Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

szbence
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 20:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: szbence » 2015. február 2., hétfő 19:49

Cuadrado signs
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... igns-.html

Schurrle departs
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... parts.html

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 2., hétfő 13:29

Bocs ha rosszul emlékszem, de múltkor nem pont az Everton vitte a szelvényedet?
Szerintem csak a frusztráció mondatja ezt veled, mert az idei Dortmunddal és az idei Milannal bőven partiban lenne az Everton, oda-visszavágós rendszerben is.
Flusztrációról szó sincs,de az biztos hogy Martinez nem nagyon találja a csapatnál az összhangot,az meg hogy vitte a szelvényem... :D Hát evvel az erővel akkor az egész PL,PD,bundesliga flusztrálhatna. :D A kisebb bajnokságokról nem is beszélve...
S ha már flusztráció,benneteket miért idegesít ha valaki leírja xy-ról a véleményét? :) Hisz semmi rosszat nem írt pl nmate Besicről...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 2., hétfő 13:13

Szerintem a VB szereplésig azt sem tudták külföldön, hogy létezik Besic, szóval a hosszabbításkor még nem számíthatott rá, hogy el fogja bárki vinni. Pláne az Everton...
2013 nyarán már német,spanyol elsőosztályú csapatok vitték volna!Persze nem "Everton szintűek"!Egyébként a szerződéshosszabbítása után nem sokkal kapott jobb fizetést!Arra meg, hogy "úgyis kivisznek a VB-re és majd felfigyelnek rám" nem nagyon tudott alapozni, mert még az U21-es bosnyák válogatottba sem hívták be, nem, hogy a felnőttbe!(arról meg nem is álmodozhatott kb, hogy kezdő lesz majd)Én azért valamennyire ismertem Momót nagyon megszerette itt a dolgokat, a focihoz hozzáállása is teljesen megváltozott, valamennyit fejlődött is nálunk, én tartom, hogy azt az új szerződést nem (de akkor legyen: csak) maga miatt írta alá!
Mondjuk a everton ezektől a kluboktól elég messzi van,még egy milantól is...pláne most.És ebből a csapatból nem nehéz kilógni felfele.pláne hogy ennyi sérült van most.
Ott ahol egy Mirallas a kreativitás csúcsa...vagy egy Mc Geady...
Persze nincs jó formában az Everton sem, de azért nem hiszem, hogy mondjuk egy Milan vagy egy Dortmund a jelen pillanatban olyan hatalmas előrelépés lenne!Szerintem jelen helyzetben nincs sok különbség egy Everton és egy Milan között pl!A Juve azért más persze, de szerintem Momonak van esélye eljutni akár oda is!(nem úgy mint Dzsudzsáknak)

Mondjuk így az egészet nem értem, mert az gondolom természetes, hogy a Fradi szurkolók miért szeretik és miért büszkék rá valamilyen szinten(az meg, hogy "de külföldi" nem indok főleg nem egy külföldi csapat szurkolói oldalán szerintem), az meg hogy a magyar média cikkez róla szintén természetes mivel nagy látogatottságot generál nekik!Persze ezen lehet idegeskedni csak szerintem nem érdemes! :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 2., hétfő 12:59

Mondjuk a everton ezektől a kluboktól elég messzi van,még egy milantól is...pláne most.És ebből a csapatból nem nehéz kilógni felfele.pláne hogy ennyi sérült van most.
Ott ahol egy Mirallas a kreativitás csúcsa...vagy egy Mc Geady...

Bocs ha rosszul emlékszem, de múltkor nem pont az Everton vitte a szelvényedet?
Szerintem csak a frusztráció mondatja ezt veled, mert az idei Dortmunddal és az idei Milannal bőven partiban lenne az Everton, oda-visszavágós rendszerben is.
Mirallast meg fikázzák a kihagyott büntető miatt, de amúgy nem rossz játékos, ahogy Baines, Coleman, Barkley, Jagielka vagy Pienaar sem.
Persze most nem megy az Evertonnak annyira a PL-ben, de arról se feledkezzünk meg, hogy a Dortmund sereghajtó a Bundesligában, a Milan pedig ha továbbra is kukázással akarja folytatni akkor pár év és irány a Serie B.

Ez a Besic ügy meg egy kis pozitívum a mennyeinek a sok szar között, nem kell ezt túllihegni.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 2., hétfő 12:45

(hozzáteszem amikor 2013-ban lenyilatkozta, hogy Dortmund,Juve,Milan szintű csapatokba fog játszani mert tisztában van a képességeivel mennyien kiröhögték :shutup: )
Mondjuk a everton ezektől a kluboktól elég messzi van,még egy milantól is...pláne most.És ebből a csapatból nem nehéz kilógni felfele.pláne hogy ennyi sérült van most.
Ott ahol egy Mirallas a kreativitás csúcsa...vagy egy Mc Geady...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 11:58

Mivel tudta, hogy pozitív irányba kilóg innen és elviszik így is, ezért nemár hogy nehezére essen egy új szerződés aláírása kis zsebpénz mellett. Azzal meg, hogy aláírta még azt is sugallta kifelé, hogy ő maga mennyire fontos a csapatnak, egy év után alatta az új szerződés.
Sok mindent nem kockáztatott. Win-win.
cart írta:Szerintem a VB szereplésig azt sem tudták külföldön, hogy létezik Besic, szóval a hosszabbításkor még nem számíthatott rá, hogy el fogja bárki vinni. Pláne az Everton...
Pontosan tisztában volt a képességeivel, erőt gyűjteni jött Magyarországra, mert Hamburgban nem tudott beilleszkedni és kiforrni.

Rohadt jól csinálta, nem elvenni akarom tőle az érdemet. Csak nem látok bele többet a sztoriba, mint amit leírtam. Szóval peace, i'm out.

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 2., hétfő 11:55

Szerintem a VB szereplésig azt sem tudták külföldön, hogy létezik Besic, szóval a hosszabbításkor még nem számíthatott rá, hogy el fogja bárki vinni. Pláne az Everton...

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. február 2., hétfő 11:49

De te írod, hogy ugródeszka volt neki a bajnokságunk, ergo arra pályázott, hogy a lehető leghamarabb, a lehető legjobb feltételekkel távozhasson. Ezt azzal tudta volna segíteni, ha nem hosszabbít, ő mégis megtette.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 11:36

Új szerződés, magasabb fizetés, hogyne járt volna jól.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 2., hétfő 11:16

Írtam ilyet?Azért hosszabbított, hogy nekünk több pénz jusson, ezt mindenki megcsinálná?



Ezt nem értem önmagában miért érdem, nem veszít vele semmit, inkább csak nyer.
Hogyne veszítene. A hosszabbítással a klubja jár jól, ő nem, mivel lejáró szerződésű játékos sokkal több pénzt kérhet az új klubjától, mint akit ki kell vásárolni még. én Pl bízom benne, hogy De gea nem fog jófejkedni így az MU-val.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 10:51

Hova érveljek még? Leírtam mit gondolok azelőtt.

Ezt az egy mondatot ragadtam ki igen, mert szerintem nem ugyanaz a szint rajongani egy közepes bosnyák játékosért, aki ugródeszkának használta a mennyeit, mint a világ legsikeresebb csapatért, ahol a legjobbak játszanak és ráadásul az egyik legszórakoztatóbb focit mutatják be.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. február 2., hétfő 10:42

nmate írta:
Babinho írta:Tényleg egy magyarországi real madrid fórumon kell erről értetlenkedni?
Miért is? Azért mert külföldi csapatnak szurkolunk? Ja végül is ugyan az a kettő, igazad van :fpalm:
Az én kommentemben is találtál 1 mondatot, amit ki lehet tekerni, de érdemben nem tudtál érvelni.
Válaszolhatnék, mert nagyon magas labdát dobtál fel, de inkább kiszállok és igazat adok neked.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 2., hétfő 10:32

Babinho írta:Tényleg egy magyarországi real madrid fórumon kell erről értetlenkedni?
Miért is? Azért mert külföldi csapatnak szurkolunk? Ja végül is ugyan az a kettő, igazad van :fpalm:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. február 2., hétfő 10:22

Most komolyan mit nem lehet felfogni azon, ha a fradistáknak érzelmi kötődése van egy volt légióshoz? Tényleg egy magyarországi real madrid fórumon kell erről értetlenkedni? És miért baj, ha esetleg picit a saját klubjuk, vagy a magyar foci sikerének fogják fel az ő sikerét? Valószínűleg nem lesz ettől jobb a magyar foci, hogy "volt egy Besicünk", de attól még egy tehetséges, szimpatikus légiós volt. Valószínűleg ő is pozitívan, hálával, köszönettel gondol az eltöltött fradi/magyar évekre...Vagy rajongani már ciki, csak trollkodni jó az internet??? cöö

(amúgy utálom a fradit, csakaszpari :D )

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 1., vasárnap 22:35

Ezt nem értem önmagában miért érdem, nem veszít vele semmit, inkább csak nyer.
2014 nyarán lejárt volna a szerződése, ha nem hosszabbít akkor már 2014 telén tárgyalhattak volna vele klubok(tárgyaltak volna is) és konkrétan semmit sem kaptunk volna!Semmivel sem lett neki jobb, hogy hosszabbított!
Több magyar sportoldal is hozta most, hogy Besic az Everton edzője szerint milyen fontos, előtte azt is amikor Balet "zsebre rakta", és nagyjából minden Evertonról szóló cikkben felmerül a neve.
A netes közösségi oldalakon (fórumok, fb főleg) szintén felhozzák egy-két Everton meccs kapcsán, pedig bár hasznos játékos, messze nem ilyen szinten.

Szerintem ez túlzás és igen, zavar.
Az, hogy a sportoldalak miért cikkeznek róla, az nyilvánvaló!Itthon a Fradinak van a legnagyobb szurkolói bázisa, ezért persze, hogy kihasználják Besic helyzetét, rengetegen olvassák a Besices híreket=minél több Besic cikk annál nagyobb olvasottság!Az lenne a fura ha nem írnának róla főleg, hogy van mit!Netes fórumokon(Fradista oldalakat nem számítva) nem nagyon olvastam, hogy olyan gyakran téma lenne, de ha igen annak azért meg van az oka! :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 1., vasárnap 22:21

BBarni írta:Írtam ilyet?Azért hosszabbított, hogy nekünk több pénz jusson, ezt mindenki megcsinálná?
Ezt nem értem önmagában miért érdem, nem veszít vele semmit, inkább csak nyer.
BBarni írta:Nem tudom itt kikre gondolsz én nem vettem ezt észre!(mert gondolom nem a Fradi szurkolókra gondolsz)
Több magyar sportoldal is hozta most, hogy Besic az Everton edzője szerint milyen fontos, előtte azt is amikor Balet "zsebre rakta", és nagyjából minden Evertonról szóló cikkben felmerül a neve.
A netes közösségi oldalakon (fórumok, fb főleg) szintén felhozzák egy-két Everton meccs kapcsán, pedig bár hasznos játékos, messze nem ilyen szinten.

Szerintem ez túlzás és igen, zavar.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 1., vasárnap 22:09

Igen, valószínű azért hosszabbított, mert a hűségét akarta kifejezni :lol: Véletlen sem azért, hogy több pénzért tudja a Fradi eladni.
Írtam ilyet?Azért hosszabbított, hogy nekünk több pénz jusson, ezt mindenki megcsinálná?
Nem volt ő ilyen jó játékos Hamburgban, mentálisan pláne és nem azért mert szarul érezte magát! :)
De hogy miért szopják a faszát még mindig, amikor csak azért járt erre, mert ez a bajnokság jó ugródeszka volt neki, ezt nem értem.
Nem tudom itt kikre gondolsz én nem vettem ezt észre!(mert gondolom nem a Fradi szurkolókra gondolsz)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 1., vasárnap 22:00

BBarni írta: pályán kívül is példamutató(szerződést hosszabbított amikor már vitték volna külföldre),
Igen, valószínű azért hosszabbított, mert a hűségét akarta kifejezni :lol: Véletlen sem azért, hogy több pénzért tudja a Fradi eladni.

Tehetséges volt ő régen is. Eljött Hamburgból egy közeli országba, mert szarul érezte magát, nem tudott beilleszkedni. Itt a lófaszjóska bajnokságunkban, ahol falábúak fociznak felküzdötte magát, önbizalmat szerzett. Kiment a VB-re, kijött a tehetsége, megerősödött az önbizalma. Most Angliában a sérültek miatt szépen beverekedte magát a kezdőbe. Okos húzások voltak ezek, valóban és nem is mondtam, hogy nem érdemli meg a dicséretet.

De hogy miért szopják a faszát még mindig, amikor csak azért járt erre, mert ez a bajnokság jó ugródeszka volt neki, ezt nem értem.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. február 1., vasárnap 21:50

Végül is teljesen mindennapi, hogy egy játékost kitesznek a Hamburg 2-ből(német negyedosztály) eljön Magyarországra(a legnépszerűbb csapatba) itt játszik egy "kicsit"(2 évet) beverekszi magát a kezdőbe,kimagaslik az egész magyar mezőnyből(kb az elmúlt 20 évben nem volt itthon ilyen jó védekező játékos, legyen magyar vagy külföldi) pályán és pályán kívül is példamutató(szerződést hosszabbított amikor már vitték volna külföldre), közönség kedvenc(támogatta az ultrák koreográfiáját pl) lesz, majd kiviszik a VB-re, 21 évesen csapata legjobbja, egyik felfedezettje a VB-nek majd eligazol egy egész jó angol csapatba ahol stabil kezdő lesz és simán elképzelhető, hogy a következő években még szintet lép!

:|


(hozzáteszem amikor 2013-ban lenyilatkozta, hogy Dortmund,Juve,Milan szintű csapatokba fog játszani mert tisztában van a képességeivel mennyien kiröhögték :shutup: )

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 1., vasárnap 19:05

nmate írta:Erre a Besicre még mindig nagyon hegyezik itt M.o-n :lol: Mintha magyar lenne.
Csak azért mert játszott egy kicsit a Fradiban, és minden második fradista hegyezi erre :roll: Gondolom saját nevelésként tekintenek rá, mint a katalánoknak mindenki aki odaigazol. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég