Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 16:34

jollybarca írta: de ez az igazság :lol:
folyamatosan fáj a seggetek, mert igazolnak más csapatok
Faj a tiétek mert kurogat az ffp, meg üresek a hétköznap esteitek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 16:30

de ez az igazság :lol:
folyamatosan fáj a seggetek, mert igazolnak más csapatok

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 16:29

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D

Nem is ugráltat mindenkit egy arab vagy amerikai hozzáértő nagyokos.

Jolly…menjel falunapra inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

jollybarca
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2023. június 28., szerda 16:22

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: jollybarca » 2023. június 28., szerda 16:26

random seggfájás sokadik fejezet mert a másik topliga csapatai költekeznek. senkinek nem lenne szabad költekezni, csak a real madridnak.

rice mivel rosszabb, mint az egy a sok közül túlárazott francia csuameni?

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 16:19

Nem volt mindig a csúcs a PL, de már nemzetközi szinten is egyre inkább kezdenek fölénybe kerülni az elmúlt években. Előző 5 BL kiírásból 3-at ők nyertek. Nem arról beszélek, hogy mi volt 10 évvel ezelőtt. Bár szerintem továbbra sem ez határozza meg egy liga erősségét, mert 20 csapatból áll egy liga, és nem abból az egyből, amelyik megnyeri éppen a BL-t, legyen az angol vagy spanyol. Vagy ha meg ez a mérce nektek, akkor tényleg ott az 5/3, amit mondtam, vagy azok felett szemet kell hunyni, mert nem a Real nyerte?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 28., szerda 16:18

hehetheoriginal írta: le vannak simazva meg faszba vannak huzva europaban, az angol jatekosok meg nemzetkozi szinten.
most miért mondod, csak 4-0-ra nyertünk ellenük angliában. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 28., szerda 16:14

Csak be ne adjak a spanyolok az EU kupakat a zaciba, mert annyi szinesfembol felvasarolhatjak az egesz PLt. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11146
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 28., szerda 16:14

menjen jól a PL-nek, egeszsegukre, hajra.
kitörölhetik a pénzzel, mint alex epp most a wc-n :lol:
csak ez a folyamatos nagy melleny nem kene evek, evtizedek ota, mikor szinte allandoan - 1-2 veletlen kiveteltol eltekintve - le vannak simazva meg faszba vannak huzva europaban, az angol jatekosok meg nemzetkozi szinten.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. június 28., szerda 16:14-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 16:03

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.
Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Ha felálltam a wc-ről én is elmorzsolok néhány könnycseppet, amiért az angolon kívül minden topliga csóró. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:36

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.
Amint befejeztem a melot, szanok idot leborulni a PL nagysaga elott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 15:32

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta:

Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.
A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Jó hát igen, de ne kérjen már elnézést azért a PL, mert ilyen szinten csúcsra járatták anyagi szempontból a ligát. Nyilván a csapatok tisztában vannak a másik lehetőségeivel, és mivel a kisebbek sincsenek rászorulva a pénzre, így ez jön ki belőle. Na meg persze az is nyom a latba, hogy a PL-ben van egy minimum szám, amit a hazai nevelésű játékosokkal kell feltölteni. Max. 25 fős lehet a keret, és legfeljebb 17 kvóta van a nem hazai nevelésű játékosoknak. Ez is dob az angolok árán.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:25

alexoxladjackoxi írta:
Realista24 írta:

A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.
A 120 milliok miatt vannak ekezve, mert meg mai viszonylatban sem érnek annyit, csak hat angolok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 15:22

Realista24 írta:
alexoxladjackoxi írta: Meg baszki, mindenki noname szinte addig, amíg el nem viszi egy nagycsapat.
A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Nem azért hiszem azt, hanem mert követem az angol bajnokságot, és meggyőzött. Timbernek meg szimplán utánanéztem, holland bajnokikat nyilván én sem nézek. De ez hogy látatlanban valaki le van hordva, ez eléggé távol áll tőlem, és kicsit idegesítőnek is találom. Az meg egynesen vicc, hogy ha valaki nem R9 vagy Mbappé, akkor már nem is lehet jó fit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 15:14

alexoxladjackoxi írta: Meg baszki, mindenki noname szinte addig, amíg el nem viszi egy nagycsapat.
A gond nem ezzel van, hanem azzal van, hogy azt hiszi(te)k PL fanok, hogy amint elvisz valaki egy nagycsapat, onnantol kezdve mar valaki.

Nagycsapat...Angliaban talan, hogy pontosak legyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 15:11

Pad'em írta: Jó hát Varane mire annyi éves lett mint a lent említett vonulat már nyert 4 BLt meg vb-t alapemberként meg mindent is többször, 26 éves korára kijátszotta a futballt. Helyében 18ban a vb után visszavonultam volna :mrgreen: Az ilyen Lisandro, Kim stb a cipőjét nem köthetné be alapesetben. Ha nem lenne ennyit sérült a PL legjobb védője lenne még mindig.

Mindig is underrated volt amúgy mert egy végtelenül szimpatikus szerény gyerek meg őt azért kicselezték már párszor :(
Jó, de 2023 van. Meg amúgy nem is Varane-ra akartam ezt kihegyezni, csak White-ot sem ismerték azok, akik nem követték a PL-t, és hiába volt drága, megérte. Meg baszki, mindenki noname szinte addig, amíg el nem viszi egy nagycsapat.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 28., szerda 15:07

Jó hát Varane mire annyi éves lett mint a lent említett vonulat már nyert 4 BLt meg vb-t alapemberként meg mindent is többször, 18-20 évesen Real kezdő, 26 éves korára meg kijátszotta a futballt. Helyében 18ban a vb után visszavonultam volna :mrgreen: Az ilyen Lisandro, Kim stb a cipőjét nem köthetné be alapesetben. Ha nem lenne ennyit sérült a PL legjobb védője lenne még mindig.

Mindig is underrated volt amúgy mert egy végtelenül szimpatikus szerény gyerek meg őt azért kicselezték már párszor :(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2023. június 28., szerda 14:31

cart írta:
alexoxladjackoxi írta: White-ot ugyanakkor hoztuk el, mint a United Varane-t, mindenki röhögött rajtunk, aztán egy jottányit nem játszik rosszabbul az angol,
Ez a White is csak szelso vedonek fer be, de azert kell meg ember a masik 4-5 kozepso vedo melle :lol:
Salibát nemigen szorítja ki senki, ha nem sérült. Timber szerintem első számú cseréje lesz White-nak és Salibának is, de szerintem teljesen normális, hogy a padon is van minőség, és versenyhelyzetet akarnak teremteni. City is így ért el sikereket, nem 11 játékossal. 4 frontra kell a mennyiség is. Amúgy White, Timber, Tomiyasu, Saliba, Gabriel, Kiwior, Zinchenko.7 ember fix, ha érkezik a holland, Holding szinte tuti távozó, Tierney még kérdéses. 7-8 játékos 4 posztra, ez az alap, nem tudom miről beszélsz.

Egyébként a United Kim-et szerette volna leigazolni, nem tudom, hogy így, hogy a Bayern elviszi ki az alternatíva, de a koreait tuti nem a padra vitték volna, és ha Martinez egészséges, ő szintén alapkezdő, szóval lehet Varane-t máris upgrade-elnék. Fogadd el, hogy az idő senkit nem kímél, és Ten Haagnak fontos, hogy a hátsó emberek is nagyon labdaügyesek legyen. Most épp arról szólnak a hírek, hogy Onanát vihetik a kapuba. Véletlen lenne? Nem hinném.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 14:28

cart írta:
alexoxladjackoxi írta: White-ot ugyanakkor hoztuk el, mint a United Varane-t, mindenki röhögött rajtunk, aztán egy jottányit nem játszik rosszabbul az angol,
Ez a White is csak szelso vedonek fer be, de azert kell meg ember a masik 4-5 kozepso vedo melle :lol:
De tényleg osszehasonlitod Varane-nal aki 25 éves korára kimaxolta a focit és csak a móka kedvéért új kalandokat keresve igazolt Angliába, meg hogy kicsit több pénzt keressen?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 28., szerda 14:14

alexoxladjackoxi írta: White-ot ugyanakkor hoztuk el, mint a United Varane-t, mindenki röhögött rajtunk, aztán egy jottányit nem játszik rosszabbul az angol,
Ez a White is csak szelso vedonek fer be, de azert kell meg ember a masik 4-5 kozepso vedo melle :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 28., szerda 14:01

Pad'em írta: Camavinga mekkora rablás volt két éve egy világban ahol Rice több mint 100M font. Mondjuk Tchouval meg lehúztak minket is rendesen. Szerk.R24 gondolatolvasol.

De így nézve már Bellingham se volt olyan sok, ha a totál sótlan Rice × Havertz páros majd 200 millió euró. Ezt a pénzt amúgy még a mai piacon is jóval jóval okosabban elkölthetné Arteta.
Csunak azert adnek meg egy evet, es ha akkor sem, akkor mehet Liverpoolba vagy Chelsea. Mivel fiatal, francia, meg neger is, igy 50-60 korul talan adnak erte, ha fel is sül, de nem fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég