Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 27., kedd 21:02

Én is utálom, de ha valaki követi a PL-t akkor nem lepődik meg annyira. Majdnem minden találkozóra jut legalább 2-3 ilyen, vagy még brutálisabb szabálytalanság (és sűrűn el is engedik...).

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 27., kedd 21:00

BBeno írta:Costának megint járt volna valami... nálam piros a szándékos taposás.
Pont akkor kapcsoltam be a tévét. Vajon ez a tag hány kiállítást úszott már meg? :hmmm:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 27., kedd 21:00

Csak a szokasos, Diego Costa meguszta pirost. Kicsit megtaposta a foldon fekvo Cant...undorito ez az ember, es az, h nem figyelnek kulonosen ra a birok... :-@
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. január 27., kedd 20:59

costa mekkora egy paraszt undiritó játékos. szándékosan rálépett a liverpooli csávó bokájára,és mindig megússza piros nélkül.az évekkel ezelőtti pepe is gyenge kezdő ehhez a majomhoz képest :vivo:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 27., kedd 20:58

Costának megint járt volna valami... nálam piros a szándékos taposás.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 26., hétfő 16:28

nso írta:Mourinho a mérkőzés előtt azt mondta, szégyen lenne, ha kikapnának, és ezt továbbra is így gondolja.

„Megismétlem a múltkor használt szót, valóban szégyen, hogy kikaptunk. A sport nyelvén értve a szégyent. A történelemben ez már minden csapattal előfordult, igaz, velem most történt először. Elfogadhatatlan, hogy egy alacsonyabb osztályból érkező csapattól kapjunk ki – folytatta Mourinho. – Ha újságíró lennék, én is nagyon kritikus lennék a Chelsea játékosaival és menedzserével, de nem felejteném el dicsérni a győztes csapatot sem, mert megérdemli, hogy az egekig magasztalják."

Mourinho a nagy dicséretek közepette abba a hibába is belefutott, hogy a Bradford Cityt véletlenül Barnsleynak nevezte.
Én ezt találtam NSO-n.
Babinho írta:Nem, hogy Carlo nem foglalkozik az előző csapataival, de josé sem a többivel. Pedig az intert is "lenne miért köpködni". De állandóan csak a madrid foglalkoztatja...én bírom Mourinhot. De rohadna meg az összes befőttje amikor ok nélkül pocskondiáz. Ez a madrid lemez beragadt nála.
Na hátha tavasszal összefutunk, aztán lejátszhatja ramosékkal a régi sérelmeket.
A többi nem tényező, csak a Reallal futhat össze a BL-ben, a Porto nem tényező, most mit mondjon, ráadásul tőlünk (meg a Chelseatől) rossz szájízzel távozott.
Mourinho meg mindig is szeretett odamondogatni mindenkinek (az angol sajtó ezt szereti, ő meg szereti az angolokat), de elsősorban a riválisoknak, minket sokáig "került", mert vagy nem futottunk össze korábbi csapatával, vagy épp az edzőnk volt. Most kiélvezi, azért Ramos ha jól emlékszem visszaszólt már, CR is ugye a pályán válaszolt. Ancelotti nem fog ilyenbe belemenni, de jobb is ez így szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 26., hétfő 15:41

És zárásnak,a legszebb,hogy ő,aki próbálja mutatni,hogy minden mindig tökéletesen tud,(idegen nyelv,játékos nevek,stb),és erre még kényes is-hisz sok nyilatkozatában szőrözött már ezeken-hirtelenjében azt sem tudta ki ellen esett ki :lol:
charltont vagy mit mondott bradford helyett :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 26., hétfő 15:17

De rohadna meg az összes befőttje
:lol: :lol: Na jó, kiégtem.

A nyilatkozatokat fordítók meg copják le :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 15:15

Babinho írta:aztán lejátszhatja ramosékkal a régi sérelmeket.
Na ott nem játszatnám Ramost :lol: :lol: :lol:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 26., hétfő 15:13

Géci írta:Én tudom, hogy Carló miért mondta. Én azt nem értem, hogy ehhez Josénak mi a fene köze van... :hmmm: Carló mióta foglalkozik a PSG, Chelsea, Milan dolgoival. Bocsánat! Múltkor kérdezték a Milánról és adot rá egy tök normális választ, de nem a sarat dobálja... Nekem csak ez nem tetszik. Erre kiesik egy harmad osztályos csapat ellen hazai pályán. Még szép, hogy majd elsüllyed szégyenébe...
Nem, hogy Carlo nem foglalkozik az előző csapataival, de josé sem a többivel. Pedig az intert is "lenne miért köpködni". De állandóan csak a madrid foglalkoztatja...én bírom Mourinhot. De rohadna meg az összes befőttje amikor ok nélkül pocskondiáz. Ez a madrid lemez beragadt nála.
Na hátha tavasszal összefutunk, aztán lejátszhatja ramosékkal a régi sérelmeket.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 26., hétfő 15:12

és itt van angolul is a hivatalos nyilatkozata:

“The other day a coach of a big team was knocked out of the cup and he was saying ‘this is perfect for us, now we can focus on the other competitions’ [referring to Real Madrid’s Carlo Ancelotti]. If I lose tomorrow against Bradford, I don’t say that, I say it’s a disgrace. This is the way you are, the way you think. I prefer it very, very difficult, and congested, and lots of matches, and risk of losing everything – there is a risk there – but I can’t choose matches, I can’t choose competitions.”


én nem csodálkozom semmin.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. január 26., hétfő 15:14-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 26., hétfő 15:10

BBeno írta:érdekes én ezt a nyilatkozatot olvastam tőle:

Mourinho: "Néhány napja egy nagy csapat edzője, akinek a csapata kiesett a kupából, azt mondta, hogy 'ez jó, ez nagyon jó, tökéletes nekünk, most koncentrálhatunk más sorozatokra'. Ha kikapok a Bradforttól, én nem mondanám ezt. Azt mondanám, hogy ez egy szégyen."
Ancelotti a meccs utan: “Ki kell értékelnünk ezt a mérkőzést. Keményen megfizettünk a hibáink miatt. Az első hatvan percben nagyon jól játszottunk. A rossz kezdés nehézzé tette a mérkőzést, de szembenéztünk vele és jók voltunk. Van három hetünk felkészülni a Bajnokok Ligája mérkőzésre, és ez nagyon jó a csapatnak”. Forrás: Madridom.hu

Mourinho eveken keresztul arra panaszkodott, hogy a media kiforgatja a szavait es most o is ugyanezt csinalta. Ezek utan pedig ne csodalkozz hogy elkezdjuk szidni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 15:07

Én tudom, hogy Carló miért mondta. Én azt nem értem, hogy ehhez Josénak mi a fene köze van... :hmmm: Carló mióta foglalkozik a PSG, Chelsea, Milan dolgoival. Bocsánat! Múltkor kérdezték a Milánról és adot rá egy tök normális választ, de nem a sarat dobálja... Nekem csak ez nem tetszik. Erre kiesik egy harmad osztályos csapat ellen hazai pályán. Még szép, hogy majd elsüllyed szégyenébe...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 26., hétfő 15:06

érdekes én ezt a nyilatkozatot olvastam tőle:

Mourinho: "Néhány napja egy nagy csapat edzője, akinek a csapata kiesett a kupából, azt mondta, hogy 'ez jó, ez nagyon jó, tökéletes nekünk, most koncentrálhatunk más sorozatokra'. Ha kikapok a Bradforttól, én nem mondanám ezt. Azt mondanám, hogy ez egy szégyen."
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 26., hétfő 14:58

Viszont neki semmi köze más klubbokhoz. Ilyenkor pedig ne csodálkozzon ha röhögünk rajta, mert egy világi fallosz... :roll:

Visszakerestem, nem a kiesés miatt kritizálta Ancelottit, hanem amiatt, amit mondott. Az már más kérdés, hogy Carlo mondandója nem ez volt.
Mourinho Ancelottit kritizálja...
"Néhány napja egy nagy csapat edzője azt mondta a kupasorozatból való kiesés után, hogy ez így számukra tökéletes, mert így jobb teljesítményt tudnak nyújtani a bajnokságban és a BL-ben. Ez egy szégyen. Én úgy tartom, hogy legyen nehéz, nagyon nehéz a kiírás és a játékosok feje felett lebegjen annak a lehetősége is, hogy mindent elveszíthetnek. A kiesés veszélye ott van mindig, én nem választhatom meg, hogy melyik sorozatot áldozom be egy másikért. Nem tehetem, nem tudnék így a játékosaim és a szurkolók szemébe nézni, nem mondhatom azt nekik, hogy ezt a sorozatot nem akarjuk most megnyerni."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 14:52

András93 írta:Az a baj, hogy itt sokan k. érzékenyek, ha a Realról van szó.
Aki régóta madridomista ( :Đ ) az már megtanulta ezt kezelni...
András93 írta:Hát még ha Mourinho merészel valamit mondani.
Viszont neki semmi köze más klubbokhoz. Ilyenkor pedig ne csodálkozzon ha röhögünk rajta, mert egy világi fallosz... :roll:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 26., hétfő 14:36

András93 írta:
Géci írta:Érdekes... Pedig pár napja mondta, hogy ez csúnya dolog :Đ
Nem mintha meccs után nem ugyanazt mondta volna. És szégyennek nevezte a kiesésüket. :hmmm:
Nekem úgy rémlik, hogy nem a kiesést nevezte szégyennek, hanem Carlo magyarázatát. De lehet tévedek.
újabb arrogáns cselekedete.
Ez most olyan nagy dolog?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. január 26., hétfő 14:21

Géci írta:Igaz! De mi lett volna, ha akkor is csak a saját dolgával foglalkozott volna ugyebár...
Az a baj, hogy itt sokan k. érzékenyek, ha a Realról van szó. Hát még ha Mourinho merészel valamit mondani.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 26., hétfő 14:15

újabb arrogáns cselekedete.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 14:15

András93 írta:
Géci írta:Érdekes... Pedig pár napja mondta, hogy ez csúnya dolog :Đ
Nem mintha meccs után nem ugyanazt mondta volna. És szégyennek nevezte a kiesésüket. :hmmm:
Igaz! De mi lett volna, ha akkor is csak a saját dolgával foglalkozott volna ugyebár...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 41 regisztrált és 0 vendég