Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 2., szerda 14:57

Az megvan, hogy Martial Mendes embere?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 14:52

Realista24 írta:A Dortmund 60 millió fontért felajánlotta Reust a ManU-nak, akik nem kérték, és inkább megvették Martialt. Reusért 50et adtak volna maximum.
:lol: :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 2., szerda 14:31

A Dortmund 60 millió fontért felajánlotta Reust a ManU-nak, akik nem kérték, és inkább megvették Martialt. Reusért 50et adtak volna maximum.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. szeptember 2., szerda 11:11

De ott az egész nyár, és az állítólagos kétszáz millió... Ha nem föltétlenül tud klasszist igazolni, akkor bővíthette volna a keretet vkp-val, hátvéddel, a csatár az létkérdés volt, nem úgy mint a kapus, szvsz. A pad évről évre szűkebb, sajnos Arteta, Flamini és Rosicky már nem lesz jobb, ez abszolút érvényes Cazorlára is...
"And my heart will leave you never."

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. szeptember 2., szerda 11:08

wenger évek óta ezt csinálja. nem megy a szar csapatába senki akit meg akar venni, és utolsó nap vagy igazol valami összekapart szemetet vagy nem, mint most.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 2., szerda 10:40

Azért Wengert sem kell félteni, mert a saját felfedezettjeit sokkal többre nézi és nem akarja őket kifúrni egy új játékossal még a jobbal sem igazán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 2., szerda 10:18

messideco írta:Erről van szó... Kratluálok Fenger.... :vivo:
Meg akarta például venni Karimot, nem tudta, nem az ő hibája volt, hogy nem jött össze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. szeptember 2., szerda 10:16

messideco írta:Erről van szó... Kratluálok Fenger.... :vivo:
Wengert annyiban megvédeném, hogy olyan játékost nem érdemes venni, aki nem jobb azoknál, akik a keretben vannak. Elszórhatott volna ő is 200 millát, ahogy írják több helyen, de nem volt kire elkölteni. Az Arsenalnak csak klasszisba érdemes befektetni, de az meg nincs a piacon.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. szeptember 2., szerda 10:05

Erről van szó... Kratluálok Fenger.... :vivo:
"And my heart will leave you never."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. szeptember 2., szerda 4:21

Kerlon írta: Mondjuk Anderson érdekes téma volt, mert tkp volt, Fergie meg vkp-t játszatott vele.
az egy dolog, h lebutitottak, de nem sok tamado erenyt csillogtatott.Atlagon feluli volt a gyorsasaga a kp-n, azert ragadt meg ott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. szeptember 1., kedd 22:00

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta: Biztos kinevettek,de fogalmam sincsen ki ez a martini,vagy maratoni....maradonát ismerem,őt a napoli 9.5 millió usa dollárért vette meg anno....nem volt olyan hűdeszar üzlet na. De ez meg ki a bánatos faxom?
Én is most hallottam róla először, fogalmam sincs. Biztos legalább akkora tehetség, mint anno a hajléktalan Bebe vagy az új Ronaldinho, Anderson.
Mondjuk Anderson érdekes téma volt, mert tkp volt, Fergie meg vkp-t játszatott vele.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 1., kedd 21:59

Tényleg nem lehet akkora szám, ha Remy nem tette be a kedvencei közé 3 meccs után, mint pelyhes állú tehetség. :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 1., kedd 21:57

R.M.C.F írta:
Remy írta:Én láttam mondjuk párszor játszani. Nem rossz a gyerek. Veszettül gyors és a labda sem sír nála, ráadásul tényleg még csak 19 éves. Viszont ez az ár akkor is brutálisan nagy vicc. Big Joke. Jamesnél is felhozták, hogy ki ő, hiszen csak egy VB-je volt. Na, Martialnak még az sem, csupán néhány felnőtt meccse. :lol: Ettől függetlenül persze lehet majd jó, sőt... akár még nyerhetnek is az üzleten. Engem csak az zavar - már amennyi közöm van hozzá - hogy manapság már tényleg mindenkiért több tíz milliókat fizetnek a csapatok.

Na de hol láttad??????? Én még nem is hallottam róla? Te meg nézegeted???? Bazi öreg vagyok már.
BL + BL selejtező.

Amúgy annyira adja magát, hogy ez a Martial beválik, hogy hihetetlen. Mindenki, de tényleg mindenki azon röhög, hogy mekkora madár a MU. Aztán amekkora makkerek, még tényleg belenyúltak a tutiba. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:56

Remy írta:Én láttam mondjuk párszor játszani. Nem rossz a gyerek. Veszettül gyors és a labda sem sír nála, ráadásul tényleg még csak 19 éves. Viszont ez az ár akkor is brutálisan nagy vicc. Big Joke. Jamesnél is felhozták, hogy ki ő, hiszen csak egy VB-je volt. Na, Martialnak még az sem, csupán néhány felnőtt meccse. :lol: Ettől függetlenül persze lehet majd jó, sőt... akár még nyerhetnek is az üzleten. Engem csak az zavar - már amennyi közöm van hozzá - hogy manapság már tényleg mindenkiért több tíz milliókat fizetnek a csapatok.

Na de hol láttad??????? Én még nem is hallottam róla? Te meg nézegeted???? Bazi öreg vagyok már.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 1., kedd 21:55

Én láttam mondjuk párszor játszani. Nem rossz a gyerek. Veszettül gyors és a labda sem sír nála, ráadásul tényleg még csak 19 éves. Viszont ez az ár akkor is brutálisan nagy vicc. Big Joke. Jamesnél is felhozták, hogy ki ő, hiszen csak egy VB-je volt. Na, Martialnak még az sem, csupán néhány felnőtt meccse. :lol: Ettől függetlenül persze lehet majd jó, sőt... akár még nyerhetnek is az üzleten. Engem csak az zavar - már amennyi közöm van hozzá - hogy manapság már tényleg mindenkiért több tíz milliókat fizetnek a csapatok.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 1., kedd 21:51

R.M.C.F írta: Biztos kinevettek,de fogalmam sincsen ki ez a martini,vagy maratoni....maradonát ismerem,őt a napoli 9.5 millió usa dollárért vette meg anno....nem volt olyan hűdeszar üzlet na. De ez meg ki a bánatos faxom?
Én is most hallottam róla először, fogalmam sincs. Biztos legalább akkora tehetség, mint anno a hajléktalan Bebe vagy az új Ronaldinho, Anderson.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 1., kedd 21:49

ziro4vr írta:Az egész nyarat jellemző, növekvő trendnek megfelelő, elképesztően túlzó igazolások csúcsa ez a Martial gyerek. Még viccesebb, ha megnézzük kiket akart a MU, majd miután nem jött össze senki, szépen tartogatták a sütipénzt, hogy majd a sok Garáthos emberre elköltik, erre az sem jött be, így akkor érkezett ez a random tehetséges fiú, ennyiért. :lol:

Biztos kinevettek,de fogalmam sincsen ki ez a martini,vagy maratoni....maradonát ismerem,őt a napoli 9.5 millió usa dollárért vette meg anno....nem volt olyan hűdeszar üzlet na. De ez meg ki a bánatos faxom?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. szeptember 1., kedd 21:47

Vajon mennyi lenne manapság egy 23 éves, friss aranylabdás CR? De Bruynék meg Martialok 50+ :lol: :lol: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. szeptember 1., kedd 21:44

Az egész nyarat jellemző, növekvő trendnek megfelelő, elképesztően túlzó igazolások csúcsa ez a Martial gyerek. Még viccesebb, ha megnézzük kiket akart a MU, majd miután nem jött össze senki, szépen tartogatták a sütipénzt, hogy majd a sok Garáthos emberre elköltik, erre az sem jött be, így akkor érkezett ez a random tehetséges fiú, ennyiért. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. szeptember 1., kedd 21:44

mondjuk az már más kérdés h én semmi extrát nem látok benne
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég