Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 10., vasárnap 11:29

Pad'em írta:
Azért irtam a real drukkereket mert sztem mi tudjuk megitelni a legjobbam hogy egy egykori Real játékos es egy jelenlegi közül melyik a jobb helyzetkihasználó. Mert mi látjuk őket a legtöbbet. De aztán irtam is csak ugye nem tudsz értelmezni hogy bárkit megkérdezhetsz, tehát Barcást is, ök is ismerik mindkét játékost, hogy melyiket választanák hogy ki rugjon közülük inkább kapura ellenük. Vagy Cityseket is, csak ugye rajtad kívül nincs egy db sem az országban. Egy embert nem tudnál mutatni aki szerint CR nem jobb befejező mint Joselu.
És senki nem az apró helyzetecskékről beszél. Vicces, hogy ezt valakinek meg kell magyarázni. CR lehet nem über, de kb az egyik legjobb a világon befejezésben, míg Joselu kimondottan szar. Ezt minden Real szurkoló megerősítheti, de sztem egyértelmű kb mindenkinek aki látott valaha foci meccset rajtad kívül. Mondhat a xgd akármit.


Semmi ilyet nem írtál, csak oda nyomtál mellé egy személyeskést, hogy amúgy szerinted ez mindenkinek egyértelmű aki látott valaha focit.
A személyeskedésed már a stat letezése miatt is bukik, rengeteg embert érdekel, ad ezekre, egyre elterjedtebb

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 10., vasárnap 11:11

Ha személyeskedésbe mész at, akkor már figyelni fogok.
mint mikor kikap a city? :mrgreen:
Egy embert nem tudnál mutatni aki szerint CR nem jobb befejező mint Joselu.
ha fotball szempontbol nézem sem igaz.
ha ezt mutatja a stat, akkor meg a stat ér szart se (meglepő :lol: )
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 11:07

Túloztam azzal az egy síkkal neked az az egy is sok. Nulla síkod van.

Azért irtam a real drukkereket mert sztem mi tudjuk megitelni a legjobbam hogy egy egykori Real játékos es egy jelenlegi közül melyik a jobb helyzetkihasználó. Mert mi látjuk őket a legtöbbet. De aztán irtam is csak ugye nem tudsz értelmezni hogy bárkit megkérdezhetsz, tehát Barcást is, ök is ismerik mindkét játékost, hogy melyiket választanák hogy ki rugjon közülük inkább kapura ellenük. Vagy Cityseket is, csak ugye rajtad kívül nincs egy db sem az országban. Egy embert nem tudnál mutatni aki szerint CR nem jobb befejező mint Joselu.

Na további szép napot a párhuzamos univerzumodban, majd beszelget veled hehe :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 10., vasárnap 11:05

feliX írta:
Pad'em írta: MU támadók széjjel szaggatják az instrángot idén a PL-ben:
Rashford 11 meccs 1 gól
Hojlund 9 m 0 g
Antony 9 m 0 g
Garnacho 10 m 0 g
Martial 10 m 0 g

És nem kellett CR :lol: :lol:
Ez a nem rég született Padem komment jutott eszembe most.
Aztán Ronaldo rúgott tavaly 10 meccsen pl meccsen 1 gólt. Meg az EL-ben 2őt, egy halom helyzetből, 8 várható gólra..

Hát ilyen támadó hogy kellene most oda. Ilyen szurkolókat kérdezzek Ronaldoról, ne a statot nézzem :lol:
Amíg statozol, le se szarlak, függetlenül attól hogy egy idegesítő user vagy.
Ha személyeskedésbe mész at, akkor már figyelni fogok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. december 10., vasárnap 10:56

feliX írta:
Pad'em írta: MU támadók széjjel szaggatják az instrángot idén a PL-ben:
Rashford 11 meccs 1 gól
Hojlund 9 m 0 g
Antony 9 m 0 g
Garnacho 10 m 0 g
Martial 10 m 0 g

És nem kellett CR :lol: :lol:
Ez a nem rég született Padem komment jutott eszembe most.
Aztán Ronaldo rúgott tavaly 10 meccsen pl meccsen 1 gólt. Meg az EL-ben 2őt, egy halom helyzetből, 8 várható gólra..

Hát ilyen támadó hogy kellene most oda. Ilyen szurkolókat kérdezzek Ronaldoról, ne a statot nézzem :lol:
Szerintem az első ironikus válaszodat is mindenki megértette, akit érdekelt. Te se told már túl please. Marhára nem erről szól ez a topic.

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 10., vasárnap 10:50

Pad'em írta: MU támadók széjjel szaggatják az instrángot idén a PL-ben:
Rashford 11 meccs 1 gól
Hojlund 9 m 0 g
Antony 9 m 0 g
Garnacho 10 m 0 g
Martial 10 m 0 g

És nem kellett CR :lol: :lol:
Ez a nem rég született Padem komment jutott eszembe most.
Aztán Ronaldo rúgott tavaly 10 meccsen pl meccsen 1 gólt. Meg az EL-ben 2őt, egy halom helyzetből, 8 várható gólra..

Hát ilyen támadó hogy kellene most oda. Ilyen szurkolókat kérdezzek Ronaldoról, ne a statot nézzem :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62739
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 10., vasárnap 10:47

Anthony írta:
RealMadridFanatic írta: Minek reagaltok mindig a trollokra? Ez elteti a szerencsetleneket, mashol a kutya nem kivancsi rajuk.
Így van. Tegyétek már ki, lehessen értelmes beszélgetést folytatni.
Legyetek már elég felnőttek ahhoz hogy nem vele beszélgettek hanem massal és masrol, ha zavar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 10., vasárnap 10:44

Pad'em írta: Várható góljaik szintjén lőtték a góljaikat :lol: Ezzel letudva, ugyanolyan befejezők. Nincs több hozzáfűzni valóm, menthetetlenül egysíkú vagy.

Fanatic, jogos magam sem értem, felixg-re többet sose
Hát milyen egysíkú vagyok, hogy a normális stat helyett nem kerdezek meg hozzád hasonló elfogult szurkolókat Ronaldoról :lol:
Várjá megkérdezek akkor Barcásokat Övrebóról, és akkor azon a legendás meccsen nem csaltak a Bárszának, meg van indokolva :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 10., vasárnap 10:44

Miert kene kitenni?
Tipikus hopihe 2023 :coffee:
Legyel okosabb es gyozd le ervelessel, beszolassal, akarmivel.

(Nem a masik accountom :lol: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. december 10., vasárnap 10:45-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. december 10., vasárnap 10:39

RealMadridFanatic írta: Minek reagaltok mindig a trollokra? Ez elteti a szerencsetleneket, mashol a kutya nem kivancsi rajuk.
Így van. Tegyétek már ki, lehessen értelmes beszélgetést folytatni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 10:37

Várható góljaik szintjén lőtték a góljaikat :lol: Ezzel letudva, ugyanolyan befejezők. Nincs több hozzáfűzni valóm, menthetetlenül egysíkú vagy.

Fanatic, jogos magam sem értem, felixg-re többet sose
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. december 10., vasárnap 10:34

Minek reagaltok mindig a trollokra? Ez elteti a szerencsetleneket, mashol a kutya nem kivancsi rajuk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 10., vasárnap 10:32

Pad'em írta:
Következő nagy állításod legyen az, ha Joselunak lett volna 9 éve a Real kezdőjében ő lenne most az all time gólrekorder.

Joselu összes meccsét láttam a Realban, a 4 felkeszülési meccset is. Szimpi a tag az első pillanattól kezdve, de minden egyes meccsen láttuk, hogy 5 helyzet kell neki a gólhoz minimum. Ronaldonak is majd az összes meccsét láttam a 9 év alatt míg a Realban volt, bizton mondhatom, hogy CR jobb befejző :D És senki nem az apró helyzetecskékről beszél. Vicces, hogy ezt valakinek meg kell magyarázni. CR lehet nem über, de kb az egyik legjobb a világon befejezésben, míg Joselu kimondottan szar. Ezt minden Real szurkoló megerősítheti, de sztem egyértelmű kb mindenkinek aki látott valaha foci meccset rajtad kívül. Mondhat a xgd akármit.

Úgyhogy kettőnk közül te vagy alternatív valóságban, mint általában.
Karrier szinten hasonlóan, a várható góljaik szintjén lőtték a gólokat.
De ez az elfogulatlan stat nem jó, kérdezzek meg erről Real szurkolókat, akik döntő többségében elfogultak a kedvencükkel, ők majd megerősítik, hogy nem te vagy alternatív valóságban, hanem én. Hát jól van akkor, ez egy erős érv :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feliX 2023. december 10., vasárnap 10:34-kor.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 10., vasárnap 10:09

Megint ezen a balfasz xgn megy a vita :lol:
Halisten ez meg mindig fodball es nem statisztika eloadas az egyetemen.
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 10., vasárnap 10:03

feliX írta: De ez már megint a haluzás. Nincs olyan hogy valaki ezeket a "helyzetecskéket" sorra belövi.
Olyan viszont mégis van, hogy bizonyos játékosok a kicsik ellen fossák a gólokat, majd a legfontosabb meccseken eltűnnek. Lásd Higuain bajnoki vs BL teljesítménye. Vagy épp Messi góljai a BL csoportkörben vs negyeddöntő és attól felfele. (az elmúlt 6-7-8 évben). Vagy mások pont a legfontosabb pillanatokban lépnek elő.

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 10., vasárnap 9:59

zsuninnyo írta: Alapvetoen nehez egy szubjektiv statisztikara epiteni egy teljesitmennyel kapcsolatban, mikozben szamtalan objektiv statisztika van mellette.
Eees…igazabol ennyi a lenyeg.

Lehet itt osszehasonlitani Bowen es Haaland helyzetbe keruleset is, de irdatlan nagy hulyeseg. Egyik egy ezerszer jobb csapatban jatszik, sokkal jobb jatekosokkal korbe veve, ahol nyilvan konnyebben helyzetbe kerul. Az xg meg talan egy jo kiindulopont is lehetne, de sokszor a 100%os ziccer utan is 0.17 az xg, maskor meg 0.7.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 10., vasárnap 9:55

feliX írta: Egy meccsnek nincs jelentősége. A helyzetkihasználás hullámzó, egy másik ilyen meccsen Joselu is rúghatna hármat. Ez ilyen, éppen ezért kell a hosszútáv, rövid minták csalókák tudnak lenni.

Nem a stat a béna, mert te mást képzelsz mint ami a valóság. Többek között azt, hogy Cr valami überbefejező, aki folyamatosan rugdos be minden kisebb lehetőséget is.
Következő nagy állításod legyen az, ha Joselunak lett volna 9 éve a Real kezdőjében ő lenne most az all time gólrekorder.

Joselu összes meccsét láttam a Realban, a 4 felkeszülési meccset is. Szimpi a tag az első pillanattól kezdve, de minden egyes meccsen láttuk, hogy 5 helyzet kell neki a gólhoz minimum. Ronaldonak is majd az összes meccsét láttam a 9 év alatt míg a Realban volt, bizton mondhatom, hogy CR jobb befejző :D És senki nem az apró helyzetecskékről beszél. Vicces, hogy ezt valakinek meg kell magyarázni. CR lehet nem über, de kb az egyik legjobb a világon befejezésben, míg Joselu kimondottan szar. Ezt minden Real szurkoló megerősítheti, de sztem egyértelmű kb mindenkinek aki látott valaha foci meccset rajtad kívül. Mondhat a xgd akármit.

Úgyhogy kettőnk közül te vagy alternatív valóságban, mint általában.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. december 10., vasárnap 9:53

nem ertem, miert ugrotok neki egy emberkent.

a helyzetbekeruleshez es kihasznalashoz annyit, hogy vannak bena befejezok, akik azert vannak meg mindig topszinten, mert mivel sokszor kerulnek helyzetbe, ezzel tudjak "kompenzalni" meg persze vannak a one season wonderek akiknek minden befele pattan egy ideig vagy a guriassyk akik kb 5 meccs alatt 4-el lovik tul az xg-juket.

termeszetesen a futballt nem lehet csak szamok halmazakent ertekelni, de hosszu tavon, nagyobb mintak alapjan rengeteg mindent ki lehet olvasni a statokbol.
nem csak az xg letezik, de az ilyen kulcspasszos, varhato asszisztos, ellenfel tamadoharmadaban labdabirtoklos, etc adatok is egy kompetens szemely szamara aranyat ernek.

persze lehet mondani, hogy eye test mindenek felett, de kinek van ideje arra, hogy minden meccset megnezzen es minden jatekost egyenileg elemezzen, huzza a strigulakat a papiron es meg emlekezzen is mindenre.
nyilvan ezert jottek ezek az ujhullamos statok.

csak es kizarolag ezekbol kiindulni hiba, foleg rovid tavon van ami felrevezeto, de igazolni a latottakat jo tampontok lehetnek.

atesznak max azt ronam fel, hogy elbagatelizallja a lelki tenyezoket a szamok mellett, pedig az mar sokszor bebizonyosodott, hogy azok azzal alkalmankent felulirhatoak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2023. december 10., vasárnap 9:55-kor.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 10., vasárnap 9:50

Alapvetoen nehez egy szubjektiv statisztikara epiteni egy teljesitmennyel kapcsolatban, mikozben szamtalan objektiv statisztika van mellette.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 10., vasárnap 9:48

Az a baj, hogy 10-bol 9 xg fan szakerto ugy tekint az xg-re, mint hogy ez A stat, ebbol kell levezetni A meccset, vagy eppen 10 darab meccset, mikozben ez meg mindig csak egy darab stat a sok kozul, van 10 masik, amit ugyanugy figyelembe kell venni, arrol nem is beszelve, hogy neha jo lenne latni is a meccset. :mrgreen:

1.0-as xg is osszejohet egy 0.75-os tizibol meg egy 0.25-os helyzetbol vagy 10 darab 0.1-es teljesen veszelytelen tavoli lovesbol. Utana meg megy a csodalkozas, hogy miert lott egyik csapat 2 golt, a masik meg egyet sem, mikozben ugyanannyi az xg-juk.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég