Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 11., szerda 2:45

En is nagyon drukkolok az Arsenalert a kovi forduloban.... :lol: :lol: Mondjuk a BL meccs jegyek meg meg huzosabbak, foleg ha egy Real Madrid a vendeg, de lehet leszarnam. XD Plusz ha belehuzunk egy Citybe, MU-ba, Pool-ba jovore, akkor gondolom a Madridos egyesuleteken keresztul is lehet tudnal idegen szektorba jegyet csipni, bar ez nem tudom hogy megy.


Amugy azert itt is sokan sajnaljak a lovet a jegyre. Nem egy benszulottol hallottam hogy nem jar mar meccsre mert draga. :lol:

dzsi91 írta:Még tavasszal utazni fog a csapat london kék felébe szal kezdj el gyűjteni
Neee, akkor inkabb az agyusok. Tobba a stadionban a ferohely. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. február 11., szerda 2:42

dzsi91 írta:Még tavasszal utazni fog a csapat london kék felébe szal kezdj el gyűjteni :mrgreen:
ha igy lesz, es eljutok, akkor valahogy atadom mourinhonak a forumbol arado hatalmas szeretetet. :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 11., szerda 2:36

hala real írta:persze, egyik meccsre mindenkepp elmegyek, azt hiszem foci imado emberkent ekkora lehetoseget vetek lenne kihagyni, de nem leszek gyakori vendeg az old traffordon. :mrgreen:
egyebkent az itteni embereknek ez teljesen megfizetheto, az o penztarcajuk szerint...kar, hogy en azert boven kevesebbet keresek naluk..de ez mar nem ide tartozik.

jovore remelem angol csapattal is osszekerulunk, remelhetoleg az egyik manchesterivel. innentol ezert fogok szoritani, bocs sracok. :Đ
Még tavasszal utazni fog a csapat london kék felébe szal kezdj el gyűjteni :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. február 11., szerda 2:30

persze, egyik meccsre mindenkepp elmegyek, azt hiszem foci imado emberkent ekkora lehetoseget vetek lenne kihagyni, de nem leszek gyakori vendeg az old traffordon. :mrgreen:
egyebkent az itteni embereknek ez teljesen megfizetheto, az o penztarcajuk szerint...kar, hogy en azert boven kevesebbet keresek naluk..de ez mar nem ide tartozik.

jovore remelem angol csapattal is osszekerulunk, remelhetoleg az egyik manchesterivel. innentol ezert fogok szoritani, bocs sracok. :Đ
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 11., szerda 1:47

Nagy átlagban a PL sokkal élvezhetőbb mint a LA Liga. Lhet nem jobb, de sokkal nagyobb a funfactpr. Szoval sztem meger annyit.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 11., szerda 1:22

hala real írta:ennyit azert nem er egy (ketto) angol csapat sem -madridistakent-, mar bocsanat.
Ezert nem jarok meccsre, csak nagyon ritkan... :mrgreen: Amugy is, egy random pub-ban TV-n nezni nekem nagyobb elmeny, mivel ott latom is rendesen, es kozbe sorozni is lehet meg megvitatni az esemenyeket. Az hogy kifizetek 50 fontokat azert hogy a tortenesek felet ne lassam mert eppen a palya masik felen folyik a jatek az nekem nem buli. Elmenynek jo, megnezni hogy hogy szurkolnak, milyen a stadion belulrol, meg a hangulat, stb... De kb ennyi.

Egyszer azert szandd ra a lovet, annyit meger.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. február 11., szerda 0:52

sonic írta: Igen kb ott fog kezdodni a legalja. Nagyban fugg milyen meccsrol van szo, meg hogy hova akarod a jegyet... Kis falusi csapatok ellen a szarabb helyekre 50-60. Ugyanez mondjuk egy Chelsea, Arsenal ellen mar 260, ha egyaltalan kapsz. :mrgreen:
rangadora szerettem volna menni, mondjuk a varosira, de akkor mindegy... :lol:
ennyit azert nem er egy (ketto) angol csapat sem -madridistakent-, mar bocsanat. :D
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 11., szerda 0:25

hala real írta:sajnos nincs olyan ismerosom itt kint.
egyebkent en olyan 50-60 font korul szamitottam a jegyre, latatlanban.
Igen kb ott fog kezdodni a legalja. Nagyban fugg milyen meccsrol van szo, meg hogy hova akarod a jegyet... Kis falusi csapatok ellen a szarabb helyekre 50-60. Ugyanez mondjuk egy Chelsea, Arsenal ellen mar 260, ha egyaltalan kapsz. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. február 11., szerda 0:11

sonic írta:Ha van ismerosod szurkoloi berkekben akkor rajta keresztul erdemes. Ugy a legolcsobb...
sajnos nincs olyan ismerosom itt kint.
egyebkent en olyan 50-60 font korul szamitottam a jegyre, latatlanban.
sonic írta:Barclays ticket tuesday.
koszonom, erre ranezek. :)
BH710 írta:Irtam pü-t.
valaszoltam. :D
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. február 11., szerda 0:03

hala real írta:nem tudtam hova irjam, talan itt jo.

a kozeljovoben szeretnek elmenni egy mu meccsre, az old traffordon termeszetesen...ugyanis elerheto kozelsegben elek a varostol, es jobban csabit, mint az ujgazdag city.

a kerdesem az, hogy hogyan tudnek a legolcsobban, es legegyszerubben jegyhez jutni, illetve korulbelul mennyivel szamoljak?


liverpool-real madrid meccsrol lecsusztam, akkor meg nem voltam kint...pedig nyilvan arra mentem volna. :-(

Irtam pü-t.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 10., kedd 23:54

Bocsanat a duplaert, ezt elfelejtettem, de szamodra ez is hasznos lesz.

https://www.youarefootball.barclays.co.uk/

Barclays ticket tuesday. Minden kedden (tehat peldaul ma is) lehet "nevezni" ingyen premier league jegyekert. Rovid urlapot kell kitolteni. Kell UK postai cim hogy megkapd a jegyet (felteve ha nyersz). Nekem meg eddig nem jott be, de ismerek olyat aki mar nyert itt jegyet angol bajnokira. 2 jegyet kapsz szoval meg vihetsz is valakit magaddal. Jo cucc erdemes probalkozni.

Ki kell valasztanod a meccset, minden kedden a kovetkezo heti meccsre lehet nevezni magad. Ertelemszeruen erdemes nem a rangadokat valogatni, mert nagy valoszinuseggel a kevesbe erdekes meccsekre tobb jegyet osztanak ki, meg kevesebben valasztjak (gondolom).


Good luck! :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 10., kedd 23:39

hala real írta:nem tudtam hova irjam, talan itt jo.

a kozeljovoben szeretnek elmenni egy mu meccsre, az old traffordon termeszetesen...ugyanis elerheto kozelsegben elek a varostol, es jobban csabit, mint az ujgazdag city.

a kerdesem az, hogy hogyan tudnek a legolcsobban, es legegyszerubben jegyhez jutni, illetve korulbelul mennyivel szamoljak?


liverpool-real madrid meccsrol lecsusztam, akkor meg nem voltam kint...pedig nyilvan arra mentem volna. :-(

Ha van ismerosod szurkoloi berkekben akkor rajta keresztul erdemes. Ugy a legolcsobb...

Viszonyitas keppen az en eddigi meccsjegyeim arai ugy neztek ki hogy 46font a tavaly elotti Spurs-Swansea bajnokira, es 16 font a mostani oszi Arsenal-So'ton kupameccsre. Az elso hosszuoldal kozepe 10. sor kornyeke, a masik rovid oldal also sorok, kapu mogott.

Es ennel szerintem magasabb arakra szamits. :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 10., kedd 22:56

h3x0r írta:Balotelli elso golja? :lol: :mrgreen:
3 pontos volt, gólponterős vagy mi
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. február 10., kedd 22:55

nem tudtam hova irjam, talan itt jo.

a kozeljovoben szeretnek elmenni egy mu meccsre, az old traffordon termeszetesen...ugyanis elerheto kozelsegben elek a varostol, es jobban csabit, mint az ujgazdag city.

a kerdesem az, hogy hogyan tudnek a legolcsobban, es legegyszerubben jegyhez jutni, illetve korulbelul mennyivel szamoljak?


liverpool-real madrid meccsrol lecsusztam, akkor meg nem voltam kint...pedig nyilvan arra mentem volna. :-(
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 10., kedd 22:50

Kane véletlenül sem ügyetlen, bőven van esze is a játékhoz, technikailag sem szerencsétlen. Persze maradjon ott a Spursben, oda is kellenek legendák. :mrgreen:

Jól nyomja a Spurs amúgy, ha nem ragad be az elején, jó esélye lehetne a BL-re, persze még így is meglehet.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 10., kedd 22:44

Balotelli elso golja? :lol: :mrgreen:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 10., kedd 22:43

Kerlon írta:Akkor úgy mondom, hogy ügyetlennek tűnő, mert technikailag tényleg top volt RvN... De a mozgása is esetlen volt például. Kane-nek is ilyen beütése van.

Így már egy a véleményünk :)
ZIDANE

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 10., kedd 22:42

Lehet, hogy illene, de egy Spurs transfertől ments meg urunk minket! :lol: :lol: :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 10., kedd 22:39

h3x0r írta:
wxyz írta:Mai meccsen a gólon kívül tényleg nem mutat semmit, de ettől még van benne ügyesség.
Bale jut rola eszembe. Lehet belole egy brutal befejezo, de a stilusa nem a spanyol ligaba valo.
Nem értek egyet
Benzema mellé pont illene szerintem. Két ellenekező stílus, egy szervező, sokat dolgozó Benzema és a labdával nem ügyetlen, hatékony erőcsatár Kane
Ellenfelek szerint lehetne őket váltogatni. Meccs közbeni húzások lehetősége is bővülne

Mondjuk bennem fel sem merült ez

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 10., kedd 22:35

Kerlon írta:Akkor úgy mondom, hogy ügyetlennek tűnő, mert technikailag tényleg top volt RvN... De a mozgása is esetlen volt például. Kane-nek is ilyen beütése van.
Tipikus RVN.
16oson belül életveszély,és óriási mákja is van,mint pl az Arsenal ellen,a hosszún bekocogott,oda pattant,bepasszolta és hős lett.
Viszont tudom hogy le vagyok maradva,de a Lpool himnuszát most meghallgattam,mindig hallottam róla hogy óriási,de hát erre nem számítottam,egy-egy nagyobb meccs előtt miket letolnak,félelmetes. :'( :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 129 regisztrált és 0 vendég