Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 12., kedd 20:35

Masterpiece

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 12., kedd 20:11

Azért a city és a pool ellen egy szezonon belül hozni mindkét történelmi zakót az parádé :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 12., kedd 19:52

- Sacks Ronaldo
- Sacks De Gea
- Strips Maguire of Captaincy
- Buys Antony
- Buys Mount
- Buys Onana
- Sends Sancho to the Mountains
- Loses 6:3 to City
- Loses 7:0 to Liverpool
- Loses 5:2 to Sevilla
- Loses 3:1 to Arsenal twice

Errors never come to an end

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 12., kedd 16:44

hehetheoriginal írta:akkor kikre ment el a milliárd font?
elsősorban középszer senkikre. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 15:55

h3x0r írta:
hehetheoriginal írta: miafasz, angliaban az edző igazol, ő felelős az igazolásokért, nem a klubvezetés.
szóval százmilliokat költöttek azokra, akiket az edzők kértek.
nem lehet azt mondani, hogy spóroltak volna.
akkor miért ők a hibásak?
Amirol te beszelsz, az 10 eve, meg Wengerek idejeben volt igy. Azota mar mindegyiknel van sportigazgato, az Arsenalnal Edu, Poolnal Ward, a City egy az egyben elvitte Pep barcelonai stabjat. Egyik helyen se az edzo igazol, nyilvan ok is elmondjak a velemenyuket, de a sportigazgato feladata, hogy milyen iranyba megy a klub.

A MU-nal a klubvezetes ott szurta el, hogy nem volt ilyen poszt. Woodward neha megvett jo dragan par jatekost, akit az epp aktualis edzo kert, maskor arra hivatkozott, hogy epp eleget igazoltak. Majd jott egy mas tipusu edzo, aki mas tipusu jatekosokat szeretett volna es igy tovabb. Vegre megszereztek Rangnickot, aki edzokent nem olyan nagy szam, de mindket Red Bullos csapatnal megmutatta, milyen jo sportigazgato. Csak Ten Haag kijelentette, hogy tejhatalmat akar, nem is volt hajlando talalkozni Rangnick-al, aki ezek utan inkabb lelepett.
ertem, thx :iszunk:
thereisonly1ronaldo

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. szeptember 12., kedd 15:50

es meg ennek tetejeben kb 2x50 millas jatekost elbuk(hat)nak az antony-greenwood duo szemelyeben palyan kivuli dolgok miatt. :D

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 12., kedd 15:22

hehetheoriginal írta: miafasz, angliaban az edző igazol, ő felelős az igazolásokért, nem a klubvezetés.
szóval százmilliokat költöttek azokra, akiket az edzők kértek.
nem lehet azt mondani, hogy spóroltak volna.
akkor miért ők a hibásak?
Amirol te beszelsz, az 10 eve, meg Wengerek idejeben volt igy. Azota mar mindegyiknel van sportigazgato, az Arsenalnal Edu, Poolnal Ward, a City egy az egyben elvitte Pep barcelonai stabjat. Egyik helyen se az edzo igazol, nyilvan ok is elmondjak a velemenyuket, de a sportigazgato feladata, hogy milyen iranyba megy a klub.

A MU-nal a klubvezetes ott szurta el, hogy nem volt ilyen poszt. Woodward neha megvett jo dragan par jatekost, akit az epp aktualis edzo kert, maskor arra hivatkozott, hogy epp eleget igazoltak. Majd jott egy mas tipusu edzo, aki mas tipusu jatekosokat szeretett volna es igy tovabb. Vegre megszereztek Rangnickot, aki edzokent nem olyan nagy szam, de mindket Red Bullos csapatnal megmutatta, milyen jo sportigazgato. Csak Ten Haag kijelentette, hogy tejhatalmat akar, nem is volt hajlando talalkozni Rangnick-al, aki ezek utan inkabb lelepett.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 12., kedd 12:30

hehetheoriginal írta: tehát a vezetés mindent megad, hogy megfelelő szakmai munka folyjon, vagy legalábbis próbálkozik.
ezek után továbbra is, miért ők a hibásak a sportszakmai részében?
nem inkább minden esetben az adott edző a hibás, akik gyenge és/vagy oda nem illő játékosokat igazolnak és játszatnak, szar rendszerben, szar felfogásban? mi köze a pályán lévő produktumhoz a tulajnak pl?

ezért kérdezem, ha a munál ez össze van mosódva és nincs elkülönitve a szakma a vezetéstől, akkor szóljatok, én nem tudom.



Mu vezetosege egyaltalan nem eletkepes. Mourinho honapokon at konyorgott egy kozephatvedert, nem tudom, hogy emlelszel e erre. Haalanddal is megallapodtak mar a City elott hetekkel, de egyszeruen nem tudtak lezarni a transzfert. Ronaldo is csak azert lett meg, mert SAF beleszolt es haza edesgette. Vagy ott van Fred is, Sahtar elnoke szoszerint 1 oran at nevetett mikor megtudta, hogy mennyi penzt kinaltak erte. Mindenkit joval piaci ar felett vesznek meg, az mas kerdes, hogy Hag megkapott most mindent es mindenkit akit kert es egyre jobban docog ez a szeker.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 12., kedd 12:22

hehetheoriginal írta: tehát a vezetés mindent megad, hogy megfelelő szakmai munka folyjon, vagy legalábbis próbálkozik.
ezek után továbbra is, miért ők a hibásak a sportszakmai részében?
nem inkább minden esetben az adott edző a hibás, akik gyenge és/vagy oda nem illő játékosokat igazolnak és játszatnak, szar rendszerben, szar felfogásban? mi köze a pályán lévő produktumhoz a tulajnak pl?

ezért kérdezem, ha a munál ez össze van mosódva és nincs elkülönitve a szakma a vezetéstől, akkor szóljatok, én nem tudom.
Nem látunk ennyire bele, nem tudjuk, hogy teljesen egy személyben dönt-e. De ha így is van, eleve nem tud 100%-ban leigazolni, akit akar, más csapatokkal kell versengeni. Nem ilyen egyszerű ez, hogy egyetlen ember legyen a felelős, ezért mobdtam, hogy felesleges végletekben gondolkodni. Ettől még top1 költségvetésből hoznak jóval gyengébb eredményeket, mint amit ez sugallna, ez tény, tehát van ott baj bőven. De annál összetettebb kérdés ez, hogy egy ember lecserélésével meg lehessen oldani. Ha olyan egyszerű lenne, könnyen megoldanák.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 12:12

tehát a vezetés mindent megad, hogy megfelelő szakmai munka folyjon, vagy legalábbis próbálkozik.
ezek után továbbra is, miért ők a hibásak a sportszakmai részében?
nem inkább minden esetben az adott edző a hibás, akik gyenge és/vagy oda nem illő játékosokat igazolnak és játszatnak, szar rendszerben, szar felfogásban? mi köze a pályán lévő produktumhoz a tulajnak pl?

ezért kérdezem, ha a munál ez össze van mosódva és nincs elkülönitve a szakma a vezetéstől, akkor szóljatok, én nem tudom.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 12., kedd 12:02

hehetheoriginal írta:
Donát írta:



Itt még azt írja, bem érti, miért kell a managenentre fogni, amibe az edző is beletartozik. Merthogy a következő mondatban már a játékosok rossz hozzáállását sugallja a probléma forrásának. Most akkor mi van? Csak nem megint összevissza torzítja a párbeszédet, hogy neki legyen igaza, ahogy szokta?
egyszerű kérdést tettem fel bazmeg, de már itt idegbe vagy. :coffee:

nálam az vezetés az elnök, elnökség, mindenféle fiszfasz igazgato meg sales, meg board member meg minden ilyesmi emberbol all, ok adjak a penzt az edzonek, hogy igazoljon kb.
az edző az a szakmaval foglalkozik.
tehat innentol kezdve miert a klubvezetes hibaja, hogy szar az egesz 10enxéve
volt ott van gaal, murinnyo, most übergiga legenda edzo van, mindig probalkoznak odavinni vkit, probaltak hazon belul megoldani, probaltak neves edzovel, feltorekvo "zsenivel", probaltak mindent. tehat sztem ez se allja meg a helyet.
Nem, nem vagyok "idegbe". Én is tudom bizonygatni neked kávés smileyval, parancsolj; :coffee:

A te logikád alapján azért a vezetés hibája, mert ők nevezték ki ezeket az edzőket. Hatalomgyakorlás közvetett módon, mint egy demokráciában, ha görény képviselőket választ a társadalom.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 11:49

Donát írta:
Santi írta: Hehe szerintem arra akar kilyukadni, hogy ezeket az igazolásokat minden bizonnyal a mindenkori edző kérte, hogy nekik entoni kell meg megájr, akkor nem a vezetés a hibás, hogy elhozta nekik, hanem a ten hagok.

szerk.: Közbe látom le is írta.
A játékos meg nem lehet hibás azért, hogy ennyit tud, mert nem arról van szó, hogy több van bennük, csak nincs kihozva a csapatból, ezek ennyire képesek, nem MU szint a keret nagy része.
hehetheoriginal írta: aki jobban érti, magyarázza már el nekem pls, hogy miert kell állandoan a szar vezetesre meg menedzsmentre, tulajdonosi körre fogni, hogy a mu egy rakás szar évtized óta.
hogy befolyásolja ez, hogy lemennek a játékosok edzésre és dolgoznak?
tudtommal fizetést is kapnak érte.
Itt még azt írja, bem érti, miért kell a managenentre fogni, amibe az edző is beletartozik. Merthogy a következő mondatban már a játékosok rossz hozzáállását sugallja a probléma forrásának. Most akkor mi van? Csak nem megint összevissza torzítja a párbeszédet, hogy neki legyen igaza, ahogy szokta?
egyszerű kérdést tettem fel bazmeg, de már itt idegbe vagy. :coffee:

nálam az vezetés az elnök, elnökség, mindenféle fiszfasz igazgato meg sales, meg board member meg minden ilyesmi emberbol all, ok adjak a penzt az edzonek, hogy igazoljon kb.
az edző az a szakmaval foglalkozik.
tehat innentol kezdve miert a klubvezetes hibaja, hogy szar az egesz 10enxéve
volt ott van gaal, murinnyo, most übergiga legenda edzo van, mindig probalkoznak odavinni vkit, probaltak hazon belul megoldani, probaltak neves edzovel, feltorekvo "zsenivel", probaltak mindent. tehat sztem ez se allja meg a helyet.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 12., kedd 11:33

Amúgy meg, mint általában a csoportos tevékenységeknél, jó eséllyel itt sincs egyetlen felelős, aki minden baj forrása. Egy klub működtetési rengeteg ember munkája, ami minden nüansszal kihat a másik cselekményére, befolyásolja azt. Nem lehet egyetlen felelőst meghatározni. Csak ugye a végletekben való gondolkodás megint utat talál magának.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 12., kedd 11:30

Santi írta: Hehe szerintem arra akar kilyukadni, hogy ezeket az igazolásokat minden bizonnyal a mindenkori edző kérte, hogy nekik entoni kell meg megájr, akkor nem a vezetés a hibás, hogy elhozta nekik, hanem a ten hagok.

szerk.: Közbe látom le is írta.
A játékos meg nem lehet hibás azért, hogy ennyit tud, mert nem arról van szó, hogy több van bennük, csak nincs kihozva a csapatból, ezek ennyire képesek, nem MU szint a keret nagy része.
hehetheoriginal írta: aki jobban érti, magyarázza már el nekem pls, hogy miert kell állandoan a szar vezetesre meg menedzsmentre, tulajdonosi körre fogni, hogy a mu egy rakás szar évtized óta.
hogy befolyásolja ez, hogy lemennek a játékosok edzésre és dolgoznak?
tudtommal fizetést is kapnak érte.
Itt még azt írja, bem érti, miért kell a managenentre fogni, amibe az edző is beletartozik. Merthogy a következő mondatban már a játékosok rossz hozzáállását sugallja a probléma forrásának. Most akkor mi van? Csak nem megint összevissza torzítja a párbeszédet, hogy neki legyen igaza, ahogy szokta?

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 12., kedd 10:58

hehetheoriginal írta: 10 éve mondják, hogy a keret nagy része nem mu szint.
akkor kikre ment el a milliárd font?
tényleg a klubvezetés hibája, hogy még a nagy nevek is - céronaldon kivul - alulteljesitettek?
nincs viz a zuhanyzoban, vagy nincs elég labda?
hol hibázott a vezetés?
A nem megfelelő edzőket ki választotta ki? Az égből pottyantak oda?

A sikertelenségnek végeredményben mindig a vezető az oka, ő tud mindent megváltoztatni maga alatt. Amikor még vezetői pozícióban voltam és nem szakértőiben, kurva egyszerű lett volna néha magam alá mutogatni, de hát ezzel a munkával jár a felelősség.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 10:54

10 éve mondják, hogy a keret nagy része nem mu szint.
akkor kikre ment el a milliárd font?
tényleg a klubvezetés hibája, hogy még a nagy nevek is - céronaldon kivul - alulteljesitettek?
nincs viz a zuhanyzoban, vagy nincs elég labda?
hol hibázott a vezetés?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. szeptember 12., kedd 10:42

Hehe szerintem arra akar kilyukadni, hogy ezeket az igazolásokat minden bizonnyal a mindenkori edző kérte, hogy nekik entoni kell meg megájr, akkor nem a vezetés a hibás, hogy elhozta nekik, hanem a ten hagok.

szerk.: Közbe látom le is írta.
A játékos meg nem lehet hibás azért, hogy ennyit tud, mert nem arról van szó, hogy több van bennük, csak nincs kihozva a csapatból, ezek ennyire képesek, nem MU szint a keret nagy része.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 10:39

miafasz, angliaban az edző igazol, ő felelős az igazolásokért, nem a klubvezetés.
szóval százmilliokat költöttek azokra, akiket az edzők kértek.
nem lehet azt mondani, hogy spóroltak volna.
akkor miért ők a hibásak?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 12., kedd 10:33

hehetheoriginal írta: de várjál már, minden edzőnek milliárdokért igazoltak az elmúlt sok évben.
nem lehet állandóan a vezetésre fogni, mindig más a hibás?
ezt látom neten mindenütt.
Most ezen mit nem értesz? Nem a megfelelő játékosokat szedték össze, azokat is túlárazva. Topcsapat budgetből középcsapat eredmények. A közepes játékos nem lesz topjátékos, a hal nem fog fára mászni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 12., kedd 10:27

de várjál már, minden edzőnek milliárdokért igazoltak az elmúlt sok évben.
nem lehet állandóan a vezetésre fogni, mindig más a hibás?
ezt látom neten mindenütt.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég