Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 30., péntek 13:12

realmadrid95 írta: Nem neked szantam, Nkunkut sokan irtak, hogy “Perez muve” es mennyire jo az oreg, hogy iden nem vette meg, jovore meg “olcson” tudjuk hozni, mivel kiharcolta a kivasarlasi arat hosszabbitasnal. Haalandrol is mindenki tenykent irta itt a forumon, hogy Mbappe esetbol kiindulva ot biztos megszerzi a Real es jottek a belemagyarazasok. Mint irtam, nincs azzal baj, hogy az ember remenykedik, otletel, eljatszik a gondolattal, de neha olyan belemagyarazasok vannak mar, hogy a spanyol sajto is megirigyli, ha mar felhoztad. :D
Tudom, hogy nem nekem szólt, de én annyira nem éreztem, hogy itt annyira elrugaszkodott vágyak lettek volna, miután hivatalos lett a City :D Haaland kapcsán azért nem véletlenek ezek a kivásárlási hírek meg egyebek, nagyon taktikusan van építve a gyerek karrierje, benne van, hogy 3 év múlva továbbáll vmelyik spanyol nagyhoz pl.

Nkunkuról Kiseriknek kell nyilatkozni, ő az ügy szóvivője a fórumon :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 30., péntek 12:55

Pad'em írta:
realmadrid95 írta: Tegnap az apja elmondta, hogy 3.opcio volt a Real, lehet, hogy ez valtozik evek alatt, de nem ugy tunik, hogy a Real szamara a legjobb.
Attól még lehet álma a Real, hogy most nyáron 3.opciók voltunk, a Citynél meg a Bayernnél is üres volt a 9-es poszt míg nálunk épp aranylabdát nyer Benzema. Teljesen racionális döntés volt, ettől még simán jöhet évek múltán ide. Ha már az apja, azt is mondta h 3-4 évente válthat klubot. Persze simán lehet, hogy soha nem lesz Realos, de ez a komment nem tudom kinek szólt, leginkább a spanyol sajtónak kéne, ők hoztak le napi 5 hírt hogy mennyire ide akar jönni. Itt sztem simán egalba volt azon vélemények száma, hogy soha nem mozdul el a Cityből minthogy tutira jön két év múlva miután eldőlt a transzfer.
realmadrid95 írta: Aztan itt van “Nkunku vonat”, mindenki ezzel nyugtatta magat, hogy o mar tenyleg jon, van kivasarlasi ara mar vegre es Perez okosan csinalta, hogy iden nyaron nem igazolta le.
Ilyen komment sem rémlik, hogy bárki biztosra vette volna Nkunkut. Az is inkább egy ötlet volt, szerintem, amiben bőven lehet/lehetett volna ráció.

Nem neked szantam, Nkunkut sokan irtak, hogy “Perez muve” es mennyire jo az oreg, hogy iden nem vette meg, jovore meg “olcson” tudjuk hozni, mivel kiharcolta a kivasarlasi arat hosszabbitasnal. Haalandrol is mindenki tenykent irta itt a forumon, hogy Mbappe esetbol kiindulva ot biztos megszerzi a Real es jottek a belemagyarazasok. Mint irtam, nincs azzal baj, hogy az ember remenykedik, otletel, eljatszik a gondolattal, de neha olyan belemagyarazasok vannak mar, hogy a spanyol sajto is megirigyli, ha mar felhoztad. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 30., péntek 12:50

realmadrid95 írta: Tegnap az apja elmondta, hogy 3.opcio volt a Real, lehet, hogy ez valtozik evek alatt, de nem ugy tunik, hogy a Real szamara a legjobb.
Attól még lehet álma a Real, hogy most nyáron 3.opciók voltunk, a Citynél meg a Bayernnél is üres volt a 9-es poszt míg nálunk épp aranylabdát nyer Benzema. Teljesen racionális döntés volt, ettől még simán jöhet évek múltán ide. Ha már az apja, azt is mondta h 3-4 évente válthat klubot. Persze simán lehet, hogy soha nem lesz Realos, de ez a komment nem tudom kinek szólt, leginkább a spanyol sajtónak kéne, ők hoztak le napi 5 hírt hogy mennyire ide akar jönni. Itt sztem simán egalba volt azon vélemények száma, hogy soha nem mozdul el a Cityből minthogy tutira jön két év múlva miután eldőlt a transzfer.
realmadrid95 írta: Aztan itt van “Nkunku vonat”, mindenki ezzel nyugtatta magat, hogy o mar tenyleg jon, van kivasarlasi ara mar vegre es Perez okosan csinalta, hogy iden nyaron nem igazolta le.
Ilyen komment sem rémlik, hogy bárki biztosra vette volna Nkunkut. Az is inkább egy ötlet volt, szerintem, amiben bőven lehet/lehetett volna ráció.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 30., péntek 12:24

Nem leszek nepszeru, de..
Persze remenykedni mindig lehet, de amit itt olvasok neha… :D
“Jon Mbappe nyaron, ez 100%!! Nem hosszabbitott, Real az almai csapata, ez mar deal.”

“Haaland iden nem jott Benzema miatt, amugy o 2 ev mulva ugyis jon, ez 100%!!! Neki itt kell lennie, o ide valo, o is ugyis a Realba akar jatszani, szoval Perezek mar ezt kiterveltek iden.”

Tegnap az apja elmondta, hogy 3.opcio volt a Real, lehet, hogy ez valtozik evek alatt, de nem ugy tunik, hogy a Real szamara a legjobb.

Aztan itt van “Nkunku vonat”, mindenki ezzel nyugtatta magat, hogy o mar tenyleg jon, van kivasarlasi ara mar vegre es Perez okosan csinalta, hogy iden nyaron nem igazolta le. Igaz, hogy o is ezerszer elmondta, hogy szivesen visszaigazolna a Psghez, ha hivnak, mivel legnagyobb buszkeseg szamara, ha Psg mezbe bujhat es most itt a Chelseas sportorvosi..

En is szoktam bizakodni, de nem kell egybol a, b, c opciot keresnunk es ahitani magunkat. Nagyon jo a keretunk, nem kell feltetlenul igazolnunk. Ha Benz kioregszik ugyis jon valaki, ha nekem kellene egy nevet mondanom, akkor Endrick lenne, mivel beleillik Perez epitkezesebe.

Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 30., péntek 12:07

kiserik írta:
Sierra írta: Napi Maguire :D
Kedvencem, amikor a saját csapattársát rántja le és lesz belőle gól. :lol: :lol: :lol:
Én imádom a palit. Ő a foci fekete lyuka. Teljesen abszurd ami vele történt/történik. :lol:
bazdki de gáz ez az ember.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 30., péntek 11:47

Pad'em írta:
poronty írta: Shortly before the end of the summer transfer window, Christopher Nkunku had a secret medical check-up with #Chelsea near Frankfurt. A Blues orthopedist was in attendance. It was not for a transfer in the summer, but next summer via @Bild

Reports in Germany of Christopher Nkunku having a medical ahead of proposed #Chelsea move have been confirmed by
@Matt_Law_DT
Na bammeg. Ez a vonat is kapott egy terrortámadást.
Fede plusz rodrygo is éledezik, szerintem már felejtős teljesen a srác

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 30., péntek 11:38

poronty írta: Shortly before the end of the summer transfer window, Christopher Nkunku had a secret medical check-up with #Chelsea near Frankfurt. A Blues orthopedist was in attendance. It was not for a transfer in the summer, but next summer via @Bild

Reports in Germany of Christopher Nkunku having a medical ahead of proposed #Chelsea move have been confirmed by
@Matt_Law_DT
Na bammeg. Ez a vonat is kapott egy terrortámadást.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. szeptember 30., péntek 11:04

Shortly before the end of the summer transfer window, Christopher Nkunku had a secret medical check-up with #Chelsea near Frankfurt. A Blues orthopedist was in attendance. It was not for a transfer in the summer, but next summer via @Bild

Reports in Germany of Christopher Nkunku having a medical ahead of proposed #Chelsea move have been confirmed by
@Matt_Law_DT
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 29., csütörtök 18:13

Sierra írta: Napi Maguire :D
Kedvencem, amikor a saját csapattársát rántja le és lesz belőle gól. :lol: :lol: :lol:
Én imádom a palit. Ő a foci fekete lyuka. Teljesen abszurd ami vele történt/történik. :lol:

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2022. szeptember 29., csütörtök 15:42

Az a legjobb amikor labdakihozataloknál próbál egyedül megindulni, de se futni se labdát vezetni nem tud normálisan, így vagy magától elhagyja vagy 2 méteren belül beérik és elveszik tőle a labdát :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 29., csütörtök 15:10

Napi Maguire :D
Kedvencem, amikor a saját csapattársát rántja le és lesz belőle gól. :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. szeptember 18., vasárnap 17:48

doncsontos írta:
'shutterisland írta:

ooo...nem erezzuk magunkat oregnek ? :mrgreen:
hát én ezen a moukokon vagyok ki a dortmundból, a srác 16 (lehet már betöltötte a 17et :lol: ) de nem pattog le a 30as jól edzett védőkről meg úgy ránézésre se lehet azt mondani, hogy ez egy 16 éves gyerek. ha ott nincs elírva semmi, és a sérülések is kerülik akkor nagyon komoly pályafutás lehet az övé.
Még 2 hónap és 18 éves.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. szeptember 18., vasárnap 17:37

'shutterisland írta:
Aged 15 years and 181 days, Ethan Nwaneri becomes the youngest player in #PL history!
He was born in 2007.
ooo...nem erezzuk magunkat oregnek ? :mrgreen:
hát én ezen a moukokon vagyok ki a dortmundból, a srác 16 (lehet már betöltötte a 17et :lol: ) de nem pattog le a 30as jól edzett védőkről meg úgy ránézésre se lehet azt mondani, hogy ez egy 16 éves gyerek. ha ott nincs elírva semmi, és a sérülések is kerülik akkor nagyon komoly pályafutás lehet az övé.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. szeptember 18., vasárnap 17:25

Aged 15 years and 181 days, Ethan Nwaneri becomes the youngest player in #PL history!
He was born in 2007.
ooo...nem erezzuk magunkat oregnek ? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. szeptember 18., vasárnap 13:30

Jesus is nyomott egy táncot a gólja után. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. szeptember 18., vasárnap 1:14

Ezeken a meccseken (sot) Rodrygo is tud golt loni. Sokat bizonyitott (bizonyit folyamatosan) a brazil, nem kell egy felmegoldas, aki perceket csen tole.

Ilyen szempontbol abszolut megertem a vezetoseget. Mbappe patkany volt, de ha igy alakult, adjuk meg meginkabb az eselyt olyanoknak, akik reszt vallaltak a sikerekbol es/vagy mar eleve itt vannak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 18., vasárnap 0:55

RealMadridFanatic írta: Lehet, hogy nem egymas alternativai, de azert ne hozzunk senkit, hogy itt legyen.. Akkor itt van Mariano, Hazard es maradt Asensio. Ez a Joselu egy sotlan, kozepkategorias arc, teljesen felesleges lett volna, mint akar Raul de Tomas is.
ezt már kitárgyaltuk sokszor amúgy

lehet sótlan,közepes Joselu, de tud gólt lőni a spanyol bajnokságban
őt be lehetett volna tenni a kezdőbe pár kisebb meccsen, amikor sűrű a program, hogy tudjon Benzema pihenni
most minden meccsen kezdeni fog, amikor egészséges, mert Mariano olyan mintha itt sem lenne, vele nem számol senki cserecsatárként

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. szeptember 18., vasárnap 0:17

Lehet, hogy nem egymas alternativai, de azert ne hozzunk senkit, hogy itt legyen.. Akkor itt van Mariano, Hazard es maradt Asensio. Ez a Joselu egy sotlan, kozepkategorias arc, teljesen felesleges lett volna, mint akar Raul de Tomas is.

A brazil legalabb annyit bizonyitott, hogy fontos pillanatokban elo tud lepni es nagyon erzi az erkezest a kapu ele. Inkabb O legyen centerben es Valverde/Asensio szelen, mint hozzunk egy ujabb koloncot.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. szeptember 17., szombat 23:55

RealMadridFanatic írta: Joselu nem tudom, hogy ironia volt-e, de barmikor inkabb Rodrygo mint egy kozepszer spanyol.
nem az volt nyílván
szerintem nem egymás alternatívái a 2 játékos :hmmm:

de mindegy is, így hogy nem gondolkodott a vezetőség rutinos csatárban
jövő nyáron 1 fiatalt érdemes hozni Benzema mellé :hmmm:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. szeptember 17., szombat 21:44

Jim írta:
Süti írta:
Akkor legalább Gabriel Jesus jött volna ingyen.
írtál volna Joselut
neki jóféle spanyol útlevele van
:mrgreen:
Ironia.
Nem lett volna ingyen es nem is fert volna a kvotaba.

Joselu nem tudom, hogy ironia volt-e, de barmikor inkabb Rodrygo mint egy kozepszer spanyol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 128 regisztrált és 0 vendég