Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2020. október 2., péntek 20:42-kor befejeződött.

Arsenal
12
14%
Chelsea
14
17%
Liverpool
22
26%
Manchester City
27
32%
Manchester United
5
6%
Tottenham
2
2%
Más csapat
2
2%

Szavazatok száma: 84

h3x0r
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. március 4., szerda 10:17

chronic írta: Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Az mar 10 eve volt :mrgreen: En a Chelseat nem vennem elo, ok azert nyertek bajnoksagokat, BL-t, EL-t tobbszor is.

Szerintem te inkabb az Arsenalra gondolsz, az utolso eveiben Wenger elegge rament az FA kupara meg a community shieldre.
Remy írta: Én azt nem értem, hogy a ligakupát miért kellett besértődve elbohóckodni. Igen, Klub VB... egy Monterry volt az ellenfelük, hazai porondon meg egy Aston Villa.
Engem egyaltalan nem lep meg, a Pool mar jo par eve magasrol tesz az osszes kupara. Valamikor nyaron neztem, hogy 2000-2006 kornyeken a BL mellett nyertek tobb kupat is, majd bő 10 even keresztul kb semmi.
pluszegy írta:Kloppnak és a Liverpoolnak is jól jön egy plusz győzelem szerintem a vitrinbe, mint ahogy bármelyik edzőnek vagy csapatnak jól jön.
A City meg is huzta ezt azzal, hogy ellenunk pihentette Sterlinget es Aguerot a hetvegi ligakupa dontore.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 4., szerda 9:43

Én azt nem értem, hogy a ligakupát miért kellett besértődve elbohóckodni. Igen, Klub VB... egy Monterry volt az ellenfelük, hazai porondon meg egy Aston Villa.

Cseresort simán otthon hagytam volna arra a meccsre, aztán meccs után indulhattak volna Katarba. Amelyik top klub nem tudja megoldani, hogy egy Monterryt, tartalékosan is üssön, az amúgy se érdemel semmilyen kupát.

Klopp faszságai is, hogy folyamatosan rinyált a pihenés miatt. előző FA kupa körben is az u19-et vagy mit küldött fel. Túlpihentette a csapatát szerintem. Van 20 pont előnye a bajnokságban, ott nem tud pihentetni? Nagy lett az arc, csakúgy, mint a szurkolóiknál, aztán most kapják a zsákokat.

Bajnokságban nagyon szurkolok nekik, meg nincs bajom ezzel a Poollal, de elszálltak kicsit. Szóval az Atletico remélem megoldja.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

pluszegy

HozzászólásSzerző: pluszegy » 2020. március 4., szerda 9:34

chronic írta: Akkor is csak egy kupa marad, mint itt a király kupa, senki nem veszi oda a legfontosabbak közé, mert az a bajnokság és a bl.
Angol embereknek talán fontos az FA kupa persze, de a liverpool az élükön egy német edzővel, tele afrikai,meg dél amerikai játékosokkal, nem hatja meg őket nyilván.

Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Néha megnyerni persze jó, mikor a csapatodban nincs annyi,hogy a bajnokságban és a bl-ben odaérjen, de mikor mindkettőre esélyes vagy szerintem rotálásnak, tűzben tartásnak jó csak.

DE. Visszatérve spanyolba, én domestic duplát elvártam volna idén.
Szerintem meg egy plusz kupa lehetett volna, amit behúzhatnak. Semmi értelme nem volt B csapattal kiállni, a bajnokság megvan, a BL-ig még van idő. A szurkolók miatt is és azért is, hogy egyel több kupával zárhassák a szezont. Kloppnak és a Liverpoolnak is jól jön egy plusz győzelem szerintem a vitrinbe, mint ahogy bármelyik edzőnek vagy csapatnak jól jön.

chronic
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. március 4., szerda 9:24

Akkor is csak egy kupa marad, mint itt a király kupa, senki nem veszi oda a legfontosabbak közé, mert az a bajnokság és a bl.
Angol embereknek talán fontos az FA kupa persze, de a liverpool az élükön egy német edzővel, tele afrikai,meg dél amerikai játékosokkal, nem hatja meg őket nyilván.

Az elmúlt évtizedben én úgy emlékszem,hogy a Chelsea halomra nyerte magát FA-ből, hát sokra mennek vele.
Néha megnyerni persze jó, mikor a csapatodban nincs annyi,hogy a bajnokságban és a bl-ben odaérjen, de mikor mindkettőre esélyes vagy szerintem rotálásnak, tűzben tartásnak jó csak.

DE. Visszatérve spanyolba, én domestic duplát elvártam volna idén.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 4., szerda 8:57

chronic írta: Elengedték a két mikiegér kupát, na hiszen.
Remélem kiesnek a francba az Atleti ellen, de ha idén dupláznak a BL-ben és ugye mellette simán behúzzák a PL-t, akkor már talán lehet korszakos csapatnak hívni őket.
Van Dijk nem top 5, hanem a legjobb CB most.
Elől meg a legjobb támadótrió a világon.
Az FA minden csak nem mikegér. lol. Ligakupa oké, de az FA-t, komolyan veszik a csapatok.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2020. március 4., szerda 8:31

Ha BL címet védenek, akkor valóban.
Egy BL és egy PL címre azért a korszakos csapat kicsit erős lenne.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

chronic
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. március 4., szerda 8:27

Elengedték a két mikiegér kupát, na hiszen.
Remélem kiesnek a francba az Atleti ellen, de ha idén dupláznak a BL-ben és ugye mellette simán behúzzák a PL-t, akkor már talán lehet korszakos csapatnak hívni őket.
Van Dijk nem top 5, hanem a legjobb CB most.
Elől meg a legjobb támadótrió a világon.

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 4., szerda 8:17

Azért az, hogy Európa-liga szint, erős túlzás tényleg.

Alisson felső kategóriás kapus.

Van Dijk, hiába találták ki a semmirevaló statisztikáikat, meg a kicselezhetetlenséget, azért tényleg top5 teljesítményt nyújtott az elmúlt időszakban, mellette meg Alexander-Arnold, és Robertson is komolyan játszik.

A középpálya nevekre tényleg karcsúnak tűnik, de Henderson amekkora kripli volt korábban, úgy tudott előlépni vezérré, nemcsak személyiségében, de teljesítményben is. Fabinhonak is voltak kiemelkedő időszakai, Wijnaldum is hozzátette a magáét. Milner 4000 évesen is felszántja a pályát, persze soha nem fogja a pöcsén pörgetni a labdát. Alázatos, nagy munkabírású játékosaik vannak, pont ez kellett nekik a sikerhez.

Elöl meg szerintem mindhárom támadó világklasszis, annak ellenére is, hogy Salah esetében szintén próbálkoztak fentebbi polcra helyezéssel az Aranylabda körül.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. március 3., kedd 23:26

Kb a támadósort meg a kapust leszámítva europa liga szint az egész bagázs.
Ez még mindig nagyon nagy faszság, egyedül a kp minősége az, ami nem szűk elit, de azért ott sem kutyaütők vannak. Azt viszont adom, hogy a korszakostól ez még nagyon messze van.

Amúgy várható volt, hogy jönnek majd botlások, nincs csapat, amelyik lehoz egy egész szezont hullámvölgy nélkül.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. március 3., kedd 23:13

flori írta:akkor közel sem mondható ez annyira korszakos csapatnak, mint sokat hitték.
Már a felvetés is nevetséges volt.Szép amit klopp összerakott, de veretlen bajnoki címről beszélni az utolsó 2-3 fodulóig alapból komolytalan volt. Nem is értettem.

Nyertek egy bl-t meg egy bajnokságot. Ez amúgy nagyon nagy eredmény de azért korszakoshoz egy hangyafasznyival több kell.

Viszont amit eddig elértek egy ilyen kerettel az mindenképpen megsüvegelendő. Kb a támadósort meg a kapust leszámítva europa liga szint az egész bagázs. Szerintem jövőre nagy összeomlás lesz ott. Nem csak a képességekkel de fejben is gondok vannak és az egók gyorsan előjöttek (salah-mané eset stb...)
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2020. március 3., kedd 23:01

Azért azt tegyük hozzá, hogy tartalékos felállásban estek ma ki.

Mondjuk ez nekem kicsit érthetetlen, hogy miért nem fullos kezdővel játszottak ma. A PL szinten zsebben, a BL visszavágó meg nem két nap múlva van.

flori

HozzászólásSzerző: flori » 2020. március 3., kedd 22:32

Csúcsra volt járatva a gépezet, most már kezd lefőni a kávé. A támadósor mondható topnak, de a középpálya csoda, hogy eddig ezt a teljesítményt hozta. Fantasztikus a bajnokságban nyújtott teljesítmény, de ha a BL-ből is kiesnek, akkor közel sem mondható ez annyira korszakos csapatnak, mint sokat hitték.
courtois, hakimi/carvajal, sergio ramos, varane, mendy, casemiro, valverde, kroos/odegaard, hazard, ??, mbappe

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. március 3., kedd 22:11

Se ligakupa, se FA? Utcahosszal mennek a bajnokságban és nincs erejük behuzni egy masik kupát?

Shakiri parkolopalya, Origi magic eltűnt.

BL is necces lehet.

Erős ez a Liverpool, de rettentő vékony a keret, nagyon úgy tűnik.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

'shutterisland
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. március 1., vasárnap 18:02

szvsz hasonlo szintu kezdo, mint ellenetek, csak mas emberekkel, mint aguero, sterling vagy david silva.

egyebkent eddig sima, nem kell megszakadjanak.

Toti

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. március 1., vasárnap 17:24

Komoly azert ez a city is,h egy ligakupa dontojeben letudnak ultetni de bruyne, bernardo silva, jesus embereket. Tobbek kozt.

Oke,aston villa,de egy meccsen,plane dontoben barmi lehet. Remelem megzuhannak :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. február 29., szombat 21:31

"úgy ünnepelnek mintha bajnokságot nyertek volna"
"nagy volt a fű"
"nem szoktunk hozzá, hogy dél-keleti irányból fúj a szél a meccsen"
incoming.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. február 29., szombat 21:28

Rip korszakos pool
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Shektor
Kedvenc játékosaid: Ramos

HozzászólásSzerző: Shektor » 2020. február 29., szombat 21:17

Tottinho írta:
Kercsó írta:

az szép. mi a háttér sztori?
Casilla a Leeds hivatalos közleménye szerint még 2019 szeptemberében, a Charlton elleni bajnoki mérkőzésen rasszista hozzászólással illette az ellenfél támadóját, Jonathan Lekót. A döntést meghozó független bizottság a klub kommünikéje szerint valószínűbbnek látta, hogy a kapus vétkezett, mint azt, hogy nem – vagyis bizonyíték nélkül tiltották el a játékost, akit 60 ezer font megfizetésére is köteleztek.
Bizonyíték nélkül? Azt hogy? Mi van az ártatlanság vélelmével?

ToniKroos

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. február 29., szombat 20:30

Már egy ideje érett nekik, egyáltalán nem olyan meggyőzőek, mint azt az eredményeik mutatják. Kiváncsi leszek az Atlético ellen mit mutatnak, szerintem most egy kisebb hullámvölgybe vannak.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. február 29., szombat 20:27

Na jól van, akkor ezen is túl vagyunk.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Vissza: “Labdarúgás”