Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 19., vasárnap 15:40

CR gól nem maradt el természetesen… :)
Viszont előtte pár perce meg elég csúnyán elönzőzte…
Nem tudom… nem vagyok egy taktikai szakértő. De számomra nem jön át mit akar játszani Ole támadásban ezzel a csapattal…

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2021. szeptember 19., vasárnap 15:34

Nézem az MU meccsét, az idei második alkalom, hogy vegignézem őket (ezzel már behozva az éves átlagot) hát nem igazán létezik náluk kps védekezés, az ellenfelek simán felviszik a 16os elé, támadasban meg ők vannak egyből a másik térfélen....
Pedig nevekre vannak jó középpályások.

CR egyenlít.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 19., vasárnap 14:06

Tjacks írta: Az mi gól a Leeds-től, parádé a csatár meglátása! :agree:
Azt vágod hogy ez a meccs pénteken volt amúgy? :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:51

Imádom a Leeds Utd csörtéit, szórakoztató nézni ezt a focit, le a kalappal Bielsa elött hogy ilyen kerettel ezt a focit nyomatja. :agree: :salute:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:30

filatáska írta:
Zubkov írta: Srácok már nem egyszer be írtátok de eskü most könyvjelzőre teszem….
Tudnátok mondani linket ahol a digi sport pl online streamen nézhető ?

Még olyanra is emlékszem , hogy valahol különböző nyelvű linkek külön voltak szedve….

Na szóval értitek…

Plsplspls….
sport365.live/en/home
Pontosan ez az. Örök hála.

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:29

Zubkov írta: Srácok már nem egyszer be írtátok de eskü most könyvjelzőre teszem….
Tudnátok mondani linket ahol a digi sport pl online streamen nézhető ?

Még olyanra is emlékszem , hogy valahol különböző nyelvű linkek külön voltak szedve….

Na szóval értitek…

Plsplspls….
sport365.live/en/home

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:02

Az mi gól a Leeds-től, parádé a csatár meglátása! :agree:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 19., vasárnap 13:02

alexoxladjackoxi írta:
Csabi írta:
látom az évvégi headline-okat. "ödegaard vezetésével az arsenal ott lehet a konferencia liga következő kiírásában" :lol:

amúgy volt a meccsen egy 11-es is, amit a var - pontosabban kiment a spori megnézni - visszafújt. szerintem az egy teljesen tiszta 11-es volt, érthetetlen miért fújta vissza.
A Chelseaben pl. Lukakun kívül nincs igazán nagy klasszis
Azért Kanté se kutya. Rajtuk kívül még Silva is annak számított és ki tudja mi lesz Mount-tal és Havertz-cel, bár az utóbbiak inkább csak a múlt és a jövő.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2021. szeptember 19., vasárnap 13:03-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:44

Srácok már nem egyszer be írtátok de eskü most könyvjelzőre teszem….
Tudnátok mondani linket ahol a digi sport pl online streamen nézhető ?

Még olyanra is emlékszem , hogy valahol különböző nyelvű linkek külön voltak szedve….

Na szóval értitek…

Plsplspls….

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:20

gaborz1 írta:
Tjacks írta: Mondjátok hogy rosszul látok : a spíler tv komolyan leadja a rém izgalmas city-soton ismétlését a Westham-MU helyett? :lol: azmiaz??
Digisport1 adja elvileg élőben a WHU-MU meccset ma.

Nevetséges b*zd ki :( köszi az infót!

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:14

Tjacks írta: Mondjátok hogy rosszul látok : a spíler tv komolyan leadja a rém izgalmas city-soton ismétlését a Westham-MU helyett? :lol: azmiaz??
Digisport1 adja elvileg élőben a WHU-MU meccset ma.

Tjacks
Hozzászólások: 2616
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2021. szeptember 19., vasárnap 12:04

Mondjátok hogy rosszul látok : a spíler tv komolyan leadja a rém izgalmas city-soton ismétlését a Westham-MU helyett? :lol: azmiaz??

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 19., vasárnap 11:09

mi a makkról beszélsz? a börnli játékos elpöckölte a labdát mellette, lehet hogy megpattant a lábfején a labda, de ettől a belépője full vakon volt és szabálytalan volt. nem azért érte el a labdát először, mert jó volt a szerelés, hanem mert a csávó rápöckölte. teljesen tiszta 11-es.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2057
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:47

Csabi írta:
Pad'em írta: Öde szabi gól.

https://twitter.com/ArsenalSouvlaki/sta ... 37697?s=19

Talán kirángatja őket a kieső zónából :D
látom az évvégi headline-okat. "ödegaard vezetésével az arsenal ott lehet a konferencia liga következő kiírásában" :lol:

amúgy volt a meccsen egy 11-es is, amit a var - pontosabban kiment a spori megnézni - visszafújt. szerintem az egy teljesen tiszta 11-es volt, érthetetlen miért fújta vissza.
Ramsdale először a labdát érte el.

Kerlon! Ez a lényeg, amit Te is írsz, ezzel a kerettel lehet menni a bajnoki címért. Mármint a United-el kapcsolatban. Nem favoritok, de az állomány alapján akár meg is lehetne nekik, csak Ole kevés. Egyik csapat sem tökéletes. A Chelseaben pl. Lukakun kívül nincs igazán nagy klasszis, a Unitedben ott van Pogba, CR, Bruno... Én sokszor unom is a Chelsea játékát, de elképesztően kompakt csapat, és nagyon stabilak. Amióta Tuchel az edző, egy bajnoki volt, ahol 1 gólnál többet kaptak. Mindegy, csak azt akarom ebből kihozni, az ő keretük sem feltétlenül áll 15 világsztárból, de van egy fasza edzőjük. Ha ő ülne a MU kispadján, lehet totál fordítva beszélnénk arról, hogy ki legnagyobb esélyes. Amúgy én is 4. helyre várom a Unitedet, de nem azért mert tapinthatóan gyengébb lenne a játékosállományuk, hanem mert nincs normális edzőjük. Ronaldohoz pedig annyit, hogy önmagában ő nem garancia arra, hogy csapatként is előre lépnek. Szerintem nem volt rá szükségük, a gólokat hozni fogja, de nélküle is meglettek volna azon a poszton.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. szeptember 19., vasárnap 10:24

Pad'em írta: Öde szabi gól.

https://twitter.com/ArsenalSouvlaki/sta ... 37697?s=19

Talán kirángatja őket a kieső zónából :D
látom az évvégi headline-okat. "ödegaard vezetésével az arsenal ott lehet a konferencia liga következő kiírásában" :lol:

amúgy volt a meccsen egy 11-es is, amit a var - pontosabban kiment a spori megnézni - visszafújt. szerintem az egy teljesen tiszta 11-es volt, érthetetlen miért fújta vissza.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2021. szeptember 18., szombat 18:22

sebydani írta: Pep ráérzett erre a nehéz meccsre a Southampton ellen, le is x-eltek velük otthon :kalapos:
Legalább jött a kapuralövés a hajrában. Ha nincs, az azért komolyabb lett volna mint a Barca keddi nullázása + még így is "szerencséjük" volt, hogy visszavonták a tizit és Walker pirosát.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2021. szeptember 18., szombat 18:16

Pep ráérzett erre a nehéz meccsre a Southampton ellen, le is x-eltek velük otthon :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. szeptember 18., szombat 17:27

Öde szabi gól.

https://twitter.com/ArsenalSouvlaki/sta ... 37697?s=19

Talán kirángatja őket a kieső zónából :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. szeptember 18., szombat 13:00

Kerlon írta:
alexoxladjackoxi írta:

Miért nincs pad a Unitednél? A keretre mostmár egy picit sem mutogathatnak. Olén múlik mit hoz ki belőle. Szerintem amúgy extra változás nem lesz náluk, de nem a keret minősége, és hossza miatt, mert mindkettő adott.
Pl, mert Pogba balszélsőt játszott már az első fordulókban.
Sok múlik majd CR-en és Fernandesen, mert a többiek szerintem még nem tartanak ott vagy nem is fognak ott tartani, hogy a United vezér arcai legyenek. Greenwood itt az egyetlen nagy meglepetés szerintem, aki elég pofásan kezdett és elég tökösnek is tűnik. Rashford szerintem szimplán túlértékelt, amúgy egyre jobban azt látom rajta, hogy egy erőlködő buta játékos, Martial mindenki elüldözni, Lingaard nagyot ment egy közép csapatban, talán hasznos kiegészító lesz. Sancho új arc, ki tudja, hogy felveszi-e a PL ritmust.

Középpályán van Pogba meg 3-4 középees arc, akik a melót végülis lerakják, de fazont senki sem fog szabni a játékuknak. Pogba is azért remekelt eddig, mert szabadabban támadhatott.
Védelem nevekre rendben van.
Második felvetésem, hogy Ole gyenge edző, a kerettel lehet küzdeni a bajnoki címért, amit nem vitatok, de a másik 3 csapattal szemben szerintem ezek a döntő faktorok. Liverpoolnál van egy erős kezdő néhány jó kiegészítő játékossal és egy markáns edzővel, Chelsea dettó, de ott a pad is hosszú, Cityt ismerjük, de nincs egy értelmes csatárjuk, ami szerintem be fog ütni náluk.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ennek így is kell lennie, de szerintem a United 4. helyen lesz évvégén, aztán majd a sérülések, aktuális forma eldönti, hogy fog ez változni. De jelenleg én amondó vagyok, hogy a Pool Chelsea kettős eldönti a bajnoki címet, aztán 2-3 helyen a Cityvel lesz valaki és a United utána jön.

Sok fog múlni az egymás elleni meccseiken.
:agree:
Még több ilyet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. szeptember 18., szombat 10:22

alexoxladjackoxi írta:
Kerlon írta: City csatár neélkül kiesik nálam a bajnok esélyesek közül.
Chelsea
Pool
City lesz a top 3.

Unitednél se pad, se edző.
Miért nincs pad a Unitednél? A keretre mostmár egy picit sem mutogathatnak. Olén múlik mit hoz ki belőle. Szerintem amúgy extra változás nem lesz náluk, de nem a keret minősége, és hossza miatt, mert mindkettő adott.
Pl, mert Pogba balszélsőt játszott már az első fordulókban.
Sok múlik majd CR-en és Fernandesen, mert a többiek szerintem még nem tartanak ott vagy nem is fognak ott tartani, hogy a United vezér arcai legyenek. Greenwood itt az egyetlen nagy meglepetés szerintem, aki elég pofásan kezdett és elég tökösnek is tűnik. Rashford szerintem szimplán túlértékelt, amúgy egyre jobban azt látom rajta, hogy egy erőlködő buta játékos, Martial mindenki elüldözni, Lingaard nagyot ment egy közép csapatban, talán hasznos kiegészító lesz. Sancho új arc, ki tudja, hogy felveszi-e a PL ritmust.

Középpályán van Pogba meg 3-4 középees arc, akik a melót végülis lerakják, de fazont senki sem fog szabni a játékuknak. Pogba is azért remekelt eddig, mert szabadabban támadhatott.
Védelem nevekre rendben van.
Második felvetésem, hogy Ole gyenge edző, a kerettel lehet küzdeni a bajnoki címért, amit nem vitatok, de a másik 3 csapattal szemben szerintem ezek a döntő faktorok. Liverpoolnál van egy erős kezdő néhány jó kiegészítő játékossal és egy markáns edzővel, Chelsea dettó, de ott a pad is hosszú, Cityt ismerjük, de nincs egy értelmes csatárjuk, ami szerintem be fog ütni náluk.

Persze ez nem jelenti azt, hogy ennek így is kell lennie, de szerintem a United 4. helyen lesz évvégén, aztán majd a sérülések, aktuális forma eldönti, hogy fog ez változni. De jelenleg én amondó vagyok, hogy a Pool Chelsea kettős eldönti a bajnoki címet, aztán 2-3 helyen a Cityvel lesz valaki és a United utána jön.

Sok fog múlni az egymás elleni meccseiken.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég