Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 21:17

Nem fer be, ha neymar es jezus is formaban van, jobboson koztudottan nem jo, ezert kezd ott rafinnya. En egy denilson/juninho fele sztarcsere feladatot tudok elkepzelni nala, hogy beáll utolso harmincra es felporgeti a dolgokat
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 22., szombat 21:15

Vini kezdő lesz a vbn ebben biztos vagyok.

Na de ez off.

Martinelli is idén egész érdekes.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 21:14

ziro4vr írta:
hehetheoriginal írta: ellenkeznék a velemenyeddel, lehet hogy gyorsnak tunik, ahogy porognek a pici labai, de hasonloan kb iscohoz o se tud elszakadni a vedojetol rendesen, ha valahogy mar ki tudta billenteni, valszeg a rovid kis labai miatt. Szoval azt mondom, hogy a valogatottban mindegyik szelso jobb nala, nem ertem - azon tul, hogy anglia....-, hogy lehetett 100at kiadni erte
Vini alap, Neymar alap, mellettük lesz mondjuk 2 hely a kezdőben, kíváncsi leszek.

Nálam Antony meg Jesus, de vszeg Raphinha lesz meg Ricardinho.
Max nalad, de vini soha nem volt es most sem kezdo, mar csak azert mert neymar van balon altalaban, jobbon meg nem vinit fogja betenni , rafi is elotte van a sorban pl, rodrygo meg 3 perceket kap idohuzo cserenek a vegen altalaban. Persze a vbig lehet egysmas
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2022. október 22., szombat 21:15-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 22., szombat 21:11

hehetheoriginal írta: ellenkeznék a velemenyeddel, lehet hogy gyorsnak tunik, ahogy porognek a pici labai, de hasonloan kb iscohoz o se tud elszakadni a vedojetol rendesen, ha valahogy mar ki tudta billenteni, valszeg a rovid kis labai miatt. Szoval azt mondom, hogy a valogatottban mindegyik szelso jobb nala, nem ertem - azon tul, hogy anglia....-, hogy lehetett 100at kiadni erte
Vini alap, Neymar alap, mellettük lesz mondjuk 2 hely a kezdőben, kíváncsi leszek.

Nálam Antony meg Jesus, de vszeg Raphinha lesz meg Ricardinho.
Nem illik.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 22., szombat 21:04

Lábmértetet nem kommentálnám, de Antony egyelõre nem hoz okos döntéseket a pályán, az biztos.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 20:58

El se merem képzelni,mi lenne ha egy Modricot vagy Kroos-t tennénk be a pl-be
az megvan, hogy modric a spursben nyomott le par evet? Aztan kikapartuk a gecibol es az ev legrosszabb la liga igazolasat csinaltuk belole :kalapos:
Antony-ra kíváncsi leszek, a sebesség, technika megvan, játssza az agyát is rendesen, ebbe könnyű beleragadni, meg lehet belőle még fejlődni is.
ellenkeznék a velemenyeddel, lehet hogy gyorsnak tunik, ahogy porognek a pici labai, de hasonloan kb iscohoz o se tud elszakadni a vedojetol rendesen, ha valahogy mar ki tudta billenteni, valszeg a rovid kis labai miatt. Szoval azt mondom, hogy a valogatottban mindegyik szelso jobb nala, nem ertem - azon tul, hogy anglia....-, hogy lehetett 100at kiadni erte
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 22., szombat 20:48

illgner írta: Éppen valami nőverés miatt mondott le, nem biztos, hogy most olyan nagyon jó választás lenne, főleg, hogy az egyik játékosuk is január óta nőverés miatt van felfüggesztve
ohhh, na ezt nem tudtam. :| Így valószínűleg fel sem merülne a neve.
Nemtom, nekem ezzel a Ten Haggal is az az érzésem, hogy meg fog bukni. Igazából mindenki megbukott ott az öreg Ferguson óta. Kivéve talán a jó öreg Special One-t, ő aránylag sikeres volt a körülményekhez képest. Ole Gunnar volt az egyetlen, aki majdnem 3 évet ott volt, amúgy mindenki max 2-t.
ziro4vr írta: Real, City, Bayern, én ezt a hármat mondanám ha labdabiztonságot, passzpontosságot nézünk.
Ja tényleg ott van még a Bayern is, de annyira sehol nincsenek az utóbbi években, hogy mindig megfeledkezem róluk. :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 22., szombat 20:46

Real, City, Bayern, én ezt a hármat mondanám ha labdabiztonságot, passzpontosságot nézünk.

Enyhe túlzás, de beraksz egy Muba egy Casemirot, hát a többi óvodásnak néz ki, Eriksen, Fred, Mektomi, hagyjuk..

Antony-ra kíváncsi leszek, a sebesség, technika megvan, játssza az agyát is rendesen, ebbe könnyű beleragadni, meg lehet belőle még fejlődni is.
Nem illik.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 22., szombat 20:40

Sierra írta:
Ja tudom de az már elég rég volt. Lehet azóta már fejlődött ő is, Walesszel 4 évet elvolt.
Éppen valami nőverés miatt mondott le, nem biztos, hogy most olyan nagyon jó választás lenne, főleg, hogy az egyik játékosuk is január óta nőverés miatt van felfüggesztve :smile:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 22., szombat 20:38

ziro4vr írta: Casemiro, Varane meg Antony focizott valamennyit, a többitől elpattant a labda, rossz helyezkedés, túlfut..jajj de meg kell becsülnünk a mostani csapatunkat.
Legjobb barátom Mu szurkoló, kérdeztem,hogy a mi fasz van,hogy nem játszik Case?
Pár hete még azt mondta,hogy áhh gyors neki a pl, he mondom ember, láttam meccseket ahol játszott már akkor is kiemelkedett azzal,hogy egyből passzolt és nem szarozott legtöbb esetben a labdaátvétellel sem(persze csak ahol a helyzet indokolta), most meg elvan alélva,hogy tanári mód játszott a spurs ellen, meg mostanában úgy un block.

El se merem képzelni,mi lenne ha egy Modricot vagy Kroos-t tennénk be a pl-be vagyis de, Man city féle focó lenne.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 22., szombat 20:36

ziro4vr írta: Casemiro, Varane meg Antony focizott valamennyit, a többitől elpattant a labda, rossz helyezkedés, túlfut..jajj de meg kell becsülnünk a mostani csapatunkat.
Amúgy a Real meg a City kerete durván kiemelkedik a többi csapat közül minőségben, teknikában. Többiek egy vagy több polccal lejjebb vannak. Tényleg szerencsések vagyunk. És mindezt úgy, hogy egyébként 2 középcsatár van a keretben össz-vissz.
chronic írta: ?

Jobb volt ma a MU, Giggs meg volt pár meccsig az edző azt hiszem Van Gaal után, hagyjuk is.
Ja tudom de az már elég rég volt. Lehet azóta már fejlődött ő is, Walesszel 4 évet elvolt.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 22., szombat 20:35

Hosszú évek óta az első értelmes edző a MU padján, de azért már kib....nátok, ez jó :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 20:35

ziro4vr írta: Casemiro, Varane meg Antony focizott valamennyit, a többitől elpattant a labda, rossz helyezkedés, túlfut..jajj de meg kell becsülnünk a mostani csapatunkat.
Best league, ahol 50 alatt nem kapsz cserejatekost se :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. október 22., szombat 20:33

Sierra írta: Én tuti kibasznám a kopaszt aztán vinném valamelyik ex-Unitedest, Scholest vagy Giggst
?

Jobb volt ma a MU, Giggs meg volt pár meccsig az edző azt hiszem Van Gaal után, hagyjuk is.

Ez az Antony gyerek viszont simán elfért volna nálunk is, persze Rodrygo most úgy tűnik szintet lépett, de attól a gyerek jól kavargat, a kaput is érzi.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. október 22., szombat 20:31

Casemiro, Varane meg Antony focizott valamennyit, a többitől elpattant a labda, rossz helyezkedés, túlfut..jajj de meg kell becsülnünk a mostani csapatunkat.
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. október 22., szombat 20:24

petiamadridista írta: Brutálisan kiemelkedik ebből a MUból Case.
WorldClass.
Kiveve mikor allandoan leszedik a labarol a labdat, de ez nala mindig benne volt a pakliban.
De nem kerdes, hogy a korabbi felhozatallal szemben nagysagrendekkel javulast jelent a kpra
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. október 22., szombat 20:23

Brutálisan kiemelkedik ebből a MUból Case.
WorldClass.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. október 22., szombat 20:22

KÁZMÉR :salute: :salute: :salute:
Én tuti kibasznám a kopaszt aztán vinném valamelyik ex-Unitedest, Scholest vagy Giggst :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62868
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 22., szombat 20:21

Casemiro :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2022. október 22., szombat 20:21

:sziv: Case
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég