Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 8:48

hehetheoriginal írta: elvegzi a piszkos munkat, meg hajt, küzd, de az induloja nem tul jo, nem eleg robbanekony, emiatt 1v1ben egyelore konnyen megverik.
ebben fejlodnie kell, es ezt lehet is fejleszteni.
szar a csapat, kisse kaotikus a jatek, tele atlagos jatekossal, de the DOM (külföldi becenev, tegnap lattam eloszor) nagyon stabil, mar 3? golban benne volt, amit ez a szedettvetett banda (legalabbis egy cityhez kepest) iden lott.
Ugye legutobb kiakadtam kicsit az ujsagiroi kerdeseken a bejelentest kovetoen, most visszaolvasgattam, es mar a Lipcsebe igazolaskor is ezt a szintet hoztak :lol:
az valami tragedia, konkretan fogyatekosok, nem csak most, de ahanyszor sajtotajekoztaton kerdeseket hallok, ez a tipikus szanalmas magyar foci kerdesek, nem is tudom korulirni, szekunder szegyenerzet es cringe.
kurvara ki kene mar ezeknek is halniuk a gecibe.
Klopp is a Dom-ot hasznalja. Remy szerintem el is csoppent a gyonyortol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 5., kedd 8:44

elvegzi a piszkos munkat, meg hajt, küzd, de az induloja nem tul jo, nem eleg robbanekony, emiatt 1v1ben egyelore konnyen megverik.
ebben fejlodnie kell, es ezt lehet is fejleszteni.
szar a csapat, kisse kaotikus a jatek, tele atlagos jatekossal, de the DOM (külföldi becenev, tegnap lattam eloszor) nagyon stabil, mar 3? golban benne volt, amit ez a szedettvetett banda (legalabbis egy cityhez kepest) iden lott.
Ugye legutobb kiakadtam kicsit az ujsagiroi kerdeseken a bejelentest kovetoen, most visszaolvasgattam, es mar a Lipcsebe igazolaskor is ezt a szintet hoztak :lol:
az valami tragedia, konkretan fogyatekosok, nem csak most, de ahanyszor sajtotajekoztaton kerdeseket hallok, ez a tipikus szanalmas magyar foci kerdesek, nem is tudom korulirni, szekunder szegyenerzet es cringe.
kurvara ki kene mar ezeknek is halniuk a gecibe.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 8:44

hehetheoriginal írta:
kierkegaard írta: Valóban nagyon érdekes jelenség. 444, telexet követem csak és lecsekkoltam a kommentszekciót a cikknél és elég nagy százalékban volt szó arról, hogy ez a dolga, ezért kapja a fizetést, beleért a védő.
A beleért a védő mögött pedig a történés értékcsökkenése van. Nyilván rávetitenek az emberek a saját problémájukból.

Vagy amikor odaigazolt akkor szintén lehúzós kommentek voltak. Külföldi fiszfasz fb oldalak kommentelői között pedig elismerések, támogatások. A redditen is a góljánál kb senki se vitatta, hogy bárki is hozzáért volna. Elismerően csettintett.
Szomorú.

Amúgy az mekkora wtf, hogy 4. meccse nem cserélték le. végig tolta.
ezekre szokott menni a trollfocin a meme, hogy lakatos szilard meg kovacs ödön kisujszallasrol meg bekescsabarol megmondja, hogy hogy kellett volna azt rendesen elloni :lol: :lol: :lol:

ezek az emberek csak ilyen irigy kis nyomorultak a szar eletukkel, hogy a srac huszonevesen milliardokat keres.
Tipik magyar....sokat keres, rohadjon meg. :lol: Igaz az mar mellekes, hogy kozel 20 evet dolgozott erte + az egesz csaladja.

Vagy volt itthon a bulija a bejelentes utan, nso hivott boldog boldogtalant, kerdeztek, hogy, na milyen volt a privat buli. Ismerosom mondta nekik, hogy PRIVAT :lol:
De elotte mar odaszoltak nekik, hogy ne is keressek oket, mert ugysem mondanak semmit...de hat mintha falnak beszelne az ember.

Ugye legutobb kiakadtam kicsit az ujsagiroi kerdeseken a bejelentest kovetoen, most visszaolvasgattam, es mar a Lipcsebe igazolaskor is ezt a szintet hoztak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 8:41

hehetheoriginal írta:
G. V.tinho írta:

https://vm.tiktok.com/ZGJtb96TH/

Nem ért abba bele Szobón kívül senki
A kurvafaszbamár. :lol:

Nem lattam a tobbi golt ( :lol: :mrgreen: ) de nalam fordulo golja :kalapos:

Csak hogy tisztabategyuk, nalam semmit se von le a gol ertekebol. Csak annyi volt a kerdesem, hogy beleert a vedo vagy nem, nem kell tovabbgondolni.

A media, a szurkolok, a netes es mindenfele megmondoemberek meg nagyon pozitivan vannak rola, a vedekezeset nem dicserik, de elorefele tetszik mindenkinek a jateka nagyon.
En csak szivom a vered, tuddo :mrgreen:

Vedekezest amugy pont Klopp emelte ki, hogy a piszkos munkat is elvegzi. De ahogy te nem lattad a tobbi golt, en ugy nem olvasom a "helyi" nepek velemenyet rola, mert azok meg egy Harry Maguiert is kepesek voltak dicsoiteni :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 5., kedd 8:41

kierkegaard írta: Valóban nagyon érdekes jelenség. 444, telexet követem csak és lecsekkoltam a kommentszekciót a cikknél és elég nagy százalékban volt szó arról, hogy ez a dolga, ezért kapja a fizetést, beleért a védő.
A beleért a védő mögött pedig a történés értékcsökkenése van. Nyilván rávetitenek az emberek a saját problémájukból.

Vagy amikor odaigazolt akkor szintén lehúzós kommentek voltak. Külföldi fiszfasz fb oldalak kommentelői között pedig elismerések, támogatások. A redditen is a góljánál kb senki se vitatta, hogy bárki is hozzáért volna. Elismerően csettintett.
Szomorú.

Amúgy az mekkora wtf, hogy 4. meccse nem cserélték le. végig tolta.
ezekre szokott menni a trollfocin a meme, hogy lakatos szilard meg kovacs ödön kisujszallasrol meg bekescsabarol megmondja, hogy hogy kellett volna azt rendesen elloni :lol: :lol: :lol:

ezek az emberek csak ilyen irigy kis nyomorultak a szar eletukkel, hogy a srac huszonevesen milliardokat keres.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 5., kedd 8:38

kiafact érdekel, hogy beleértek :lol:
Nagyon jól lő, hülye is tudja....

jó lesz az, csak csapatni kell B-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 5., kedd 8:36

G. V.tinho írta:
hehetheoriginal írta: mégis beleért a vedo :mrgreen:
https://vm.tiktok.com/ZGJtb96TH/

Nem ért abba bele Szobón kívül senki
A kurvafaszbamár. :lol:

Nem lattam a tobbi golt ( :lol: :mrgreen: ) de nalam fordulo golja :kalapos:

Csak hogy tisztabategyuk, nalam semmit se von le a gol ertekebol. Csak annyi volt a kerdesem, hogy beleert a vedo vagy nem, nem kell tovabbgondolni.

A media, a szurkolok, a netes es mindenfele megmondoemberek meg nagyon pozitivan vannak rola, a vedekezeset nem dicserik, de elorefele tetszik mindenkinek a jateka nagyon.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. szeptember 5., kedd 8:38-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 8:35

kierkegaard írta: Valóban nagyon érdekes jelenség. 444, telexet követem csak és lecsekkoltam a kommentszekciót a cikknél és elég nagy százalékban volt szó arról, hogy ez a dolga, ezért kapja a fizetést, beleért a védő.
A beleért a védő mögött pedig a történés értékcsökkenése van. Nyilván rávetitenek az emberek a saját problémájukból.
Hehe es baratai :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kierkegaard
Hozzászólások: 1692
Csatlakozott: 2018. július 17., kedd 14:59

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kierkegaard » 2023. szeptember 5., kedd 8:33

Valóban nagyon érdekes jelenség. 444, telexet követem csak és lecsekkoltam a kommentszekciót a cikknél és elég nagy százalékban volt szó arról, hogy ez a dolga, ezért kapja a fizetést, beleért a védő.
A beleért a védő mögött pedig a történés értékcsökkenése van. Nyilván rávetitenek az emberek a saját problémájukból.

Vagy amikor odaigazolt akkor szintén lehúzós kommentek voltak. Külföldi fiszfasz fb oldalak kommentelői között pedig elismerések, támogatások. A redditen is a góljánál kb senki se vitatta, hogy bárki is hozzáért volna. Elismerően csettintett.
Szomorú.

Amúgy az mekkora wtf, hogy 4. meccse nem cserélték le. végig tolta.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. szeptember 5., kedd 8:17

Ilyenkor azért itt lehetne atesz sokadik regje hogy rajojjetek hogy tulsztarolt szar aki lipcseben is lefelé lógott ki. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 5., kedd 8:04

Azért elég fasza érzés ez, nagyon nagy dolog ! :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 7:30

ziro4vr írta: Ennyit rugóztok ezen baszod, ráértek. :lol:

Számomra elég megdöbbentő hogy egy magyar faszi ekkorát megy az angoloknál social media és egyéb, erre csak elismeréssel lehet bólogatni. Persze egy idő után kell majd a plusz teljesítmény is, de ebben a szürke poolban ki lehet tűnni.
Szamomra az az igazan fantastikus, ahogy mondjuk Klopp is nyilatkozik rola, pedig o aztan latott egy-ket dolgot, es nem a visszafogott interjukrol hires, ha oszintesegrol van szo.

Kivancsi vagyok a teli szezont hogy fogja birni, mert a nemeteknel ott azert volt leallas boven az angolhoz kepest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

G. V.tinho
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2023. szeptember 4., hétfő 23:41

hehetheoriginal írta: mégis beleért a vedo :mrgreen:
https://vm.tiktok.com/ZGJtb96TH/

Nem ért abba bele Szobón kívül senki

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. szeptember 4., hétfő 23:23

hehetheoriginal írta: De gea azota is szanatoriumban van megvajr miatt, mert csapata az nincs, ha jol latom
Csapata az évek óta nincs szegénynek, mondjuk 1-1 mert a Unitednek meg kapusa nincs évek óta. :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 4., hétfő 23:07

Brazil keretből ki is pattintották.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. szeptember 4., hétfő 22:13

Azaz Antony fullra ugy nez ki mint egy c tipusu itthon a nepligetbol. Fixen igaz ami rola most kijott.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 4., hétfő 22:04

De gea azota is szanatoriumban van megvajr miatt, mert csapata az nincs, ha jol latom
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. szeptember 4., hétfő 21:56

Jok ezek az United igazolasok, Onana is azutan hogy 4 meccsen beszedett 7-8 golt bejelentette, hogy visszater a valogatottba :lol:
Most jovo ev elejen lesz, jo par meccset ki fog hagyni ezzel.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 4., hétfő 21:31

https://twitter.com/TrollFootball/statu ... 25362?s=20

bazdmeg :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 4., hétfő 21:05

Abból a retardáltból tényleg bármit ki lehet nézni.

Nekem még mindig az jut eszembe ahogy ugrál a tv előtt mikor mondjak a nevét a vb kerethirdetésnél.

Közben elvileg már korábban a játékosokkal ezt lekozlik, szóval full megjátszott az egész. :lol:

https://twitter.com/antony00/status/158 ... -LnRQ&s=19
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég