Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

zsuninnyo
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. július 25., kedd 17:13

Azert a Real angolok elleni parharcaibol (az elmult masfel evben) volt egy jopar, ami nem nevezheto sima tovabbjutasnak. Szoval volt ott 1-2 meccs, amiben felmostak a padlot a Madriddal. Az mas kerdes, hogy utana megmutattak ki a fonok. Szoval a Real csak a parharcokat nyerte, a meccseket nagyon nem.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 25., kedd 17:05

raul 4 ever írta:
Realista24 írta: Csak itt nem arrol volt szo, hogy melyik a nezhetobb bajnoksag, hanem arrol, hogy a spanyol csapatok sikeresebbek az angolok ellen, mint forditva.
100 másik dolog mellett megemlítette ezt is, ez az 1 igaz :kalapos: A többi elvakult pl mánia nálam is.

Még írta azt is, hogy ott vannak a legjobb edzők. Azon is mosolyogtam egyet, jó hogy abba már bele se mentetek...
Mondjuk ha vegig nezzuk ott a 20edzot meg a laligaba a 20at akkor koroket vernek a laligasokra az angolok. Ugyhogy szerintem abba pont igaza volt wenger fianak.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 25., kedd 17:04

balakal írta:
Itt van egy tény, az elmúlt 5 szezon UEFA koefficiensei:
https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2023.html
UEFA coefficients are based on the performance of clubs in the European Cups during a five year period. During those 5 years match results (2 points for a win and 1 point for a draw) are awarded from the group stage of CL, EL, and ECL onwards. However, in the knockout round play-offs after the EL group stage and the ECL group stage and before the round of 16, match results do count for the country ranking but not for the club ranking.

In addition one bonus point is allocated for reaching the quarter finals (but not for ECL-QF), the semi finals and the finals. Qualification for the group-stage of the Champions League is awarded with 4 bonus points, qualification for the round of 16 of the Champions League is awarded with 5 bonus points, and qualification for the round of 16 of the Europa League is awarded with 1 bonus point.

Furthermore there are bonus points for the winners and runners-up of the EL and ECL group stages: 4 bonus points for the winners of the EL groups, 2 bonus points for the runners-up of the EL groups, 2 bonus points for the winners of the ECL groups, and 1 bonus point for the runners-up of the ECL groups.

Sok értelme van na.
Full retardált, valami okos által kitalált valami, aminek a fele hülyeség.

City több pontot kapott abban az évben, mint a Chelsea, hiába a Chelsea nyerte meg a BLt... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. július 25., kedd 17:08-kor.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 25., kedd 16:48

Realista24 írta: Csak itt nem arrol volt szo, hogy melyik a nezhetobb bajnoksag, hanem arrol, hogy a spanyol csapatok sikeresebbek az angolok ellen, mint forditva.
100 másik dolog mellett megemlítette ezt is, ez az 1 igaz :kalapos: A többi elvakult pl mánia nálam is.

Még írta azt is, hogy ott vannak a legjobb edzők. Azon is mosolyogtam egyet, jó hogy abba már bele se mentetek...
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: balakal » 2023. július 25., kedd 16:45

ferni írta: De nem baj, hogy ezt írja, csak akkor támassza már alá érvekkel könyörgöm vagy még jobb tényekkel. Mi hoztunk nem egy statot, neki egy se ment.

Csak a Real 5ször ejtett ki angol csapatokat az elmúlt másfél évben a BLből.

Sociedad csoportelső lett most az ELben a United előtt, majd a United kiejtette a Barcát, hogy kiessen a Sevilla ellen és ez az angol 3.
Akkor miről is beszélünk? Európai kupákban lehet megmutatni egymás ellen, a többi mind csak elképzelt dolog, hogy amúgy ki mennyire jó a másik bajnoksághoz képest.

Itt a lista, hogy mennyiért adtak el meg vettek a csapatok, beállítottam 2009/2010re, hogy a CR-es nyarunk is benne legyen... Még így is 400 millióval több mínuszban van az Arsenal, eredmények meg sehol.
Itt van egy tény, az elmúlt 5 szezon UEFA koefficiensei:
https://kassiesa.net/uefa/data/method5/crank2023.html

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 25., kedd 16:28

Realista24 írta:
Berti írta: Ezt mind nem észtelen költekezéssel, hanem tudatos vásárlással nagypénzzel, igaz.
Igy is lehet hivni az elkoltott 1,2 milliardot.
tudatos vásárlás, mint a cselszi :mrgreen:

ahol tudatos vásárlás volt, az a sziti, de nem pénzügyileg tudatos, hanem sportszakmailag.
konkrétan no limit pénztárca van ott, a többit meg majd elsimitjak az ügyvédek.
mindenhol máshol az agyament balfaszság, lásd mu.
vagy az arsenal, akik evekig nem vettek senkit, nem költöttek senkire, meg is látszott az eredményeken, aztán azóta építkeznek lassan ésszel, amikor már wengert kicsapkodták mondván, hogy elég volt a balfaszkodásból. meg is látszik, mert évekkel vannak a city mögött lemaradva most is.
aztán a pool, amit még tudatosnak mondanék, na de ők meg 1 beell es egy PL győzelmen kivul semmit nem tudnak felmutatni, most már visszaestek és új emberek igazolásával próbálnak visszakapaszkodni az élmezőnybe.
minden más kiscsapat agybafőbe súlyos százmilliókat elverve noname fullátlag semmi játékosokra.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 25., kedd 16:25

Sierra írta: Lehet sok mindenben igaza van, csak nem értem miért kell vérpistizni itt a PL mellett. Oké, ő fan, szerinte a legjobb liga a legjobb csapatokkal. Ez már rég túlmutat azon hogy Arsenal fan. Ő PL buzi, nem Arsenal. Érdekes ez a faj, mert ott tartunk, hogy már Premier League fanatikusok, nem is adott csapaté. Ezeknek már mindegy, hogy melyik nyeri a BL-t, lényeg, hogy angol legyen, mert ők a legjobbak.

Lehet nézhetetlen fos a spanyol liga (ez trú), de meg lehet nézni az elmúlt 15 év EL meg BL győzteseit, vagy döntőseit. Válogatott tornákat már ide sem veszem. Biztos vagyok benne hogy erőteljes spanyol fölény mutatkozik. Ezt kár vitatni, ez tény.

PL= kurva sok pénz, kurva nagy hype, kevés eredmény.
Nagy igazság ezek egy külön állatfaj. Én olyan szinten lefosom a laligat meg a csaptait meg a valogatottat meg a spanyolokat ez meg sztem rosszul van ha nem szakad az eső minden nap :lol: de rengeteg ilyen van és rohadt hangosak az a baj.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 16:23

Sierra írta: Lehet sok mindenben igaza van, csak nem értem miért kell vérpistizni itt a PL mellett. Oké, ő fan, szerinte a legjobb liga a legjobb csapatokkal. Ez már rég túlmutat azon hogy Arsenal fan. Ő PL buzi, nem Arsenal. Érdekes ez a faj, mert ott tartunk, hogy már Premier League fanatikusok, nem is adott csapaté. Ezeknek már mindegy, hogy melyik nyeri a BL-t, lényeg, hogy angol legyen, mert ők a legjobbak.

Lehet nézhetetlen fos a spanyol liga (ez trú), de meg lehet nézni az elmúlt 15 év EL meg BL győzteseit, vagy döntőseit. Válogatott tornákat már ide sem veszem. Biztos vagyok benne hogy erőteljes spanyol fölény mutatkozik. Ezt kár vitatni, ez tény.

PL= kurva sok pénz, kurva nagy hype, kevés eredmény.
Akkor PL fanatikus mind, ha eppen nyert egy PL csapat mondjuk egy BL-t, akkor verik a melluket, de amig tart a meccs, addig a legtobb (akivel en talalkoztam (angol) vagy beszeltem) az pl a Realnak szurkolt, mert ManU-kent utalta a Poolt mondjuk.


En sosem tudnek egy Barca BL cimnek örülni :lol: akkor inkabb nyerjenek az angolok :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 25., kedd 16:21

Realista24 írta:
Berti írta: Ezt mind nem észtelen költekezéssel, hanem tudatos vásárlással nagypénzzel, igaz.
Igy is lehet hivni az elkoltott 1,2 milliardot.
Mindezt zéró FFP accountibilityvel. Végülis nem volt esztelen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 25., kedd 16:19

De nem baj, hogy ezt írja, csak akkor támassza már alá érvekkel könyörgöm vagy még jobb tényekkel. Mi hoztunk nem egy statot, neki egy se ment.

Csak a Real 5ször ejtett ki angol csapatokat az elmúlt másfél évben a BLből.

Sociedad csoportelső lett most az ELben a United előtt, majd a United kiejtette a Barcát, hogy kiessen a Sevilla ellen és ez az angol 3.
Akkor miről is beszélünk? Európai kupákban lehet megmutatni egymás ellen, a többi mind csak elképzelt dolog, hogy amúgy ki mennyire jó a másik bajnoksághoz képest.

Itt a lista, hogy mennyiért adtak el meg vettek a csapatok, beállítottam 2009/2010re, hogy a CR-es nyarunk is benne legyen... Még így is 400 millióval több mínuszban van az Arsenal, eredmények meg sehol.

realmadrid95
Hozzászólások: 1767
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 25., kedd 16:17

raul 4 ever írta:
Sierra írta:

Téged is kéne már az 54. újrareged után. Főleg hogy azt ígérted nem jössz többet. :(

Amúgy nem értem ezt az alex gyereket se, idejön promózni a PL-t, hát a lőtéri kutyát se érdekel. Minek jössz akkor ide? Felbaszódni? Aztán csodálkozol ha beléd kötnek. Ezért tényleg kár.
Annyiban igaza volt, hogy az átlag spanyol bajnokik nézhetetlen bunker szarok. De nálam azért, mert ez a túlfújt-túlpénzelt pl felszívja a jobb arcokat és lassan ott tartunk, hogy egy stabil spanyol el csapat labdába sem tud rúgni, mert ráígér a 14. a pl-ből.

Azert tegyuk tisztaba a dolgokat.

Elso sorban arrol volt szo, hogy a plben mar nem favago vedok vannak szerinte. Ez hatalmas fail, mert tavaly szerintem 50+ meccs felett neztem es a nagy iram miatt is rengeteg elkesett belepok voltak. Arrol nem beszelve, hogy szamtalanszor 1-2 percig le sem esik a labda, mert a suta pl vedok egymasnak rugdossak fel a labdat, ilyenkor kemenyen odab@sznak tamadonak is tiszazasnal. Persze, iramban tenyleg ok es a bundas vannak legelol, de olyan ugyetlen par pl vedo, hogy faj nezni. Egy labdat nem birnak atvenni, elpattan toluk a labda, aztan brutalisan kaszalnak.

Ezt kovetoen jott egy szinten fail allitas, ami miatt a La ligaban tobbet all a jatek, emiatt nem favagok a pl vedok.
Nem, nem emiatt all tobbet a spanyol bajnoksagban tobbet a jatek, hanem mert szogleteknel van, hogy 2 perc elmegy a jatekbol. Szabadrugasoknal, kirugasoknal is huzzak az idot, tehat megint csak egy helytelen allitas.


Ezutan jott azzal, hogy a Pl jobb, mint a La liga. Ez milyen erveles? Hogy jott ez az eredeti temahoz? Jott a f@szmereteges, osszehasonlitgatasok. Persze ez sem allja meg a helyet, mert ha az elmult eveket nezzuk, azokban jobb a spanyol bajnoksag. Vegen meg jon a vagdalkozas, hogy igy meg ugy Kanet sem lattuk jatszani, sz@rozzuk a pl jatekosokat.

Rafert a maganzarka.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadrid95 2023. július 25., kedd 16:19-kor.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 25., kedd 16:13

Lehet sok mindenben igaza van, csak nem értem miért kell vérpistizni itt a PL mellett. Oké, ő fan, szerinte a legjobb liga a legjobb csapatokkal. Ez már rég túlmutat azon hogy Arsenal fan. Ő PL buzi, nem Arsenal. Érdekes ez a faj, mert ott tartunk, hogy már Premier League fanatikusok, nem is adott csapaté. Ezeknek már mindegy, hogy melyik nyeri a BL-t, lényeg, hogy angol legyen, mert ők a legjobbak.

Lehet nézhetetlen fos a spanyol liga (ez trú), de meg lehet nézni az elmúlt 15 év EL meg BL győzteseit, vagy döntőseit. Válogatott tornákat már ide sem veszem. Biztos vagyok benne hogy erőteljes spanyol fölény mutatkozik. Ezt kár vitatni, ez tény.

PL= kurva sok pénz, kurva nagy hype, kevés eredmény.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 16:12

Berti írta: Ezt mind nem észtelen költekezéssel, hanem tudatos vásárlással nagypénzzel, igaz.
Igy is lehet hivni az elkoltott 1,2 milliardot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. július 25., kedd 16:09

Kár, mert amúgy sok mindenben igaza volt.

Az elmúlt 10 évben mindig mi voltunk a legesélyesebbek a BL-re, igaz.
A PL a legélvezhetőbb és a legnagyobb minőséget mutató bajnokság, igaz.
Országonkénti 1 csapatot leszámítva a legjobb játékosok mind a PL-ben vannak és oda vágynak, igaz.
A City godmode és bárkit elpicsáztak tavaly, igaz.
Ezt mind nem észtelen költekezéssel, hanem tudatos vásárlással nagypénzzel, igaz.
Ez volt hosszú ideig nekünk is a saját játékospolitikánk, igaz.
Az Arsenal hosszú ideje tényezővé tudott vállni és úgy tűnik az elitbe verekedi vissza magát, igaz.

Értelmesen és sértegetés nélkül próbált az emberünk vitázni, de a torkának ugrottatok, egy arsenalos forumon ki viselkedett volna másképp?

Arról meg komolyan lehetne beszélgetni, hogy ki az aki végig tud nézni spanyol bajnokikat? Engem évről évre egyre kevésbé köt le és szokok át a PL-re, úgy mint a foci nézők nagy százaléka, bárkinek is szurkol.
Nem kell belelátni balettet az angol fociba, de a csapatok,játékosok és edzők minősége miatt a legélvezhetőbb bajnokság.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 25., kedd 16:06

raul 4 ever írta:
Sierra írta:

Téged is kéne már az 54. újrareged után. Főleg hogy azt ígérted nem jössz többet. :(

Amúgy nem értem ezt az alex gyereket se, idejön promózni a PL-t, hát a lőtéri kutyát se érdekel. Minek jössz akkor ide? Felbaszódni? Aztán csodálkozol ha beléd kötnek. Ezért tényleg kár.
Annyiban igaza volt, hogy az átlag spanyol bajnokik nézhetetlen bunker szarok. De nálam azért, mert ez a túlfújt-túlpénzelt pl felszívja a jobb arcokat és lassan ott tartunk, hogy egy stabil spanyol el csapat labdába sem tud rúgni, mert ráígér a 14. a pl-ből.
Csak itt nem arrol volt szo, hogy melyik a nezhetobb bajnoksag, hanem arrol, hogy a spanyol csapatok sikeresebbek az angolok ellen, mint forditva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Steve » 2023. július 25., kedd 16:00

Azzal szerintem nincs gond, hogy szerinte a PL a legjobb és szerintünk meg a spanyol foci a jobb.

De miért akar valaki ennyire erőszakosan meggyőzni másokat Arsenalosként egy Realos fórumon, pláne a szitivel példálozva.Ez valóban nem sikerült jól.

Ráadásul a végén úgy felhúzza magát, hogy mindenki nehéz felfogású itt.. :hmmm:

Na mindegy meg volt a mai napi extra esemény a fórumon. :kalapos:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 25., kedd 15:57

Sierra írta:
swormer írta: Sikerült bannolni a gyereket, mert nem értett egyet. Az úgy korrekt.
Téged is kéne már az 54. újrareged után. Főleg hogy azt ígérted nem jössz többet. :(

Amúgy nem értem ezt az alex gyereket se, idejön promózni a PL-t, hát a lőtéri kutyát se érdekel. Minek jössz akkor ide? Felbaszódni? Aztán csodálkozol ha beléd kötnek. Ezért tényleg kár.
Annyiban igaza volt, hogy az átlag spanyol bajnokik nézhetetlen bunker szarok. De nálam azért, mert ez a túlfújt-túlpénzelt pl felszívja a jobb arcokat és lassan ott tartunk, hogy egy stabil spanyol el csapat labdába sem tud rúgni, mert ráígér a 14. a pl-ből.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. július 25., kedd 15:52

Mondjuk alapvetoen normalisan szokott szerintem kommentelni. Kicsit most kiakadt, de ertheto a frusztracio. A napokban ugyis egymast csapkodtak az arsenalosok valamelyik meccsen. :mrgreen: :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 25., kedd 15:42

swormer írta: Sikerült bannolni a gyereket, mert nem értett egyet. Az úgy korrekt.
Téged is kéne már az 54. újrareged után. Főleg hogy azt ígérted nem jössz többet. :(

Amúgy nem értem ezt az alex gyereket se, idejön promózni a PL-t, hát a lőtéri kutyát se érdekel. Minek jössz akkor ide? Felbaszódni? Aztán csodálkozol ha beléd kötnek. Ezért tényleg kár.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. július 25., kedd 14:44

Nem ezagyerek magyarazta még januarban, hovx a mu meg az arsenalnak bl 8 szint? :lol: aztan kiszoptak a sportingtol a mu meg a sevillatol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég