Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 6., szerda 16:16

Realista24 írta: Allitolag Mount ad infokat a sajtonak azert cserebe, hogy rola meg jokat irjanak :lol:

Ezt is hiszem rola, igazabol egyetlen olyan chelsea neveles, akit meg a chelseasek is utalnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 6., szerda 15:30

Allitolag Mount ad infokat a sajtonak azert cserebe, hogy rola meg jokat irjanak :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 6., szerda 7:24

Pep on pundits: "They know how difficult it is [to win PL four times in a row]. Neville, Micah Richards... never, ever. And then Jamie Carragher didn’t win one once".

Jamie Carragher: "I think I’d have probably won one if Liverpool were owned by a nation state, and pushed the rules so far that the PL charged us 115 times!".

Na, ezt mar szeretem :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 21:11

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:

Akkor meg nagyobb lesz a szakadek a tobbi bajnoksag es a Pl kozott. Jo lenne, ha felkarolnak picit a spanyolt is, az sem baj, ha par arab bevasarolja magat a ligaba. Egy Valenciara, Sevillara ra is ferne.
A jelenlegi spanyol nem rossz.
5 ev, 4.9mrd, ami inkabb baj, hogy korabban 3 ev 2.94mrd volt, szoval nem sikerult emelni, mondjuk mivel is lehetne...

Á, ertem. Koszi az infot, tudtam, hogy a szetosztasokkal is hatalmas gondok vannak, de azt hittem, hogy az elsodleges problema maga a bevetel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 20:12

realmadrid95 írta:
Realista24 írta: PL uj TV deal 1,5mrd fonttal tobbert kelt el, mint korabban.
6,7mrd-ot fizetett erte a Sky es TNT, elobbi 4, utobbi 1 csomagert. Amazon vegul nem rugott labdaba.

4 eves szerzodes.
Akkor meg nagyobb lesz a szakadek a tobbi bajnoksag es a Pl kozott. Jo lenne, ha felkarolnak picit a spanyolt is, az sem baj, ha par arab bevasarolja magat a ligaba. Egy Valenciara, Sevillara ra is ferne.
A jelenlegi spanyol nem rossz.
5 ev, 4.9mrd, ami inkabb baj, hogy korabban 3 ev 2.94mrd volt, szoval nem sikerult emelni, mondjuk mivel is lehetne...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 20:07

Realista24 írta: PL uj TV deal 1,5mrd fonttal tobbert kelt el, mint korabban.
6,7mrd-ot fizetett erte a Sky es TNT, elobbi 4, utobbi 1 csomagert. Amazon vegul nem rugott labdaba.

4 eves szerzodes.
Akkor meg nagyobb lesz a szakadek a tobbi bajnoksag es a Pl kozott. Jo lenne, ha felkarolnak picit a spanyolt is, az sem baj, ha par arab bevasarolja magat a ligaba. Egy Valenciara, Sevillara ra is ferne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 19:48

PL uj TV deal 1,5mrd fonttal tobbert kelt el, mint korabban.
6,7mrd-ot fizetett erte a Sky es TNT, elobbi 4, utobbi 1 csomagert. Amazon vegul nem rugott labdaba.

4 eves szerzodes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 16:18

amugy leszarom angliat meg az egesz szutykot, de szukseg lenne egy kurvaerős mu-ra, hogy rendet tegyen ott északon.
not arrogant - just better :mrgreen: :lol:
es ebbol kiindulva én nem tudom mi lesz madridban perez utan, pláne manapság, a mostani futball es gazdasagi helyzetet nezve, lehet tenyleg le kell tenni a mezt szepen, aztan megorizni a szep emlekeket, minden mast meg elfelejteni :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. december 5., kedd 16:14

már rég ki kellett volna tenni ETH-t de a nagyobb probléma, hogy ezek a játékosok megint túlélnek majd egy edzőt. Chelsea szintű tisztításnak kéne történnie de nagyon kapaszkodnak mindenbe. Kívülállóként elképesztő milyen véleményekbe lehet belefutni. ETH jó edző és jó irányba vezeti a csapatot és ki ne tegyék, ragaszkodnak a bukott és folyamat edzőt buktató játékosokhoz mert milyen jók és társai.
Rashfordot már el kellett volna engedni, hiába saját nevelés sose lesz húzóember csak kapaszkodnak bele. Onana hatalmas blama lett ahogy ez várható is volt, Antony Hazard "magasságokban" szárnyal. Posvány az egész. van kb 5-6 játékosuk a keretben akit nem kéne elküldeni a többivel mindegy ki lesz az edző ugyanez lesz.

Hojlundban lehet potenciál a bl-ben megy is de bajnokságban eddig semmi. Shaw egy kompetens pl védő nem extra de nem is szar. Mount azért csak jobb annál mint amit eddig mutatott nem véletlenül volt bl nyertes csapat legjobbja. Van pár fiatal pár érett játékos de olyan büdös ott a kultúra, hogy mindegy ki a tulaj vagy edző amíg nem takarítanak ez lesz.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. december 5., kedd 14:45

sebydani írta: Caraway véleményére kiváncsi lennék, neki tetszik-e, hogy alternatív valóságban tartják a csapatot? :kalapos:
https://youtu.be/0XPinFCIM3Q?si=V03P0hEIc6QlckDk

:kalapos: :mrgreen:

Biztos van igazsag abban amit irt ez a 4 ujsagiro, de voltak benne kitalaciok is az fix. Igy jartak, annyira nem tudom oket sajnalni amugy. Attol meg EtH rengeteg dologban hibas, es szerintem se sok ideje van hatra, de az ujsagirok nagy resze is szarhazi. Kivancsi vagyok majd ezzel kapcsolatban mit nyilatkozik a holland.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 5., kedd 14:04

Speciel az ilyen szarkavaró újságírók kitiltása nem rossz ötlet, mégha Erik egy olcsó kókler is mindemellett. A kiszivárogtatott hírek több mint fele biztos alaptalan kamu, ami nem segít stabilizálni a helyzetet klubon belül.

Persze más kérdés, hogy a döntéshozók helyében már rég kibasztam volna.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. december 5., kedd 14:01

Caraway véleményére kiváncsi lennék, neki tetszik-e, hogy alternatív valóságban tartják a csapatot? :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 13:52

Realista24 írta: ManU lépéseket tesz néhány újság fele, amiért kényes infokat közöltek és nem csak ezért, hanem mert nem biztosítottak lehetőséget hogy velemenyezzek vagy reagáljanak rá megjelenés előtt.
Sky Sports chief reporter Kaveh Solhekol, the Manchester Evening News' correspondent Samuel Luckhurst, The Mirror's David McDonnell, and Rob Dawson of ESPN have all been blocked from joining Ten Hag’s press conference this afternoon.

:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. december 5., kedd 13:09

Rashford egy artany, 3 evente van rgy jo 6 honapja, aztan eltunik es elkonyveltek klasszisnak, akire epitik a csapatot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 12:45

ManU lépéseket tesz néhány újság fele, amiért kényes infokat közöltek és nem csak ezért, hanem mert nem biztosítottak lehetőséget hogy velemenyezzek vagy reagáljanak rá megjelenés előtt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 9:51

de muszaj lenyilatkozni minden meccs utan, hogy megyunk elore tovabb a megkezdett uton :lol:
amugy stat es tabella alapjan csak par pontra vannak lemaradva az elmezonytol, de en kb masfel meccset lattam toluk iden, kibaszott tragedia a jatekuk.
pls hagyjatok ezekkel a garaccso meg fasztudjakikkel, rodrigo cipojet se vihetne kb, peidg aztan brazil haverem se az a nagy durranas.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 9:47

Realista24 írta: Azt irjak, hogy ETH elveszitette nagyjabol az oltozo felet. Azt irjak, hogy a jatekosok szerint az edzesek tul kemenyek, tul sokat futnak ertelmetlenul.

Latszodik ez a meccseken egyebkent? Marmint, hogy uberpatent a kondijuk futas teren?
Igazabol pont az latszik az Mu meccsein, amit leirtal. Semmi taktika nincs, eszetlenul szaladgalnak ossze vissza.

Egyebkent azt nyilatkozta, hogy egesz evben az a taktika, hogy magasan letamadnak, sokat birtokoljak a labdat, raadasul az ellenfel 16 osanal iranyitjak a jatekot, mintsem vedekezzen a csapat. Ennek ellenere miota az Mu edzoje, csak kontrara jatszik. A studioba eloszor Micah dobta fel felve, hogy talan mentalis gondokkal kuzd. Egyszeruen nem latja be, hogy nem jatszanak jol, egyszeruen mindenki hibas, csak o nem, teljesen onkepzavaros lett a sok kritikatol. Egyaltalan nem tud tisztan gondolkozni mar, elvesztette a realitasat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 9:32

Faust írta: Sok elkenyeztetett, tulfizetett nyapic punci.
Havi egy millioert meg is ertem, hogy nem akarnak futni.

Koszi poronty.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. december 5., kedd 9:24

https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... rd_hes_26/

Roy Keane válaszol Neked. És ezt nem csak Rashfordról lehet elmondani egyébként.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. december 5., kedd 9:23

Sok elkenyeztetett, tulfizetett nyapic punci.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég