Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a következő bajnok?

A szavazás 2019. augusztus 22., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Arsenal
3
3%
Chelsea
1
1%
Liverpool
25
27%
Manchester City
53
58%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
7
8%
Más csapat
3
3%

Szavazatok száma: 92

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 1., szerda 23:02

full antikrisztus :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ferike

HozzászólásSzerző: ferike » 2015. július 1., szerda 22:44

realistahuni írta:Clyne a Liverpoolt választotta.
Erősebb csapatba is befért volna szvsz.
Igen ám de mivel Liverpoolba igazolt ebből leszurheto hogy bajnoki címekre és bl helyezesre esélyes csapatok nem akarták megvenni

numberone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. július 1., szerda 22:23

Sagna akkoriban top 3-s szelso vedo volt...kar, h sokat volt serult. Ha ossze akarjuk hasonlitani a ket klubot az elmult evek helyezesei alapjan, az Arsenalnak elegge meg volt kotve a keze a stadion epitese miatt.
Casillas-Cafu,Hierro,Desally,RC-Davids,Redondo,Seedorf-Ronaldinho,Ronaldo,Zidane

Curtois-Carvajal,Varane,Ramos,Reguilón-Valverde,Kroos,Beek-Mbappe,Benzema,Hazard
2016-2017: 33. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute:

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 1., szerda 22:05

Wenger is hibás mondjuk, kegyetlenül belefásult, motiválni se nagyon tud. 2006-tól direkt megfigyeltem, hogy állandóan a barcát szopkodja és annyira látszik, hogy próbálja majmolni őket.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 22:02

Hát de ez az, ezt nem lehet szétválasztani. Ezzel jön minden arsenalos. "De mi szépen játszunk, de ez technikásabb, de Özil labdanélküli.." Nem unalmas ez már nekik? De ha ők szeretnek szépen meghalni, akkor oké.
Nem illik.

M1Ö
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 21:55

ziro4vr írta:Kifejtem. Nem csak képességekről beszélek. De ha megnézed, pl ez az Ivanovic-Sagna összehasonlítás mutatja, miért lesz a Chelsea előrébb, mint az Arsenal. Előbbi egy állat, mindent megtesz a csapatáért, harcol, küzd, fontos gólokat szerez, Sagna meg egy tehetséges pali, aki úgy elvan, de semmi komoly, nem oszt nem szoroz a jelenléte. Mikor ég a ház, a szerb előlép és segíti a csapatát, a francia meg várja a sült galambot. Szerintem ez jól jellemzi a két csapat közti különbséget is. És most nem futball esztétikáról beszélek, hanem sikerességről, eredményekről.
Persze, hozzáállásban mentalitásban Ivanovic egyértelműen jobb. Talán mindenkinél. De ettől egy egyben maradt Arsenal-ban jóval jobb lenne Sagna. Ott maradt volna például Henry, van Persie meg Fabregas. Kiegészülve a mostani "sztárokkal". hát...
Értem, hogy ez nem jöhetett létre, meg például ha marad Fabregas akkor lehet nincs Özil pl. Csak az lenne a lényege az egész eddigi mondandómnak, hogy sok tényező hátráltatta az Arsenal-t.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 21:42

Kifejtem. Nem csak képességekről beszélek. De ha megnézed, pl ez az Ivanovic-Sagna összehasonlítás mutatja, miért lesz a Chelsea előrébb, mint az Arsenal. Előbbi egy állat, mindent megtesz a csapatáért, harcol, küzd, fontos gólokat szerez, Sagna meg egy tehetséges pali, aki úgy elvan, de semmi komoly, nem oszt nem szoroz a jelenléte. Mikor ég a ház, a szerb előlép és segíti a csapatát, a francia meg várja a sült galambot. Szerintem ez jól jellemzi a két csapat közti különbséget is. És most nem futball esztétikáról beszélek, hanem sikerességről, eredményekről.
Nem illik.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 21:38

ziro4vr írta:Kiszálltam.
Ezek szerint full vak vagyok hozzá, de az én szemben nem jobbak náluk. Nem a mostani, kiégett Sagna-ról és Clichyről beszélek. Főleg Sagna... Talán csak Maicon meg Alves volt nála jobb 4-5-6 éve. Clichy sem volt rossz, sőt. Azért egy Evra-t jó időre kiszorított a francia kezdőből, pedig azért Patrice sem az alja kategória.
Na mindegy, szerinted nevetséges állítás, szerintem meg így van. :) :D
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 20:47

M1Ö írta: Hát de akkor ki? Ha már a Chelsea a bajnok, akkor egy akkori Clichy-Sagna duónál mivel jobb egy Azpiliqueta-Ivanovic kettős?
Semmivel..
Kiszálltam. :lol:
Nem illik.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 20:33

ziro4vr írta:Ez a baj, hogy ilyen játékosok fontosak egy pl győzelemre vágyó csapatnál.
Hát de akkor ki? Ha már a Chelsea a bajnok, akkor egy akkori Clichy-Sagna duónál mivel jobb egy Azpiliqueta-Ivanovic kettős?
Semmivel. Ha rendesen egyben maradt volna az a csapat és nem olyan szerencsétlenek a sérülések terén, mint például mi idén, vagy még jobban, akkor bajnok esélyes csapat. Nem azt mondom, hogy 10 bajnokságból 8at megnyertek volna, de le esett volna nekik is 1-2. Mostmár meg tudják tartani a húzó embereket és tudnak top játékost venni. Majd a 15/16-os szezonba kiderül, h-h állnak a sérülésekkel és, hogy ez így mire lesz elég. De szerintem jók lesznek.

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 20:19

M1Ö írta: Csak egy Clichy, Sagna, Nasri pakkot vitt el a City. Akik azért ha nem is top3-as játékosok, de fontosak voltak egy Arsenal-nál.
Ez a baj, hogy ilyen játékosok fontosak egy pl győzelemre vágyó csapatnál.
Nem illik.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 20:16

Anthony írta:- egyrészt Fabregas óta semmilyen nagy név nem ment el az Arsenaltól, szóval egy olyan 4 éve nem rabolják le őket
Csak egy Clichy, Sagna, Nasri pakkot vitt el a City. Akik azért ha nem is top3-as játékosok, de fontosak voltak egy Arsenal-nál. Van Persie hiányát is elég keményen megérezték. Meg azért Vermalen is nagy veszteség (tudom, hogy már lassan 1 éve sérült) mert akkor nem Merte forgolódna a védelemben.
Anthony írta:- másrészt: ha Sczesny annyira jó miért hoznak rá egy 33 éves Chech-et? Akiket meg felsoroltál, azokat sem mostanában fedezték fel, van Persien kívül nem is azok a kerítésszaggató nagy tehetségek, őt meg azért annyira nem volt nehéz "megtalálni".
Én nem azt írtam, hogy klasszisok. De nagyon jó játékosok. Sczesny egy jó kapus, csak fegyelmezési gondok vannak vele, szereti a cigit Ő is. :mrgreen: Hogy ne menjünk messzire. Mi milyen tehetségeket fedezünk fel? Marcelo, Higuain pakk óta nem nagyon rémlik senki. Szóval lehet őket csesztetni, hogy van egy ilyen berögződés náluk, de ez mára már nem igaz, meg azért rendre bejön 1-1.

Becksy23
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. július 1., szerda 20:09

Legalább egy top belső védő kell, és még egy játékos akitől gólokat lehet várni. Hogy maradjunk a hagyományoknál, egy Laporte-Schneiderlin-Griezmann pakkal jól járnának, hát még ha sikerülne Varane vagy Benzema, kicsi az esély, de van. Meg kell szabadulni néhány játékostól, akiken látszik hogy az életben nem lesznek elegek a PL címhez, padra meg felesleges őket tartani (Walcott, Giroud, Rosicky, Mertesacker, Podolski...) és talán pénz is lenne.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 20:01

M1Ö írta:Pedig sikeresek. Én nem Coquilen-ről beszéltem. A jelenben csak a Bellerin van, de belőle top lesz.
De ott van Sczesny, Wilshere, Ramsey, talán Gibbs, van Persie, Fabregas. Volt ott bőven tehetség, aki sokat köszönhet magának a klubnak meg Wengernek.
alex posztjára reagáltam

egyébként meg:
- egyrészt Fabregas óta semmilyen nagy név nem ment el az Arsenaltól, szóval egy olyan 4 éve nem rabolják le őket
- másrészt: ha Sczesny annyira jó miért hoznak rá egy 33 éves Chech-et? Akiket meg felsoroltál, azokat sem mostanában fedezték fel, van Persien kívül nem is azok a kerítésszaggató nagy tehetségek, őt meg azért annyira nem volt nehéz "megtalálni".

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 19:52

ziro4vr írta:A chelseat biztosan nem fogják megelőzni a legvégén.
Egy idő után a FOCINAK kell nyerjen... :) Nyílván ez hülyeség, de amit a Chelsea meg a MU ellen is elbaltálztak. A Monaco-ról nem is beszélve. Grande Giroud simán jöhet Grande Pipita után. :lol:
Anthony írta:Ez a Coquelin ez egy ember a több tucat fiatalból, akit leigazolt az Arsenal, akkor most ők sikeresek lettek a tehetségek felkutatásában?
Pedig sikeresek. Én nem Coquilen-ről beszéltem. A jelenben csak a Bellerin van, de belőle top lesz.
De ott van Sczesny, Wilshere, Ramsey, talán Gibbs, van Persie, Fabregas. Volt ott bőven tehetség, aki sokat köszönhet magának a klubnak meg Wengernek.

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. július 1., szerda 19:47

Lényeg, hogy mindig mondják a nagy neveket, Arséne kijelenti, hogy annyi a pénz nincs mit kezdjen vele, aztán meg marad minden a régiben.
Ez a Coquelin ez egy ember a több tucat fiatalból, akit leigazolt az Arsenal, akkor most ők sikeresek lettek a tehetségek felkutatásában?
Tényleg nekem is tökmindegy, csak nem látom azt a nagy fejlődést.
(azt már nem is akarom említeni, hogy a tavalyi PL szezon nem volt valami acélos, a Chelsean kívül nem volt igazán erős, stabilan teljesítő csapat, így lett meg a 4-ik hely, bocs 3-ik, de nem bírtam kihagyni :mrgreen:

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 19:44

M1Ö írta: Ha valami csoda folytán ez elkerüli őket a köv. szezonra, akkor simán a bajnoki címért fognak harcolni és nem a BL helyezésekért. Az előző szezonban is mikor egészséges volt mindenki, akkor partiban voltak bárki ellen.
A chelseat biztosan nem fogják megelőzni a legvégén.
Nem illik.

M1Ö

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 1., szerda 19:43

sentry írta:Ez ilyen Arsenal betegség...szerintük náluk minden posztra bármikor van egy olyan tehetséges játékos, aki 1-2 év múlva meghatározó és világklasszis de minimum klasszis játékos lesz.
Azért Wenger egész jól ért ehhez! Sczesny sem egy vak kapus, ez a Bellerin pár éven belül top jobbhátvéd lesz (legalábbis nekem nagyon tetszik a játéka és szépen fejlődött a szezon végére). K.pályán meg ott van Ramsey meg Wilshere. Mindkettő nagyon jó. Csak Wilshere túl sérülékeny. Ramsey-t viszont akár nálunk is el tudnám képzelni.
Igazatok van egyébként, kellenek a nagy igazolásaok, csak ezzel az írásoddal túlzásba estél. Mert már nem csak tiniket vesznek (soha nem csak azokat vettek) meg a tinikből azért jó pár bejött. Eddig a sérüléshullám meg az volt a baj, hogy minden évben lerabolták őket. A lerablás már nincs meg, csak a sérüléshullám. :mrgreen:

Ha valami csoda folytán ez elkerüli őket a köv. szezonra, akkor simán a bajnoki címért fognak harcolni és nem a BL helyezésekért. Az előző szezonban is mikor egészséges volt mindenki, akkor partiban voltak bárki ellen.

[quote hogy Özil nem csak vánszorog a félpályánál][/quote]

Hogy egy kicsit védjem... :mrgreen:
Védekezésben tény, hogy nem nagy segítség, de rendre vissza jár kérni, tenni-venni a labdákat. Meg is lepődtem rajta, hogy na, tán vissza talál a helyes útra? Az túlzás, mert neki folyamatosan játékban kéne legyen, de végre az látszik, hogy Ő az irányító és próbál fazont szabni. (Most jöhet az, hogy hát igen, csak ezért lettek 3-ok :mrgreen: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára M1Ö 2015. július 1., szerda 19:47-kor.

ziro4vr

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 1., szerda 19:42

alexoxladjackoxi írta:
ziro4vr írta:Nekem mindegy, akkor ne kelljen nektek Vidal. Én azért elnézném Madridban is, bár igaz, ez nem olyan kaliberű csapat.
Félreértesz. Vidal szinte bármelyik csapatba erősítés lenne, de egy az, hogy ő nem szűrő, nekünk meg arra lenne szükség (legalább egy megbízható beugró Coqi helyére), kettő, így is tele vagyunk a posztján.
Nem kell oda klasszikus szűrő, csapat szinten kéne előrébb lépni, mondjuk úgy, hogy Özil nem csak vánszorog a félpályánál, vagy ha kontrázik az ellen, ne a birodalmi lépegető Mertesacker legyen vele szemben.
Nem illik.

alexoxladjackoxi
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Özil, Koscielny, Xhaka
Kedvenc csapatod: Arsenal

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. július 1., szerda 19:37

ziro4vr írta:Nekem mindegy, akkor ne kelljen nektek Vidal. Én azért elnézném Madridban is, bár igaz, ez nem olyan kaliberű csapat.
Félreértesz. Vidal szinte bármelyik csapatba erősítés lenne, de egy az, hogy ő nem szűrő, nekünk meg arra lenne szükség (legalább egy megbízható beugró Coqi helyére), kettő, így is tele vagyunk a posztján.

Vissza: “Labdarúgás”