasza.. óriási védekezési hiba.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 11., hétfő 8:09

ToniKroos írta:
Realista24 írta: Alapból ket embernek kellene biztosítani a rovidet ket különböző ponton, ezt egy szem ember nem tudja megbontani.

Videoelemzo ide vagy oda, gyerekes védelmi hiba.

De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Pedig el kell ismerni, hogy ezt szépen észre vette a szakmai stáb. Valószínű mindig így védekeznek szögletnél, csak ezt eddig senki nem használta ki. Gyerekes védelmi hibától messze van. Rögzített szituáció, ahol a helyezkedés minden meccs előtt át van beszélve és mindenkinek ki van jelölve a helye. Találtak egy rést a pajzson és tökéletesen hajtották végre. Jogos a dicséret.
hat persze, meg kell nezni ake mozgasat teljesen tudatosan szabaditja fel a rovidet stonesnak. kdb bemutatja a variaciot majd annak megfeleloen tortennek a dolgok ahogy elkepzeltek
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. március 11., hétfő 8:03

Davide Ancelotti has created a data book for set-pieces. Real Madrid have scored 8 goals from corners this season. @marca

Ezt még január végén írta a marca, szóval baromság belekötni idén a szögleteinkbe. Nyilván ezen is lehet javítani, de az elmúlt évekhez képest talán ebben jobban teljesítünk, mint szoktunk.

Hogy ne legyen off, itt egy cikk/statisztika a PL-ből az idei pontrúgásokat tekintve, ha érdekel valakit:

https://www.90min.com/posts/premier-lea ... -24-ranked
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 7:27

Meg annyit, hogy
1. nem kell egyezni a velemenynek, hogy kinek vagy minek koszonheto a gol
2. valoszinu sosem tudjuk meg
Ami felkurja az agyam, hogy ugy van dicserve mas jatekos/csapat, hogy kozben az allitolagos kedvencbe is bele van rugva egy szep nagy, ebben gutihaz elen jar, top1.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 7:20

ToniKroos írta:
Realista24 írta: Alapból ket embernek kellene biztosítani a rovidet ket különböző ponton, ezt egy szem ember nem tudja megbontani.

Videoelemzo ide vagy oda, gyerekes védelmi hiba.

De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Pedig el kell ismerni, hogy ezt szépen észre vette a szakmai stáb. Valószínű mindig így védekeznek szögletnél, csak ezt eddig senki nem használta ki. Gyerekes védelmi hibától messze van. Rögzített szituáció, ahol a helyezkedés minden meccs előtt át van beszélve és mindenkinek ki van jelölve a helye. Találtak egy rést a pajzson és tökéletesen hajtották végre. Jogos a dicséret.
https://www.youtube.com/watch?v=M_2aykOeE5E
https://www.youtube.com/watch?v=-wysFj1IpGQ

Ezek alapjan 3 ember van röviden altalaban. Egy marad kapufa korul, egy kimozog otosre, egy teruletet ved. Ahogy a futball alapjaiban le van irva.

Abban igazad van, hogy res volt a pajzson, de ez KDB zsenialis helyzetfelismerese volt, nem pedig a szakmai stabe, hacsak valaki a fulere nem sugta.

Hasonloan remek helyzetfelismeres volt ez, mint amikor a Pool szerezte a szogletgolt a Barca ellen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 7:13

M1Ö írta:
Realista24 írta: De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Ha már stáb fikázás... Pont, hogy idén elég sok gólt szerzünk szögletekből. Ha jól emlékszek Farkas Norbi mondta, hogy liga elsők vagyunk ebben is.
Az nem szamit, mert lehetne ketszer annyi, ha Davide manchesteri tovabbkepzest venne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2024. március 11., hétfő 7:13

Realista24 írta: Alapból ket embernek kellene biztosítani a rovidet ket különböző ponton, ezt egy szem ember nem tudja megbontani.

Videoelemzo ide vagy oda, gyerekes védelmi hiba.

De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Pedig el kell ismerni, hogy ezt szépen észre vette a szakmai stáb. Valószínű mindig így védekeznek szögletnél, csak ezt eddig senki nem használta ki. Gyerekes védelmi hibától messze van. Rögzített szituáció, ahol a helyezkedés minden meccs előtt át van beszélve és mindenkinek ki van jelölve a helye. Találtak egy rést a pajzson és tökéletesen hajtották végre. Jogos a dicséret.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2024. március 11., hétfő 6:43

Realista24 írta: De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Ha már stáb fikázás... Pont, hogy idén elég sok gólt szerzünk szögletekből. Ha jól emlékszek Farkas Norbi mondta, hogy liga elsők vagyunk ebben is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 11., hétfő 6:36

Alapból ket embernek kellene biztosítani a rovidet ket különböző ponton, ezt egy szem ember nem tudja megbontani.

Videoelemzo ide vagy oda, gyerekes védelmi hiba.

De tudom, itt a lényeg és a menő, hogy mindenből úgy kell kihozni valamit, hogy bele lehessen rúgni egyet Carloba, egy jatekosba vagy a csapatba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Márk06
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2022. február 6., vasárnap 22:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Márk06 » 2024. március 10., vasárnap 23:14

Szerintem is ez gól a videó elemzőnek köszönhető!
Tudatosan pozíciót fogott Aké belülről és okosan tolta ki!
Alap szabály a védekező pontrugásnál, hogy a védekező játékos legyen belül!

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. március 10., vasárnap 21:38

Ez inkább KDB remek helyzetfelismerese volt, mint taktikai csoda.
Ez telesen egyértelműen egy begyakorolt figurának tűnt. Ahogy Aké elkezdte kizárni az emberét, már azelőtt, hogy KDB belőtte volna a szögletet, egyértelművé teszi a szituációt számomra.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 58 regisztrált és 0 vendég