Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. december 27., szombat 17:54

Én nem tudom, nekem nagyon elegem lett abból, hogy a kiscsapatok ellen is besült párszor az egy gólos vezetés utáni visszaállós taktika, amikor párszor a végén kaptunk is gólt.. ez még elmegy, de hogy a bayern ellen, 2-0-ás vezetésnél így kiengedni és visszaállni.. én azt nem bocsátom meg neki. Az Atletico elleni kupadöntőn 1-0-ás vezetésnél ugyanez. Közben ment a folyamatos balhé, mert nem bírta elviselni, ha valaki nem osztja az álláspontját. Igen, beszólt neki Jesé, de akkor el kell intézni azzal, hogy a tehetségét eldobja például? Hozza fel, tegye be és mondja meg neki, hogy tessék öreg, most bizonyíts. Nála a büszkeségről szólt minden, megkapott mindenkit akit akart, mégse nyert vele semmi olyan kupát, amit más ne nyert volna. Pellegrininek nem volt szava Pereznél, azért ez nagy különbség.

Nálunknál gyengébb csapatok ellen estünk ki, ez sem igaz. Az a Liverpool, akitől egy 4-est kaptunk, az egy elég erős csapat volt, sajnos pár perc elég volt, hogy lássuk, esélyünk sincs. Lyon ellen az a benga állat ott elől úgy ment át a védőinken, ahogy akart pl.. Akkoriban ilyen Faubert, Drenthe, Van der Vaart féle játékosokkal nem lehetett többet kihozni.. Aztán jöttek CR-ék, akikkel persze, hogy visszakapaszkodtunk az elitbe.. Sztem.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 17:25

Jó, én elfogadom a ti álláspontotok, de nem fogom osztani. A 3 olaj mágnás csapat meg pont ott szokott elbukni, mint Mourinho: az első komoly csapat ellen. A City mg külön balek brigád.

A 8-0t meg senki nem mondta, baromságot nem kell belelátni a dologba, de pl a Barca 3 évig uralkodott és nem kell belelátni, hogy mindig meg is nyerték. A Bayern megint folyamatosan döntőzött... Előtte az angolok is rendre ott voltak és szinte mindegyik el is jutott a döntőbe. Egyedül Mourinho Interje lógott ki, akiknek csak egy jó évük volt, de a többiek mindig huzamosabb ideig döntő-elődöntő-döntőt játszottak. 2-3 évig domináltak. Mourinhonál a reális döntő esély SZERINTEM csak a Bayern elleni 11-es párbajnál volt, de ott meg tökön szúrtuk saját magunkat hazai pályán.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. december 27., szombat 17:02

Kerlon írta: Hiába próbáltam kihangsúlyozni, hogy az első komoly csapat ellen már akadozott a gépezet. A Bayern ellen meg 2-0-ig domináltunk, aztán szépen ki is engedte a kezéből az irányítást és ez kb. felért egy öngóllal, mert felpörögni se tudtunk. SŐT már az odavágón a mi kezünkbe lehetett volna a sorsunk.


tucsoki: miért szerinted 100-200 millióból nem elvárás odakerülni egy BL elődöntőhöz? :lol:
Hiába hangsúlyozod ki , nincs értelme... Akadozott... Mert például Idén nem akadozott a Dortmund ellen ? Nem akadozott tavaly a barca illetve az Atletico elleni meccseken ?
A Bayernnek nem akadozott ellenünk a gépezet, hiába ha továbbjutottak. Ez van ha , kettő az elithez tartozó csapat egymás ellen játszik. Nyilván nem fogod tudni játszani a játékodat minden esetben , nem fog minden sikerülni. Volt egy barca például aki mindenkire ráerőltette a játékát ... ja nem jött az Inter ott is akadozott ám a gépezet. De ha még van is ilyen ,akkor az a csapat az elit fölött áll. Nézzük a győzteseket Mou alatt... Barca. Hát nekik is akadozott ám a gépezet , hisz ha nincs Pepe kiállítása, nem sokon múlt. Chelsea... Ehhez nem fűznék semmit.

A vita abból ered, hogy szerinted akkor elit valaki, ha mindenkit 8-0ra ver és szét alázza Európát. Na ilyen nagyon ritkán van.

Szerk.: MAn.City, PSG , valahogy nekik mégsem sikerül :)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 16:53

morientes írta:
Dormund elleni visszavágó meg például hatalmas élmény volt 
Az odavágó meg katasztrófa....ide jutunk azidegenbejóaziksz mentalitással,utánna meg nem tudtak fölpörögni.De biztos a játékosok hibája volt csak....
Aztán az a bayern meccs....ha azt meghajtjuk,kiejtjük őket a picsába...de nem,viszavett,a cserékkel rátett,aztán szevasz.Meg kell adni a tiszteletet Mounak,lefektette az alapokat,ahogy azt Kerlon is írja,de szenté avatni azért nem kell.
Hiába próbáltam kihangsúlyozni, hogy az első komoly csapat ellen már akadozott a gépezet. A Bayern ellen meg 2-0-ig domináltunk, aztán szépen ki is engedte a kezéből az irányítást és ez kb. felért egy öngóllal, mert felpörögni se tudtunk. SŐT már az odavágón a mi kezünkbe lehetett volna a sorsunk.


tucsoki: miért szerinted 100-200 millióból nem elvárás odakerülni egy BL elődöntőhöz? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 16:48

morientes írta:Meg kell adni a tiszteletet Mounak,lefektette az alapokat,ahogy azt Kerlon is írja,de szenté avatni azért nem kell.
Valaki mindig átesik a ló túloldalára, és jelen esetben nem az az oldal kezdte aki őt védi.
Kerlon írta:Amennyi pénzből kapott csapatot, abból minimum ez volt az elvárt. Semmi különlegeset nem csinált.
Itt kezdődött.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 27., szombat 16:45

Dormund elleni visszavágó meg például hatalmas élmény volt 
Az odavágó meg katasztrófa....ide jutunk azidegenbejóaziksz mentalitással,utánna meg nem tudtak fölpörögni.De biztos a játékosok hibája volt csak....
Aztán az a bayern meccs....ha azt meghajtjuk,kiejtjük őket a picsába...de nem,viszavett,a cserékkel rátett,aztán szevasz.Meg kell adni a tiszteletet Mounak,lefektette az alapokat,ahogy azt Kerlon is írja,de szenté avatni azért nem kell.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. december 27., szombat 16:45

Kerlon írta:Lesimáztunk ilyen Galata meg Apoeleket.. Tényleg nehéz volt.

Dortmund elleni visszavágón meg, ha Leva és Gündogan kicsit pontosabb, akkor már a végén lényegtelen a két gólunk... Szégyen volt, amit a németeknél kaptunk tőlük.

A Barca ellen Pepe kiállításáig is csak egy becsületesen védekező, aztán majd talán kontrából gólt rúgó csapat voltunk. Dominancia sehol nem volt, főleg nem európai szinten.

De látom, hogy nem sikerült arra rávezetnem, hogy Mourinho csodás elitbe repítése kb. annyiból állt, hogy kiejtettük a Lyont, Galatat, Apoelt stb-t. Amikor komoly csapat jött, akkor meg soha az életbe nem lehettünk nyugodtak a visszavágón. Legyen szó Manchesterről, Dortmundról vagy Bayernről. Pont, hogy az elit küszöbén baszta mindig Pofán Mourinhot a csapóajtó.

A csoport körben is a City ellen is volt egy izzadós meccsünk meg párszor a leeresztő olaszokat elpáholtuk...

Én nem ragozom tovább a dolgot, de ez a nagy elitbe visszarepítés én inkább úgy nevezném, hogy nagy becsület visszanyerés volt. Az elithez kellett Carlo Ancelott és Mourinho alapkövei, mert kétség kívül a portugál alapozott és nem csak utálatból lapátolok ellene.
A Bayern elleni meccsen , ha Ronaldo meg Benzema egy kicsit pontosabb. Ha a Dortmund ellen a védőink jobban figyelnek, Pepe nem halmoz , hibát-hibára ... Ezek az apróságok, ezeken múlnak a meccsek.
A barca játékát megbénítottuk. Mind a 3 ellenfelünkkel pariban voltunk. A Dortmund elleni meccset nagyon elbasztuk igen. De a vissazvágó mutatta meg igazán a csapat erejét. Rég voltam olyan büszke a csapatra például ...
Nyilván nem emelkedtünk ki az Európai élmezőnyből , attól még oda tartoztunk , az elithez. Ha ez neked nem jelenti az elitet:
- hogy a barca játékát megöltük, méltó ellenfelük voltunk. A te állításod szerint a 2008-as barca bárkit könynedén vert volna , hát 1 év alatt nem sok minden változott.
-a Bayern ellen domináltunk, tehát az sem igaz , hogy nem domináltunk. Jobbak voltunk. De elbasztuk ez igaz. Ezt a párharcot valahogy nem is emeled ki annyira .
-A Dortmund ellen egy csúfos meccs után padlóra álltunk és egy hajszálon múlt a továbbjutás .
akkor nem tudom mi számít neked elitnek. De úgy érzem felesleges ezen vitatkozni ,mert téged nem lehet meggyőzni , érvelhetnék bármivel is.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 16:37

Papagáj nem vagyok, így nem fogom még egyszer leírni mi volt Mourinho előtt, de a logikád szerint a tavalyi BL győzelmünk sem volt nagy szám:

Kiütöttünk egy eszméletlenül súlytalan Schalke-t, majd jött a Dortmund, ahol több meghatározó játékos sérült volt, és még így is csak hajszál híján mentünk tovább. A Bayern-t Guardiola teljesen be tiki-takásította, ami megfelelt nekünk, de ha ez nem elfogadható, akkor maradjunk annyiban, hogy ez tényleg nem volt semmi tőlünk. Aztán a döntőt pedig Ramos-nak köszönhetjük (hát nem...?), mert Ancelotti húzásai eredménytelenek voltak.

Egy szóval volt 2 jó meccsünk a Bayern ellen, előtte majdnem kiestünk, utána pedig köszönjük meg Ramos-nak hogy fejeltünk egy gólt.

Ez vicces szemlélet.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 16:26

Lesimáztunk ilyen Galata meg Apoeleket.. Tényleg nehéz volt.

Dortmund elleni visszavágón meg, ha Leva és Gündogan kicsit pontosabb, akkor már a végén lényegtelen a két gólunk... Szégyen volt, amit a németeknél kaptunk tőlük.

A Barca ellen Pepe kiállításáig is csak egy becsületesen védekező, aztán majd talán kontrából gólt rúgó csapat voltunk. Dominancia sehol nem volt, főleg nem európai szinten.

De látom, hogy nem sikerült arra rávezetnem, hogy Mourinho csodás elitbe repítése kb. annyiból állt, hogy kiejtettük a Lyont, Galatat, Apoelt stb-t. Amikor komoly csapat jött, akkor meg soha az életbe nem lehettünk nyugodtak a visszavágón. Legyen szó Manchesterről, Dortmundról vagy Bayernről. Pont, hogy az elit küszöbén baszta mindig Pofán Mourinhot a csapóajtó.

A csoport körben is a City ellen is volt egy izzadós meccsünk meg párszor a leeresztő olaszokat elpáholtuk...

Én nem ragozom tovább a dolgot, de ez a nagy elitbe visszarepítés én inkább úgy nevezném, hogy nagy becsület visszanyerés volt. Az elithez kellett Carlo Ancelott és Mourinho alapkövei, mert kétség kívül a portugál alapozott és nem csak utálatból lapátolok ellene.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. december 27., szombat 16:13

Kerlon írta:"Visszavitt" minket az ELITBE. Pont erre írtam, hogy a Lyon volt az egyedüli komoly ellenfél. Komoly ellenfelek, akik ellen szenvedtünk, sőt még szoptunk is néha: Bayern, Dortmund, Barca(hiába Pepe kiállítása), de még az előbb említett Manchester is csak Nani hülyesége és a bíró rossz indulata miatt (láttunk már ilyenért sima sárgát) kapott ki ellenünk. Addig kontrollálták a meccset. Más komoly csapatra nem is emlékszem, akinek a "testén" keresztül vitt minket vissza José a legjobbak közé. Illetve a legjobbak rendre leszopatták.
Előtte 7 vagy 8 évig nem jutottunk tovább a legjobb 16-ból ... Liverpooltól 4-0ra kaptunk ki. Vele meg végig elődöntőztünk. És még hozzá elég simán. Előtte a Tottenham szintű csapatok bőven gondot okoztak... A Bayern ellen elbaszta , de pariban voltunk csak úgy mint a barca ellen.
Míg az egyik oldalon felhozod , hogy ha nincs Nani kiállítása, addig a másik oldalon Pepe kiállításának jelentőségét lekicsínyled . Akár hogy is nézzük Bl elődöntőben , általában az elit van . Szoros meccseken kaptunk ki , lehet, hogy a hülyeségei miatt, de visszavitt minket az elitbe.
A Dormund elleni visszavágó meg például hatalmas élmény volt nem sokon múlt. Apróságokon bukott el az elődöntőkben. Kell a szerencse is ahhoz , hogy Bl-t nyerj. Fel lehet akár hozni a tavalyi Dortmund elleni meccset... Az se sokon múlt. Akkor szerencsénk volt , előtte meg nem.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 15:31

"Visszavitt" minket az ELITBE. Pont erre írtam, hogy a Lyon volt az egyedüli komoly ellenfél. Komoly ellenfelek, akik ellen szenvedtünk, sőt még szoptunk is néha: Bayern, Dortmund, Barca(hiába Pepe kiállítása), de még az előbb említett Manchester is csak Nani hülyesége és a bíró rossz indulata miatt (láttunk már ilyenért sima sárgát) kapott ki ellenünk. Addig kontrollálták a meccset. Más komoly csapatra nem is emlékszem, akinek a "testén" keresztül vitt minket vissza José a legjobbak közé. Illetve a legjobbak rendre leszopatták.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 15:25

oroszisti írta:A lényeg az , hogy ő hozott minket vissza az elitbe, ha tetszik, ha nem. Legalább ezt nem kéne tőle elvenni. Sokat köszönhetünk neki , még ha a vége csúnya is lett .
És ennyi, pont. Ezt én is leírtam abban a hosszú hozzászólásomban, aminek csak a töredékét idéztem be az előbb.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. december 27., szombat 14:41

Kerlon írta:2008as Barca mindenkit úgy vert, ahogy akart, nem csak minket. Tök mindegy lett volna kiül a padon. Mourinho is leszopott egy 5össel, akkor látta be, hogy nem tudjuk megverni őket a saját focinkkal. Jött is a mocskoskodás a részéről. A kupát aláírom, de a BL-ben a Lyon volt, mint mumus, akivel a 16 között "komoly" csatát kellett vívnunk. Mourinhonak kismillió felsülése volt, ahol a szerencse állt mellé, mint pl. Nani kiállítása, ahol egy szem Welbeckkel kicsinált minket SAF. Jó edző én nem vitatom és van, amit neki köszönhetünk, de szerintem az itteni munkájára még ő se büszke. Persze neki lehet állni a régi nótának, hogy kifúrt kit meg miért, de sok értelme nincsen. Ott van a "családjánál" sok sikert neki ott, de ha velünk szemben áll, akkor remélem Ramosék majd az arcába vigyoroghatnak a meccseink végén.
Te meg nem akarod látni, hogy mit adott Mourinho... Szerinted, abból a pénzből , bárki megoldotta volna. Például Pellegrininek mégsem sikerült. Kellett Mou. Profizmust, minőséget, szervezettséget hozott MAdridba. Ha ő nincs, biztos nem lenne még 10. A másik meg, hogy az 5-0nál , pont hogy nem a saját játékunkat játszottuk. Akkor megpróbálta az Internél jól beváltakat. Csak még nem volt itt elég ideje, és az elkényesztetett játékosaink nem igazán tudták még hogyan is kell küzdeni, hogyan kell nyerni.

A Bl-ben előtte szánalmasak voltunk. Nevetségesek. A bajnokságban meg nevetve lesz bárki második, mit ahogyan előtte ez sikerült is mindenkinek.

A lényeg az , hogy ő hozott minket vissza az elitbe, ha tetszik, ha nem. Legalább ezt nem kéne tőle elvenni. Sokat köszönhetünk neki , még ha a vége csúnya is lett .
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 12:36

2008as Barca mindenkit úgy vert, ahogy akart, nem csak minket. Tök mindegy lett volna kiül a padon. Mourinho is leszopott egy 5össel, akkor látta be, hogy nem tudjuk megverni őket a saját focinkkal. Jött is a mocskoskodás a részéről. A kupát aláírom, de a BL-ben a Lyon volt, mint mumus, akivel a 16 között "komoly" csatát kellett vívnunk. Mourinhonak kismillió felsülése volt, ahol a szerencse állt mellé, mint pl. Nani kiállítása, ahol egy szem Welbeckkel kicsinált minket SAF. Jó edző én nem vitatom és van, amit neki köszönhetünk, de szerintem az itteni munkájára még ő se büszke. Persze neki lehet állni a régi nótának, hogy kifúrt kit meg miért, de sok értelme nincsen. Ott van a "családjánál" sok sikert neki ott, de ha velünk szemben áll, akkor remélem Ramosék majd az arcába vigyoroghatnak a meccseink végén.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 12:19

Kerlon írta:Amennyi pénzből kapott csapatot, abból minimum ez volt az elvárt. Semmi különlegeset nem csinált.
Csak magamat tudom idézni:
Szerző: tucsoki Dátum: 2014. november 13., csütörtök 3:24 (Kommentáld a híreket topik)

[..........] José előtt 1993-ban nyertünk Copa del Rey-t, előtte rendre bohócot csinált belőlünk bárki, emlékszünk, hogy még egy negyedosztályú ellenfél ellen is milyen csúfosan kellett kizúgni? (költői kérdés). Az utolsó szuperkupa - ahogy bajnoki - győzelmünk is 2008-ban volt, és azóta nem szégyen kimondani, a Barca úgy vert meg minket ahogy akart (és most semmilyen bírót ne keverjünk ide). Remegő lábakkal, hittelenül léptünk pályára a klasszikusokon, már talán egyes szurkolók sem hitték el hogy az adott találkozót most behúzzuk. A BL-ben 7 éven keresztül a legjobb 16-ig jutottunk, nyilván a balszerencse is közrejátszott, de ha jól emlékszem, még olyan sorsolás is volt hogy átkerültünk a második kalapba, ezáltal minden tekintetben lemaradva Európa legjobb csapatai mögött. Szégyen. [..........]

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 27., szombat 12:18

Kerlon írta:Amennyi pénzből kapott csapatot, abból minimum ez volt az elvárt. Semmi különlegeset nem csinált.
Pellegrininek is elég jó kerete volt mégis kiestünk a Lyon ellen. Előtte évekig rendre gyengébb keretű csapatok ellen pottyantunk ki. Szóval azért mégis csak megköszönhetjük a győztes mentalitást Mounak.

Azt meg szinte csak magának köszönheti Mou, hogy nem nyert a Reallal BL-t. Itt főleg a Bayern elleni kiesésre gondolok. A tavalyi elődöntőben azzal az 1-0-s előnnyel is kiestünk volna szerintem, ha ő van a padon. Mourinho a múlt, kár beszélni róla. Jó edző, kevésbé jó személyiség.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 27., szombat 12:08

Enrique írta:
R.M.C.F írta:Dehogy tud,nímand,csak bekkel,most is
Hihetetlen, hogy ebben a témában mennyire nem akarod megérteni amit mások írnak.
Ebben,meg még egy-kettőben.(Bale :) )
De elnézzük neki mer birjuk a fejét :D Amúgy igen nagy affinitása van a focira,de van néhány dolog,amiben nem enged,annak a k**astennek se... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 27., szombat 12:05

Amennyi pénzből kapott csapatot, abból minimum ez volt az elvárt. Semmi különlegeset nem csinált.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. december 27., szombat 11:53

Azért azt ne feledjük nagyon sokat köszönhetünk neki.

Akkor amikor jött sokat segített a végét meg tudja mindenki...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 27., szombat 11:36

Enrique írta:
R.M.C.F írta:Dehogy tud,nímand,csak bekkel,most is
Hihetetlen, hogy ebben a témában mennyire nem akarod megérteni amit mások írnak.
Az egész onnan indult, hogy a fél Chelsea kezdő le lett degradálva. Gyakorlatilag egy normális játékos sincs a keretükben a korábbi vélemények alapján. Ennek az ellenkezőjéről még csak meggyőzni se akart senki senkit.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég