Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 17., hétfő 21:27

realistahuni írta:Mondjuk Henderson szerintem eléggé alulértékelt. Egyáltalán nem rossz kp-s ő.
Szerintem sincs vele baj, es eddig Milnerre se lehet sok panasz a Poolban. Nem Real szint a Pool, nem tudnak vilagklasszisokat igazolni, de ok eddig egesz jol mukodnek. Coutinhot meg egyenesen elmeny nezni..

Balotellit remelem lattatok hogy nez ki..:lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2015. augusztus 17., hétfő 21:28-kor.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 17., hétfő 21:03

Milner, Henderson középpálya :lol:
Mondjuk Henderson szerintem eléggé alulértékelt. Egyáltalán nem rossz kp-s ő.
Love football, hate antifa.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. augusztus 17., hétfő 20:59

Milner, Henderson középpálya :lol:
úgy hogy legalább 100milliót idén is elköltöttek

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 17., hétfő 16:52

Én kedvelem Mourinhot, a világ legjobb edzője volt hosszú éveken át.De szépen lassan a múló spesölvan varázs és a makacssága miatt önmaga paródiává válik.

Kíváncsi vagyok tud-e váltani majd... Egyébként amilyen hülyeségnek hangzik Mattheus véleménye szerintem nagyon is jó döntés lenne mindenkinek.A Bayernben most új csapatot kell építeni de ha Guardiolara bízzák ezt a feladatot akkor lefőtt a kávé egy időre, Mourinho viszont ehhez nagyon ért, összerakni pár évre egy stabil csapatot, ezt megtette a Chelseanél és nálunk is(persze ezzel majd sokan vitatkoznak de én így látom) és mi lenne nagyobb motiváció neki mint pep utódjaként bl-t nyerni, élete végéig minden nyilatkozatába belefűzné,hogy helyrehozta a Guardiola által szétcseszett bayernt :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 17., hétfő 15:54

Igazából szerintem ennyit elég Joséról írni:

Mourinho: "The 3-0 is completely fake, out of context. If Hazard scores it's 1-1 & they're in trouble. The 2nd & 3rd are player mistakes"

:lol: Én megértem Anthonyt, hogy örül a távozásának, még én is örülök neki, hogy elment a ligából - még mielőtt valaki azt hinné, a stílusa miatt, nem azért, mert megvert minket párszor.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 15:47

Èn ha jol tudom,Pellegrini nyilatkozta azt,hogy bár nem ápol kulonosebben jo kapcsolatot Mouval,de szo sincs utálatrol,ės termèszetesen kezet fog majd vele.Ez meg is tortènt a mèrkozès elott ès után.Arrol nemtok hogy Mou odaszolt volna mostanában.Elèg a maga baja :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 17., hétfő 15:25

mangala tagadja hogy kolcsonbe menne valenciaba. se vegleg
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. augusztus 17., hétfő 15:21

Anthony írta:Ne értsétek félre, nem akarom fikázni Mourinhot, de ismét elfogott az az érzés, hogy dejóhogyelment. Továbbra is nyomatja a cirkuszt ezerrel, alig kezdődött el a szezon már kiosztotta Benitezt, Wengert, Pellegrinit, a bírókat, a masszőr csajt, Terryt, stb. Szakmailag jót tett, amikor itt volt, de ez a hisztizés amit leművel egy cseppet sem hiányzik.
Innentől kíváncsi vagyok mi lesz a Chelseanél is, mert belépett a kritikus 3-ik évbe, ennél többet nem nagyon töltött el egy csapatnál.
Nem abba belekötve hogy mit akartál kifejezni, mindenkinek a szíve joga hogy látja, de azt tegyük hozzá a tisztánlátás végett, hogy Benitez-t nem osztotta ki közvetlenül (neki szóltak be teljesen alaptalanul..), Wengerrel hosszú évek óta megy az adok-kapok (oda-vissza), Pellegrini és Terry kapcsán pedig nem tudom mire gondolsz. Ha csak nem arra, hogy azzal indokolta a médiában Terry lecserélését, hogy gyorsabb belső védőt akart Agüero miatt.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. augusztus 17., hétfő 15:10

Ne értsétek félre, nem akarom fikázni Mourinhot, de ismét elfogott az az érzés, hogy dejóhogyelment. Továbbra is nyomatja a cirkuszt ezerrel, alig kezdődött el a szezon már kiosztotta Benitezt, Wengert, Pellegrinit, a bírókat, a masszőr csajt, Terryt, stb. Szakmailag jót tett, amikor itt volt, de ez a hisztizés amit leművel egy cseppet sem hiányzik.
Innentől kíváncsi vagyok mi lesz a Chelseanél is, mert belépett a kritikus 3-ik évbe, ennél többet nem nagyon töltött el egy csapatnál.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 17., hétfő 14:01

nem kell martirkodni reg reagaltam a kommentedre amint eszre vettem. nem futok semmi elol megnyugodhatsz. :coffee: de ha veletlen megse reagalnek majd pmben megtalalsz. mangala megy mikor demicselis a fek. hihetetlen mellefogas aza demicselis.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 13:58

ziro4vr írta:A tiédre legalább még reagál, engem már arra se méltat. Pedig csúnyán megkaptam anno, hogy ne rakjak be kamuhíreket. :coffee:
Melyik kamu hírt?
Ahol nem volt elég meggyőző hatvan oldal híre, hogy újabb drága cserepadost veszik meg 25 millióért és közben hivatalos lett?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 13:57

A tiédre legalább még reagál, engem már arra se méltat. Pedig csúnyán megkaptam anno, hogy ne rakjak be kamuhíreket. :coffee:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 13:56

BBeno írta:nem tudom mi benne az érdekes max josé érzi hogy mikor nem vagyok otthon és nem látom. arsenal elleni mekdonác kupát érdekes mód láttam. azr biztos nem figyelted meg eléggé. de elmondom előre hogy ezen a hetvegen sem fogom latni a meccset mert tovabbra sem leszek otthon addig. csak szolok elore :coffee:
Ahogy írtam: nem érdekel, csak egy észrevétel. :coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 17., hétfő 13:54

nem tudom mi benne az érdekes max josé érzi hogy mikor nem vagyok otthon és nem látom. arsenal elleni mekdonác kupát érdekes mód láttam. azr biztos nem figyelted meg eléggé. de elmondom előre hogy ezen a hetvegen sem fogom latni a meccset mert tovabbra sem leszek otthon addig. csak szolok elore :coffee: babarol? egy percet nem lattam jatszani eddig. idovel kiderul mekkora vetel volt. szerintem egy coentraoval jobban jart volna de szerencsere o nalunk maradt. otamendi viszont kellett a citybe. iden talan megtorhetik a bl szerencsetlenseguket
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. augusztus 17., hétfő 13:57-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62621
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 17., hétfő 13:48

BBeno írta:nem láttam a meccset szóval nem is tudok róla nyilatkozni az meg nem az én szokasom hogy olyan meccsről írom az okosságokat amit nem is láttam de a szezonban még bőven fog botlani sajnos a chelsea is es a city is. idén is ezt a két csapatot várom az első két helyre. mindegy ki nyeri
Te az ilyen meccseket sosem látod :lol: Ezt már megfigyeltem, igaz vagy sem, nem érdekel, csak egy észrevétel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 17., hétfő 13:48

BBeno írta:nem láttam a meccset szóval nem is tudok róla nyilatkozni az meg nem az én szokasom hogy olyan meccsről írom az okosságokat amit nem is láttam de a szezonban még bőven fog botlani sajnos a chelsea is es a city is. idén is ezt a két csapatot várom az első két helyre. mindegy ki nyeri
Oké, de mi a véleményed az új igazolásról?
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 17., hétfő 13:44

nem láttam a meccset szóval nem is tudok róla nyilatkozni az meg nem az én szokasom hogy olyan meccsről írom az okosságokat amit nem is láttam de a szezonban még bőven fog botlani sajnos a chelsea is es a city is. idén is ezt a két csapatot várom az első két helyre. mindegy ki nyeri
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 13:38

Már nyertek idén egyet a Chelsea ellen! :shifty: De értem amúgy. Emlékszek a tavalyi MU elleni meccseikre. Ha van igazság nyerik mindkettőt, erre... De lehetne ezt sorolni hosszan, mert tényleg könnyen megremegnek a lábaik egy-egy rangadon
Az nem egy bajnoki volt.Nem vennèm ide.De pl pont egy chelsea vert meg egy jo formában lèvo arsenalt otthon tavaly.
A másik,hogy vert helyzetbol igen ritkán tud felállni az a csapat,ami nem sok jot mond el a mentális felkèszultsègrol.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 17., hétfő 13:23

ziro4vr írta:Utána elhozhatjuk Pepe helyére, szerintem sok van benne.
Felesleges ha tényleg jön (?) az "új Ramos".
morientes írta:A rangadoktol fugg majd minden.Azokon az arsenal az utobbi idoben meg nem hozza azt amit kellene.Max 3. hely.Mondjuk ha gyorsan kiesnek a BL-bol akkor jobban a bajnokságra lehet majd koncentrálni
Már nyertek idén egyet a Chelsea ellen! :shifty: De értem amúgy. Emlékszek a tavalyi MU elleni meccseikre. Ha van igazság nyerik mindkettőt, erre... De lehetne ezt sorolni hosszan, mert tényleg könnyen megremegnek a lábaik egy-egy rangadón.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 17., hétfő 13:14

igazolással, meg egy kis szerkezeti/koncepció váltással SZERINTEM simán bajnokesélyes csapat lehetnének. A padjuk is beton lenne. Mondjuk azért remélem valahogy így is behúzzák. :mrgreen:
A rangadoktol fugg majd minden.Azokon az arsenal az utobbi idoben meg nem hozza azt amit kellene.Max 3. hely.Mondjuk ha gyorsan kiesnek a BL-bol akkor jobban a bajnokságra lehet majd koncentrálni :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég