Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 29., hétfő 21:35

Hajjajj...de inkább te menj csak dartsot nézni... :| :mrgreen:
Nézem én, de közben figyellek titeket :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. december 29., hétfő 21:31

Amúgy az a legszebb, hogy az Arsenalosok kiröhögik a Spursösöket, hogy mennyire középszerűek, aztán az Arsenal se sokkal jobb.
Ahogy ezt írták riválisoknál ez teljesen természetes, tök mindegy a helyezés ha előrébb vagy mint a másik! :)
Amúgy a főproblémáikat csak Wenger nem látja. VKP, csatár és ezt bármelyik normális Arsenal drukker megmondja. Pl. szerintem Wilshere 3 éve nem fejlődött semmit,de még mindig reménykednek vele kapcsolatban... Ha belelendülne meg lesérül. Arteta, Flamini már kuka... a Giroud, Welbeck, Sanogo 3 as meg egy erős középcsapat támadósorát tükrözi. A nyáron már Mertesackert is le lehetne váltani. Pár igazolással lehetne belőlük bajnok esélyes csapatot csinál, de Wengert is le kéne váltani, mert már ő is csak hátráltató tényező.
Nagyrészt adom, de Giroudot máshogy látom!Tény, hogy nem egy top csatár, de manapság kik azok?Benzema(ha van kedve)Agüero(ha nem sérült)Suarez,Ibra,Costa(Lewandowski?,Falcao?) és kb ennyi!Ők mind elérhetetlen, a másodvonal mint pl Higu,Tevez,Cavani szerintem semmivel sem jobb mint Giroud!Így vagy maradnak a fiatal tehetségek, vagy "kukáznak"!(vagy jön egy arab milliárdos)Ettől függetlenül én is elnéznék egy jobb csatárt mint Giroud de ha nincs ilyen a piacon vagy nincs rá pénz akkor elég nehéz Wengernek is!Wislhere pedig egy nagyon fasza játékos, igazi modern focista, ha nem lenne annyit sérült már top játékos lenne, ha egészséges mellé csak egy igazi vkp kellene, Matuidi vagy Sissokko és jó is lenne!
Amúgy nekem tipikusan mutatja Wenger egyik fő hibáját Podolski esete is..ülteti a padon folyamatosan, miközben egy Cazorla, Oxlade, Welbeck játszik helyette. Nem egy világklasszis a német, sőt, de kell a csapatba olyan ember, aki ha odakerül kegyetlenül bebacca, tud érkezni, gólveszélyes stb..túl sok a művészieskedő hangulatember a csapatban, akik ha teher alatt játszanak, megrogynak.
Podolski állítólag összeveszett valamin Wengerrel, télen várhatóan elviszi az Inter kölcsönbe, én annyira nem is sajnálom, az igaz, hogy sokszor odakerül a kapu elé és beteszi, de nagy meccseket ő sem tud eldönteni, játékban meg Oxi és Cazolra(utolsó 5 meccsen 3 gól-2 gólpassz) sokkal többet hozzátesz, Poldi maximum Giroud helyett lehetne alternatíva!
Harmadrészt meg igazából sosem volt kiemelkedő csapat az Arsenal (tudom volt veretlenül megynert bajnokság is..), szóval a mostani állapotuk közelebb van a valósághoz, mintha megcsinálnák a rebootot és létrejönne egy top2es angol csapat.
Európai szinten nem, de azért angol szinten általában ott voltak a top3 csapat között a Mu és a Pool mellett!

Nyáron egyértelműen edzőt kellene váltaniuk, nem azért mert Wenger egy világi pancser ahogy sokan gondolják hanem mert belefásult az egészbe már nem tud megújulni Klopp ideális lenne Wenger pedig elmehetne a Monacóhoz vagy a PSG-be, ott megmutathatja!Klopp hozza magával Hummelst és Reust, Özilt eladják a BM_nek(Klopp már úgyis megszokta, hogy odamennek a játékosai) és abból a pénzből elhozzák Matuidit és kész is! :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 21:28

Realista24 írta:
privátban jósolok tenyérből :lol:
Tanúsítom :mrgreen:
van egy jóslata, csak még nem lett valóság... :shifty:
Hajjajj...de inkább te menj csak dartsot nézni... :| :mrgreen:
nmate írta:Coutinhora leszek kíváncsi, szerintem pl. City könnyen lenyúlhatja.
vagy a nyírbátori club copacabana disco és bár
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 21:25

Coutinhora leszek kíváncsi, szerintem pl. City könnyen lenyúlhatja.

Amúgy el is kapcsolom, ilyen szar meccset is régen láttam :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 29., hétfő 21:24

privátban jósolok tenyérből :lol:
Tanúsítom :mrgreen:
van egy jóslata, csak még nem lett valóság... :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 21:22

Remy írta:
ziro4vr írta:A Poolba szerződése előtt írtam, hogy nem lennék meglepve, ha 1-2 év múlva egy Napoliban vagy Fiorentinában tolná. Szerintem jól halad.
A hírek szerint a Sampdoria akarja leigazolni. :| :lol:
Odamegy, tizikből meg elbundázott meccsekből lehoz 13 gólt, aztán valamelyik hülye megint elviszi. Látom a jövőt...privátban jósolok tenyérből :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 29., hétfő 21:21

ziro4vr írta:A Poolba szerződése előtt írtam, hogy nem lennék meglepve, ha 1-2 év múlva egy Napoliban vagy Fiorentinában tolná. Szerintem jól halad.
A hírek szerint a Sampdoria akarja leigazolni. :| :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 21:20

A Poolba szerződése előtt írtam, hogy nem lennék meglepve, ha 1-2 év múlva egy Napoliban vagy Fiorentinában tolná. Szerintem jól halad.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 21:18

ziro4vr írta:Balo meddig marad vajon?
Amíg fel nem gyújtja a házát részegen vagy össze nem veri a fél csapatot meg az edzői stábot edzésen.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 21:15

nmate írta: Ettől a Lallanatól felrobban az agyam minden alkalommal, mert ennyiből én is lehetnék profi focista. :ike:
csak te nem vagy angol, így 3 jó cselért meg 2 szép gólért nem vesznek meg 30 misiért :D

Balo meddig marad vajon?
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 21:11

ziro4vr írta:azt én nem tudom
Valamiért mindig félreérted te kis homokozó :lol:

Ettől a Lallanatól felrobban az agyam minden alkalommal, mert ennyiből én is lehetnék profi focista. :ike:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 21:10

nmate írta:Divat rovat: Sterling haverom mikor nyeste le a loboncot?
azt én nem tudom, de a haja is mintha most más lenne :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 29., hétfő 21:10

nmate írta:Divat rovat: Sterling haverom mikor nyeste le a loboncot?
Mostanában, bár már az előző meccsen is így tolta.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 29., hétfő 21:07

Divat rovat: Sterling haverom mikor nyeste le a loboncot?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 20:56

A Liverpool sima 433-as felállását nagyszerűen felkonferálták 343nak úgy, hogy Can a bal kh, Manquillo meg Morena szélső kpk. :lol: szerk: lol igazuk lett :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 29., hétfő 20:42

Oxi, Cazorla, Özil, Rosicky ezek hangulatemberek, a döntő pillanatokban rájuk nem számíthatsz. (bár az angol még fiatal, meglátjuk majd mi lesz belőle) ilyenekből elfér 1-2, de ha szinte csak belőlük áll össze a csapatod, akkor ott kiugró eredmény nem lesz, pláne ha jön szembe egy Mourinho és megeszi őket reggelire. Wenger csapatépítési modellje nem állja meg a helyét a mai fociban, ami egyfelől lehet szomorú, az öreg naívan még úgy gondolja, hogy a játékosság, látvány hozza a trófeákat, mellesleg hozhat is, csak nem önmagában, komolyabb góllövő és több győztes mentalitású ember nélkül..de ez már más kérdés. Koncepciót kell váltaniuk ha akarnak valamit.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 29., hétfő 20:33

ziro4vr írta:Ennyi változtatásból még egy Tottenham is bajnokesélyes lehetne. :mrgreen:

Amúgy nekem tipikusan mutatja Wenger egyik fő hibáját Podolski esete is..ülteti a padon folyamatosan, miközben egy Cazorla, Oxlade, Welbeck játszik helyette. Nem egy világklasszis a német, sőt, de kell a csapatba olyan ember, aki ha odakerül kegyetlenül bebacca, tud érkezni, gólveszélyes stb..túl sok a művészieskedő hangulatember a csapatban, akik ha teher alatt játszanak, megrogynak. A kivétel Alexis, ő hatalmas vétel volt, pláne annyiért. Most pl ha megvennének egy Higuaint ugyan ott lennének, egy Burnleyt lefociznak meg megszórnak, de amikor jön egy kulcsmeccs, a "zsenik" csak forgolódnak a félpályánál meg kihagyják a helyzeteiket aztán annyi. Edzőváltás, koncepcióváltás, sok zsé...de ez nem megy gyorsan egyrészt, másrészt nem merik meglépni. Harmadrészt meg igazából sosem volt kiemelkedő csapat az Arsenal (tudom volt veretlenül megynert bajnokság is..), szóval a mostani állapotuk közelebb van a valósághoz, mintha megcsinálnák a rebootot és létrejönne egy top2es angol csapat.
Soha nem voltak kiemelkedő csapat, de pár év alatt mindig oda tudtak kerülni az élre... Most meg nem. Mondjuk szerintem Oxival mellé lőttél, mert ő nem szarik maga alá, ahogy Cazorla se. Az egyik még fiatal a másik meg világ életében olyan volt, hogy vagy világklasszis teljesítményt hozott vagy szürkén játszott. Podolski is egyedül befejezni tudni, amúgy meg nagyon gyenge mezőnyben... Inkább pont az ilyen játékosok elé kéne egy igazán jó csatár nekik, mert amúgy Sanchez, Ramsey és szerintem Cazorla is veszélyes a kapura.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. december 29., hétfő 20:31

https://www.youtube.com/watch?v=gyP5NssPsZg

:salute:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. december 29., hétfő 20:30

fanático írta: "Happy Día de los Santos Inocentes!" :lol: Ennyit erről... :roll: :'( :vivo:
http://www.insidespanishfootball.com/14 ... i-khedira/
A rohadt életbe :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára schranzer 2014. december 29., hétfő 20:32-kor.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 29., hétfő 20:17

fanático írta:
schranzer írta:Ez csak valami kacsa?

http://www.sportlobster.com/news/70511/ ... edira.html
Pezsgőt bontanék ha ez tényleg összejönne. :agree: Bár egy kicsit sajnálnám, ha nem a Bayernt gyengítenénk vele, de 18 milkáért egye fene. :coffee:
Most nézem, hogy az eredeti cikk végén ez a mondat figyel:
"Happy Día de los Santos Inocentes!" :lol: Ennyit erről... :roll: :'( :vivo:
http://www.insidespanishfootball.com/14 ... i-khedira/


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 30 regisztrált és 0 vendég