Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2020. október 2., péntek 20:42-kor befejeződött.

Arsenal
12
14%
Chelsea
14
17%
Liverpool
22
26%
Manchester City
27
32%
Manchester United
5
6%
Tottenham
2
2%
Más csapat
2
2%

Szavazatok száma: 84

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 8., hétfő 18:03

El Sie7e írta: Most lehet szidni Alissont, de az elmúlt 2-3 szezonban azért elég jó teljesítményt nyújtott. Volt egy rossz meccs, na bumm. Azért nem az a lepkéző kapus, mint Karius, vagy Mignolet, vagy Bogdán :lol:
Teljesen korrekt volt az utóbbi 2-3 éve, mindenkivel előfordul 1-1 rossz meccs.
Végre van a braziloknak is jó kapusuk, Dida óta szinte senki kanyarban sem volt, most meg ő és Ederson is szóba jöhet az 1-es trikóért. Ha minden más poszton ilyen minőség lenne a braziloknál, jövőre vb esélyesek lehetnének.
Persze biztos fasza kapus, de hogy egymás után kétszer bejátssza ugyanaz, az már több mint egy rossz meccs kategória :D Láthatta az első ilyen gól után, hogy jóóó, akkor ezt nem kéne erőltetni, erre ugyanúgy bejátssza másodszor.
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 8., hétfő 17:15

el magico írta: Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
Tisztázásképp írtam, mert szerintem páran félreértettétek.
Nem csak azt jelenti, gondolom nem azért röhög rajta most a fél angol nyelvű világ, és tolja a fázós emote-okat..
Nem Alissonnal van baj, mindenki hibázhat, csak Klopp kifogásai egyre viccesebbek:
https://talksport.com/football/486487/w ... cold-feet/
Fújt a szél, hullt a hó, rövid volt a fű, túl száraz volt a pálya, stb.
A Karius agyrázkódás még nincs is benne.

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 8., hétfő 17:07

Most lehet szidni Alissont, de az elmúlt 2-3 szezonban azért elég jó teljesítményt nyújtott. Volt egy rossz meccs, na bumm. Azért nem az a lepkéző kapus, mint Karius, vagy Mignolet, vagy Bogdán :lol:
Teljesen korrekt volt az utóbbi 2-3 éve, mindenkivel előfordul 1-1 rossz meccs.
Végre van a braziloknak is jó kapusuk, Dida óta szinte senki kanyarban sem volt, most meg ő és Ederson is szóba jöhet az 1-es trikóért. Ha minden más poszton ilyen minőség lenne a braziloknál, jövőre vb esélyesek lehetnének.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. február 8., hétfő 17:04

Biztos neki is agyrazkodasa volt Ramos miatt :mrgreen:

poronty
Kedvenc játékosaid: Zidane, M. Laudrup, Redondo, Modric

HozzászólásSzerző: poronty » 2021. február 8., hétfő 16:51

Mondjuk nekem ez azért nagyon messze van attól, hogy belekényszerítették a hibába. Mindkét esetnél volt simán 5-6 méter közte meg a "letámadó" játékos között, arra rúghatja, amerre akarja. Nem volt igazi presszing alatt, nem rúgták tüdőn a labdával, nem kapta a szarabbik lábára, szimplán elbalfaszkodta kétszer. Ráadásul az első bakinál, már az elő passza is szar volt a sarokba a csapattársnak, aztán ugyanabban a szituban 3 másodperccel később, odaadja az ellenfélnek. Szépen csapdázott a City, azt nem vitatom, de simán picsán rúghatta volna a labdát, ha nem gondolja jobbnak magát lábbal, mint amilyen.
A: Courtois, Hakimi, Militao, Fofana, Mendy, Camavinga, Ndombele, Valverde, Foden, Mbappé, Haaland

B: Lunin, Carvajal, Ramón, Nacho, Reguilón, Blanco, Gravenberch, Ödegaard, Rodrygo, Cherki, Cunha

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2021. február 8., hétfő 16:27

Sierra írta: Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.
2 kapus hiba, ami a City érdeme. Belekényszerítették egy kényelmetlen szituba a kapust, aki belehibázott. Nem belepkézett egy középre tartó lövést, hanem keményen nyomás alatt volt mindkettő esetben. Persze meg lehetett volna oldani őket, de attól ez még nem kisebbíti a City érdemeit. Ennyit jelent, ha egy csapat jól, tudatosan és szervezetten támad le. Na ezek hiányoznak tőlünk, ellenünk valószínű nem hibázott volna bele Allison.

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 8., hétfő 14:31

Marky írta:

A csodalatos magyar forditasok eredmenye :mrgreen:
Másik irányba is működik ez, lehet magyarázkodni külföldi ismerősnek, ha felmerül valamilyen szólás egy beszélgetésben;
Common horse has cottage cheese on its back. :mrgreen:

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. február 8., hétfő 14:25

el magico írta: Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Tehát nem szó szerint azt mondta, hogy fázott a lába, hanem hirtelen bepánikolt.
A csodalatos magyar forditasok eredmenye :mrgreen:

Pad'em

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 8., hétfő 14:15

Pedig én Pepből simán kinéztem volna, hogy elcsórta Alisson lábvizét.
"BEST. DEFENDER. EVER."

el magico
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. február 8., hétfő 14:10

Get cold feet meaning: to suddenly become too frightened to do something you had planned to do, especially something important such as getting married.

Yazid
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ramos, Asensio

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. február 8., hétfő 14:05

Sierra írta: Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.
én most kivételesen végig néztem, teljesen megérdemelt a city győzelem, nem sok köze volt a meccshez a poolnak, rendben van a city nagyon, pedig hányok peptől. sterling adja nagyon

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. február 8., hétfő 13:52

Most néztem meg a Pool-City gólokat. Najó... :lol: :lol: Alisson mi a búbánatos lófaszt csinált? :D 2 gól egyértelműen rajta szárad, de a 4. is érdekes szögből került a kapujába. Ránéz vki az végeredményre azt hiszi h a City lealázta a Poolt. Közben valójában 2 kapitális kapushiba.
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

El Sie7e
Kedvenc játékosaid: Raúl

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. február 8., hétfő 13:46

Anthony írta:
„Nem tudom, ez nem magyarázza meg, de lehet, hogy hidegek voltak a lábai vagy hasonló. Viccesen hangozhat, de lehetséges. De még így is megvolt a lehetősége, hogy kirúgja a labdát” – elmélkedett Klopp.
:lol: :lol: :lol:

:fpalm:
Ezt én is hozni akartam, de már annyira a legalja, hogy hagytam a francba.
Egy új szintre vitte Klopp a kifogásokat.
Kondas ‘nehéz volt a levego’ mesterhez mérhető a teljesítménye.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 8., hétfő 13:46

Mondjuk megint remekül ki lett valami emelve az amugy full ertelmes meccs utani nyilatkozatábol. :agree:

De gondolom azon nem lehet jót röhögni.

Tenyleg hihetetlen számomra hogy páran mennyire fenn akadtak a bl döntő után...

Remélem idekerül egyszer valahogy, aztán hétről hétről ocsarolva lehet röhögni rajta. :)

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. február 8., hétfő 13:29

„Nem tudom, ez nem magyarázza meg, de lehet, hogy hidegek voltak a lábai vagy hasonló. Viccesen hangozhat, de lehetséges. De még így is megvolt a lehetősége, hogy kirúgja a labdát” – elmélkedett Klopp.
:lol: :lol: :lol:

:fpalm:

Victorioo
Kedvenc játékosaid: Zizu,R9,Modric

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2021. február 8., hétfő 10:41

raul 4 ever írta: Azt se hiszem, h szezon végén kirakják, nagyon csúnya lenne, meg szerintem nem ketyegett még le a német ideje, de tegnap csúnyán el lettek kapva, nem mutat jól.
Persze, hogy nem fogják. Nem tud olyan rossz szezont hozni, hogy kirúgják, most sincs rá okuk.

raul 4 ever
Kedvenc játékosaid: Marcelo, Modric, Kroos, BigBenz

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. február 8., hétfő 9:57

TheBull6 írta: Igazából a csapata stabilitása veszett el azzal, hogy az eddig stabilitást adó embereket kell hátraraknia védőnek. Két olyan emberről beszélünk (Fabinho és Henderson) akik nem kis munkát raktak ott le Neki. Persze Thiago vagy Wijnaldum se rossz focista, de azért védekezésben nem hozza egyik se azt amit a brazil és a csk hoz így kapnak a kis csapatoktól olyan bohóc gólokat kontrában, hogy az már-már röhejes.

De persze, ettől még azért elől jobb kéne hogy legyen a helyzet, de nagyon szét vannak esve mindenhol. Mane kb élete legsz*rabb formájában, bár pl a Tottenham ellen is aztán a bohócból végül meccs embere lett kb.

Kövi bajnoki Leszter, az se lesz könnyű.

A jelenlegi szitu azért sokat elárul majd Kloppról is, ha képes összerázni őket és felmennek a második helyre, valamint a BL-ben is mennek még 1-2 kört, akkor jöhet ide kérdés nélkül. Ha nem, akkor már érdekesebb a helyzet, mert nálunk még nagyobb a sz*r mint Liverpoolban :lol:
Teljesen adom, én is pont így látom, a középpálya motorjai most hátul vannak, meg van kötve Klopp keze rendesen.

Azt se hiszem, h szezon végén kirakják, nagyon csúnya lenne, meg szerintem nem ketyegett még le a német ideje, de tegnap csúnyán el lettek kapva, nem mutat jól.
2021 04 20 - uefapoli is real
Ceferintakaroggy

TheBull6

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 8., hétfő 8:56

Igazából a csapata stabilitása veszett el azzal, hogy az eddig stabilitást adó embereket kell hátraraknia védőnek. Két olyan emberről beszélünk (Fabinho és Henderson) akik nem kis munkát raktak ott le Neki. Persze Thiago vagy Wijnaldum se rossz focista, de azért védekezésben nem hozza egyik se azt amit a brazil és a csk hoz így kapnak a kis csapatoktól olyan bohóc gólokat kontrában, hogy az már-már röhejes.

De persze, ettől még azért elől jobb kéne hogy legyen a helyzet, de nagyon szét vannak esve mindenhol. Mane kb élete legsz*rabb formájában, bár pl a Tottenham ellen is aztán a bohócból végül meccs embere lett kb.

Kövi bajnoki Leszter, az se lesz könnyű.

A jelenlegi szitu azért sokat elárul majd Kloppról is, ha képes összerázni őket és felmennek a második helyre, valamint a BL-ben is mennek még 1-2 kört, akkor jöhet ide kérdés nélkül. Ha nem, akkor már érdekesebb a helyzet, mert nálunk még nagyobb a sz*r mint Liverpoolban :lol:

Professore
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. február 7., vasárnap 22:39

Csak éppen "korszakos" csapattól nem ezt várják a szurkolók. Megfáradt ez a dolog Kloppal egyre biztosabb hogy nyáron távozni fog. Jó is lenne csak valahogy nem látom magam előtt hogy a nyugger gálakezdőnk keni vágja a gegenpresszinget. Na meg az életveszélyes szélső támadókat sem (Bappe mondjuk lenne 1....). Érdekes lesz a nyár na...legalább is remélem.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. február 7., vasárnap 22:02

kiestek a védői ezért nem rúgnak gólokat a Brightonnak meg a Burnleynek. a nagy csapatok ellen lehet kifogás és mentség de itt olyan bukók is voltak amiket azért meg lehet kérdezni hogy mi volt
a jövő:

-------------------Courtois
Porro------Militao---De Ligt-----Mendes
-----------------Camavinga
------------Aouar--------Havertz
---Mbappé-------------------------Foden
--------------------Haaland

Vissza: “Labdarúgás”