Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 19., vasárnap 20:27

M1Ö írta:A másik meg, hogy nagyon is jól járnának vele. Úgyhogy remélem nem lesz olyan gyök', mint anno Fabregas volt... :roll:
Volt is már róla szó pletyka szinten. Ez alapján a kemény 2 mondat alapján nem úgy tűnik, mint aki kicsit is megbánta volna a távozást, kétlem, hogy a "hazacsábítás" nála beválna. Aztán ki tudja, ez még a jövő zenéje úgyis.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 19., vasárnap 20:20

Remy írta:Bellerín viszont sokat dobhat majd a csapat játékán. Tavaly is jó volt már, idén még jobb lehet. Nem lennék meglepve, ha a Barca jövőre vissza akarná venni.
Pont ezen agyaltam az Everton elleni meccsen, meg írtam is korábban, hogy a srác top jobbhátvéd lesz ez biztos. Na a lényeg, hogy tegnap jutott eszembe, hogy Ő is Barca nevelés papíron. Majd olyan lesz, mint Fabregas. Az Arsenal top játékost csinál belőle, aztán majd hazaviszi a Barca, sajátnevelés címszóval, hogy na mégegy sajátnvelés a kezdőbe. :shifty:
A másik meg, hogy nagyon is jól járnának vele. Úgyhogy remélem nem lesz olyan gyök', mint anno Fabregas volt... :roll:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 19., vasárnap 20:13

M1Ö írta:
alexoxladjackoxi írta:Ezért picit morci vagyok, mert simán hozhattuk volna mi is.
Az Arsenal-ba csak ne menjenek ilyen játéksok, mert szimpatizálok velük, ezek az erőcsatárok meg nem a szívem csücskei.
Oda egy Benzema féle csatár kell, aki érti és érzi a játékot, nem ilyen Benteke félék. :)
Mondjuk ha Pato valami Isteni csoda folytán erőre kapna, akkor Ő tökéletes lenne oda.
De szerintem így is nagyon jók lesznek. Ez az Everton elleni meccs akárhogy csak barátságos volt, nagyon bíztató volt. Meggyőzően és nagyon szépen játszottak, pedig ők is a felkészülés elején vannak. Ennek ellenére akár gála meccs is lehetett volna, ami egy Everton ellen jó jel lehet.
Egyetértek, hogy Benzema stílusú, mozgékony csatárra van szükségünk, de ha van egy ilyen bivaly, már klasszis center, vagy bazi nagy benne a potenciál, akkor nem ellenzem.
ziro4vr írta:Amíg az a tank merteszatyor alapkezdő hátul, nincs miről beszélni. Wilshere meg soha nem lesz vezér, cigi, buli, nagy pofa. És mellé egy fasza játlkos persze.
Mertével egy kurva nagy baj van, az pedig az, hogy még 1 csiga is gyorsabb nála. Egyébként nem véletlenül ragadt ő meg. Helyezkedésével rendre kompenzál. 1, max. 2 éve még van neki a kezdőben. Wilshere meg faszagyerek, ne bántsuk! :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27249
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. július 19., vasárnap 19:52

Bellerín viszont sokat dobhat majd a csapat játékán. Tavaly is jó volt már, idén még jobb lehet. Nem lennék meglepve, ha a Barca jövőre vissza akarná venni. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 19., vasárnap 19:51

ziro4vr írta:Amíg az a tank merteszatyor alapkezdő hátul, nincs miről beszélni.
Jaj, ne is mond... És egy ilyen ember világbajnok lett Khedira-val karöltve... :lol:
Remélem a Gabriel srác kiszorítja, de még Chambers is jobb nála, a jobboson úgy is megvannak. Csak valamiért Wenger szerelmes belé... :fpalm:
ziro4vr írta:Wilshere meg soha nem lesz vezér, cigi, buli, nagy pofa.
Nem lesz, pedig lehetne. Mert a habitusa, úgymond stílusa megvan hozzá. Csak tényleg komolytalan, meg még túl fiatal hozzá. Hátha kinövi egyszer. Ramsey-t is el tudnám képzelni ilyen szerepkörben, mert Ő elég komoly, csak belőle meg a vérmérséklet hiányzik ehhez. Na majd Özil megembereli magát, azt felhúz mindenkit, meg tartja a csapatban az erőt.... :lol: :lol: De kár azért az emberért b*sszameg... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 19., vasárnap 19:37

Amíg az a tank merteszatyor alapkezdő hátul, nincs miről beszélni. Wilshere meg soha nem lesz vezér, cigi, buli, nagy pofa. És mellé egy fasza játlkos persze.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 19., vasárnap 19:33

ziro4vr írta:Amíg nincs vérre menő tét (tavasz) addig az arsenal mindig jó. Ezt látni kell. Ahogy azt is, hogy amikor viszont forró a helyzet, kiszállnak.
Ez jogos sajnos. Nincs igazi vezérük, nincs igazi karakter a csapatban. Wilshere az lehetne, ha nem lenne "kölyök" meg nem hagyna ki fél szezonokat. Remélem Cech jelenléte ezen is segíteni fog, meg talán Alexis is lehet majd vezér a tavalyi éve után.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 19., vasárnap 19:27

Amíg nincs vérre menő tét (tavasz) addig az arsenal mindig jó. Ezt látni kell. Ahogy azt is, hogy amikor viszont forró a helyzet, kiszállnak.
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 19., vasárnap 19:26

alexoxladjackoxi írta:Ezért picit morci vagyok, mert simán hozhattuk volna mi is.
Az Arsenal-ba csak ne menjenek ilyen játéksok, mert szimpatizálok velük, ezek az erőcsatárok meg nem a szívem csücskei.
Oda egy Benzema féle csatár kell, aki érti és érzi a játékot, nem ilyen Benteke félék. :)
Mondjuk ha Pato valami Isteni csoda folytán erőre kapna, akkor Ő tökéletes lenne oda.
De szerintem így is nagyon jók lesznek. Ez az Everton elleni meccs akárhogy csak barátságos volt, nagyon bíztató volt. Meggyőzően és nagyon szépen játszottak, pedig ők is a felkészülés elején vannak. Ennek ellenére akár gála meccs is lehetett volna, ami egy Everton ellen jó jel lehet.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 19., vasárnap 19:16

Na, Benteke hivatalosan is Pool-os lett. Ezért picit morci vagyok, mert simán hozhattuk volna mi is. :angry: Elől kezdenek alakulgatni, csak kéne egy egészséges Sturridge nekik. Nem tudom mennyi pénz van még, de a helyükben vennék még szélsőt, belső kp-t és védőt is.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. július 19., vasárnap 12:30

Megnéztem most ezt a Delphet. Nem is olyan rossz focista ő. 8 millió fontért nagyon jó vétel. A két braziltól jobb lehet

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 17., péntek 21:48

M1Ö írta:
BBeno írta: megnéztem. 8 millió font volt a kivásárlási ára.
Na, akkor legalább nem hagyták magukat lehúzni, így már talán érthető, hogy rá mozdultak. Padra jó lesz, csak én a helyükbe a kezdőbe igazolnék.
Egyetértek, én is a kezdőbe hoznék gémert. De mondjuk ha a középpályát nézzük, akkor azért nincs nagyon eleresztve a piac. Nem könnyű minőségi játékost találni, aki előrelépés lenne a Citynek. Helyükbe Vidalért szimatoltam volna, bár nem vagyok biztos abban, hogy akárki kedvéért elhagyná a Juvét...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 17., péntek 20:32

Mi ebben a meglepő? Erről szól a mai foci...
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 20:05

BBeno írta: megnéztem. 8 millió font volt a kivásárlási ára.
Na, akkor legalább nem hagyták magukat lehúzni, így már talán érthető, hogy rá mozdultak. Padra jó lesz, csak én a helyükbe a kezdőbe igazolnék.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 17., péntek 19:54

transfermarkt szerint 11,5 millió euró. ez még változhat persze, általában szokott is változni. azt olvastam hogy a kivásárlási áráért vették meg de nem írták az mennyi.


*** megnéztem. 8 millió font volt a kivásárlási ára.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 19:53

BBeno írta:ebből nehezen fog kijönni
Arról nem írnak, hogy mennyit adtak végülis érte? Mert ha ilyen 20 millió font körüli összegről beszélünk, akkor sírva fogok nevetni. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. július 17., péntek 19:50

ebből nehezen fog kijönni :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 19:47

Delph orvosin a City-nél. Még egy ilyen amatőr csapatot, te jó Isten... :roll:
A sok átlag játékos közé igazolnak mégegyet. Szerncsétlen Touré már nem a régi, Silva mélyponton, Nasri már 2 éve elveszett. Van egy szem Agüero-juk aki igazán top. Ráadásul Ő is sérülékeny. Mindez megspékelve Pellegrinivel, akiben szerintem már abszolút nem bíznak. Hát nem lepődnék meg, ha idén már Ők küzdenének a 4. helyért.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 14:52

ezt honnan tudod?
Több cikk is írta anno, CS0ki korábban linkelte is ide, amikor "vitáztunk" a témában.
***igen én írtam is hogy tesznek a spanyolok arra hogy a keletnek mi jó és mi nem
Ez is téves, mert miattuk van benne egy szerződésben, hogy hetente x meccsnek úgy kell kezdődnie, hogy ők is láthassák.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 13:09

CS0ki írta:Anglia ennyivel gazdagabb, mint spanyolország, ennyivel több embert érdekel a foci, ennyivel többet hajlandóak fizetni érte, előfizetni a nem olcsó kábeles cuccra.
Az egyik ez, a másik meg az, hogy én sem szívesen mennék ki 12:00-14:00 között meccsre. Pláne nem 40 fokos melegben.
Spanyolország ilyen szempontból is másabb. Ha jól tudom még ez sem feltétlen tetszik a népnek, hogy ennyit változtattak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég