Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 31., hétfő 19:24

A hírek szerint a Spurs nagyon ráhajtott Patóra így a végén, a Globo már azt írja, hogy a két klub megegyezett egymással a 11 millió eurós árról. Érdekes lenne... :hmmm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 31., hétfő 19:21

Na hol van Wenger titkos sztárigazolása? :mrgreen:

Mondjuk a Manchester nagyobb hülyét csinál magából ezzel a Martial sztorival. :lol:
Nem illik.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. augusztus 31., hétfő 17:56

alexoxladjackoxi írta:Ne haragudj, de butaságnak tartom, ha valaki kiemel 3-4 játékost egy csapatból, és azt mondja, hogy a többiek középszerűek, meg nélkülük sehol sem lennének... stb. stb. Illetve ezzel nem mondasz hülyeséget, de ez mindenhol így van. Most képzeld el a Barcát az MSN nélkül, vagy a Realt CR, Luka és Ramos nélkül... Mindenhol vannak húzóemberek, ez a normális. Nyilván nem lehet az egész keret Agüero és Yaya Touré...
Azért egyáltalán nem ez a helyzet. A Realból ha kiveszed a fenti hármast, akkor is max a padon találsz középszereket. A City kezdőjében is azért jónéhány akadt tavaly, de még idén is pár.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. augusztus 31., hétfő 17:27

Matt009 írta:
Sierra írta:Azért hihetetlen ez a Manchester City de tényleg. Idén nyáron kiadtak közel 100 millió fontot (!!!) két olyan játékosra, akik még sehol, semmit nem bizonyítottak. Oké, nagy ígéretek, de hogy ezért a De Bruyne gyerekért hogy fizethetnek 55 millió fontot az számomra talány.
Pláne, hogy a Chelseaben sem tudta megvetni a lábát. Mondjuk ebben Mou keze is benne van, mert nagy volt a különbség a Chelseaben és a Wolfsburgban leadott teljesítménye között, de én óvatos lettem volna vele. Megvártam volna, hogy a BL-ben hogyan muzsikál.

Mondjuk annyi a mentségükre legyen mondva, hogy Yayán, Silván és Agueron kívül full középszerekkel van tele a csapat, ha De Bruyne és Sterling hozzák azt, amit előző klubjukban, akkor simán végiggyalogolhatnak a PL-en, és a BL-ben sem outsiderek lesznek. Nekik most kockáztatni kellett, meglátjuk, bejön-e. De a BL-nek nem ártana egy 6. nagy csapat.
Ne haragudj, de butaságnak tartom, ha valaki kiemel 3-4 játékost egy csapatból, és azt mondja, hogy a többiek középszerűek, meg nélkülük sehol sem lennének... stb. stb. Illetve ezzel nem mondasz hülyeséget, de ez mindenhol így van. Most képzeld el a Barcát az MSN nélkül, vagy a Realt CR, Luka és Ramos nélkül... Mindenhol vannak húzóemberek, ez a normális. Nyilván nem lehet az egész keret Agüero és Yaya Touré...

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 31., hétfő 16:42

Pl arca meg csúcspénz idegből, csak azért, hogy ne a Barcáról szóljanak a hírek. Pedig higgadtan hozhattak volna egy kpst, támadókból közel sem volt hiány.
De szerintem pont, hogy hiány volt. DM évek óta leszerepelt azon a poszton, Özil sem volt jó jobb oldalt, és gyakorlatilag CR-en kívül nem volt olyan játékosunk, aki ki tudta húzni a szarból a seggünket. Én pont ezért akartam azon a nyáron Suarezt vagy Falcaot, hogy legyen egy második veszélyes ember is elől. Valóban nem Bale volt az ideális választás, de mivel Benzemában elől több potenciál volt, mint DM-ben jobb oldalt, ezért inkább a jobb oldalra akartunk valakit. Megkérdőjelezhető választás, de nem teljesen butaság.

Kp-s is kellett volna, azt aláírom, de az nem is újdonság, mert minden évben ott van nálunk lyuk. Idén lesz talán először olyan kp-nk, amelyiken nincs lyuk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 31., hétfő 16:39

Erősíteni mindig kell a keretet (akkor is ha 4-5-6 kupát nyersz vele), de ez nem egyenlő a "villantással". Nálunk meg utóbbi történt, te is írtad, hogy egy válasz volt Neymarra, ahelyett, hogy egy esetleg közel sem ekkora, de sporszakmailag hasznosabb játékos jött volna a walesi helyett.
Ott a pont.
Ennyi pènzèrt nem villantani kell,hanem konstans jol játszani,huzni a csapatot,vezèrnek lenni a vezèr mellett,megmutatni hogy èrek annyit,hogy csapat ember is vagyok,nem csak sztár,alárendelni magam az èrdekeknek,de ezeknek o kèptelen megfelelni,mondom ez ugy hogy tizezredszerre arra nem is terek ki hogy játèkben mit èr...
Megmėrettetett ès kijelenthetjuk hogy elbukott,magas volt a lėc,sosem fogja átlèpni az árnyèkát.
PL-be sikeres lenne,de ebben sem vagyok már biztos annyira,ahhoz le kellene szállni a foldre,ami az istennek se megy neki...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 31., hétfő 16:23

Remy írta:
VanillaSky írta:
Pl arca meg csúcspénz idegből, csak azért, hogy ne a Barcáról szóljanak a hírek. Pedig higgadtan hozhattak volna egy kpst, támadókból közel sem volt hiány.
Egy Reus mennyivel jobb választás lett volna. Ha már támadót akart Perez... És azért ő sem kis név.
Én is jobban bírom a németet, de azt senki sem tudhatja, hogy mennyivel lett volna jobb választás. Engem konkrétan nem Bale zavar, mert vele csak bővült a taktikai repertoár, engem az zavar, hogy orrba-szájba nyomatva van, pedig ha olyan az ellenfél, szorosan védekezik, nem hagy területet, nincs semmi haszna. Egyáltalán nem zavarna a jelenléte, ha a kezdő az ellenfélhez lenne viszonyítva.
Merci Zizou!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 31., hétfő 16:16

VanillaSky írta:
Pl arca meg csúcspénz idegből, csak azért, hogy ne a Barcáról szóljanak a hírek. Pedig higgadtan hozhattak volna egy kpst, támadókból közel sem volt hiány.
Egy Reus mennyivel jobb választás lett volna. Ha már támadót akart Perez... És azért ő sem kis név.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 16:15

Az, hogy erősödtünk-e vele az más kérdés. De tény, hogy kellett valamit villantani.
Ebben nagyon nem értek egyet!

Erősíteni mindig kell a keretet (akkor is ha 4-5-6 kupát nyersz vele), de ez nem egyenlő a "villantással". Nálunk meg utóbbi történt, te is írtad, hogy egy válasz volt Neymarra, ahelyett, hogy egy esetleg közel sem ekkora, de sporszakmailag hasznosabb játékos jött volna a walesi helyett.

Pl arca meg csúcspénz idegből, csak azért, hogy ne a Barcáról szóljanak a hírek. Pedig higgadtan hozhattak volna egy kpst, támadókból közel sem volt hiány.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 31., hétfő 16:10

morientes írta:
Volt egy 0 kupás szezonunk, kellett az erősítés, Neymar a Barcáé lett... Kellett erősítés.
Ès erosodtunk is vele...de mèg mennyire....
Birom ezt az eroltetett logikát,nem erosodtunk szart se,èn megmondtam a fotelbol anno,kèzzel lábbal tiltakoztam,mer ttudtam hogy a PD-be egy nagy flop lesz...igen "èn megmondtam",ez most tènyleg igy igaz...
Az, hogy erősödtünk-e vele az más kérdés. De tény, hogy kellett valamit villantani.

Azt viszont még mindig nem szabad elfelejteni, hogy 2 döntőben is kvázi győztes gólt rúgott, és papíron a számokat produkálta. A mutatott játék más kérdés. Abban kevesen hittek, hogy az megfelelő lesz. De arra CR sem lehet büszke már egy ideje. Azért lett hozva, hogy ne CR-nek kelljen egyedül mindent eldöntenie. Ezt az első évben teljesítette. A tavalyi év meg nem csak neki, hanem az egész csapatnak gyengén sikerült, és bármennyire is jó lenne, nem lehet csak az ő nyakába varrni. Annyi volt a sérültünk, hogy akkor is játszott volna, ha nincs bérelt helye a kezdőben.

Amúgy meg kevesebbért is volt már itt 1-2 játékos istenítve. Csak példának okáért Isco még szinte semmit sem tett le az asztalra, csak 1-2 látványos cselt, meg az ígéretet, hogy egyszer hasznos lesz, amit csinál. De azért körülötte meg már lassan egy kultusz épül.
Mielőtt bárki félreértené, én is Isco párti vagyok, és szerintem is jobb lenne a csapat Bale nélkül. De azért a leigazolása nem volt teljes kudarc.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 31., hétfő 15:38

Volt egy 0 kupás szezonunk, kellett az erősítés, Neymar a Barcáé lett... Kellett erősítés.
Ès erosodtunk is vele...de mèg mennyire....
Birom ezt az eroltetett logikát,nem erosodtunk szart se,èn megmondtam a fotelbol anno,kèzzel lábbal tiltakoztam,mer ttudtam hogy a PD-be egy nagy flop lesz...igen "èn megmondtam",ez most tènyleg igy igaz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. augusztus 31., hétfő 15:23

Jó játékos ez a Papy Djilobodji? A Chelsea akarja leigazolni :mrgreen:
A MU-val állítólag Adebayort is szóba hozták, de abból tuti nem lesz semmi.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. augusztus 31., hétfő 14:47

Jah pont Mou az aki nem személyes alapokon dönt a kezdő 11et illetően. :lol:
Modricot egész addig nem játszatta - ha jól emlékszem - míg meg nem mentette a seggét Manchesterben. Utána kezdett alapember lenni... de persze ezt is lehet valami hipotézissel magyarázni, hogy biztos Modric csinált rosszul és még véééééééééletlen sem hibázhat, nem nézhet be semmit a naaaaaagy Jose. Persze nem kell lehúzni sem, de iszonyat irritál, hogy itt van pár ember aki piedesztálra emeli. Nem kell elvenni tőle amihez ért, de hogy nem ő a legjobb játékosmegfigyelő (úristen hány játékossal fürdött be!!!) és pszichológus az is tuti.
Remélem De Bruyne eltesz pár gólt a Chelsea ellen és Mou agya megfő.
Én nem szoktam Mout piedesztálra emelni, de ha valaki túlságosan leszólja, azt meg szoktam jegyezni.

Mou-nak is megvannak a maga hibái, idősödő fejjel egyre több, de én személy szerint még mindig többre értékelem azt, ha valaki az edzésmunka alapján kerül a kezdőbe, mintha valaki elnöki kérésre. Modricot meg nem hiszem hogy érdemes ide venni, mert játszott eleget Mou alatt is. Lehet nem volt alapkezdő, de a játékpercei megvoltak. Csak azt szokás elfelejteni, hogy későn érkezett, nem volt fizikálisan megfelelő állapotban, és a teljesítménye sem volt olyan jó. Akár játszott, akár nem a csapat szenvedett. Nem volt idő beépíteni sem.

De Bruyne helyzete teljesen más volt.

Mégmielőtt valaki felhozná a MU-DM árakat, ott az angolok szopón voltak egy gyenge kerettel, kellett a nagyobb név.
Volt egy 0 kupás szezonunk, kellett az erősítés, Neymar a Barcáé lett... Kellett erősítés. Bale arra is jó volt, hogy a Neymar hypeot kicsit visszavegye, és a médiaérdeklődést ismét Madrid felé irányítsa. Ha az MU-nál olyan körülmények voltak, amikor a sportszakmai szempontokat figyelmen kívül lehet hagyni, akkor nálunk is az volt. Mindazonáltal 60 millió valóban reálisabb lett volna.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 31., hétfő 14:22

Ott nincsenek 100 milliós bérelt helyek.
Mondjuk a 100 millás bérelt helyekhez kell olyan klub is, aki fizet 100 millát egy játékosért. Mert míg CR esetében egy Aranylabdás, fiatal, reklámértéke az egekben lévő játékosért fizettünk ennyit, az magyarázható, addig Balenél a maximum 60 milliónál kellett volna megállni (baszki egy Tottenhamből)

Mégmielőtt valaki felhozná a MU-DM árakat, ott az angolok szopón voltak egy gyenge kerettel, kellett a nagyobb név. (be is fürödtek vele)

A jelenlegi Realt lehetne még a gyengülő CR-re építeni (Kroos, Isco, Kovacic, Varane, Carvajal, James, Benzema) a felsoroltak közel sem öreg kerettel. Erre ráépítjük Balere. A jelenlegi áraknál a 90 milliós walesit még 10-20 milliós többlettel is el lehetett volna adni. Perez simán kimagyarázhatta volna, hogy átigazolási rekordott döntött. Aztán lenne pénz DDG-re meg akár stadionfejlesztésre is. Vagy beleforgatták volna egy nem annyira felkapott kpsba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 31., hétfő 14:10

Mi szopattuk be őket igazából, egyértelműen kivártak egy nagy dobás miatt, ami a piacot elnézve kb csak Bale lehetett volna. Aztán túl későn jöttek rá, hogy ajánlhatnak bármennyit, nem fogjuk elengedni. Most már kényszerhelyzetben vannak, az húzza le őket, aki akarja.

Mondjuk azt nem értem, hogy Januzaj közel áll a Dortmundhoz kölcsönbe, Csicsa Leverkusen, alig van emberük.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 31., hétfő 14:02

Realista24 írta:Én nem röhögöm ki az ManU-t amiért vett 50 körül egy gyereket. Itt mi vagyunk az igazi gyökerek, hogy nem adjuk el Balet 100 fölött.
Az angolok tele vannak mint a szemét és vásárolni akartak, minden adta magát. Az meg lehet, hogy 50 milla, de két év múlva ha befut majd megvesszük 100ért.
Én megértelek. Én is eladnám Bale-t. de tudod hogy nálunk amíg itt a két 100 millás gyerek, addig nincs sok lehetőség itt fiataloknak elől szárnyat boncolgatni, és ez nem miattam van.

19 éves a gyerek. Nem láttam játszani, ez is tény. Lehet FMben meg hasonlókban nagy sztár, nem értek ezekhez sem. De hány futureCRMessiRonaldo játékos van? Mennyi? Évente 10-20. Aztán jó ha egy beválik belőle.
Szerintem elképesztően sok pénz érte az 50 millió euró.
Lehet a BM is megfogta isten lábát a Coman gyerekkel, lehet az MU is ezzel a sráccal, de nézzük már meg ott mind a kettő hiányposzt volt, vagy kb nem volt oda értelmes játékos. Ott nincsenek 100 milliós bérelt helyek. Majd mi is ha posztra igazolunk, meg nem lesz bérelt helye senkinek, akkor remélhetőleg mi is megoldjuk értelmesen a nyarakat. Addig meg marad Bale, meg a remény. :)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 13:39

ha kicsit okosabbak lettek volna akkor sok minden máshogy történik. a mu röhögve fihzet ki ennyit az új szponzorpézek miatt. főleg hogy idén eddig pluszban vannak az átigazolásokkal.
be is válhat a gyerek és akkor vagy eladják profittal vagy 10 évig meghatározó játékos lesz. ennyi kockázat benne van ezekben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2015. augusztus 31., hétfő 13:36

Egyelőre a 36 millió font tűnik hihetőnek, de most mindenki találgat. Ha kicsit okosabbak lettünk volna, akkor megvesszük két hónappal ezelőtt fele ennyiért, mikor még nem írta alá az új szerződését.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 13:34

Én nem röhögöm ki az ManU-t amiért vett 50 körül egy gyereket. Itt mi vagyunk az igazi gyökerek, hogy nem adjuk el Balet 100 fölött.
Az angolok tele vannak mint a szemét és vásárolni akartak, minden adta magát. Az meg lehet, hogy 50 milla, de két év múlva ha befut majd megvesszük 100ért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 31., hétfő 13:33

sky-on árról még nem írnak de én is kíváncsi vagyok. az fix hogy megy mert a francia összetartásról már elengedte a szövkap manchesterbe, hogy aláírjon.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég