Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2016. október 2., vasárnap 15:41

Nem ellenőriztem le, de:

Manchester United after seven games..
Under Louis Van Gaal (2015/16) - 16 points
Under Jose Mourinho (2016/17) - 13 points

Azért ha ez igaz, akkor mindenesetre nagyon érdekes még ha csak 7 meccs is. LvG-t mindenki anyázta (hozzáteszem szerintem jogosan :mrgreen: ) addig még egy szót nem lehet hallani hogy Mou mekkora lúzer,béna stb, amit LvG megkapott.

De év végére szerintem Mou ledönti azt a hatalmas szobrot amit állíttatott magának.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 2., vasárnap 15:40

ziro mostanában nálad két végállás van: szentírás, ami a tiéd vagy egyetértesz vele és a nem egyező vélemény, amire köpködsz és hülyézed a másikat. :) Nagyon aranyos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 2., vasárnap 15:39

Remy írta:Gondolom sok meccsen lattatok a belgat. Griezmann fiam miatt sok atletico meccset lattam, a belga meg hiaba kreativ, sokszor belehal a szepsegbe.
Remy, nincs baj azzal hogy nem értesz a focihoz. Téged másért szeretünk. :mrgreen:

Alapból, hogy grízes miatt atma meccset nézel, olyan, mintha egy 53. perces csöcsvillantásért néznél Tarr Béla filmeket. :lol:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. október 2., vasárnap 15:35

Gondolom sok meccsen lattatok a belgat. Griezmann fiam miatt sok atletico meccset lattam, a belga meg hiaba kreativ, sokszor belehal a szepsegbe.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 2., vasárnap 15:34

Ez az Otamendi te jó ég.. Buta mint a föld.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 2., vasárnap 15:29

Azt Remy írta és hatalmas melléfogás, inkább ne hirdesd. :lol:
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 2., vasárnap 15:27

Ezt Spurs játékos nem tudta volna így megoldani, hogy a kapusnak ennyire ne legyen esélye. :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 2., vasárnap 15:27

numberone1 írta:
Kerlon írta:Miért hagynám el? Vagy te elcserélnéd Carrascot Martialra, ha mondjuk az egyik lendületes, de kapura veszélytelen miközben a másikban ott a veszélyteremtés állandóan? Persze ez most még Martialra sem igaz.

Vagy mi a belgában az extra?
Jobbnak irtam Martialt. De Carasco nagyon jo 1vs1-ben a vedelmek megbontasaban. Na es azert o is elrak par golt, fontosakat is.
Marital is jó ebben, sőt szerintem hatékonyabb. Carrascora írta valaki, hogy enyhén Isco effektes-
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 2., vasárnap 15:27

ziro4vr írta:No Gündi no party. Nem baj, Fernando is majdnem olyan jó. :lol:
Hamarosan jonni fog Fernando helyett.

Sissoko nagyon porog.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2016. október 2., vasárnap 15:29-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 2., vasárnap 15:26

No Gündi no party. Nem baj, Fernando is majdnem olyan jó. :lol:
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 2., vasárnap 15:26

Kolarov eddig elvezte a bizalmat, de ez a masodik nagy bakija...gardiolanal nem sokaig fogja ezek utan.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5147
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. október 2., vasárnap 15:25

Kolarov :lol:

Ez a Son gyerek a Spursnél elég komolyan tolja eddig.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. október 2., vasárnap 15:24

Mekkora öngól te jó ég. :lol: :lol: :lol:
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

kanye
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2015. április 20., hétfő 18:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kanye » 2016. október 2., vasárnap 15:24

"Ezen az ominózus találkozón Redknapp nyíltan beszélt korábbi munkáiról, és elpletykálta, hogy volt olyan csapata Angliában, amelynek minden egyes tagja megfogadott egy olyan meccset, amit aztán el is veszítettek. Az egyikük még a házát is zálogba tette, hogy minél több pénzzel tudjon beszállni a bundába."

De nagy fazonok. :D :D :D
Áram bekötést vállalok [email protected]

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 2., vasárnap 15:21

Kerlon írta:Miért hagynám el? Vagy te elcserélnéd Carrascot Martialra, ha mondjuk az egyik lendületes, de kapura veszélytelen miközben a másikban ott a veszélyteremtés állandóan? Persze ez most még Martialra sem igaz.

Vagy mi a belgában az extra?
Jobbnak irtam Martialt. De Carasco nagyon jo 1vs1-ben a vedelmek megbontasaban. Na es azert o is elrak par golt, fontosakat is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 2., vasárnap 15:19

ziro4vr írta:Nem érted, de lehet sérült, ergo képben sem vagy, csak megy a szokásos "marás". Fél perc utána nézni. :D

Túl komolyan veszed a fórumot vagy saját magad, én nem tudom. Mindegy is. :lol:

Martial meg egyértelműen jó lehet, mint Dembelé, Rashford például, vagy Coman. Végre jön némi utánpótlás.
Nem néztem a mostani meccset, csak ránéztem a csapatokra. De elég sok hangsúlyt eddig sem fektetett rá a portugál, szóval nem értem, hogy miért nem próbálja ki, amikor se Rooney, se Mata nem hoz túl meggyőző teljesítményt. De biztos túl komolyan veszem a fórumot.
numberone1 írta:Kerlon mikor hagyod el vegre a statokat. Martialt en is egy fokkal jobbnak tartom Carasconal, de nem annyival, h a belgat semmi extranak tituljam.
Miért hagynám el? Vagy te elcserélnéd Carrascot Martialra, ha mondjuk az egyik lendületes, de kapura veszélytelen miközben a másikban ott a veszélyteremtés állandóan? Persze ez most még Martialra sem igaz.

Vagy mi a belgában az extra?

Veidt írta:
Kerlon írta: Btw. Veidt múltkor visszamart, hogy nem érti mit látok Martialban, mert a számomra Carrasco semmi extra. Hát rövid válasz, 19 évesen 11 gól a PL-ben egy szar MU-ban. Gyakorlatilag egy poszton játszanak már és csak a statisztika is elég, hogy ezt belássuk. Ráadásul lehet mire 23 lesz, addigra aranylabdás lesz. Bár még sokat kell fejlődnie, de technikai tudás, helyezkedés, test felépítése brutál jó. Egy CR mentalitással isten lehet, de inkább Benzema unott feje üt ki rajta is. :mrgreen:
Martial is nagyon ígéretes játékos szerintem, csak egyelőre nekem közel sem annyira, mint amit írtál róla régebben, hogy 2-3 év múlva CR utód lehet.
Az nem jelenti azt, hogy egy az egyben pótolni tudja, de eltudom képzelni CR helyén. Sőt egy az egyben valószínűleg nem is fogja, de én benne látom az esélyt erre. Saját vélemény, nem kell vele egyetérteni és nem kész tény.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. október 2., vasárnap 15:16

Kerlon írta: Btw. Veidt múltkor visszamart, hogy nem érti mit látok Martialban, mert a számomra Carrasco semmi extra. Hát rövid válasz, 19 évesen 11 gól a PL-ben egy szar MU-ban. Gyakorlatilag egy poszton játszanak már és csak a statisztika is elég, hogy ezt belássuk. Ráadásul lehet mire 23 lesz, addigra aranylabdás lesz. Bár még sokat kell fejlődnie, de technikai tudás, helyezkedés, test felépítése brutál jó. Egy CR mentalitással isten lehet, de inkább Benzema unott feje üt ki rajta is. :mrgreen:
Martial is nagyon ígéretes játékos szerintem, csak egyelőre nekem közel sem annyira, mint amit írtál róla régebben, hogy 2-3 év múlva CR utód lehet.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. október 2., vasárnap 15:15

Nem érted, de lehet sérült, ergo képben sem vagy, csak megy a szokásos "marás". Fél perc utána nézni. :D

Túl komolyan veszed a fórumot vagy saját magad, én nem tudom. Mindegy is. :lol:

Martial meg egyértelműen jó lehet, mint Dembelé, Rashford például, vagy Coman. Végre jön némi utánpótlás.
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. október 2., vasárnap 15:11

Kerlon mikor hagyod el vegre a statokat. Martialt en is egy fokkal jobbnak tartom Carasconal, de nem annyival, h a belgat semmi extranak tituljam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27894
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. október 2., vasárnap 15:05

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Amúgy én sem értem, hogy miért nem az örmény kezd, bár most talán sérült.
:fpalm: :lol:

Nagyon keresi a csapatát Mourinho, de csak nem akar meglenni.
Most min nevetsz?

Btw. Veidt múltkor visszamart, hogy nem érti mit látok Martialban, mert a számomra Carrasco semmi extra. Hát rövid válasz, 19 évesen 11 gól a PL-ben egy szar MU-ban. Gyakorlatilag egy poszton játszanak már és csak a statisztika is elég, hogy ezt belássuk. Ráadásul lehet mire 23 lesz, addigra aranylabdás lesz. Bár még sokat kell fejlődnie, de technikai tudás, helyezkedés, test felépítése brutál jó. Egy CR mentalitással isten lehet, de inkább Benzema unott feje üt ki rajta is. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég