Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 28., szombat 14:10

ateeemadrid írta:Az Atletico szerintem pl. egyértelműen komolyabb csapat, mint mondjuk egy MU, Arsenal, Pool vagy Spurs, de a City ellen is esélyesebbnek tartanám őket egy BL párharcban.
Ez barokkos túlzás, szerintem. Per pill van benne igazság, de egyébként minőségibb csapatok. A Spurs mondjuk nem.
ateeemadrid írta:A Real és a Barca meg utcahosszal nyerné az angol bajnokságot, ebben biztos vagyok, persze sosem tudjuk meg.
Ezzel egyet értek. Írtam is, hogy én is erősebbnek tartom a spanyol bajnokságot. De ettől még szerintem több minőségi angol csapat van, mint spanyol. Erre reagáltam sucre hozzászólásából.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. február 28., szombat 13:59

Nem a Real meg a Barca viszi a spanyol focit/bajnokságot? Míg angliában azért több minőségi csapat van. Erre reagáltam, a minőségre, hogy abban is top anglia.
Szerintem minőségben semmiképp sem jobb az angol bajnokság. Kiélezettebb, izgalmasabb, az egész bajnokságot sokkal okosabban nyomatják, nagyobb is a hájpja, a bírók is szintekkel jobbak, de abban biztos vagyok, hogy a csapatok minőségét tekintve nincsennek előrébb.

Az Atletico szerintem pl. egyértelműen komolyabb csapat, mint mondjuk egy MU, Arsenal, Pool vagy Spurs, de a City ellen is esélyesebbnek tartanám őket egy BL párharcban. A Real és a Barca meg utcahosszal nyerné az angol bajnokságot, ebben biztos vagyok, persze sosem tudjuk meg.

A Valencia, Sevilla esetleg Villareal féle vonulat pedig szerintem semmivel nem gyengébbek, mint az ottani középcsapatok és hát a nemzetközi porond is inkább a spanyolokat igazolja.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 28., szombat 13:49

Kerlon írta:Ja, ha nem lenne a Chelsea, meg a Liverpool, meg a Manchester, meg az Arsenal, akkor meg a PL nem lenne sehol se. Én már régebben megmondtam, hogy nem a Chelsea ennyire jó, hanem a többiek ennyire szarok. Ja és, ha csak az NB1 lenne, akkor az lenne a legjobb bajnokság.
Most mit nem lehetett érteni azon, amit írtam? :hmmm:
Nem a Real meg a Barca viszi a spanyol focit/bajnokságot? Míg angliában azért több minőségi csapat van. Erre reagáltam, a minőségre, hogy abban is top anglia.
Kib*szott bicskanyitogató stílusod van... Bocs a személyeskedés miatt, de már annyiszor írsz magas lóról, hogy az valami hihetetlen.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 28., szombat 13:20

M1Ö írta:
sucre írta:de minőségben rosszak az angol csapatok a többi topbajnoksághoz képest.
Minőségre is élen vannak az angol csapatok. A sok pénznek köszönhetően nincsenek annyira elnyomva a kisebb csapatok, mint Spanyolországban, Olaszországról meg ne is beszéljünk. Mondjuk ettől függetlenül szerintem is a spanyol banokság van a toppon, mert nálam a világ 2 legerősebb, legjobb csapata a Real és a Barca. De ha nem lennének ilyen szinten (plusz már az Atlético is) akkor simán a PL lenne a legjobb, legerősebb bajnokság, minden szempontból. Szerintem. :mrgreen:
Ja, ha nem lenne a Chelsea, meg a Liverpool, meg a Manchester, meg az Arsenal, akkor meg a PL nem lenne sehol se. Én már régebben megmondtam, hogy nem a Chelsea ennyire jó, hanem a többiek ennyire szarok. Ja és, ha csak az NB1 lenne, akkor az lenne a legjobb bajnokság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 28., szombat 12:43

sucre írta:de minőségben rosszak az angol csapatok a többi topbajnoksághoz képest.
Minőségre is élen vannak az angol csapatok. A sok pénznek köszönhetően nincsenek annyira elnyomva a kisebb csapatok, mint Spanyolországban, Olaszországról meg ne is beszéljünk. Mondjuk ettől függetlenül szerintem is a spanyol banokság van a toppon, mert nálam a világ 2 legerősebb, legjobb csapata a Real és a Barca. De ha nem lennének ilyen szinten (plusz már az Atlético is) akkor simán a PL lenne a legjobb, legerősebb bajnokság, minden szempontból. Szerintem. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 27., péntek 16:27

sajnos teljesen egyet kell, hogy értsek vele. Mondjuk a szórakoztatásra számomra a legélvezhetőbb, de minőségben rosszak az angol csapatok a többi topbajnoksághoz képest. :(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 27., péntek 14:26

„Teljesen le vagyunk maradva az európai színvonaltól. Azt gondoltam, hogy fejlődésnek indultunk, de sajnos nem. Visszafejlődtünk – írta Neville a Twitter-oldalára, majd szurkolói kérdésre elmondta azt is, véleménye szerint a Premier League maradt-e a világ legjobb bajnoksága. – Ha a minőséget nézzük, nem. Ha a szórakoztatást, akkor talán…”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 26., csütörtök 12:45

nmate írta:Őőő... magasztalja a csapatkapitányt, próbálja javítani a csapatmorált. Ezzel mi a baj? Lehet néha el kéne gondolkozni pontosan mit akarnak ezekkel.
Nyugi,ha teszem azt,Hazard mondta volna Terryről,az benőkének simán rendben lenne.... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. február 25., szerda 13:30

BBeno írta:miért kéne javítani a csapatmorálon? győzelemből jönnek. közelebb a BL helyezés mint eddgi bármikor a szezonban. akármilyen célból mindta, attól még röhögni való kijelentés.
Ez ritka nagy fail...ne folytasd

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 25., szerda 12:40

De buta kijelentes, hogy a nyaron tavozo csapatkapitanynak, aki nelkul nem letezett Liverpool az utobbi 13 evben, benyal neki. Jo igaz, tudom, Lampard klasszisat nem emliti, pedig tudjuk, ki tett igazan sokat egy csapatert. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. február 25., szerda 10:01

miért kéne javítani a csapatmorálon? győzelemből jönnek. közelebb a BL helyezés mint eddgi bármikor a szezonban. akármilyen célból mindta, attól még röhögni való kijelentés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 25., szerda 9:58

Őőő... magasztalja a csapatkapitányt, próbálja javítani a csapatmorált. Ezzel mi a baj? Lehet néha el kéne gondolkozni pontosan mit akarnak ezekkel.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. február 25., szerda 9:56

Sturridge: "Nem hiszem, hogy van bárki is, aki többet ért volna el egy klubnál, mint Gerrard."
:lol: :lol: :lol: ezek a poolosok ritka vicces egy brigád.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 25., szerda 7:36

Hihetetlen, hogy mennyit számít egy új edző jelenléte. A Norwich City tavaly Premier Leagues volt, egész évben jól játszott, majd év végére kipukkantak és kiestek. Nem elfogultságból, de tényleg első osztályú kerete van a kanáriknak, és első osztályúan is játszanak. A k*csög edző csak pár fordulóval, szinte már reménytelen helyzetben lécelt le, így az új edzőnek (második csapat edzője volt) nem maradt ideje bizonyítani. Jött az új szezon a Championshipben, jól kezdett, de aztán nagyon alábbhagyott, és első helyről lecsúsztunk egészen a tizedikig. Most szezon közben január 9-én jött Alex Neil Skóciából a Hamiltontól, és azóta gyakorlatilag minden meccset magabiztosan nyerünk.

A keret ugyanaz szinte, ami elég erős, simán élvonalbeli játékosokból áll. Most már ötödikek vagyunk, és csak négy pontra van az automatikus feljutást érő második. Remélem ez az edző tényleg ilyen jó és maradunk ezen az úton. go go canaries! :zoldsalas: :zoldsalas:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 22., vasárnap 20:14

Remélem ahogy Sturridge belelendül lenyomja a Pool a MU-t. Öröm lenne not arrogantékat az európa ligában látni.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 22., vasárnap 19:40

sucre írta:Első félidőt nem értem, hogy úsztuk meg kapott gól nélkül.
pedig elég egyértelmű
Kevin Friend
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 22., vasárnap 19:29

Első félidőt nem értem, hogy úsztuk meg kapott gól nélkül. A másodikat meg profin lehozva hoztuk a nagy masszív, lelkes Soton ellen. Mekkorát húzott BR decemberben.... azóta 10 meccsen 7 win 3 draw :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 22., vasárnap 18:48

Előtte Elia-n csak 3 akció ment el, mert nem tud passzolni. Nem véletlen hagyták lelépni mindenhol, bár Angliában néhány előrevágott labdát befut.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 22., vasárnap 18:46

visszaszívom :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 22., vasárnap 18:32

Kéz volt Mignolet, a hasáról felpattant. Szerintem piros is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég