Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 8., vasárnap 11:45

Silva sérült ha jól tudom. Értelmezzük már egymás szavait, aktuális formáról beszéltem. :lol:
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. november 8., vasárnap 11:42

Nem 1 szezonos játékos, csak 1 szezonja volt, amikor tényleg top5 volt a világon, és világklasszisként lehetett rá tekinteni.
Ahhoz joval tobb golt kell szerezni.Fèlpèlòs volt,most meg impotens.Ha elmegy Ronaldo,tuti hogy ideeszi az isten...má mè ne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 8., vasárnap 11:37

Nem értem ezt a semmi olyat nem csináltak szöveget. Ugye a jelölteknél nem számít hogy hány kupát nyert az adott évben, csak az egyéni teljesítmény. Az alapján egy Silvának elég kedvező helyen kéne szerepelnie. Kis passzos, kombinatív játékban borzalmasan hasznos és ennek függvényében nyilvánvalóan ("nyilván") elég sokszor betudja passzolni a lasztit a védők mögé, ezt idén is a sérülése előtt elég szépen megvalósította, technikás, így a védőket elég egyszerűen megtudja forgatni, ráadásul mindig örömmel nézem mikor a 16oson belül több másodpercen keresztül megtudja tartani a labdát, majd leadja labdavesztés nélkül. Számomra az egyik legjobb a posztján, ha ez még ha nem is mindig jön ki a válogatottban.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 8., vasárnap 11:30

Norbii írta:forma alapján én még mondanám Yaya Tourét is, aki a tavalyi pocsék formája ellenére több évet fiatalodott és megújult. Esetleg még a cukorlábú Silva, aki igaz hogy itt nem kedvelt személyiség de őt se felejteném el, és picit viccnek tartom hogy aranylabda jelöltek között nincs ott.
Miért kéne őket beszorítani? Semmi olyat nem csináltak. Illetve Yaya sem újult meg annyira, de jobban teljesít.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 8., vasárnap 11:29

forma alapján én még mondanám Yaya Tourét is, aki a tavalyi pocsék formája ellenére több évet fiatalodott és megújult. Esetleg még a cukorlábú Silva, aki igaz hogy itt nem kedvelt személyiség de őt se felejteném el, és picit viccnek tartom hogy aranylabda jelöltek között nincs ott.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. november 8., vasárnap 11:21

Hagyjuk Costat, ő a helyi, tapló Nikolic. Mikor a csapat játéka a 16os megerőszakolása akkor eredményes tud lenni, amúgy egy elveszett pali, aki egyedül semmit nem ér. És mellé már örökre el kellett volna tiltani.

Kissé talán meglepő tőlem, de jelenleg Özil a legjobb a pl-ben, forma alapján. Persze többet nem akarom Madridban látni. :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 8., vasárnap 11:18

A PL egyik legjobbja volt, aztán eladhatóbbá varázsolták, ennyi történt. Ezt szerintem a futballhoz értők a helyén tudják kezelni, Bale is lett legjobb, pedig Suárez sokkal jobb volt nála akkor.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. november 8., vasárnap 11:17

Hungarokatalán írta: Costa nem felejtett el focizni, mivel nem is tudott. :lol: 1v1et meg mikor oldott meg?
Oké, tudom hogy egy utolsó mocskos kretén a tag, de azért pl az atleticoban eléggé kiemelkedő volt, majd egy egész korrekt első szezont lehozott a chelseaban. Idén megnéztem pár chelsea meccset, kb 6-t blel együtt és ott costa meglepő mód elég szépen kitudta hozni a labdákat több ember szorításából is, persze a gólók hiányoznak tőle de én ráfogom arra hogy a körülmények áldozata.. mondjuk a tegnapi meccsre nem esküdnék meg.

Hazardnak pedig több jó szezonja is volt. ott volt az a kettő mikor Matával alázták a plt, illetve előző szezonban se mondanám bénának. Már akkor érezhető volt hogy ráférne a csapatra egy jó nagy adag vérfrissítés de basztak rá. Most megszívják az eredményét azzal hogy nem lesz ebből nemzetközi porond és jóval neccesebb lesz játékost igazolni.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 8., vasárnap 11:13

nmate írta:Igazából ha valaki a számok mögé néz, azt sem érti hogyan lett tavaly az év játékosa a PL-ben.
Én ezt értem, de ha számokban hozott 3 szezont egymás után kb ugyanolyan statokkal, és most pedig sokkal gyengébbeket produkál, az nem lehet, hogy szimplán egy szörnyű időszaka van, és nem csak ennyit tud? :hmmm:

Én nem azt akarom eldönteni, hogy ő a PL legjobbja-e vagy sem. Én komálom valamiért, de megértem azokat is, akik nem, mert komoly meccseken nem mutatott még sokat - bár szerintem a La Liga lenne az ő igazi terepe egy jó csapattal. Szimplán azt nem értem, hogy miért volt várható, hogy majd kőkeményen visszaesik - halkan megjegyezném, hogy 90 percre lebontva idén alakítja ki a legtöbb helyzetet -, és nem talál be így a 12. forduló után sem, amikor eddig "kiszámítható" teljesítményt hozott minden szezonban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. november 8., vasárnap 11:02

nmate írta:
palesz77 írta:Én azt nem értem, hogy Hazard miért 1 szezonos játékos, amikor az eddigi 3 szezonjából 2-ben szinte ugyanannyi gólt lőtt, és amúgy meg a 3 évben mindig 30 gólpont körül zárt a Bl-ben és a Bajnokságban együttvéve. :hmmm:
Igazából ha valaki a számok mögé néz, azt sem érti hogyan lett tavaly az év játékosa a PL-ben.
Felhúzták mint az egesz bajnokságot. O volt a legeladhatobb a bajnokcsapatbol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 8., vasárnap 10:58

palesz77 írta:Én azt nem értem, hogy Hazard miért 1 szezonos játékos, amikor az eddigi 3 szezonjából 2-ben szinte ugyanannyi gólt lőtt, és amúgy meg a 3 évben mindig 30 gólpont körül zárt a Bl-ben és a Bajnokságban együttvéve. :hmmm:
Nem 1 szezonos játékos, csak 1 szezonja volt, amikor tényleg top5 volt a világon, és világklasszisként lehetett rá tekinteni. Sokak még most is az egyik legjobbként tekintenek rá, és én ezzel nem értek egyet. Ennyi történet, de majd az idő úgy is eldönti, hol a helye.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. november 8., vasárnap 10:58

palesz77 írta:Én azt nem értem, hogy Hazard miért 1 szezonos játékos, amikor az eddigi 3 szezonjából 2-ben szinte ugyanannyi gólt lőtt, és amúgy meg a 3 évben mindig 30 gólpont körül zárt a Bl-ben és a Bajnokságban együttvéve. :hmmm:
Igazából ha valaki a számok mögé néz, azt sem érti hogyan lett tavaly az év játékosa a PL-ben.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 8., vasárnap 10:56

Ez nem visszaesés hanem mélyrepülés.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. november 8., vasárnap 10:54

Én azt nem értem, hogy Hazard miért 1 szezonos játékos, amikor az eddigi 3 szezonjából 2-ben szinte ugyanannyi gólt lőtt, és amúgy meg a 3 évben mindig 30 gólpont körül zárt a Bl-ben és a Bajnokságban együttvéve. :hmmm:

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 8., vasárnap 10:50

MesQueUnClub írta: De most komolyan, szerinted reális hogy a Chelsea a 16. helyen áll? kemény 3 pontra a kiesőtől?
Nem reális, de az se volt reális, amit az előző szezonban csináltak. 4-5 meghatározó játékos teljesítménye visszaesett, és ezt megsínyli a csapat. De nem gondolom, h ezek a játékosok Mou buktatása miatt ilyen gyengék.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 8., vasárnap 10:47

Ja nem, persze. Igazad van. Világklasszis teljesítményből, hirtelen kiesés ellen küzdő lúzerek lettek, akik még akarni sem akarnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. november 8., vasárnap 10:47

Hungarokatalán írta:abban... Oké.. :roll:
Vajon érdemes, 2 viszoylag fiatal (bár Matic már 27) játékosnak rontani az imidzsén Mou miatt!?
De most komolyan, szerinted reális hogy a Chelsea a 16. helyen áll? kemény 3 pontra a kiesőtől?
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 8., vasárnap 10:44

Kerlon írta: Szerintem meg Mourinho lejárató kampányának fő emberei Matic és Hazard, tehát nem releváns, amiket írsz. A szerb tavaly olyan játékot tolt, hogy szerintem bárhova befért volna. Azért az ilyen kiugró teljesítmények nem véletlenül sülnek el.
Tehát direkt játszanak visszafogottabban... Oké.. :roll:
Vajon érdemes, 2 viszoylag fiatal (bár Matic már 27) játékosnak rontani az imidzsén Mou miatt!?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. november 8., vasárnap 10:40

Hungarokatalán írta:
Norbii írta:Szerintem Costával sincs különösebb gond. Látszik rajta hogy nem felejtett el focizni. A labdát meglepően jól megtudja tartani és az 1v1et általában megoldja, de sehol egy társ akivel aránylag kitudná dolgozni a helyzeteket. Ill szerintem Willian talán az egyetlen akinek a teljesítménye nem romlott. Ő ugyan azt csinálja mint eddig, akkor is kevés volt, most is az, de legalább végre kitűnik a mezőnyből. Nem ártana ha a chelsea nyáron vásárolna egy két középpályást, meg szélre egy embert. Aztán az ilyen matic, ramires, oscar féléket elfelejtenék.
Costa nem felejtett el focizni, mivel nem is tudott. :lol: 1v1et meg mikor oldott meg?
Willianes résszel egyetértek, ő valóban hozza a formáját. Matic meg ugyanabban a cipőben jár, mint Hazard. Volt 1 kifutott szezonja, és most pedig jött a várható visszaesés.
Szerintem meg Mourinho lejárató kampányának fő emberei Matic és Hazard, tehát nem releváns, amiket írsz. A szerb tavaly olyan játékot tolt, hogy szerintem bárhova befért volna. Azért az ilyen kiugró teljesítmények nem véletlenül sülnek el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. november 8., vasárnap 10:37

Norbii írta:Szerintem Costával sincs különösebb gond. Látszik rajta hogy nem felejtett el focizni. A labdát meglepően jól megtudja tartani és az 1v1et általában megoldja, de sehol egy társ akivel aránylag kitudná dolgozni a helyzeteket. Ill szerintem Willian talán az egyetlen akinek a teljesítménye nem romlott. Ő ugyan azt csinálja mint eddig, akkor is kevés volt, most is az, de legalább végre kitűnik a mezőnyből. Nem ártana ha a chelsea nyáron vásárolna egy két középpályást, meg szélre egy embert. Aztán az ilyen matic, ramires, oscar féléket elfelejtenék.
Costa nem felejtett el focizni, mivel nem is tudott. :lol: 1v1et meg mikor oldott meg?
Willianes résszel egyetértek, ő valóban hozza a formáját. Matic meg ugyanabban a cipőben jár, mint Hazard. Volt 1 kifutott szezonja, és most pedig jött a várható visszaesés.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég