Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 7., kedd 21:11

Halfkey írta:
raul 4 ever írta: Nem akarom eth-t védeni, de pl. Shula is csinált egyszer hasonlót a Dolphinsszal (ha jól emlékszem, pont a dallas elleni bukott sb után, végignézték játékról játékra ki mit rontott el és mindenkiről leszedte a keresztvizet, aztán jött a 17-0-s szezon).

Pont hogy Varane+Case azok (a győztesek), akikre lehet így hatni, hogy felszabod az agyát. Szerintem nem rossz pedagógia, illetve a mögöttes gondolatmenet érthető.
Nflben minden meccs után végignéznek minden jelenetet többször, hogy kielemezzék ki mit rontott el. Nem csak a Dolhpins csinálta egyszer :)

Az ellenfél meccseit is ugyanígy play by play cincálják szét a felkészülés közben.

Nyilván maga a formátum kedvez ebben, gyakorlatilag a támadóknak is 60-80 klipet jelent ez, meg a védőknek is. Az európai fociban a folyamatos játék miatt ez nehezebb, de azért szerintem itt is megvan valamilyen szinten.
Nyilván nem Shula találta fel a meleg vizet/videoelemzést. Csak arra gondoltam, h igenis lehet videoval hergelni-motiválni, nekem pl felcseszné az agyam..

Vérbeli menjuhoknak azt nézni, hogy a pool bulizik, mert rosszak voltunk, nem hinném, hogy fáj-e bármi is jobban?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. március 7., kedd 21:03

raul 4 ever írta: Nem akarom eth-t védeni, de pl. Shula is csinált egyszer hasonlót a Dolphinsszal (ha jól emlékszem, pont a dallas elleni bukott sb után, végignézték játékról játékra ki mit rontott el és mindenkiről leszedte a keresztvizet, aztán jött a 17-0-s szezon).

Pont hogy Varane+Case azok (a győztesek), akikre lehet így hatni, hogy felszabod az agyát. Szerintem nem rossz pedagógia, illetve a mögöttes gondolatmenet érthető.
Nflben minden meccs után végignéznek minden jelenetet többször, hogy kielemezzék ki mit rontott el. Nem csak a Dolhpins csinálta egyszer :)

Az ellenfél meccseit is ugyanígy play by play cincálják szét a felkészülés közben.

Nyilván maga a formátum kedvez ebben, gyakorlatilag a támadóknak is 60-80 klipet jelent ez, meg a védőknek is. Az európai fociban a folyamatos játék miatt ez nehezebb, de azért szerintem itt is megvan valamilyen szinten.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 7., kedd 21:01

ManU 130 milliot sem sajnalna Cavabungaert a nyaron.

De mivel a defensacentral irja, nem hiszem el.
viszont mivel a ManUrol van szo, elhiszem .
De pluszban elvileg tulajvaltas jon, igy megsem.
Azok viszont biztos kolteni akarnak, mint az allat, szoval talan megis.

Ennyit er ez a hir.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. március 7., kedd 20:19

Egy jó kis cikk Casemiroról
"A mi őrző-védő kutyánk a középpályáról” – mondja róla a csapattárs Antony"
Rettentő fontos eleme volt a MU feltámadásának.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 7., kedd 19:05

Nem panaszkodnak ra - na nem mintha lenne valasztasuk -, de https://www.instagram.com/reel/Cpfb9nIq ... JmNzVkMjY=
:kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 7., kedd 17:59

'shutterisland írta: nem is lenne ezzel a baj, ha ten hag egy jo taktikaval, mukodo meccstervvel kuldi ki oket, jol reagal meccs kozben es csak a jatekosok egyeni hibai miatt (mondjuk egy 4-es xg-juk lett volna, de mindent kihagynak, stb) kapnak igy ki, akkor megertem ezt a nagy szemrehanyast.

de felidoben nem nyult bele, 3:0 utan cserelt kettot de szerkezetet inkabb csak 5:0 utan valtottak, mikor mar tokmindegy volt.

ez konkretan egy kollektiv kaosz volt, amiben azert o is benne volt, ugyhogy ha videoznanak akkor sajat magat is elemezhetne. :mrgreen:
Igen, a morzsa második felével nem igazán foglalkoztam. Egy ekkora zakó után az edző is nézzen azért magába, ez a leküldelek az U csapatba vagdalkozás eléggé beképzelt. Inkább neki kéne fosnia, hogy felhívják valamelyik irodából, hogy még 1 ilyen, aztán te fogod már csak a kicsiket edzeni.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2076
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. március 7., kedd 17:39

dzsi91 írta:
raul 4 ever írta: Nem akarom eth-t védeni, de pl. Shula is csinált egyszer hasonlót a Dolphinsszal (ha jól emlékszem, pont a dallas elleni bukott sb után, végignézték játékról játékra ki mit rontott el és mindenkiről leszedte a keresztvizet, aztán jött a 17-0-s szezon).

Pont hogy Varane+Case azok (a győztesek), akikre lehet így hatni, hogy felszabod az agyát. Szerintem nem rossz pedagógia, illetve a mögöttes gondolatmenet érthető.
Ahhoz azért kell egyfajta respect, hogy egy ilyen akcio után neröhögjenek arcon.
Honnan tudod, hogy neki nincs? Én nem nagyon hallom, hogy panoszkodnának rá a játékosok, és hogy széthúzások lennének. Lassan itt már nagyobb közutálatnak örvend a holland, mint Guardiola, azért mert kitette Ronaldot a csapattól.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. március 7., kedd 17:17

nem is lenne ezzel a baj, ha ten hag egy jo taktikaval, mukodo meccstervvel kuldi ki oket, jol reagal meccs kozben es csak a jatekosok egyeni hibai miatt (mondjuk egy 4-es xg-juk lett volna, de mindent kihagynak, stb) kapnak igy ki, akkor megertem ezt a nagy szemrehanyast.

de felidoben nem nyult bele, 3:0 utan cserelt kettot de szerkezetet inkabb csak 5:0 utan valtottak, mikor mar tokmindegy volt.

ez konkretan egy kollektiv kaosz volt, amiben azert o is benne volt, ugyhogy ha videoznanak akkor sajat magat is elemezhetne. :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 7., kedd 16:51

lestat írta: Èn sosem èrtettem ezeket a tulkapott meg dramai hatast kelto bunteteseket.

Profi jatekosok pontosan tudjak hol basztak el es mennyire.
Nyilvan kozosen meglehet beszelni a meccset. De szerintem nem ez a legjobb modja motivalni az ilyen jatekosokat. Mesz a tartalekba ha megegyszer elbaszod…vicc ez a csavo ha ez igaz.

Na igen fergusonnak volt tekintelye. Meg annyival idosebb volt hogy ha lebaszta a sracokat mintha a sajat apjuk verne oket övvel :lol:
Az meg a másik az ilyen 100 felülés meg mész a tartalékokhoz max ifi csapatoknál működik nem 5szörös bl győzteseknék :D meg mondjuk hamár videózgatunk inkább a meccset kéne mitogatni nekik nem a liverpool öltözőjét :lol:

Kóklerfasz
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. március 7., kedd 16:43

Èn sosem èrtettem ezeket a tulkapott meg dramai hatast kelto bunteteseket.

Profi jatekosok pontosan tudjak hol basztak el es mennyire.
Nyilvan kozosen meglehet beszelni a meccset. De szerintem nem ez a legjobb modja motivalni az ilyen jatekosokat. Mesz a tartalekba ha megegyszer elbaszod…vicc ez a csavo ha ez igaz.

Na igen fergusonnak volt tekintelye. Meg annyival idosebb volt hogy ha lebaszta a sracokat mintha a sajat apjuk verne oket övvel :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 7., kedd 16:39

raul 4 ever írta: Nem akarom eth-t védeni, de pl. Shula is csinált egyszer hasonlót a Dolphinsszal (ha jól emlékszem, pont a dallas elleni bukott sb után, végignézték játékról játékra ki mit rontott el és mindenkiről leszedte a keresztvizet, aztán jött a 17-0-s szezon).

Pont hogy Varane+Case azok (a győztesek), akikre lehet így hatni, hogy felszabod az agyát. Szerintem nem rossz pedagógia, illetve a mögöttes gondolatmenet érthető.
Ahhoz azért kell egyfajta respect, hogy egy ilyen akcio után neröhögjenek arcon. Egy fergusonnal lehet vigyázzba áll mindenki de ennél a tenhágnál kétlem.

Kicsit mint amikor benitez egy crnek akar gólvideókat mutogatni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. március 7., kedd 15:57

Nem akarom eth-t védeni, de pl. Shula is csinált egyszer hasonlót a Dolphinsszal (ha jól emlékszem, pont a dallas elleni bukott sb után, végignézték játékról játékra ki mit rontott el és mindenkiről leszedte a keresztvizet, aztán jött a 17-0-s szezon).

Pont hogy Varane+Case azok (a győztesek), akikre lehet így hatni, hogy felszabod az agyát. Szerintem nem rossz pedagógia, illetve a mögöttes gondolatmenet érthető.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62870
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 7., kedd 15:20

dzsi91 írta: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Elképzelem casemiro meg varane fejét amikor ennek a nyeretlen senkinek a büntetéseit kell hallgatniuk
Carabao kupa44!!!44!!NEGYNEGY!!!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. március 7., kedd 15:15

Kar volt elengedni CR-t, most lenne kire fogni a vereséget
:mrgreen:

Tuti beteg ez a se7en Hag csavo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. március 7., kedd 15:12

Ezt valami okj-s Mourinho-képző tanfolyamon tanulta? :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 7., kedd 14:58

A holland szakember a mérkőzést követő reggelen arra kényszerítette a játékosokat, hogy síri csendben meghallgassák a liverpooli labdarúgók öltözői ünneplését – mindezt azután, hogy a vasárnapi rangadó lefújása után a manchesteri futballistáknak egyszer már végig kellett hallgatniuk, hogyan ünnepelnek a riválisok a szomszédos öltözőben.

Erik ten Hag a meccs után továbbá közölte a játékosokkal, szerencséjük van azzal, hogy a csapatbusz szállítja őket haza, és nem kell a szurkolókkal vonatozzanak – akik egyébként pénzt fizettek kedvenceik produkciójáért. A holland edző ezután azt mondta tanítványainak, hogy a következő hasonló kudarc esetén mindenkit száműz a tartalékgárdába, de azt is nyomatékosította, hogy minden futballistájának extra foglalkozásokon kell részt vennie Rainier Koers sportpszichológussal.





:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Elképzelem casemiro meg varane fejét amikor ennek a nyeretlen senkinek a büntetéseit kell hallgatniuk
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. március 6., hétfő 20:25

Mondjuk anno az öreg piással is benyaltak egy 1-6-ot az Old Traffordon a Citytől. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. március 6., hétfő 20:02

Eric seven hag
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. március 6., hétfő 19:57

h3x0r írta: Name: Ten Hag
Hype: Klopp
Hair cut: Pep
Attitude: Mourinho
Expectation: Sir Alex Ferguson
Reality: Ole Gunnar Solksjaer
ETH-nak nagy volt az arca, hogy a Pep-Klopp éra bizonyára véget fog érni. Viszont azért előtte még kapott egyiküktől egy 6-3at, másiktól egy 7-0át.
Tegnap épp találkoztam egy MU-s ismerőssel, ő is megmondta, hogy ki lehet kapni 2-3-4 nullra, de ez a 7-0 agyabeteg! Lelketlen szar volt az egész. Nulla védekezéssel. Meg persze bizonyára az is közrejátszik, hogy Case és Bruno a középpályán hullák, általában fullba nyomják a 90 perceket.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 6., hétfő 19:47

Name: Ten Hag
Hype: Klopp
Hair cut: Pep
Attitude: Mourinho
Expectation: Sir Alex Ferguson
Reality: Ole Gunnar Solksjaer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég