Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 17:49

jollybarca írta: de ez az igazság :lol:
folyamatosan fáj a seggetek, mert igazolnak más csapatok
Lol senkit nem érdekel ki kit igazol, amig nem musiala, hakimi, davies, haaland vagy bappe a neve :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 17:05

h3x0r írta:
alexoxladjackoxi írta: Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D
17/18-tol 21/22-ig a bevetelek:
- arsenal: 439+446+388+366+434= 2073 millio
- bayern: 629+660+634+611+653=3187 millio

fizetesek: (nyilvan bruttot szamoltam)
- arsenal: 160+134+174+137+142= 747 millio
- bayern: 194+211+222+236+276= 1139 millio

egyszeru matek alapjan az arsenalnak marad 1326 millioja, a bayernnek 2048 adokra, igazolasokra meg minden mas kiadasra.

elmult 5 ev transzferei alapjan (18/19-tol 22/23-ig) az arsenal -550 million all (-71, -107, -67, -136, -169), a bayern -155 million (+70, -85, -44, -54, -43)

Nekem valahogy fura ez, hogy az Arsenal tud 400 millioval tobbet kolteni, mikozben a Bayern a fizuk utan is masfelszer akkora penzbol gazdalkodik. Persze ertem en, hogy az Arsenal most epit egy fiatal csapatot, most kell bevasarolni, eladosodni (?), (lehet par ev mulva meg megy a kopkodes a tulajra, hogy miert nem erosit es vegye mar meg a klubot egy arab), meg a Bayernnek is mas a filozofiaja, csak szembetuno volt az ekkora kulonbseg.

Kozben eszembe jutott, hogy nem teljesen fair a nemet bajnokot az angol 5-8 helyezettel osszehasonlitani. (nem csak ligan beluli helyezes, hanem bevetelek teren is, de ha mar leirtam, osszeszamoltam, nem torlom ki :mrgreen: )

Vagy ott van a MU, akik bevetelben es fizukban is a Bayernhez hasonlo szamokat hoznak, megis koltesben oriasi a kulonbseg.
Bajban is lettünk volna egyébként, ha idén sem lett volna meg a BL.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 28., szerda 17:04

te sem leszel jolly joker ezen a fórumon...
spori és könyvelés tekintetében hogy álltok? alsóbb osztályok csapatai? egyebek...

:hmmm: :)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 16:45

h3x0r írta:
Ugyan 27 csapat jobban szorja a penzt, mint mi, de ja, igazad van, a kocsog Real Madrid megint koltekezik :lol:
olyanról nem írtam hogy melyik csapat mennyit költekezik. de köszi hogy idehoztál nekem egy atigazolási statot arcoskodásként miközben azért sirtok, hogy vegyen már Perez nagynevű csatárt, jobbszélsőt, 2 szélsőhátvédet.
Realista24 írta:
Faj a tiétek mert kurogat az ffp, meg üresek a hétköznap esteitek.
a bl kellemetlen, de bajnoki cím után azért ez így egy sikeres szezonnak tekinthető. pláne hogy az első fele a véleményednek jogos, vannak gondok közben rendesen a pénzügyekkel :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 16:44

alexoxladjackoxi írta: Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D
17/18-tol 21/22-ig a bevetelek:
- arsenal: 439+446+388+366+434= 2073 millio
- bayern: 629+660+634+611+653=3187 millio

fizetesek: (nyilvan bruttot szamoltam)
- arsenal: 160+134+174+137+142= 747 millio
- bayern: 194+211+222+236+276= 1139 millio

egyszeru matek alapjan az arsenalnak marad 1326 millioja, a bayernnek 2048 adokra, igazolasokra meg minden mas kiadasra.

elmult 5 ev transzferei alapjan (18/19-tol 22/23-ig) az arsenal -550 million all (-71, -107, -67, -136, -169), a bayern -155 million (+70, -85, -44, -54, -43)

Nekem valahogy fura ez, hogy az Arsenal tud 400 millioval tobbet kolteni, mikozben a Bayern a fizuk utan is masfelszer akkora penzbol gazdalkodik. Persze ertem en, hogy az Arsenal most epit egy fiatal csapatot, most kell bevasarolni, eladosodni (?), (lehet par ev mulva meg megy a kopkodes a tulajra, hogy miert nem erosit es vegye mar meg a klubot egy arab), meg a Bayernnek is mas a filozofiaja, csak szembetuno volt az ekkora kulonbseg.

Kozben eszembe jutott, hogy nem teljesen fair a nemet bajnokot az angol 5-8 helyezettel osszehasonlitani. (nem csak ligan beluli helyezes, hanem bevetelek teren is, de ha mar leirtam, osszeszamoltam, nem torlom ki :mrgreen: )

Vagy ott van a MU, akik bevetelben es fizukban is a Bayernhez hasonlo szamokat hoznak, megis koltesben oriasi a kulonbseg.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 28., szerda 16:39

jollybarca írta: random seggfájás sokadik fejezet mert a másik topliga csapatai költekeznek. senkinek nem lenne szabad költekezni, csak a real madridnak.

rice mivel rosszabb, mint az egy a sok közül túlárazott francia csuameni?
A ketto kozott arban van egy masfeles szorzo.

Elmult 10 ev alapjan net spend:
1. MU -1106
2. City -909
3. Chelsea -817
4. Arsenal -754
5. PSG -715
6. Barca -524
..
28. Real -168 (szerk.: meg mielott kerdezned, benne van Bellingham ara is)

Ugyan 27 csapat jobban szorja a penzt, mint mi, de ja, igazad van, a kocsog Real Madrid megint koltekezik :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 16:34

jollybarca írta: de ez az igazság :lol:
folyamatosan fáj a seggetek, mert igazolnak más csapatok
Faj a tiétek mert kurogat az ffp, meg üresek a hétköznap esteitek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 16:30

de ez az igazság :lol:
folyamatosan fáj a seggetek, mert igazolnak más csapatok

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 16:29

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D

Nem is ugráltat mindenkit egy arab vagy amerikai hozzáértő nagyokos.

Jolly…menjel falunapra inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 16:26

random seggfájás sokadik fejezet mert a másik topliga csapatai költekeznek. senkinek nem lenne szabad költekezni, csak a real madridnak.

rice mivel rosszabb, mint az egy a sok közül túlárazott francia csuameni?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 16:19

Nem volt mindig a csúcs a PL, de már nemzetközi szinten is egyre inkább kezdenek fölénybe kerülni az elmúlt években. Előző 5 BL kiírásból 3-at ők nyertek. Nem arról beszélek, hogy mi volt 10 évvel ezelőtt. Bár szerintem továbbra sem ez határozza meg egy liga erősségét, mert 20 csapatból áll egy liga, és nem abból az egyből, amelyik megnyeri éppen a BL-t, legyen az angol vagy spanyol. Vagy ha meg ez a mérce nektek, akkor tényleg ott az 5/3, amit mondtam, vagy azok felett szemet kell hunyni, mert nem a Real nyerte?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 28., szerda 16:18

hehetheoriginal írta: le vannak simazva meg faszba vannak huzva europaban, az angol jatekosok meg nemzetkozi szinten.
most miért mondod, csak 4-0-ra nyertünk ellenük angliában. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 28., szerda 16:14

Csak be ne adjak a spanyolok az EU kupakat a zaciba, mert annyi szinesfembol felvasarolhatjak az egesz PLt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 16:14

menjen jól a PL-nek, egeszsegukre, hajra.
kitörölhetik a pénzzel, mint alex epp most a wc-n :lol:
csak ez a folyamatos nagy melleny nem kene evek, evtizedek ota, mikor szinte allandoan - 1-2 veletlen kiveteltol eltekintve - le vannak simazva meg faszba vannak huzva europaban, az angol jatekosok meg nemzetkozi szinten.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. június 28., szerda 16:14-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 16:03

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.
Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:36

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.
Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 15:32

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.
A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:25

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.
A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 15:22

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta: Meg baszki, mindenki noname szinte addig, amíg el nem viszi egy nagycsapat.
A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:14

alexoxladjackoxi írta: Meg baszki, mindenki noname szinte addig, amíg el nem viszi egy nagycsapat.
A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég