Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 11:53

BBeno írta:

gerrard tucat angol azért mert semmi olyan extra képessége nincs amire azt mondom hogy ez igen. közel sem világklasszis az emberetek. ennyi.
Higuaínt és Özilt mégis nagyra tartod. Vagy ők mégis mivel érdemelték ki az "ez igen" kifejezést?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 2., péntek 11:51

mondom én hogy belegondoltok ebbe mindent ami le sincs írva.

egyszer nem írtam azt hogy tucat az akinek nincs BL címe. egyrészt mert gerrardnak van.

gerrard tucat angol azért mert semmi olyan extra képessége nincs amire azt mondom hogy ez igen. közel sem világklasszis az emberetek. ennyi. örültem, hogy sose jött ide, mert egy spanyol bajnokságban kijött volna minden negatívum amit elnéztek neki. csak azért mert egy ikon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. január 2., péntek 11:49

Spitzmüller István 4 bajnoki cím.
Frank Lampard 3 bajnoki cím.
Steven Gerrard 0 bajnoki cím.

Spitzmüller>Lampard>Gerrard.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 11:45

Kerlon írta:Te Bbeno, mi a véleményed arról, hogy Ronaldonak nem sikerült BL-t nyernie? :mrgreen:
tucat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 2., péntek 11:44

Te Bbeno, mi a véleményed arról, hogy Ronaldonak nem sikerült BL-t nyernie? :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 2., péntek 11:44

Szerintem felesleges győzködni... Stevienek úgy is csak egy BL esett le előbb tucatjátékosként, mint Frankienek világklasszisként. :/
ebbe most bele akarsz menni hogy kinek mikor jött össze a BL?? :D

mert fellehet hozni Balotellit akinek már 20 évesen leesett. tök mindegy hogy gerrard vagy lamps mikor szerzett BL-t. a lényeg hogy megvan a BL.

És ha már elcsúszás... a balfasz Terry szépen elcsúszott ott a BL döntőben. A tucat senkiházi... :)
de pár évre rá megszerezte a BL-t végre. tehát ő sem maradt BL nélkül
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. január 2., péntek 11:46-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 11:44

BBeno írta:Remy te is nagyon jól tudod hogy akkoriban mennyit ért egy spanyol kupa. nehogy már ez érv legyen... a bernabeu kupával egy szinten volt de még talán annyira sem tartották. amilyen kupát illett behúzni Raulnak azokat be is húzta.
Mindent megmagyarázol. Elképesztő. :D Tehát, Gerrardot kiröhögöd, mert nincs bajnoki címe, de Raúlnak elnézed, hogy egy Real Madridban nem tudott 16 év alatt egy kupát összehozni.

Lényeg a lényeg... nem 1 emberen múlik egy kupa megnyerése, pláne nem egy bajnoki cím. Gerrard még idén is odateszi magát, hogy ezt a gyenge Poolt valahogy odavigye az EL helyekre. Tavaly is a csapat egyik legjobbja volt.

És ha már elcsúszás... a balfasz Terry szépen elcsúszott ott a BL döntőben. A tucat senkiházi... :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2015. január 2., péntek 11:45-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 2., péntek 11:42

BBeno írta:Remy te is nagyon jól tudod hogy akkoriban mennyit ért egy spanyol kupa. nehogy már ez érv legyen... a bernabeu kupával egy szinten volt de még talán annyira sem tartották. amilyen kupát illett behúzni Raulnak azokat be is húzta.
Mondom én, de nem ütöm le, meghagyom másnak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 2., péntek 11:41

Remy te is nagyon jól tudod hogy akkoriban mennyit ért egy spanyol kupa. nehogy már ez érv legyen... a bernabeu kupával egy szinten volt de még talán annyira sem tartották. amilyen kupát illett behúzni Raulnak azokat be is húzta.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. január 2., péntek 11:38

BBeno írta:...
A bajnoki cím nem egy-egy játékoson múlik. Gerrard jó pár szezonban bőven kivette a részét.

Valdésnek meg azért nincs ajánlata, mert 32 éves és nem rég kezdett él felépülni egy bő fél éves sérülésből. Egy Monaco kaliberű csapatban most is simán elférne, de ott nem kockáztattak nyáron...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 2., péntek 11:37

Remy írta:
BBeno írta:az hogy 5 vs 6 az olyan mindegy. főleg hogy idén egalizálni fog.az meg a másik hogy valdes akkora kapus hogy fél éve nincs egy nyamvadt ajánlata sem. de az hogy valaki 1997 óta nem tud nyerni bajnoki címet az már bőven a meleg kategória. és egy BL győztes csapatról beszélünk. egy igazi klasszis ennyi idő alatt azért össze tud kukázni bajnoki címet. mivel nem egy poszt balotelli és gerrard így én semmiképpen sem mondtam hogy egyik jobb mint a másik.
de írjatok még olyanról amiket nem is írtam de ti belegondoltok :hmmm:
Ha jól tudom Raúl nem nyert Spanyol kupát. 16 év alatt nem tudott összekukázni egy nyamvadt Spanyol kupát, amikor 3x is BL-t nyertek? Szánalmas tucat ez a Raúl... :-( És mi egy ilyet tartunk legendának... úristen. :-(
Szerintem felesleges győzködni... Stevienek úgy is csak egy BL esett le előbb tucatjátékosként, mint Frankienek világklasszisként. :/
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 2., péntek 11:37

Gerrard jó kis spíler volt fénykorában. Ballal, jobbal veszélyes volt a 16-oson kívülről, 20-ról ha tiszta lövőhelyzete volt az elég jó eséllyel gól lett. Jó kis lövője van. Az angol fociba abszolút nagy király volt, hosszú labdákat nagyon jól érezte mikor, hova kell rakni, remekül érezte ezeket a súlypontáthelyezéseket. Vezérnek sem volt utolsó. Az meg hogy elcsúszott... ilyen az élet, ezért nem lehet basztatni.
Lampard sem volt rossz játékos, jól érkezett mindig 16-ra a támadásokkal és neki sem volt rossz a jobbosa. Rajta kevésbé látszik a kor, de mivel kicsit feljebb játszik a középpályán, mint Gerrard ezért persze, hogy nem jön ki annyira.
Világszinten egyik sem volt soha klasszis, de az átlag angol focistákhoz képest jóval több eszük volt a focihoz és a képességek is megvoltak szóval simán vezérek voltak a csapataikban.

Én úgy vélem mindkettő megérdemli a tiszteletet, mert azért tettek le az asztalra bőven.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 2., péntek 11:35

de írjatok még olyanról amiket nem is írtam de ti belegondoltok :hmmm:
Beno, téged nem lehet, és nem is kell komolyan venni, amikor Mou vagy Chelsea vagy volt Chelsea játékos a téma, ja meg Higu. Az állóvizet megmozgatod, de attól még csak egy kis hullám vagy csak a véleményeddel, és nem utolsó sorban házhoz jössz a pofonért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 11:35

BBeno írta:az hogy 5 vs 6 az olyan mindegy. főleg hogy idén egalizálni fog.az meg a másik hogy valdes akkora kapus hogy fél éve nincs egy nyamvadt ajánlata sem. de az hogy valaki 1997 óta nem tud nyerni bajnoki címet az már bőven a meleg kategória. és egy BL győztes csapatról beszélünk. egy igazi klasszis ennyi idő alatt azért össze tud kukázni bajnoki címet. mivel nem egy poszt balotelli és gerrard így én semmiképpen sem mondtam hogy egyik jobb mint a másik.
de írjatok még olyanról amiket nem is írtam de ti belegondoltok :hmmm:
Ha jól tudom Raúl nem nyert Spanyol kupát. 16 év alatt nem tudott összekukázni egy nyamvadt Spanyol kupát, amikor 3x is BL-t nyertek? Szánalmas tucat ez a Raúl... :-( És mi egy ilyet tartunk legendának... úristen. :-(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 2., péntek 11:35

Gerrard mehetett volna nagyon sok olyan csapathoz ahol szét nyerte volna magát,neki még jelet valamit a klubhűség ....

Azt hiszem volt valami riportfilm is erről.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagyi 2015. január 2., péntek 11:35-kor.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 2., péntek 11:32

az hogy 5 vs 6 az olyan mindegy. főleg hogy idén egalizálni fog.az meg a másik hogy valdes akkora kapus hogy fél éve nincs egy nyamvadt ajánlata sem. de az hogy valaki 1997 óta nem tud nyerni bajnoki címet az már bőven a meleg kategória. és egy BL győztes csapatról beszélünk. egy igazi klasszis ennyi idő alatt azért össze tud kukázni bajnoki címet. mivel nem egy poszt balotelli és gerrard így én semmiképpen sem mondtam hogy egyik jobb mint a másik.
de írjatok még olyanról amiket nem is írtam de ti belegondoltok :hmmm:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 2., péntek 11:29

Remy írta:
BBeno írta:lehet nevetséges a balotellis rész de attól még igaz marad.
Na, csak hogy értsed, hogy mekkora hülyeséget írtál, még akkor is, ha igaz... :)

Valdés: 6 bajnoki cím
Casillas: 5 bajnoki cím

Valdés jobb, mint Casillas? :ozil:

Nem csak a kupák számítanak. Ha aszerint néznénk, akkor elég fals képet kapnánk néhány játékosról.
De most komolyan... Addig még oké, ha ő úgy gondolja, hogy Lampard jobb azt akár el is fogadom, de olyan baromságot, hogy Gerrard nem klasszis... '97 óta közel 500 PL meccsel a háta mögött... És rá nem kellett sűrűn panaszkodnia egy Pool/angol szurkolónak se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 2., péntek 11:28

Ilyen alapon az összes magyar focista, aki bajnok volt Gerrard felett van.
Nem baj Beno, mesélj még.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 2., péntek 11:28

Géci írta:Hát nem is egy kimagasló klasszis... :)
Azert letucatozni....az ilyen Hendersonok azok igen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 2., péntek 11:24

BBeno írta:lehet nevetséges a balotellis rész de attól még igaz marad.
Na, csak hogy értsed, hogy mekkora hülyeséget írtál, még akkor is, ha igaz... :)

Valdés: 6 bajnoki cím
Casillas: 5 bajnoki cím

Valdés jobb, mint Casillas? :ozil:

Nem csak a kupák számítanak. Ha aszerint néznénk, akkor elég fals képet kapnánk néhány játékosról.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég